Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

wiesci z Mietkowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2507 odpowiedzi w tym temacie

#221 OFFLINE   ROBERTsandacz

ROBERTsandacz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 08 maj 2008 - 16:03

Był kolega mówił,że od Domanic już prawie niema wody :angry:

#222 OFFLINE   Łukasz46

Łukasz46

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaŚwiebodzice

Napisano 14 maj 2008 - 19:49

Wiecie moze co sie dzieje na Mietkowie??zaczeło juz cos skubac czy kompletnie klapa;((pozdr. wszystkich wędkarzy


#223 OFFLINE   leluchy

leluchy

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaSwiebodzice

Napisano 16 maj 2008 - 20:00

czesc

skubią ale mewy :lol:
pzdr

#224 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 16 maj 2008 - 20:03

hehheh, dobre Piotrek, dobre...

#225 OFFLINE   ROBERTsandacz

ROBERTsandacz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 18 maj 2008 - 17:07

Nie prawda,w tym roku nie złapałem jeszcze żadnej!!! :lol:

#226 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 873 postów

Napisano 21 maj 2008 - 14:30

Witam
Koledzy mam dobre wieści z Mietkowa( chociaż tyle miłego) rozmawiałem z kolega, który pracuje w straży rybackiej i przeprowadza kontrole na Mietkowie( ma pod opieka ten zbiornik).
Rzeczywiście wody jest mało od stromy wysp jest zieloniutko włącznie z korzonkami, które ładnie wystają.
Ale są sandacze :mellow: :huh: , złapali kłusowników, którzy łowili ( i jak można to nazwać łowieniem :angry: :angry: ) sandacze na szarpaka. Ponoć mieli kilka bardzo ładnych ( 3-5 kg) sztuk i dużo małych.
Okręg wrocławski dywaguje czy udostępnić wodę 31 maja do wędkowania, jak będę coś wiedział to dam znać- mi też zależy na tym dniu, ponieważ w niedzielę na Mietkowie startuje w Pucharze Dolnego Śląska, który jest organizowany przez nasz okręg 1 czerwca 2008.
Potrenować można by było spokojnie w sobotę.
ps.
Może ktoś z was tez się na te imprezę zapisał??

danek

#227 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 21 maj 2008 - 15:06

Cześć @Danek
Masz jakiś dziwny sposób pojmowania dobrych wieści, dla mnie osobiście to co przeczytałem w Twoim poście, to są złe wieści. Wiem, że nie o to Ci chodziło, a ja się trochę czepiam. Ale fakt to fakt. ;) :wacko:

#228 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 873 postów

Napisano 21 maj 2008 - 16:33

Cześć @Danek
Masz jakiś dziwny sposób pojmowania dobrych wieści, dla mnie osobiście to co przeczytałem w Twoim poście, to są złe wieści. Wiem, że nie o to Ci chodziło, a ja się trochę czepiam. Ale fakt to fakt. ;) :wacko:


Witaj
Po części masz rację( to są bardzo złe wieści), ale od wielu miesięcy wszyscy zainteresowani Mietkowem zastanawiają sie czy na tej wodzie zostały jeszcze jakiekolwiek ryby( chodzi o sandacza, na którego co by nie ukrywać od lat przyjeżdża cała Polska), mój post ma na celu przestawienie faktu, że jeszcze coś tam pływa a nie szerzenia kłusownictwa.
Ale każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na temat tego postu.

pozdrawiam
danek

#229 OFFLINE   REMIK

REMIK

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów

Napisano 21 maj 2008 - 17:33

Witam

Okręg wrocławski dywaguje czy udostępnić wodę 31 maja do wędkowania, jak będę coś wiedział to dam znać- mi też zależy na tym dniu, ponieważ w niedzielę na Mietkowie startuje w Pucharze Dolnego Śląska, który jest organizowany przez nasz okręg 1 czerwca 2008.

Cześć , nad czym tu sie zastanawiać ? Czy jeden dzień spokojnego pływania więcej dla dla naszych ukochanych sandaczy cos zmieni ? Wiadomo , że i tak od niedzieli setki dziadków na łodziach i pieszo będzie bombardować wodę żywcami - oczywiście przepisowymi 2 ????? pozdrawiam Remek

#230 OFFLINE   leluchy

leluchy

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaSwiebodzice

Napisano 21 maj 2008 - 17:44

Zawody :(
HMMM czyli ciag dalszy wykanczania wody !! :angry: zawody i oczywiscie na bitej rybie !!!!!!!!! :huh:
Tak trzymac !!!!!!!!!!!! BRAWO !!!!!!!! WROCLAW !!!!!!!

#231 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 873 postów

Napisano 21 maj 2008 - 18:04

Zawody :(
HMMM czyli ciag dalszy wykanczania wody !! :angry: zawody i oczywiscie na bitej rybie !!!!!!!!! :huh:
Tak trzymac !!!!!!!!!!!! BRAWO !!!!!!!! WROCLAW !!!!!!!



leluchy
Szkoda im kasy na sędziów, którzy by pływali łodziami i zaliczali ryby!
Przecież wystarczyło by to tak zorganizować ja na GP Polski, siatka z obręczami i gwizdek bądź chorągiewką.
Sędzia podpływa mierzy rybę i sprawa załatwiona. I z całych zawodów 300 sandaczy ma luzik

danek


#232 OFFLINE   REMIK

REMIK

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów

Napisano 21 maj 2008 - 18:12


Szkoda im kasy na sędziów, którzy by pływali łodziami i zaliczali ryby!
Przecież wystarczyło by to tak zorganizować ja na GP Polski, siatka z obręczami i gwizdek bądź chorągiewką.
Sędzia podpływa mierzy rybę i sprawa załatwiona. I z całych zawodów 300 sandaczy ma luzik

danek
[/quote]
Cześć . może poprosić właścicieli koparek -to uczciwi ludzie ,majętni - wrażliwi na los rybek mietkowskich pozdro remik

#233 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 873 postów

Napisano 21 maj 2008 - 18:26

[quote]

Szkoda im kasy na sędziów, którzy by pływali łodziami i zaliczali ryby!
Przecież wystarczyło by to tak zorganizować ja na GP Polski, siatka z obręczami i gwizdek bądź chorągiewką.
Sędzia podpływa mierzy rybę i sprawa załatwiona. I z całych zawodów 300 sandaczy ma luzik

danek

[/quote]
Cześć . może poprosić właścicieli koparek -to uczciwi ludzie ,majętni - wrażliwi na los rybek mietkowskich pozdro remik[/quote]


Brawo
Sam byłem światkiem 5 lat temu jak jeden drugiego na barce opier.. żeby szybciej sortował bo się patrzą

za ryj i do wody

danek


#234 OFFLINE   leluchy

leluchy

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaSwiebodzice

Napisano 21 maj 2008 - 18:31

dlatego takie zawody powinny byc zbojkotowane czyt.NIE POWINNY SIOE ODBYC!!ale nie najwazniejsze sa puchary i chwala !! :angry:
a ryby sobie Panowie z ZG do zamrazarek powpier..... I dalej beda pierdziec w stolki ale teraz Sandaczami :lol: TO JEST ZAJEBI..... :angry: <_<

a gdzies pisalo ze oni robia wszystko dla dobra Mietkowskiego zalewu . TO WIDAC Golymi oczyma

Pozd



#235 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 21 maj 2008 - 18:40

Panowie.
PZW jest organizacją pokroju PZPN, i żeby coś zmienić to trzeba je i im podobne roz......ć. Innego wyjścia nie widzę.

#236 OFFLINE   REMIK

REMIK

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów

Napisano 21 maj 2008 - 18:48

[quote]

danek

[/quote]
Cześć . może poprosić właścicieli koparek -to uczciwi ludzie ,majętni - wrażliwi na los rybek mietkowskich pozdro remik
[/quote]


Brawo
Sam byłem światkiem 5 lat temu jak jeden drugiego na barce opier.. żeby szybciej sortował bo się patrzą

za ryj i do wody

danek
[/quote]
Widzę ,że mamy takie same obserwacje -pewnie plywamy w tych samych rejonach Mietkowa -kiedyś się spotkamy pozdro Remik

#237 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 873 postów

Napisano 21 maj 2008 - 18:52

[quote]

danek

[/quote]
Cześć . może poprosić właścicieli koparek -to uczciwi ludzie ,majętni - wrażliwi na los rybek mietkowskich pozdro remik
[/quote]


Brawo
Sam byłem światkiem 5 lat temu jak jeden drugiego na barce opier.. żeby szybciej sortował bo się patrzą

za ryj i do wody

danek

[/quote]
Widzę ,że mamy takie same obserwacje -pewnie plywamy w tych samych rejonach Mietkowa -kiedyś się spotkamy pozdro Remik[/quote]

Zapraszam
pozdrawiam serecznie
danek


#238 OFFLINE   ROBERTsandacz

ROBERTsandacz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 22 maj 2008 - 07:20

Jeszcze te cholerne zawody!W tym sezonie wyczuwam,że Mietków będzie można sobie odpuścić :(

#239 OFFLINE   REMIK

REMIK

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów

Napisano 22 maj 2008 - 15:33

Jeszcze te cholerne zawody!W tym sezonie wyczuwam,że Mietków będzie można sobie odpuścić :(

Cześć ,właśnie wróciłem z Mietkowa -wyniki jak na taką pogodę rewelacyjne 2 szczupłe i 4 sandacze ,zaczynam wierzyć że sporo ich tam zostało tylko żona ma pewność ,że z moją glową jest coś nie tak skoro spininguję w taka pogodę . Pozdrawiam Remik

#240 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 873 postów

Napisano 22 maj 2008 - 16:36

[quote]
Jeszcze te cholerne zawody!W tym sezonie wyczuwam,że Mietków będzie można sobie odpuścić :(
[/quote]
Cześć ,właśnie wróciłem z Mietkowa -wyniki jak na taką pogodę rewelacyjne 2 szczupłe i 4 sandacze ,zaczynam wierzyć że sporo ich tam zostało tylko żona ma pewność ,że z moją glową jest coś nie tak skoro spininguję w taka pogodę . Pozdrawiam Remik
[/quote]

Czejść Remek

Jeśli to nie tajemnica to z którj strony łowiłeś i czy sandacze mniały wymiar.

danek