Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Myślałem, że już nic mnie nie zaskoczy...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
104 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 listopad 2013 - 19:10

Nie mogę napisać tego co chciałbym, bo punkty i ban pewne. ;)

W tym temacie jestem wyjątkowo mało tolerancyjny, można powiedzieć, że przewrażliwiony od czasu prób utworzenia Muslim Town w mieście, w którym mieszkam.

Pewne zagrożenia jednak, często bagatelizowane, powinny nieco bardziej nas absorbować, tak na wszelki wypadek.

Zainteresowanych odsyłam do przeszukania netu pod kątem "islamskie getto w Warszawie" czy też "wywiad z imamem Nezarem Charifem", reszta wyskoczy sama jako powiązane.

Miłej i niepokojącej lektury życzę. ;)



#62 OFFLINE   robert.bednarczyk

robert.bednarczyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Robert

Napisano 28 listopad 2013 - 20:47

Bo wam Panowie, obóz koncentracyjny kojarzy się tylko z Auschwitz i jako taki rodzi mega negatywne odczucia. A przecież były obozy budowane w słusznej sprawie i zapełniane faktycznymi winnymi. Ot, choćby te tworzone przez Franco albo Salazara dla czerwonych przeciwników postępowego regimeu, albo te budowane przez Pinocheta, ojca opatrznościowego narodu chilijskiego przecież. Albo choćby nasza Bereza Kartuska, albo współczesne Guantanamo. Wszystkie te miejsca odosobnienia i kaźni dla bolszewii albo terrorystów mają jak najbardziej głębokie uzasadnienie. :)

 

Michał ..... jaja sobie z nas robisz czy piszesz poważnie ? Podane przez Ciebie przykłady wiązały się z masową izolacją prewencyjną, niekiedy także fizyczną eliminacją, opierającą się na domniemaniu winy. Guantanamo też nikomu chwały nie przyniesie. Co do zasady zgadzam się z Tobą, co do akceptacji metod ..... żadną miarą.

 

 

Zaś winna temu wszystkiemu Europejska Konwencja Praw Człowieka, a dokładnie zapis gwarantujący różnym śniadym kozojeb... takie same prawa w moim kraju jakie mam ja. Nie bierze tylko pod uwagę zaborczości religijno - kulturowej w/w śniadych kozojeb...

 

Michał odpuść trochę - proszę. Robert.



#63 OFFLINE   MaxFenix

MaxFenix

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 28 listopad 2013 - 21:38

 

Michał odpuść trochę - proszę. Robert.

A dlaczego Michał miałby odpuszczać? Dlatego, że jego poglądy nie są proeuropejskie?

Każdy ma prawo do takich poglądów i ma prawo o nich mówić.



#64 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 28 listopad 2013 - 21:42

Michał ..... jaja sobie z nas robisz czy piszesz poważnie ? Podane przez Ciebie przykłady wiązały się z masową izolacją prewencyjną, niekiedy także fizyczną eliminacją, opierającą się na domniemaniu winy. Guantanamo też nikomu chwały nie przyniesie. Co do zasady zgadzam się z Tobą, co do akceptacji metod ..... żadną miarą.

 

 

 

Michał odpuść trochę - proszę. Robert.

Robert !

Mimo, że cztając to co piszesz, twoje posty, w wiekszości zagdzam sie z Twoimi pogladami tu nie masz racji. Jestes przesiąkniety poprawnoscia polityczną. Niestety ze wszelkim łajdactwem, zbrodniarzami,tym co stanowi zagrożenie kultury łacińskiej, a często wszelkiej kultury. trzeba walczyć najostrzejszymi metodami. Niestety, ale inaczej ta walkę z "ludźmi" którzy nie mają żadnych skrupułów się przegrywa  ! Prawa człowieka są dla ludzi nie dla masowych morderców.

U.


Użytkownik Ugly edytował ten post 28 listopad 2013 - 21:42


#65 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 28 listopad 2013 - 21:47

Tu nie chodziło o wątek eko, a o zaskoczenie.....zresztą jak w tytule tematu.

Jak to zobaczyłem to przeżyłem szok.....normalnie szok. Niestety teraz nawet edukacja dzieci to makabra....bo kto to słyszał, żeby dziewczynki ubierały się w przedszkolu jak chłopcy i bawiły się autami klockami, a chłopaki w sukienkach...z lalkami :huh:  Mam nadzieję, że pomysł upadnie

Dyrekcja wyrzuciła z przedszkola trójkę dzieci z Rybnika za to, że ich rodzice sprzeciwili się seksualizacji dzieci na zajęciach z gender finansowanych przez UE! Jak widac brak zgody na feminizacje, deprawacje skutkuje relegacją 

U.



#66 OFFLINE   Mari

Mari

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 28 listopad 2013 - 21:56

Rozmawiałem na Bałkanach z miejscowymi o sprawie Kosowa. Oni z rezygnacją stwierdzili, że wszystkie wojny wygra i tak muzułmańska macica.



#67 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 28 listopad 2013 - 22:04

temat niechybnie zmierza ku zagladzie :)



#68 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 28 listopad 2013 - 22:10

temat niechybnie zmierza ku zagladzie :)

Cóż, prawda zawsze cieżko sie przebija i w swiadomości i w mediach tym bardziej  :) Ale jak sam kiedyś przyznałeś racje, krobla drąży skałę jeśli chodzi o zmiany w sposobie myślenia   :)

U.


Użytkownik Ugly edytował ten post 28 listopad 2013 - 22:11


#69 OFFLINE   robert.bednarczyk

robert.bednarczyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Robert

Napisano 28 listopad 2013 - 22:12

A dlaczego Michał miałby odpuszczać? Dlatego, że jego poglądy nie są proeuropejskie?
Każdy ma prawo do takich poglądów i ma prawo o nich mówić.


Moje poglądy też nie są proeuropejskie.... nie w sensie patologicznego wymiaru, który przybrała ostatnimi czasy owa "proeuropejskość".
Powody dla jakich poprosiłem Michała o "odpuszczenie" wyjaśniłem Mu osobiście na p/w i wybacz - nie chcę ich tu rozwijać.
 

Robert !
Mimo, że cztając to co piszesz, twoje posty, w wiekszości zagdzam sie z Twoimi pogladami tu nie masz racji. Jestes przesiąkniety poprawnoscia polityczną. Niestety ze wszelkim łajdactwem, zbrodniarzami,tym co stanowi zagrożenie kultury łacińskiej, a często wszelkiej kultury. trzeba walczyć najostrzejszymi metodami. Niestety, ale inaczej ta walkę z "ludźmi" którzy nie mają żadnych skrupułów się przegrywa  ! Prawa człowieka są dla ludzi nie dla masowych morderców.
U.


E.... Z tą moją poprawnością polityczną to pojechałeś. Moja dorosła córka ostatnio mi zarzuciła, że jestem skrajnie prawicowy i konserwatywny.
Widzisz - zasadniczo masz rację.... jest tylko jeden problem - katalogując tych złych jedynie według pewnych schematów - typu: religia, kolor skóry, narodowość....można się pomylić i narobić niezłego bałaganu. Sam już nie wiem...., a może robi się ze mnie stary pierdoła i charakter mi niebezpiecznie łagodnieje.....?
 

Dyrekcja wyrzuciła z przedszkola trójkę dzieci z Rybnika za to, że ich rodzice sprzeciwili się seksualizacji dzieci na zajęciach z gender finansowanych przez UE! Jak widac brak zgody na feminizacje, deprawacje skutkuje relegacją [/size]
U.[/size]


A to już jest zwykłe sk....stwo, przeciwko któremu należy walczyć, zwłaszcza, że osoby odpowiedzialne za te decyzję zapewne nie są anonimowe.

#70 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 28 listopad 2013 - 22:15

politykowanie i religia zawsze koncza sie zgrzytem, a ten klodka, szkoda watku, bo temat sam w sobie ciekawy byl i bardzo wydajny do momentu, no wlasnie, do momentu jak doszlismy do religii ...  a szkoda, bo kazda jedna zniewala, bez roznicy na symbol, ktory szerzy :)


  • robert67 lubi to

#71 OFFLINE   robert.bednarczyk

robert.bednarczyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Robert

Napisano 28 listopad 2013 - 22:17

Rozmawiałem na Bałkanach z miejscowymi o sprawie Kosowa. Oni z rezygnacją stwierdzili, że wszystkie wojny wygra i tak muzułmańska macica.


Niestety - potwierdzam. Mam kolegę - policjanta, który zaliczył dwie misje w Kosowie. Facet jest rozsądny....i wyważony - powiedział, że na własne oczy widział zniszczenia dokonane przez ludność muzułmańską w tym pięknym miejscu. Dewastacji dokonywano ot tak po prostu - dla zasady i nie miało to nic wspólnego z toczonymi tam walkami.

#72 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 28 listopad 2013 - 22:19

a widzial te zniszczenia, ktorych dopuscili sie chorwaccy katolicy lub prawoslawni serbowie? tak sie tylko pytam :)



#73 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 28 listopad 2013 - 22:24

No to jeszcze takie mi wpadło, na deser. :P



Pozdrawiam
Grzesiek


  • Dagon i skippi66 lubią to

#74 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 28 listopad 2013 - 22:24

E.... Z tą moją poprawnością polityczną to pojechałeś. Moja dorosła córka ostatnio mi zarzuciła, że jestem skrajnie prawicowy i konserwatywny.
Widzisz - zasadniczo masz rację.... jest tylko jeden problem - katalogując tych złych jedynie według pewnych schematów - typu: religia, kolor skóry, narodowość....można się pomylić i narobić niezłego bałaganu. Sam już nie wiem...., a może robi się ze mnie stary pierdoła i charakter mi niebezpiecznie łagodnieje.....?
 

Może nie do końca wprost ale powiem tak: dlaczego R.Regan byl jednym z najlepszych prezydentow USA  ? Bo był kowbojem! Na dzikim zachodzie jak zastanawiałeś sie czy nacisnąc spust i jakie to może miec skutki to już nie żyłeś

U



#75 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 listopad 2013 - 22:33

No to jeszcze takie mi wpadło, na deser. :P



Pozdrawiam
Grzesiek

Świetne!  :lol: 



#76 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 28 listopad 2013 - 22:39

Może nie do końca wprost ale powiem tak: dlaczego R.Regan byl jednym z najlepszych prezydentow USA  ? Bo był kowbojem! Na dzikim zachodzie jak zastanawiałeś sie czy nacisnąc spust i jakie to może miec skutki to już nie żyłeś

U

Nasi dziadowie też nigdy nie zastanawiali się czy pociągnąć za spust. Walili do wroga ile wlezie. Wroga ojczyzny, miru domowego czy odwiecznej polskiej złotej wolności. Ojciec brał syna, ledwie ten od ziemi trochę odrósł, dziad wnuczkę i szli do ogrodu, nadziakiem dynie rozwalać. Żeby się młodzież od dziecka we władaniu bronią wprawiała. Sok bryzgał jak posoka i w ziemię wsiąkał.

Aha, zapomniałem dodać że dynie uosabiały łby moskali. :)

Teraz tylko należy dokonać transpozycji na współczesność...


  • Marcin Rafalski i Dienekes lubią to

#77 OFFLINE   robert.bednarczyk

robert.bednarczyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Robert

Napisano 28 listopad 2013 - 22:46

a widzial tez zniszczenia, ktorych dopuscili sie chorwaccy katolicy lub prawoslawni serbowie? tak sie tylko pytam :)


Nie. Był na misji w Kosowie. Zniszczenia w Chorwacji widziałem sam. Odnosiłem jednak wrażenie, że były one wynikiem działań wojennych. O zbrodniach na Bałkanach, których dopuszczały się wszystkie strony konfliktu, bez względu na wyznawaną religię, wiemy wszyscy dużo. Każda wojna doprowadza do tego, że na wierzch wypływają najróżniejsze męty i zwykli bandyci. Z tego właśnie powodu jestem przeciwny poglądom tych Kolegów, którzy piszą o radykalnych, siłowych rozwiązaniach. Po prostu boję się eskalacji nienawiści. Kolega - policjant mówił jednak o dewastowaniu infrastruktury np. w jednym z kosowskich kurortów, której dokonano dla zasady, bez żadnego racjonalnego powodu.
Masz rację, że idziemy w tej dyskusji dość daleko ale prawda jest taka, że sam głosisz teorię, że "religia to opium dla mas". Wolno Ci, choć ja się z tym nie zgadzam. Dla mnie religia (chrześcijańska) w życiu doczesnym to przede wszystkim dekalog, który stanowi fundament współczesnych systemów prawnych cywilizowanych społeczeństw ( z pewnymi modyfikacjami oczywiście). Co do duchowej strony religii .... zostawię to sobie bo to moja sprawa i nie zamierzam toczyć w tej materii publicznej polemiki.

Robert.

#78 OFFLINE   robert.bednarczyk

robert.bednarczyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Robert

Napisano 28 listopad 2013 - 23:01

Może nie do końca wprost ale powiem tak: dlaczego R.Regan byl jednym z najlepszych prezydentow USA  ? Bo był kowbojem! Na dzikim zachodzie jak zastanawiałeś sie czy nacisnąc spust i jakie to może miec skutki to już nie żyłeś

U

 

Nasi dziadowie też nigdy nie zastanawiali się czy pociągnąć za spust. Walili do wroga ile wlezie. Wroga ojczyzny, miru domowego czy odwiecznej polskiej złotej wolności. Ojciec brał syna, ledwie ten od ziemi trochę odrósł, dziad wnuczkę i szli do ogrodu, nadziakiem dynie rozwalać. Żeby się młodzież od dziecka we władaniu bronią wprawiała. Sok bryzgał jak posoka i w ziemię wsiąkał.

Aha, zapomniałem dodać że dynie uosabiały łby moskali. :)

Teraz tylko należy dokonać transpozycji na współczesność...

 

I tak Was lubię........ :), choć widzę, że nie przekonam, zwłaszcza, że nie wiem czy tak bardzo mi zależy na tym przekonywaniu........bo......aż tak wiele nas nie różni.

A jeśli mam wybierać kowbojów ze szklanego ekranu to wolę Clinta Eastwooda.... kto wie ... - może też pójdzie w politykę ? 


Użytkownik robert.bednarczyk edytował ten post 28 listopad 2013 - 23:02


#79 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 28 listopad 2013 - 23:03

 Z tego właśnie powodu jestem przeciwny poglądom tych Kolegów, którzy piszą o radykalnych, siłowych rozwiązaniach. Po prostu boję się eskalacji nienawiści. (...)

 Dla mnie religia (chrześcijańska) w życiu doczesnym to przede wszystkim dekalog, który stanowi fundament współczesnych systemów prawnych cywilizowanych społeczeństw ( z pewnymi modyfikacjami oczywiście). Co do duchowej strony religii .... zostawię to sobie bo to moja sprawa i nie zamierzam toczyć w tej materii publicznej polemiki.

Robert.

Robert !

Któż z nas, zwłaszcza nieco starszych kolegow, których rodzice( i nauczyciele) przeżyli wojnę i to odbiło sie na naszym wychowaniu, nie obawia się eskalacji nienawiści ! Wojny ! Niestety wszelka ustepliwość wobec (jakiegokolwiek) barbarzyństwa kończy sie w Monachium. I okrzykiem z drzwi samolotu "Przywiozłem wam pokój"  Co było dalej ? Wiadomo. Pod tym co piszesz o religii podpisuję sie .

U.


Użytkownik Ugly edytował ten post 28 listopad 2013 - 23:54


#80 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 28 listopad 2013 - 23:17

Widzisz Robert, w istocie my nikomu nie chcemy głowy ostro zakończonym, metalowym narzędziem rozbijać. Ani do nikogo strzelać. W ogóle nie chcemy nikomu robić krzywdy. Ta nasza, może momentami ostra pisanina, to krzyk rozpaczy przeciwko otaczającej nas coraz bardziej plugawej rzeczywistości. Przeciwko zrównywaniu, nie tylko w wymiarze prawnym ale przede wszystkim ludzkim i moralnym, związku dwóch pederastów z małżeństwem kobiety i mężczyzny, przeciwko wyrzucaniu dzieci z przedszkola dlatego że ich rodzice nie wyrażają zgody na deprawację, przeciwko upadkowi szkolnictwa i produkowaniu w efekcie zdebilałych, perfekcyjnych konsumentów a nie ludzi i obywateli, przeciwko gwiazdom tańczącym na lodzie, przeciwko tasiemcowym lekcjom gotowania, serwowanym przez nieciekawą wizualnie i prymitywną Magdę G, przeciwko niszczącym polskość wyborczym mediom pisanym i postpeerelowskim mediom emisyjnym, przeciwko różnym Szczupakom, Wtorkom i byłym podstarzałym a mimo to dalej niemądrym piosenkarkom o szczurzym oddechu. Krzyczymy żeby nas usłyszano, czy to na Jerku czy gdzie indziej. Wszędzie. By nasz głos był głosem wolnym i wolność ubezpieczającym! By przestał być krzykiem rozpaczy i rezygnacji.

A że mało w tym wędkarstwa? Trudno.


Użytkownik skippi66 edytował ten post 28 listopad 2013 - 23:31

  • Marcin Rafalski, Dienekes, Zwierzu i 1 inna osoba lubią to