Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Porozumienia PZW dla Krakowa na rok 2014.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   spy

spy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1309 postów

Napisano 03 styczeń 2014 - 11:39

Bo jeszcze nie dogadali spraw.



#102 OFFLINE   wojtek_n

wojtek_n

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 316 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Wojtek
  • Nazwisko:N

Napisano 03 styczeń 2014 - 12:30

Bo jeszcze nie dogadali spraw.

No to już trochę późno na dogadywanie. Pójdę opłacić składki we wtorek i zagadnę sędziwe grono z zarządu koła w tej sprawie  :D



#103 OFFLINE   krakus

krakus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 795 postów
  • LokalizacjaAFG...

Napisano 03 styczeń 2014 - 12:46

Patrząc na link PZW do porozumień dla Krakowa - http://www.pzw.org.p...a_porozumien/29  to będziemy mieli za dopłatą nizinne Katowice, Częstochowę i Bielsko Białą oraz Tarnów za free. Pewnie tak jak w ubiegłym roku tylko kawałek Wisły i Raby. Ciekawe tylko dlaczego porozumienia nadal są w trakcie realizacji ? I ciekawe że jak się kliknie w druga stronę na Bielsko czy Katowice to nie mają żadnych porozumień

 

 

Juz lepiej zeby sie dogadali z jednym z tych okręgów ale na całość wody bez żadnych dopłat czyt. nizinne i górskie bez łowisk specjalnych np. i wtedy można to nazwać porozumieniem , więc niech sobie takie porozumienie w dup... wsadzą - dziekuje



#104 OFFLINE   slav

slav

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 302 postów
  • LokalizacjaKRK

Napisano 03 styczeń 2014 - 14:14

Napiszcie proszę, bo nie bardzo znam temat. Co ciekawego spinningowo oferują Katowice?



#105 OFFLINE   NARA

NARA

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 748 postów

Napisano 04 styczeń 2014 - 20:49

Wiecie co powinni wprowadzić 0 zakazów dla wędkarzy co  rybek nie tłuką.

Tacy ludzie powinni być promowani, ale też jeśli by ktoś oświadczył że ryb nie bierze a złapali go z rybkami powinien dostać zakaz połowu ryb do końca świata i jeszcze dłużej.

Za 1cm brakujący do wymiaru szczupaka w Canadzie czytałem w gazecie amerykańskiej,że gościowi zabrali samochód i dostał 5 tys $ kary.

Mój znajomy jak przesadził w Wisconsin  to dostał karę 15 tys$ i zakaz wstępu na jeziora na 5 lat.

A u nas co - jajco !!!!!!!!!!!!!!!

Na przewozie stoi 3 jeden na drodze z komórka i walą rybska aż miło !!!!!!!!!!!!!

:angry:

A  jak kiedyś źle wpisałem datę połowu to panowie z PSR chcieli mnie zlinczować !!!!

Mówię do nich ludzie zobaczcie ile mam zabranych ryb 00000000, czepiajcie się tych co siedzą tu i wino piją.

A oni,że to nie moja sprawa kurrrrrrrrrrrrr........

I jak ma być dobrze.


Użytkownik Albatros edytował ten post 04 styczeń 2014 - 20:56


#106 OFFLINE   spy

spy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1309 postów

Napisano 06 styczeń 2014 - 19:09

1. Umożliwia się na podstawie uchwały nr 19/2013 Zarządu Okręgu PZW w Krakowie z dn. 19.11.2013 r. wędkowanie na wodach ogólnodostępnych  Okręgu PZW w Krakowie po wykupieniu 50% składki członkowskiej okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w Okręgu PZW w Krakowie po wcześniejszym opłaceniu w macierzystym okręgu okręgowej składki członkowskiej. Ilość zezwoleń zostaje ograniczona do 200 sztuk.

 2. Umożliwia się członkom Okręgu PZW w Krakowie wędkowanie na wodach ogólnodostępnych Okręgu PZW w Katowicach bez ograniczeń po wykupieniu  50% składki członkowskiej okręgowej w Okręgu PZW w Katowicach, po wcześniejszym opłaceniu w macierzystym okręgu, okręgowej składki członkowskiej.

  1. Sprzedaż okręgowej składki  członkowskiej na wody Porozumienia przysługuje wyłącznie wędkarzom obu okręgów, którzy w 2013 r. byli jego członkami.


#107 OFFLINE   wojtek_n

wojtek_n

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 316 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Wojtek
  • Nazwisko:N

Napisano 08 styczeń 2014 - 22:19

Zezwolenie na amatorski połów ryb wędką ważne od 1 stycznia do 31 grudnia 2014r.  ( Okręg PZW w Krakowie )

 

4. Zezwolenie niniejsze obejmuje również prawo do dokonywania amatorskiego połowu ryb wyłącznie przez członków Okręgu PZW Kraków w obwodach rybackich użytkowanych przez Okręg PZW Tarnów, zgodnie z załącznikiem nr 2  ( w skrócie Raba od ujścia Stradomki do ujścia do Wisły oraz Wisła od ujścia Raby do mostu drogowego w m.Górka )

 

6. Zarząd Okręgu PZW w Krakowie zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w ciągu roku ....



#108 OFFLINE   Gobio Gobio

Gobio Gobio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1253 postów
  • Lokalizacjagórna Wisła
  • Imię:Wojtek

Napisano 09 styczeń 2014 - 20:56

Załączony plik  image.jpg   57,87 KB   3 Ilość pobrań szkoda że sandacz też nie dostal tych 10 cm i brakuje jeszcze widełek do 90 cm ale idzie ku lepszemu.

#109 OFFLINE   Licus

Licus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 273 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Przemek

Napisano 10 styczeń 2014 - 03:16

orientuje się ktoś czy w kole Podgórze nie ma problemów ze znaczkami, żebym nie szedł na darmo? bo tam strasznie stara kadra, w zarządzie koła sam 'grunt'



#110 OFFLINE   wojtek_n

wojtek_n

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 316 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Wojtek
  • Nazwisko:N

Napisano 13 styczeń 2014 - 22:24

Byłem ( jako jedyny opłacający !!! ) opłaciłem



#111 OFFLINE   majki83

majki83

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 17 styczeń 2014 - 13:43

hejka, kojarzy ktoś koło w którym mógłbym opłacić składkę jutro rano?



#112 OFFLINE   Licus

Licus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 273 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Przemek

Napisano 17 styczeń 2014 - 14:24

myślę, że tam gdzie masz podany tel. kom. do skarbnika i uda Ci się jakoś z tym skarbnikiem dogadać :)



#113 OFFLINE   slav

slav

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 302 postów
  • LokalizacjaKRK

Napisano 19 styczeń 2014 - 18:43

Luty za pasem - gdzie za pstrągami polecacie się udać w okolicy KRK?


Użytkownik slav edytował ten post 19 styczeń 2014 - 18:43