Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jak rozpoznać Wilka ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
166 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   jersey

jersey

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 27 listopad 2013 - 23:51

z lodzi  jest np. slawek oppeln bronikowski ... moglby go odwiedzic, wziasc za reke, zaprowadzic do delikatesow a potem do desy ...

 

po parówki w baraniej kiszce

 

ps. Roberta W. pod każdą jego postacią publicznie przepraszam za inwektywny post na forum pod jego adresem jakiś czas temu.


Użytkownik jersey edytował ten post 28 listopad 2013 - 00:08


#62 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 27 listopad 2013 - 23:59

Forów ci u nas dostatek, nic straconego. ;)
No nie wiem, czy byłoby ciężko mi się oprzeć i byłby taki Fun, chyba nie mam takiej natury. A tak poza tym, to taką gadką nie unieważnisz demaskacji, którą tobie poczyniłem w innym wątku, panie W. B)

 

 Pomyśl nad mechanizmem. Wpuszczasz ludzi w maliny, by skakali jak im zagrasz. Wbijasz z przytupem, żeby Cię szybko rozpoznano, pokrzyczysz a resztę show załatwiają użytkownicy. Kto tu kim gra i kto ma większy Fun?  :)



#63 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 28 listopad 2013 - 00:26

....uderz w stół, a nożyce się odezwą ;)


  • Maynard lubi to

#64 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 28 listopad 2013 - 01:15

Wpuszczasz ludzi w maliny, by skakali jak im zagrasz. (...) Kto tu kim gra i kto ma większy Fun?  :)

Ty się polityką zajmujesz? Możesz zamierzasz? ;)

Ja tu nikomu funu nie odbieram z czytania naszych głupot, pewnie coś w tym jest, ale też większych hejtów obiektowi na W nie czynię, więc sam niezbyt czerpię "hejterską radość" z całego zajścia Ot gadam sobie luźno z Kolegami. No nie mam takiej żyłki manipulatorskiej i chyba szkoda by mi było czasu na takie takie. :rolleyes:



#65 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 28 listopad 2013 - 01:45

Nie zabierałem do tej pory głosu w temacie...swoją drogą ciekaw  jestem ile jeszcze alterego wilka funkcjonuje na forum...fakt,że był już dawno, a z jego chorą przypadłościa mogł rozmnożyć się jak karaluchy...albo szczury ;)

...ja miałem zgrzyty chyba  tylko z wersją castomek ;) obrażał, kozaczył, wk......ł,ale olałem łajze( chociaż na ulicy dostałby w pysk ;) ), a potem wyszła ta całą afera i zniknał :D ....teraz widze,że to większy problem socjologiczny ;)

 

ps. wilku widziałem twoje foty, ale te nowsze,a nie z czasów miami vice....i widze troche wyliniałeś :D

 

....straszny kozak jestes za kompem wiec jak nastepnym razem ogarnie cie czarne zło i bedziesz chciał rozłądowac negatywne emocje..uprzejmie zapraszam na ring....mate... do klatki ...czy gdzie tam cie jeszcze dostawałeś w p........l....z przyjemnością sprawdze czy jest ta wilcza zwinność ;) podbijaj na priv :D


  • Dienekes, makamba i skippi66 lubią to

#66 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 28 listopad 2013 - 02:28

Łeee, no nie. Jeśli spotkacie się gdzieś, to koniecznie na neutralnym gruncie. Sugeruję Poznań. Będzie profesjonalna oprawa i telewizyjne kamery. Nawet to zmontuję dla potomnych i oczywiście zamieszczę na Jerku. Odpłatnie! :lol: ;) :P ^_^ :D

Pozdrawiam
Grzesiek


  • czocho lubi to

#67 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4912 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 28 listopad 2013 - 07:41

Nie ma co demonizować marginalnej w rzeczy samej , fiksacji. Od "zawsze" chce tylko na chwilę zaistnieć w ten nietypowy sposób . Bo tak się z czasem stało ,  obustronnym wysiłkiem , że został naszą czarną owcą , żadnym tam groźnym wilkiem z czarnego lasu miasta Łodzi, a my teraz  tylko zapewniamy światło i dźwięk do tego lichego widowiska .. :D  



#68 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 28 listopad 2013 - 07:43

Wilku to taki forumowy celebryta jak el'testosteron Najman zawodnik MMA :D duzo ze soba wspolnego maja.

...nie ubliżaj zawodnikom MMA ;) ...


  • czocho lubi to

#69 OFFLINE   Matiz992

Matiz992

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 547 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:J. bo RODO

Napisano 28 listopad 2013 - 07:48

jest tez tutaj http://www.fotosik.p...ilk-t/zdjecia/1 link z jego starch postow alias PIke_

 

I ta tołpyga na jednym ze zdjęć wcale nie wyszarpana za kitę :P



#70 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 28 listopad 2013 - 07:53

Nie ten las co prawda, ale tak mi się skojarzyło. :)



 



#71 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 841 postów

Napisano 28 listopad 2013 - 09:25

Chryste panie - jak tam brzydko.., czy tam się da żyć? U nas Europa.  :D


  • Kamil Z. i Maynard lubią to

#72 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 28 listopad 2013 - 10:00

I do Media Markt ... a nieeee - zapomniałem - z wilkiem nie przejdzie... :(

 

attachicon.gifimgres.jpg

Media Markt-nie dla idiotow, wilk faktycznie nie przejdzie :) on ma jakies zaburzenia natury psychicznej i bardzo niska samoocene, stara sie wywolac burze narzucajac swoje zdanie po czym jak ochlonie to zaczyna sie gubic, wynikiem tego jest klikanie w "lubie to" kazdemu rozmowcy.Przynajmniej tak bylo w jednym watku.Juz wtedy mnie to zastanawialo, chlop sie kloci po chlopie jada a on like wali na lewo i prawo.



#73 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4912 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 28 listopad 2013 - 10:17

Pazura jest , k....a , zdecydowanie bardziej straszliwy . Łódź jest bez najmniejszej watpliwości miastem o trudnej urodzie :) Fascynował się nią Reymont , fascynuje się nią nią Lynch , choć po wielkich postaciach lodzermenschów nawet echo nie zostało . Tak jak po Polsce . . Ale plugawym  oszczerstwem jest twierdzenie , iż między Biedronkami , które są tak liczne jak wysypka na ciele chorego ,  tylko wilki się pałętają  ..

Oczywiście taka Warszawa , małe zażydzone miasteczko na pograniczu zaborów - to cytat ,  ma urodę łatwiejszą i zdecydowanie dostępniejszą dla prowincjonalnych Pazurów  :)



#74 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 28 listopad 2013 - 10:31

...oj ciężka zima będzie panowie...bez stringów :D

 



#75 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 28 listopad 2013 - 10:39

W życiu bym stringów nie założył, kurde...



#76 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 listopad 2013 - 10:49

Stringi to wredne gacie są, na dodatek można się łatwo okaleczyć, zakładając w pośpiechu, tył na przód. To już chyba wolę Wilka...



#77 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 841 postów

Napisano 28 listopad 2013 - 11:01

Nasz Breslau zawsze aryjski. Poszukiwanie i tworzenie piękna zostawiamy zaś artystom, i na ich subtelną wrażliwość się zdajemy - no może z wyjątkiem tej, kolejnej galerii, ponad inne wzrastającej - w samym sercu Grodu Piastowego. Estetyczną odrębność miasta Łodzi uznajemy, choćby z sentymentu dla.., brandenburskich tkaczy. :)



#78 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4912 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 28 listopad 2013 - 11:21

W mieście Łodzi był tygiel etniczny , dyskryminacji na tle rasowym czy seksualnym nie było , a Lucy Zuker wcale nie obciagała z pozycji dyskryminowanej mniejszości , ani żadnego innego przymusu . Lubiła Polaków .. :) 

Jakimi byśmy opłotkami nie kluczyli , musi i tak w tym watku paść pytanie : czy ducha ekumenizmu na portalu w 100% wędkarskim  da się pogodzić z duchem obławy ..



#79 OFFLINE   deichkind

deichkind

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 738 postów
  • Lokalizacjałódzkie

Napisano 28 listopad 2013 - 11:30

Sławek a które miejsce obecnie w Łodzi może powodować (nie tyko w nocy!) dosłowne ciary na plecach ????

hehehe jest takie jedno szczególne;)



#80 OFFLINE   Baars

Baars

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1228 postów
  • Lokalizacjaokolice Odry...
  • Imię:Wojtek

Napisano 28 listopad 2013 - 11:32

...???Załączony plik  wilk_okladka.jpeg   107,21 KB   6 Ilość pobrań