Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sklepy wędkarskie w Niemczech - stacjonarne oraz internetowe (w tym Moritz w Berlinie)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1077 odpowiedzi w tym temacie

#481 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 grudzień 2018 - 19:10

... będą , ale po 450E  ;)  :)

 

To juz chyba suwerenna decyzja sprzedajacego, za ile wystawi towar.

Moze beda po 666 ? ;)



#482 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4974 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 27 grudzień 2018 - 19:38

https://www.angel-do...7.html?refID=CR

 

miłych zakupów  ;)


  • Guzu i cristovo lubią to

#483 OFFLINE   Paprykarz

Paprykarz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1956 postów
  • Lokalizacjazachodniopomorskie

Napisano 27 grudzień 2018 - 19:45

@miramar - jest tam taki ładny napis na czerwonym tle currently not available

a to chyba oznacza że z  zakupów ch... będzie



#484 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15634 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 grudzień 2018 - 19:47

Było, niedostępne od kilku dni tak samo jak C3000 w tej samej cenie.



#485 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4974 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 27 grudzień 2018 - 20:00

Nie trzeba było czekać na Moritza , tylko brać jak były  ;)

Faktycznie , że obecnie " towar wyszedł "  ;)  :)



#486 OFFLINE   Kaszub Bait

Kaszub Bait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1037 postów
  • LokalizacjaBytów
  • Imię:Radek

Napisano 27 grudzień 2018 - 20:23

Był dzisiaj w Moritz Nord ale stelli w takich cenach nie było 😉
  • Piotrek Milupa lubi to

#487 OFFLINE   Falkon750

Falkon750

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaPieńsk
  • Imię:Damian

Napisano 30 grudzień 2018 - 19:09

Na ten sklep też trzeba czasami uważać bo można się nadziać.Znajoma poprosiła mnie o przejażdżkę do tego sklepu z zamiarem kupna za 400 euro nowej stelki 2500 ktora miala byc na prezent dla męża po wcześniejszej rezerwacji.Po przyjeździe okazało się że już nie ma promocji i cena była 500 euro.Pani pokazała nam co potrafi nowa Stella oczywiście kręcił pięknie ale co z tego jak droższa o 100 euro.Poprosilem panie aby spytała się czy można ja sprzedać po 400 euro tak jak zarezerwowalismy.Pani zabrała Stelle zapakowana na zaplecze i po 5 min przynosi pudełko A na nim cena 400 euro i pyta się czy pasuje odp.oczywiscie bierzemy.Zaplacilismy za sprzęt i w drogę do domu czyli około 250 km.Po powrocie znajoma dzwoni że kołowrotek chodzi nie tak tzn słychać wyraźne szumy i rzeczywiście wygląda na to ze na zapleczu został podmieniony na inny kołowrotek możliwe że z reklamacji lub powystawowy.Takze uważajcie zawsze sprawdzajcie dwa razy przed opuszczeniem sklepu bo można uniknąć podobnych sytuacji

Użytkownik Falkon750 edytował ten post 30 grudzień 2018 - 19:13

  • spider718 lubi to

#488 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 30 grudzień 2018 - 19:11

Na ten sklep też trzeba czasami uważać bo można się nadziać.Znajoma poprosiła mnie o przejażdżkę do tego sklepu z zamiarem kupna za 400 euro nowej stelki 2500 ktora miala byc na prezent dla męża po wcześniejszej rezerwacji.Po przyjeździe okazało się że już nie ma promocji i cena była 500 euro.Pani pokazała nam co potrafi nowa Stella oczywiście kręcił pięknie ale co z tego jak droższa o 100 euro.Poprosilem panie aby spytała się czy można ja sprzedać po 400 euro tak jak zarezerwowalismy.Pani zabrała Stelle zapakowana na zaplecze i po 5 min przynosi pudełko A na nim cena 400 euro i pyta się czy pasuje odp.oczywiscie bierzemy.Zaplacilismy za sprzęt i w drogę do domu czyli około 250 km.Po powrocie znajoma dzwoni że kołowrotek chodzi nie tak tzn słychać wyraźne szumy i rzeczywiście wygląda na to ze na zapleczu został podniesiony kołowrotek możliwe że z reklamacji lub podstawowy.Takze uważajcie zawsze sprawdzajcie dwa razy przed opuszczeniem sklepu bo można uniknąć podobnych sytuacji


O WoW :o

#489 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4974 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 30 grudzień 2018 - 19:23

... he he he , a ponoć tam za Odrą wszyscy są tacy " cacy  :innocent:  " ... 

 

I tu przypomina mi się :  ;)

... Niemiec płakał jak sprzedawał .....  :whistling:


  • Krzysiek Rogalski, coma i CR33D lubią to

#490 OFFLINE   CR33D

CR33D

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Michał

Napisano 30 grudzień 2018 - 19:25

Dziwne i przykre jednoczesnie.. ale jaki sens takiej praktyki jak mozesz oddac na reklamacje i naprawia/zwroca nowa..

Pozdrawiam,
Michał
Szybki tap

#491 OFFLINE   szpaczek23

szpaczek23

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 506 postów
  • LokalizacjaSztum
  • Imię:Arkadiusz

Napisano 30 grudzień 2018 - 19:30

Na ten sklep też trzeba czasami uważać bo można się nadziać.Znajoma poprosiła mnie o przejażdżkę do tego sklepu z zamiarem kupna za 400 euro nowej stelki 2500 ktora miala byc na prezent dla męża po wcześniejszej rezerwacji.Po przyjeździe okazało się że już nie ma promocji i cena była 500 euro.Pani pokazała nam co potrafi nowa Stella oczywiście kręcił pięknie ale co z tego jak droższa o 100 euro.Poprosilem panie aby spytała się czy można ja sprzedać po 400 euro tak jak zarezerwowalismy.Pani zabrała Stelle zapakowana na zaplecze i po 5 min przynosi pudełko A na nim cena 400 euro i pyta się czy pasuje odp.oczywiscie bierzemy.Zaplacilismy za sprzęt i w drogę do domu czyli około 250 km.Po powrocie znajoma dzwoni że kołowrotek chodzi nie tak tzn słychać wyraźne szumy i rzeczywiście wygląda na to ze na zapleczu został podmieniony na inny kołowrotek możliwe że z reklamacji lub powystawowy.Takze uważajcie zawsze sprawdzajcie dwa razy przed opuszczeniem sklepu bo można uniknąć podobnych sytuacji

To zupelnie inaczej niz u mnie. Ostatnim razem jak bylem to przed wyjazdem zarezerwowalem kilka mlynkow- mam 550km wiec nie chce na darmo jezdzic i te drozsze zapytuje sie o nie czy sa i po ile. I jesli sa to rezerwuje z wyprzedzeniem(min stelke za 400 mimo ze juz w promce nie byla oraz 2xtp i vanka za 300, ktory tez juz byl po promce dla kolegow z forum i type stezza za 450 mimo ze byl pow 500 dla siebie). Przyjechalem. Sprawdzilem. I do placenia. Na mlynkach ceny nieustalone mailowo tzn niepromocyjne. Pytam sie w jakich cenach je kupie? Odpowiedz-w ustalonych, co na kartonie nie ma znaczenia. Ale dla mojego spokoju szef(Reiner Moritz) przy kasie nastawil cenownik i poprzyklejal ustalone ceny. Zero problemu.Nic nie wynosil i nie wymienial. Dorzucil gratis za spora sumke wydana przeze mnie i wsio ok.
Ordnug muss sein;))

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  • Dano. lubi to

#492 OFFLINE   Falkon750

Falkon750

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaPieńsk
  • Imię:Damian

Napisano 30 grudzień 2018 - 19:39

Nie mówię że zawsze tak musi być u mnie tak się zdarzyło i gdy bym jeszcze raz sprawdził kołowrotek to uniknął bym takiej sytuacji.Ale w moim przypadku Pani zabrała karton z kolowrotkiem na zaplecze i przyniosła z nową naklejka ceną.A na pewno został podmieniony bo krecilem nim wcześniej to bajka.Pomyslalem że taka maszynka jak Stella to nic nie powinno się wydarzyc.Sytuacja ta miała miejsce 3 tyg.temu

Użytkownik Falkon750 edytował ten post 30 grudzień 2018 - 19:41


#493 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 30 grudzień 2018 - 19:45

To dobrze, że w tym kartoniku z nową ceną nie było kawałka cegły zamiast stelki.


  • Dano. lubi to

#494 OFFLINE   CR33D

CR33D

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Michał

Napisano 30 grudzień 2018 - 19:46

To dobrze, że w tym kartoniku z nową ceną nie było kawałka cegły zamiast stelki.

Hahahaha, mistrzostwo

Pozdrawiam,
Michał
Szybki tap

#495 OFFLINE   Kaszub Bait

Kaszub Bait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1037 postów
  • LokalizacjaBytów
  • Imię:Radek

Napisano 30 grudzień 2018 - 20:45

Na ten sklep też trzeba czasami uważać bo można się nadziać.Znajoma poprosiła mnie o przejażdżkę do tego sklepu z zamiarem kupna za 400 euro nowej stelki 2500 ktora miala byc na prezent dla męża po wcześniejszej rezerwacji.Po przyjeździe okazało się że już nie ma promocji i cena była 500 euro.Pani pokazała nam co potrafi nowa Stella oczywiście kręcił pięknie ale co z tego jak droższa o 100 euro.Poprosilem panie aby spytała się czy można ja sprzedać po 400 euro tak jak zarezerwowalismy.Pani zabrała Stelle zapakowana na zaplecze i po 5 min przynosi pudełko A na nim cena 400 euro i pyta się czy pasuje odp.oczywiscie bierzemy.Zaplacilismy za sprzęt i w drogę do domu czyli około 250 km.Po powrocie znajoma dzwoni że kołowrotek chodzi nie tak tzn słychać wyraźne szumy i rzeczywiście wygląda na to ze na zapleczu został podmieniony na inny kołowrotek możliwe że z reklamacji lub powystawowy.Takze uważajcie zawsze sprawdzajcie dwa razy przed opuszczeniem sklepu bo można uniknąć podobnych sytuacji

kupowałem w ten czwartek dwa Shimano Stradic CI4+ , każdą sztukę Pan wyjmował z pudełka , skręcał , sprawdzał jak działa wszystko ! Sprawdzał nawet rolkę czy dobrze się kręci ;) Następnie wręczył mi kołowrotek żebym ja sprawdził czy wszystko ok. Dopiero po takich zabiegach kołowrotki wróciły do pudełka i zostały kupionę.

Był to Moritz Nord. Nie wiem dlaczego takiego zwyczaju nie ma w Berlinie ....


  • mathew.stepnicki lubi to

#496 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4974 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 30 grudzień 2018 - 20:48

... bo ten towar był na wschód ...  ;)



#497 OFFLINE   adriano

adriano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 595 postów
  • LokalizacjaŚwiebodzin
  • Imię:Adrian

Napisano 30 grudzień 2018 - 21:31

Ktoś wie jak tam stoją z rozmiarami Exista 18 ?

#498 OFFLINE   Pawgas

Pawgas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 782 postów
  • LokalizacjaBerlin/Szczecin
  • Imię:Paweł

Napisano 31 grudzień 2018 - 08:35

Kurcze Moritz zaczyna być jak tureckie auto Schrot-place w Berlinie. Czujność czekisty obowiązkowa 😁

#499 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 31 grudzień 2018 - 08:52

Kurcze Moritz zaczyna być jak tureckie auto Schrot-place w Berlinie. Czujność czekisty obowiązkowa 😁


Czujność to we własnej kuchni wskazana jest również:)

Statystyki nie kłamią, to tam od lat dochodzi do wielu przykrych zdarzeń
;)

#500 OFFLINE   bob74

bob74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 923 postów
  • LokalizacjaAugustów/Warszawa
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Jatkowski

Napisano 31 grudzień 2018 - 19:22

...Ludwik, szare mydło, a jak zaczyna  robić się nieprzyjemnie na jelicie to węgiel i to, co próbowałeś Danielu  w Korsarzu, koniecznie wersja na czysto o wyższym oktanie. Gwarancja sanacji zajść okołowirusowych ;)


  • Guzu lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 8

0 użytkowników, 8 gości, 0 anonimowych