Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Najładniejszy kołowrotek muchowy :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
232 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 10 grudzień 2013 - 15:55

mam nadzieję, że masz dystans i śmiejemy się razem a nie obrażamy ; )

 

No co Ty, przy każdym kursie zaliczam browara lub lufę więc lubię te dodatkowe czynności podmian szpuli, linek, streamerów. Każdy powód dobry, by pogrzebać w bagażniku lub plecaku na łowisku. Niektórym się to tak spodobało, że nie wchodzili do wody tylko łowili z brzegu by nie tracić czasu na zbędne przeloty. Grunt to być u wodopoju i wierz mi firma młynka nie ma znaczenia, a mocowanie szpuli to czysta abstrakcja... Paru Kolegów z forum jest w stanie poświadczyć. Pozdrawiam  ;)  :D



#142 OFFLINE   iREK

iREK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 117 postów

Napisano 10 grudzień 2013 - 16:16

nie jestem sobie w stanie nawet tego wyobrazić ponieważ w ogóle nie piję alkoholu ; )



#143 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 10 grudzień 2013 - 16:29

nie jestem sobie w stanie nawet tego wyobrazić ponieważ w ogóle nie piję alkoholu ; )

 

Ja też nie... Czasami tylko degustuję, zwykle kilka razy w roku na imprezach typu Puchar, zlot, inne... Mucha bez szklaneczki, wieczorem, przy wspólnym spotkaniu... Jak to przeżyć???  :lol:

 

PS

Po rzece chodzę zawsze na trzeźwo a szklaneczkę to raczej wieczorkiem kiedy czas na opowieści wędkarskie... Info dla tych co przyjęli tekst bez zmrużenia oka... ;)



#144 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4441 postów

Napisano 12 grudzień 2013 - 12:37

Michał - Twój link zadziałał a dzięki pomocy Kolegi Maćka K. młynek czeka na pierwszy wypad. Tak, że Michał nie krępuj się i wstawiał linki do podobnych okazji. Aktualnie szukam blanku w #8 klasie przy 9'-9',6'' długości... ;)  :D

 

Panowie - Wielkie Dzięki!

 

Hej,

 

Nie ma sprawy, to co zaoszczedziles mozesz odrobic w polu na mazowieckiej wsi :) 

 

Z blankami to nie ma az takiego duzego wyboru, coraz wiecej firm nastawionych na maksymalny zysk przy minimalnym nakladzie nie oferuje juz blankow, ja bym bral cos z Sage, fajne byly tez Winstony z seri Boron MX ale juz ich nie produkuja a nowych nie mialem w reku ( B MX #10 mial Milo na zlocie glowatkowym).

 

Bujo



#145 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 12 grudzień 2013 - 17:08

Michał zgodnie z tym co pisałeś - nabyłem go w realnej wartości, nie ma mowy o oszczędnościach. ;)  Co do pracy w polu - jak masz obsadzone truskawki daj znać w odpowiednim momencie, praca fizyczna jeszcze nikomu nie zaszkodziła... :D Pisząc blank miałem na myśli Xi2, Xi3, i ??? Pozdrawiam.



#146 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4441 postów

Napisano 12 grudzień 2013 - 17:20

Michał zgodnie z tym co pisałeś - nabyłem go w realnej wartości, nie ma mowy o oszczędnościach. ;)  Co do pracy w polu - jak masz obsadzone truskawki daj znać w odpowiednim momencie, praca fizyczna jeszcze nikomu nie zaszkodziła... :D Pisząc blank miałem na myśli Xi2, Xi3, i ??? Pozdrawiam.

 

Tak, za ta cene to byl dobry zakup nie ma co ukrywac :)

 

Jak chcesz to Xi3 badz Winstona  moge ci zalatwic taniej ok 15-20 % z ''dobra'' wysylka z US. Musisz miec tylko kogos z paypalem co by za to zaplacil bezposrednio sprzedawcy.

 

Jak cos to dawaj na priva.

 

Na polu nie bedzie tak latwo, kunia nie ma zas orac trzeba :) :) :) 



#147 OFFLINE   Paweł Bugajski

Paweł Bugajski

    dawniej "kardi"

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 1978 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Bugajski

Napisano 12 grudzień 2013 - 19:46

Taka zielona muchówka o tym samym od kilkudziesięciu lat kolorze to może być Andrzeju niezły wybór.Montowana tu czy tam :) Bujo-namów Andrew na coś takiego!!!

pzdr-kardi



#148 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 12 grudzień 2013 - 20:35

Paweł - miałem okazję machnąć sobie "zielonym" kijkiem na jednym ze zlotów głowatkowych. To wtedy zachorowałem na mocny kij szczupakowy. Długo się zastanawiałem w końcu wybrałem Xi3 w #9 klasie. Teraz chciałbym to samo tylko w #8 lub inny podobny. Kolega z forum ma CTS-a pod szczupaki, głowatki. Kij budowany w Krakowie (ostatnie foty w albumie z tego linku: http://www.andrzejstanek.pl/post/32). Rzucałem tym na Dunajcu (Wigilia 2012) muchą około 15 cm, pięknie latało zakładając, że linka nie była zbyt dobrze dobrana względem kija i sporego streamer-a. A może Was zaskoczę na wiosnę polską konstrukcją, kto wie... ;) 



#149 OFFLINE   Paweł Bugajski

Paweł Bugajski

    dawniej "kardi"

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 1978 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Bugajski

Napisano 12 grudzień 2013 - 21:09

No powiem,że Cię przez parę dni brakowało :) .Sage jest ok.Winston...nie jest gorszy.Wzorem seria WT produkowana od 25 lat bez zmian.Ktoś(inny producent) tak ma?

Jako użytkownik 3 modeli firmy naprawdę polecam.Boron to top,ale wcześniejsze modele-to świetny karbon sprawdząjący się do dziś.Andrzeju-czas na zmiany!!!

Wiem ,wiem -i tak pozostaniesz przy swojej decyzji,ale próbowałem :P



#150 OFFLINE   fireblood

fireblood

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 217 postów
  • LokalizacjaBelgium
  • Imię:Robert

Napisano 13 grudzień 2013 - 11:02

Ładne :)

Załączone pliki



#151 OFFLINE   Tomek.M

Tomek.M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3682 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomek

Napisano 13 grudzień 2013 - 16:41

To nie są przypadkiem kaseciaki? A nie, zmyliły mnie te kolorowe szpule ;)


Użytkownik TomCast edytował ten post 13 grudzień 2013 - 16:42


#152 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 13 grudzień 2013 - 17:58

Ja swojego (Evotec 5-8) przed chwilą uzbrajałem w podkład ORVIS Gel-Spun + Running Line Guideline + głowica Guideline Triple-D docięta do 24 gram i jajco. Musiałem ująć podkładu, inaczej głowica nie wchodziła. Zestaw pod switch 11' #7. Jako zestaw: kij + młynek leży idealnie. Pojemność Runnera jest większa. Co do kolorowych Evotec - fajne, pytanie komu jaki kolor leży. Jak dla mnie: czarny potem może zielony kombinacja... ;)

 

PS

Uzbrojony 5-8 wygląda odlotowo, może dla tego Loop większość swoich fotek w serii Evotec opiera na tej wielkości. Przy kiju jak wyżej, cała głowica po za szczytowa przelotką + 30 cm Running Line punkt ciężkości idealnie w miejscu przeznaczonym... To teraz czekać sezonu... :D



#153 OFFLINE   krokop

krokop

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 558 postów
  • LokalizacjaHannover
  • Imię:Zbigniew

Napisano 13 grudzień 2013 - 18:51

Witam , przedstawiam moja nowa  betoniarke . Ross momentum 5 . Nie jestem fotografem wiec zdjecia nie najlepszej jakosci .Zwyklym kompaktem robione.   .Pozdrawiam Zbigniew 

 

Załączony plik  ross 2.jpg   100,04 KB   5 Ilość pobrańZałączony plik  ross 3.jpg   73,15 KB   5 Ilość pobrańZałączony plik  ross 1.jpg   63,4 KB   5 Ilość pobrańZałączony plik  ross 4.jpg   38,62 KB   5 Ilość pobrań

 

 


  • Bujo i Paweł Bugajski lubią to

#154 OFFLINE   darko

darko

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 446 postów

Napisano 13 grudzień 2013 - 19:38

zdjęcie zdjęciem ,ale brzmienie ross'a niezapomniane...



#155 OFFLINE   krokop

krokop

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 558 postów
  • LokalizacjaHannover
  • Imię:Zbigniew

Napisano 13 grudzień 2013 - 19:47

Brzmienie i hamulec to  po prostu  poezja .Pozdrawiam 



#156 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 13 grudzień 2013 - 20:40

Mam 4kę, naprawde wspaniała maszyna.

 


9xh1.jpg
 
 

  • Paweł Bugajski i krokop lubią to

#157 OFFLINE   ictus

ictus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1610 postów
  • LokalizacjaWawa
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:W.

Napisano 13 grudzień 2013 - 21:38

Taka steampunkowa maszyna :)

#158 OFFLINE   Paweł Bugajski

Paweł Bugajski

    dawniej "kardi"

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 1978 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Bugajski

Napisano 14 grudzień 2013 - 00:28

Ross piękny. :).Tradycyjna jakość i dobra od zawsze opinia.

(Momentum były?Maaasz!)-pamiętacie trójkowe filmowe recenzje ? :D

Tymczasem coś na szczupaki i trotki .Sprawdzone.

 

                                  Załączony plik  IMG_8650.JPG   77,58 KB   5 Ilość pobrań   Załączony plik  dan.jpg   65,24 KB   5 Ilość pobrań

 

 

 

 


  • Kuba Standera lubi to

#159 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5360 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 14 grudzień 2013 - 07:48

Pamiętamy Paweł tak samo jak Rosssssssssssss  co tak syczy.- a teraz,- już przestało ;)



#160 OFFLINE   Paweł Bugajski

Paweł Bugajski

    dawniej "kardi"

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 1978 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Bugajski

Napisano 14 grudzień 2013 - 22:02

Arku-tak więc dla miłośników Rossa założony powinien być wątek pt."Ross -mówki"także zaczerpnięty ze złotych czasów 3-ki. :)

Za parę dni fotki fajnego egzemplarza i krótka dotycząca go historia. :rolleyes:

pozdrawiam-kardi


  • krokop lubi to