Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Salmo w Wal-Mart FLW Series.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   dawid_

dawid_

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 623 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Dawid

Napisano 08 kwiecień 2008 - 17:59

Problem jest w tym, że często utożsamia się osobę z jego profesją (firmą). Na skutek tego, czasem dochodzi do kuriozalnych sytuacji, gdy przykładowo aktor grający czarny charakter w serialu, dostaje na ulicy parasolką po głowie.
Nie inaczej było w tym przypadku. Pan Piotr chciał najzwyczajniej w świecie zobaczyć zagraniczną imprezę, a tak się złożyło, że sam wziął w niej udział. Może całkiem prywatnie? Jest w tym coś złego? Wina za to zamieszanie leży trochę po stronie relacjonującego całe wydarzenie. Zamiast napisać Salmo w Wal-Mart FLW Series, powinien napisać Piotr Piskorski w Wal-Mart FLW Series. Kto w końcu uczestniczył w zawodach? Firma Salmo, czy pan Piotr?

Oczywiście gratuluję i zazdroszczę okazji uczestnictwa w tak dużej imprezie.

Mnie natomiast bardziej od słownych przepychanek ciekawią rezultaty obserwacji p. Piotra. Jak łowi się za oceanem? Jakie przynęty i sprzęt się stosuje? Czym i jak łowił nasz reprezentant? Może Efex zdradzisz nam trochę szczegółów?

Bardziej niż za nieprodukowanymi już modelami, czy kolorami woblerów, tęsknię za komiksami p. Piotra. Może warto by umieszczać je np. na opakowaniach przynęt?

pozdrawiam wszystkich :D



#62 OFFLINE   Adam Łuczak

Adam Łuczak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 117 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 08 kwiecień 2008 - 19:04

dawid powiedział

#63 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9516 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 08 kwiecień 2008 - 19:24

Embarassed To bez sensu ;)

#64 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 08 kwiecień 2008 - 20:54

@Efex,

Bracie wędkarzu, przewina Twoja jest ewidentna! :lol: Myślę, że bez Wielkiego Sądu Inkwizycji się nie obędzie! <_< Szykuj się na badanie i potulnie kładź głowę na pieniek. :lol: :lol: :lol:

#65 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 08 kwiecień 2008 - 21:44

Nic z tego nie kapuje. Firma Salmo produkuje woblery do łapania ryb, właścicielem Firmy jest Piotr Piskorski więc jaki problem,reprezętójąc siebie reprezentował i Firmę. Salmo to Piskorski, Piskorski to Salmo. Gdyby produkował muszle klozetowe to odebrał bym jako krypto reklamę.Na tym forum reklamy jest na kilogramy, biorąc za reklamę samego siebie prezentójąc fotkę złapanej ryby. Czy to nie jest reklama samego siebie i swoich umiejętności? Gdyby Salmo było firmą o wielu właściecielach a Pepe tylko pracownikiem lub drobnym udziałowcem napewno była by to krypto reklama, tak ja to pojmuje.


#66 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 09 kwiecień 2008 - 00:21

Jak widze gniazdo szerszeni ...to je po prostu omijam . Mozna taz wsadzic w to gniazdo kij .
Pepe rob swoja wspaniala robote ... :D
Remku rob tez swoja wspaniala robote .... :D
Przyjaciele :mellow: jerkbaitowcy ...Wy tez robcie nadal swoja robote ...wedkujcie i piszcie gdzie , na co ...najwazniejsza jest po prostu prawda .
Efex postapiles prawidlowo ..podales wiesci ktore nas interesuja i nadal tak rob ...duzo zdrowia Mistrzu Pstragowy :mellow:
PS. Cale szczescie wiecej tu elfow , krasnoludow i rycerzy niz troli i jaszczurczych jezykow...niech basn trwa dalej ....
jerry hzs B)

#67 OFFLINE   Leo1

Leo1

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 09 kwiecień 2008 - 09:20

Wniosek jest jeden - albo reklama w takiej formie stała się w pełni dopuszczalna dla wszystkich, albo administracja uznaje, że jedni działają na innych prawach niż pozostali.
Z jednej strony padły rzeczowe argmumenty negujące taką działalność, ponieważ uprzednio było to zabronione, z drugiej strony barykady napłynęły wyłącznie emocje - bo to przecież świetna firma i świetny człowiek, co takiego się stało(?) itd., a kto tego nie wie, ten jest zazdrosnym trollem i jaszczurką. Pomieszanie z poplątaniem, do tego (o zgrozo) wpleciono wątki narodowościowe. Ok, ale co to ma wspólnego z meritum? Przecież rzecz idzie o przestrzeganie zasad, a nie o tą konkretną firmę. Stało się to, że albo biskupi mogą na forum swobodnie reklamować Watykan, albo nikt nie ma prawa tego robić, cała reszta wywodów, to zwykły balast i mącenie.
Brak jasnego stanowiska włodarzy, prowadzi do konstatacji, że Orwella należy pośmiertnie uznać za proroka. Szkoda tylko, że chór piewców takiego świata jest - jak widać - liczny.

#68 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / Gdańsk

Napisano 09 kwiecień 2008 - 11:07

Witam

Przejrzałem Wasze posty i nie za bardzo potrafię zinterpretować zarzuty pod adresem Salmo.. Z tego co zrozumiałem umieszczając w tytule postu nazwę firmy złamałem jakiś regulamin? Przyrzekam, że uczyniłem to nieświadomie.. Bardzo proszę o informację gdzie znajduje się regulamin forum abym mógł się z nim zapoznać i uniknąć tego rodzaju błędów w przyszłości..
Wszystkich, którzy poczuli się urażeni i czy zniesmaczeni tym faktem przepraszam, bo nie to było moim zamiarem.

Może uda Wam się namówić Piotra do odpowiedzi na pytania dotyczące samych zawodów. Co prawda po 2 tygodniach poza firmą ma teraz tysiąc spraw do załatwienia, ale pewnie znajdzie chwilkę, aby napisać kilka słów..

Pozdrawiam serdecznie

#69 OFFLINE   dawid_

dawid_

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 623 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Dawid

Napisano 09 kwiecień 2008 - 12:10

nie za bardzo potrafię zinterpretować zarzuty pod adresem Salmo.. Z tego co zrozumiałem umieszczając w tytule postu nazwę firmy złamałem jakiś regulamin?


Ależ nie! Absolutnie. Chodziło mi tylko o to, że to Ty pośrednio jesteś sprawcą całego zamieszania To wszystko jednak z przymrużeniem oka :D

Czekamy na fotki, i relację odnośnie sprzętu miejscowych i p. Piotra.


#70 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 09 kwiecień 2008 - 15:54

Wychodzi, że miał rację Kaczyński jak powiedział, że nie damy sobie wmówić, że białe jest białe, a czarne jest czarne, czy jakoś tak. Tak bym podsumował tą całą dyskujsę, szkoda gadać i nawet pisać już się nie chce, nie mówiąc o czytaniu.
Mimo wszystko pozdrawiam Jachu

#71 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 09 kwiecień 2008 - 16:55

Witam

....

Może uda Wam się namówić Piotra do odpowiedzi na pytania dotyczące samych zawodów. Co prawda po 2 tygodniach poza firmą ma teraz tysiąc spraw do załatwienia, ale pewnie znajdzie chwilkę, aby napisać kilka słów..

Pozdrawiam serdecznie



Moim zdaniem takich ludzi jak Piotr Piskorski jest na portalu od jakiegoś juz czasu zbyt mało. Kiedys wiecej udzielali się tacy wędkarze jak własnie @PePe czy @Jaculek albo @Andrzej Lipińki. Znikają też bardziej doświadczeni i znani, nie tylko w sieci, wędkarze, którzy na początku stanowili trzon tego forum. Mam namyśli np. @Phala.. Zapewne nikła obecność takich użytkowników ma też wpływ na pyskówki jak np. w tym wątku. To ośmiela do formułowania bełkotliwych tez o niczym albo do permanentnego ślinienia się na widok Meggabasów, Evergreenów i innych cud zabawek i coraz większej obecności na portalu niby-wedkarzy, których cała energia skierowana jest na to czy MB jest szok i kto jest powalony designem ITO.

Też mam nadzieję, że PePe napisze cos o swoich amerykańskich doświadczeniach, naprawdę chętnie bym poczytał o czymś takim..

pozd JW :D



#72 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 09 kwiecień 2008 - 18:04

Brak jasnego stanowiska włodarzy, prowadzi do konstatacji, że Orwella należy pośmiertnie uznać za proroka. Szkoda tylko, że chór piewców takiego świata jest - jak widać - liczny.



Naprawę podziwiam Leo twój głęboki wkład w forum - posty dwa ale za to ich treść... Jeśli tak bardzo przeszkadza ci to co się dzieje to może po staropolsku*******?? Bo trochę jest wpada nowy na impreze i rozstawia wszystkich po kątach.

A tak BTW - ALL - widzę że umiejętność czytania ze zrozumieniem zanika, przysłonięta słownym onanizmem

Jerzy - dziwisz się?? Ile można o wyższości spina nad castem, o multiku dla początkujących i któy z nastu będzie dla mnie dobry?? A do tego rodzynki jak ten :unsure:

#73 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 09 kwiecień 2008 - 19:00

Jerzy - dziwisz się?? Ile można o wyższości spina nad castem, o multiku dla początkujących i który z nastu będzie dla mnie dobry??


@Standerus,

Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą. Uważam, że wątki o sprzęcie bardzo często, choć nie zawsze, poszerzają naszą (głównie moją i niektórych nowicjuszy) wiedzę. Bardzo szybko można odróżnić wypowiedzi Kolegów, którzy mają tą wiedzę (i ich wiadomości starannie się czyta) od plew, które szybko wiatr rozwiewa. Zgadzam się, że bardzo często zadajemy pytania, na które odpowiedzi można znaleźć na forum, i tu jest nasz błąd. No cóż, taka jest natura ludzka, lepiej zapytać n-ty raz niż poszukać, bo to wymaga samodyscypliny.
Z resztą Twojej wypowiedzi zgadzam się w 100%.



#74 OFFLINE   Leo1

Leo1

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 09 kwiecień 2008 - 19:05

głęboki wkład w forum - posty dwa ale za to ich treść... Jeśli tak bardzo przeszkadza ci to co się dzieje to może po staropolsku*******??

Gdy czytam taką treść, to widzę biednego Mularczyka broniącego ustawy lustracyjnej, który zamiast merytorycznie, na temat, woli lecieć ad personam.
Wyrażam tylko swoje zdanie, a do tego nie potrzebuję aprobaty pseudoznawcy staropolszczyzny, ani prawie 2-tysięcznego 'przebiegu'.


#75 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 09 kwiecień 2008 - 19:30

Odnoszę wrażenie że swoje zdanie jest tu najważniejszą częścią wypowiedzi... i w zasadzie nie potrzebujesz nikogo i niczego do tego. Wpadasz bez powitania i jedziesz po calości, w dodatku jakoś dziwnie nie na temat, tak zeby przypieprzyć każdemu - adminowi, salmo, userom....
Wig/petrus reaktywacja?? bo już by tak wypadało że powinien wrócić...

#76 OFFLINE   Leo1

Leo1

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 09 kwiecień 2008 - 19:50

przypieprzyć każdemu - adminowi, salmo, userom....

+ wylewanie szamba itp....
Jak się mówi prawdę, to się nie obraża - Hugo Chavez.
Mnie interesują fakty, a nie wrażenia.
Co do reszty, nie wiem o co/kogo chodzi.
Nie przywołuj mnie, ponieważ ze swojej strony temat uważam za wyczerpany.

#77 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 09 kwiecień 2008 - 19:56

Pora na podsumowanie.

Traktujemy (redakcja) użytkowników forum jak ludzi dorosłych, świadomych i zdolnych do posługiwania się zdrowym rozsądkiem w ocenie kwestii kto nachalnie, a kto nienachalnie i czy coś ktoś reklamuje. Ponieważ rozstrzyganie tych kwestii nas nie interesuje bo nie po to zakładaliśmy forum, uważam że nie mamy żadnego obowiązku opowiadać się po jakiejś stronie - na co możemy sobie właśnie pozwolić dlatego, że jako redakcja jesteśmy niezależni i nie tkwimy w żadnym układzie.

Natomiast rezerwujemy sobie pełne prawo do całkowicie arbitralnego i pozbawionego jakiegokolwiek tłumaczenia się postępowania z wątkami które nie pasują do naszej wizji portalu i tego co chcemy tu promować, na czym nam zależy - na nowoczesnym wędkarstwie, C&R, technikach połowu ryb, dobrym sprzęcie, dobrej wędkarskiej fotografii. Jeżeli dyskusje na tematy nas nie interesujące i nie pasujące do naszej wizji jerkbait.pl staną się dla nas męczące, będziemy z nimi robili to co uważamy za stosowne, bez względu na to kto jest w nie zaangażowany i której firmy/marki etc. będą dotyczyły.

Remek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych