Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

wiesci z Mietkowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2504 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Zulus

Zulus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 20 listopad 2007 - 22:12

:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: Ale potwór !!!!!! Pierwszy raz widze takie cos na oczy :huh: :huh: :huh: Pozostawie to bez komentarza, poprostu brak mi słów.
  • PiotrekF i like lubią to

#62 OFFLINE   spigot

spigot

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 653 postów
  • LokalizacjaKowary

Napisano 20 listopad 2007 - 22:40

na naszym fotum są moderowane (usuwane fotki zrybami które wskazują na to iż dostały w łebek).
Ludzie zamieszczający fotki na naszym forum,w większości wyznaja NO KILL czy C&R i jak widać maja przy sobie aparaty Fotograficzne :D

ps.A sandacz stawia płetwę jak już wie,że zaraz wróci do wody :mellow:


eeeeeeeeeeh jeszcze jestem pod wrażeniem tego pięknego Smoka :o


A i jeszcze jedno on ma 87cm? wyglada na 107



hasiorek witam

zdjęcia się robi rybce każdy chce poznać rybę z mietkowa czy mazur , generalnie nas na zdjęciach nie musi być widać!!!

przecież się znamy :lol: :lol: :lol:
zdjęcie robione było z góry więc stąd wygląda na większą rybę
  • AdrianK lubi to

#63 OFFLINE   spigot

spigot

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 653 postów
  • LokalizacjaKowary

Napisano 20 listopad 2007 - 22:54

Spigot szacuneczek. Tak swoja drogą mógłbyś cosik napisać na forum dla oświecenia niektórych wędkarzy np. mnie. Zwłasza o sandaczach i castingu :D


BASSY witaj

to do Pawła z szacunkiem nie do mnie :lol:
:lol: :lol:

Paweł chyba się zaloguje bo ma zamiar odpowiedzieć BALOO co zrobił zrybą

nie cierpię jak ktoś mówi ogółem a bo tam na mietkowie to wszyscy pakują do wora kolega pakuje a ja ugniatam jak kapustę :angry: :angry:

tak się pakuje do wora
przepraszam za jakość filmu ,szkoda czasu na pierdoły

http://pl.youtube.co...h?v=kAkZPvPHqMI

#64 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9493 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 21 listopad 2007 - 07:38

Pogratulować Pawłowi. Piękna ryba.
Szkoda, że nie dane nam było spotkać się w tym dniu :D

#65 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 21 listopad 2007 - 09:04

Trocinami mówisz Spigot, ja wypycham starymi onucami z limitowanej serii po krasnoarmieńcach :mellow:
Kurcze, piękne ryby!!!!

#66 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2417 postów

Napisano 21 listopad 2007 - 10:15

Po co sie zapowietrzacie? Zadalem pytanie i poprzedzilem je slowem przepraszam.

#67 OFFLINE   klon

klon

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • LokalizacjaPruszków/Piastów

Napisano 21 listopad 2007 - 10:33

Po co sie zapowietrzacie? Zadalem pytanie i poprzedzilem je slowem przepraszam.

Kuba, z doświadczenia wiem, że takie pytanie zawsze jest odbierane jako atak. Zarówny ze strony tych co wypuścili jak i i tych co nie. Dla uniknięcia takich sytuacji dobrze by było zawsze pisać o losie prezentowanych złowionych ryb.


#68 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 listopad 2007 - 13:59

@Koledzy,

proszę o zachowanie kultury osobistej w swoich wypowiedziach na tym forum.



@Spigot,

nie ma się co denerwować. Koledzy zadali pytanie i po prostu warto na nie odpowiedzieć. Tym bardziej, że wypuszczacie łowione ryby. Trzeba o tym pisać, aby edukować innych lub młodszych wędkarzy.
Poza tym, proszę cię o nie używanie na tym forum słów wulgarnych oraz nie pisanie takich rzeczy, które są skierowane jako atak na osoby prywatne:

Paweł chyba się zaloguje bo ma zamiar porysować troszkę po grzbiecie kolegę BALOO za wsypywanie wszystkich do jednego wora


Z góry dziękuję za zrozumienie.



#69 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6183 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 21 listopad 2007 - 14:40

Złóżmy to na karb nadchodzącego martwego sezonu, przynajmniej dla części z nas B)

Im bardziej odczuwalna frustracja tym częściej zdarza się wybuchnąć świętym oburzeniem, które jest tym mniej przekonujące, im gwałtowniejszy jest wybuch...

Myślę, że koledzy mogli mieć wątliwości w przypadku ostatniego sandała: jest dziwnie brudny (jak na rybę podebraną z łodzi), jakby się zdrowo przeklepał po pokładzie, jest odbarwiony i ma krwawą wybroczynę u dołu pyska...

Jak widać, pozory mylą. Ja również cieszę się, że kogoś jeszcze stać na wypuszczanie takich smoków :D



#70 OFFLINE   abarth7

abarth7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 21 listopad 2007 - 14:59

@Koledzy,

proszę o zachowanie kultury osobistej w swoich wypowiedziach na tym forum.






Panowie szanujmy sie nawzajem,a wszelkie wulgaryzmy i klotnie zostawmy na napotkanych nad woda klusoli i miesiarzy.POZDRAWIAM

#71 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2417 postów

Napisano 21 listopad 2007 - 18:20

Bardzo sie ciesze ze - posrednio - odpowiedziano mi iz tak przepiekne ryby dostaja od zycia kolejna szanse.

#72 OFFLINE   spigot

spigot

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 653 postów
  • LokalizacjaKowary

Napisano 21 listopad 2007 - 18:28

[quote]
Paweł chyba się zaloguje bo ma zamiar porysować troszkę po grzbiecie kolegę BALOO za wsypywanie wszystkich do jednego wora
[/quote]

Z góry dziękuję za zrozumienie.


[/quote]

Tak różnica w ataku jest taka że to użytkownicy tego forum atakują samych siebie !!!!

skoro forum JERKBAIT.pl jest forum na wysokim poziomie
skoro ludzie na tym forum są kulturalni i tworzą elitę ludzi z klasą

to w jakim celu zadaje się puste i głupie pytania???

czy ja wyglądam na kolesia w gumiakach któremu gile wpadają do ust???

raczej nie sądzę !!!

skoro jestem tu jak wielu moich przyjaciół to nie po to abym musiał spowiadać się czy ryba za długo nie była na powietrzu albo czy przypadkiem za szybko holowałem i dziwne ma oczy.

takie pytania uważam to nie na tym forum i niech nie zadają je ludzie którzy mają po 700 postów.

nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
skoro ktoś sypie głupimi pytaniami to jak miałem się zachować ???
może przeprosić że pojechałem w tym dniu na ryby????


Myślę że ludzie na tym forum szanują i wyznają parę zasad o których nie muszę pisać
i życzę wszystkim aby to forum takim pozostało


Przyszedłem tu nie wiem kiedy i odejdę jak będzie na to czas


Pozdrawiam wszystkich gorąco
i dziękuję za mile spędzony czas

Z Poważaniem :
________________
Rafał Malinowski ( spigot )

#73 OFFLINE   leluchy

leluchy

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaSwiebodzice

Napisano 21 listopad 2007 - 21:21

Witaj Rafal

Pieknie to opisales i zycze wszystkim zeby to zrozumiel;i bo poraz kolejny widze ze sie kogos atakuje bez najmniejszej podstawy : :(
juz kiedys byala taka sytuacje ze przy bodajze zlowionym pieknym pstragu tez byl atak na lowce .
ludziska patrzymy na siebie i swoje podejscie do zlowionych ryb a pozniej szukajmy obok kozlow ofiarnych Embarassed
ale ja juz wiem oco tu chodzi @Rafal co niektorzy poprostu zazdroszcza wam tych lowionych kabanow bo nigdy takiej ryby niemieli nawet okazji na zywo zobaczyc a daje glowe ze ci co najwiecej szczekaja sami nie sa w stanie wypuscic ryby miarowej :D

pozdrawiam Piotr

#74 OFFLINE   Robson73

Robson73

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Hudziak

Napisano 21 listopad 2007 - 23:02


Gratki dla Kolegi <_< piękna rybka, ganiam za taką po całej polsce i jakoś brak szczęścia :( , jutro miałem jechać na Bukówkę, ale może na Mietków? u Francuza jest wolne ;)
Temat C&R mamy już dogłębnie wyłuszczony, ale przydała by się garść informacji odnośnie sposobu połowu, okoliczności, przynęty. Ze swojej strony mogę dodać że sandacz ogólnie jest dość wrażliwy i nieraz niestety mimo szczerych chęci i delikatnego traktowania, nie przezywa kontaktu z łowcą, nie wiem dlaczego, ale jakoś dotyczy to większych rybek :wacko:
@Spigot będziecie może w weekend na wodzie?




#75 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5792 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 21 listopad 2007 - 23:41

Panowie ja osobiście uważam że powinno się pisać o wypuszczaniu ryb nawet jeśli dla niektórych jest to nudne, drażliwe lub oczywiste. Jak napisał Rognis odgrywa to rolę edukacyjną. Zauważyłem że tematu C&R który był już wałkowany wiele razy ostatnio jakoś strach poruszyć bo zaraz jest się atakowanym.
Z drugiej strony też podzielam opinię żeby swoich uwag nie kierować w tak bezpośredni sposób odnośnie wypuszczania bo to tylko rozdrażnia wędkarzy. Dla mnie osobiście sandacz na zdjęciu w chwili robienia fotki był jak najbardziej żywy.
Będę nudny ale wypuszczajmy takie ryby bo niewiele już ich zostało :D Łowcom zaś gratuluję wspaniałego okazu i tego że darowali mu życie. W ten sposób dokonali zarybienia sandaczem w ilości co najmniej kilkudziesięciu tysięcy sztuk narybku :mellow:

#76 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 22 listopad 2007 - 06:31

Panowie ja osobiście uważam że powinno się pisać o wypuszczaniu ryb nawet jeśli dla niektórych jest to nudne, drażliwe lub oczywiste. Jak napisał Rognis odgrywa to rolę edukacyjną. Zauważyłem że tematu C&R który był już wałkowany wiele razy ostatnio jakoś strach poruszyć bo zaraz jest się atakowanym.
Z drugiej strony też podzielam opinię żeby swoich uwag nie kierować w tak bezpośredni sposób odnośnie wypuszczania bo to tylko rozdrażnia wędkarzy. Dla mnie osobiście sandacz na zdjęciu w chwili robienia fotki był jak najbardziej żywy.
Będę nudny ale wypuszczajmy takie ryby bo niewiele już ich zostało :D Łowcom zaś gratuluję wspaniałego okazu i tego że darowali mu życie. W ten sposób dokonali zarybienia sandaczem w ilości co najmniej kilkudziesięciu tysięcy sztuk narybku :mellow:

Nic dodać, nic ująć. Stosujmy zasadę domniemania niewinności w stosunku do konkretnych przypadków a ogólnie promujmy c&r. Promujmy a nie z niego rozliczajmy...

#77 OFFLINE   leluchy

leluchy

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaSwiebodzice

Napisano 22 listopad 2007 - 07:10

Tez jestem za wypuszczaniem a szczegolnie duzych ryb :D
naprawde one sa nie do zjedzenia :mellow: napewno ladniej wygladaja w naturalnym srodowisku niz na patelni :D
pozdrawiam Piotr

#78 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 861 postów

Napisano 22 listopad 2007 - 07:27

[quote title=spigot napisał(a) dnia Tue, 20 November 2007 12:33]z jakieś 3 minuty ale wczoraj miałem ostatki na Odrze a Paweł pocisnął na Mietków

poniżej wynik

zdjecia w cytacie zostaly wyedytowane, patrz http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=3500& ;start=0&

Moje gratulacje B) -piekna rybka,chylę czoła łowcy

Stały bywalec Mietkowa <_<

#79 OFFLINE   spigot

spigot

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 653 postów
  • LokalizacjaKowary

Napisano 23 listopad 2007 - 00:05

i na koniec chciałbym aby co niektórzy zanim coś napiszą
grubo się zastanowili czy warto dolewać oliwy do ognia

:lol: :lol: :lol:

poniżej dedykuję film dla kolegi z Wrocławia

dla niezorientowanych kolegi @BALOO


http://pl.youtube.co...h?v=0b0bGpx_71Y


:lol: :lol: :lol:

Załączone pliki



#80 OFFLINE   abarth7

abarth7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 23 listopad 2007 - 00:19

Oby nikt się nie przyczepił,że żle trzymałeś rybe,albo żle wypuściłeś,albo jeszcze co innego :D Fajny filmik.BRAWO.Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych