Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

New Stella 2014


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
1069 odpowiedzi w tym temacie

#741 OFFLINE   Tomek100

Tomek100

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 73 post贸w
  • Imi臋:Tomek

Napisano 31 marzec 2016 - 09:47

Tzn.s膮 takie wyci臋cia jakby na stopk臋 z jednej i drugiej strony,wi臋c te偶 mi si臋 wydaje,偶e to naklejki na stopk臋 chroni膮ce zadrapaniom.



#742 OFFLINE   J贸zef Lesniak

J贸zef Lesniak

    J贸zef Le艣niak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1141 post贸w
  • LokalizacjaS艂ubice
  • Imi臋:J贸zef
  • Nazwisko:Le艣niak

Napisano 31 marzec 2016 - 20:32

Tzn.s膮 takie wyci臋cia jakby na stopk臋 z jednej i drugiej strony,wi臋c te偶 mi si臋 wydaje,偶e to naklejki na stopk臋 chroni膮ce zadrapaniom.

Jak jest dobry uchwyt ko艂owrotka czyt.Fuji to te naklejki mo偶na wyrzuci膰 w kosz. Nie b臋dzie zadrapa艅 stopki ko艂owrotka przy odrobinie dba艂o艣ci o czysto艣膰 tego elementu jak i pozosta艂ych.

"Pa艅skie oko konia tuczy"


  • gulf lubi to

#743 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 post贸w
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imi臋:Mateusz

Napisano 08 kwiecie艅 2016 - 18:23

Czy stellka 3000HGM '14 to body od 4000 a rotor i szpulka 2500 ?

#744 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 post贸w
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imi臋:Daniel

Napisano 08 kwiecie艅 2016 - 18:27

Czy stellka 3000HGM '14 to body od 4000 a rotor i szpulka 2500 ?

 

Tak

i przelozenie 5.6


  • gulf lubi to

#745 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 post贸w
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imi臋:Mateusz

Napisano 08 kwiecie艅 2016 - 18:30

No to zamieni TP 馃槑

#746 OFFLINE   mario

mario

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 3541 post贸w
  • LokalizacjaP L

Napisano 08 kwiecie艅 2016 - 19:16

i przelozenie 5.6

 

0.2 wi臋cej  ;)


  • Guzu i Jozi lubi膮 to

#747 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 post贸w
  • LokalizacjaHamburg
  • Imi臋:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 27 czerwiec 2016 - 08:48

Chc臋  od艣wie偶y膰 nieco temat i spyta膰 u偶ytkownik贸w Stellek 2014 o to jak si臋 nowe m艂ynki sprawuj膮 .Mimo 偶e mam now膮 2014 FI niewiele mog臋 napisa膰, bo 艂owi艂em ni膮 dopiero kilka razy , za to model 2010 by艂 ju偶 setki razy sprawdzony w ci臋偶kich warunkach bojowych przez pi臋膰 sezon贸w i stan jest zadowalaj膮cy .Poza wymian膮 艂o偶ysk kab艂膮ka co jest rzecz膮 normaln膮 jaki艣 wi臋kszych uszczerbk贸w przy eksploatacji nie zauwa偶y艂em . Moj膮 Stell臋 4000 FE z 20120 u偶ywam g艂贸wnie do 艂owienia na gum臋 w do艣膰 ci臋偶kich warunkach rzecznych (g艂贸wnie g艂贸wki 10 do 30 g )a tak偶e do 艂owienia w Ba艂tyku ,g艂贸wnie dorsz na lekko (gumy do 50 g g艂贸wki) oraz tro膰 i przyn臋ty do 35 g wi臋c nie dziwi wymiana 艂o偶ysk kab艂膮ka (艣rednio raz na dwa sezony), poza tym nic no chyba 偶e Jozi czego艣 si臋 doszuka . :) Por贸wnuj膮c jednak 2010 do 2014 jest niewielka r贸偶nica i mam wra偶enie 偶e 2014 pracuje p艂ynniej oraz  jest bardziej ma艣lana ,oczywi艣cie chodzi o wra偶enia z nad wody a nie o kr臋cenie na sucho , lecz trudno por贸wnywa膰 model z 2010 po do艣膰 intensywnej eksploatacji do modelu nowego , a jakie s膮 opinie innych u偶ytkownik贸w ?


U偶ytkownik mrWhite7 edytowa艂 ten post 27 czerwiec 2016 - 09:09


#748 OFFLINE   seiken

seiken

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 421 post贸w
  • LokalizacjaKraina Wiecznych 艁ow贸w
  • Imi臋:Micha艂

Napisano 27 czerwiec 2016 - 09:19

Dwa sezony + dwa wypady do Szwecji i dalej kr臋ci tak samo jak po wyj臋ciu z pude艂ka , u偶ywana do przyn臋t do 30gr



#749 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 post贸w

Napisano 27 czerwiec 2016 - 09:39

Kurka, a ja krecilem ostatnio w sklepie Stellka 14 i...no Zauber! Czuc na sucho jakies ocieractwo w srodku, zero masla, malo przyjemnie. Do tego rozmiar 2500 jakis maly, szpula o srednicy zblizonej do 2000. Straszne, ale Rarenium FB kreci lepiej 馃槓

#750 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Gie艂da komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 post贸w
  • LokalizacjaGda艅sk

Napisano 27 czerwiec 2016 - 09:49

Mam nadzieje ze nie kupiles馃榾 To na bank by艂a Stella z alliexpres 馃槣

U偶ytkownik Wiktor edytowa艂 ten post 27 czerwiec 2016 - 09:50


#751 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 post贸w
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imi臋:J贸zek

Napisano 27 czerwiec 2016 - 09:51

Kurka, a ja krecilem ostatnio w sklepie Stellka 14 i...no Zauber! Czuc na sucho jakies ocieractwo w srodku, zero masla, malo przyjemnie. Do tego rozmiar 2500 jakis maly, szpula o srednicy zblizonej do 2000. Straszne, ale Rarenium FB kreci lepiej

Co Ty w膮cha艂es?Szpulki 2500 nie r贸偶ni膮 si臋 rozmiarem, nie pisz bzdur, bo laicy gotowi uwierzy膰 w te pierdo艂y.
  • Andrzej Stanek i Franc lubi膮 to

#752 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 post贸w

Napisano 27 czerwiec 2016 - 10:24

Reke dam sobie uciac, ze byla mniejsza 馃槒 Moze to byl jednak rozmiar 2000 w takim razie, ale jak nic kojarze 2500.

Ale mniejsza o rozmiar. Sklep, oryginalna Stella, fatalna praca. Takie sa moje odczucia i nic nie poradze.

#753 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 post贸w
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imi臋:J贸zek

Napisano 27 czerwiec 2016 - 11:15

Co do pracy to si臋 nie wypowiem, mia艂em 2014 na warsztacie ale do zaubera to bym nie por贸wna艂.

Wys艂ane z mojego SM-J500FN przy u偶yciu Tapatalka
  • Franc lubi to

#754 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 post贸w

Napisano 27 czerwiec 2016 - 11:25

Chodzi mi o negatywne zaskoczenie - biore do reki Stelle, wyglad i legenda zwiastuja przyjemne wrazenia, a tu praca typowa dla calej reszty kolowrotkow z polek. Wzialbym Zaubera czy tania Daiwe i na sucho praca rownie przecietna. Nie twierdze, ze szrot, po prostu nie tego sie spodziewalem. Maslo z dodatkiem kilku ziarenek piasku 馃槒 Dziwne wrazenie, jakby cos bylo nie do konca idealnie spasowane. Rarek na sucho kreci lepiej. Porownuje rzecz jasna tylko dwa egzemplarze, nie mozna z tego wyciagac wnioskow co do calosci. Ale Stellki 14 nie kupilbym w ciemno, bez sprawdzenia pracy danej sztuki za duze ryzyko trafienia w przecietnosc...nie za ponad dwa tauzeny!
  • CM Punk lubi to

#755 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 post贸w
  • Imi臋:Przemek

Napisano 27 czerwiec 2016 - 11:46

Pokr臋膰, pom臋cz j膮 nad wod膮 ze 3 miesi膮ce i dopiero wydaj wyrok....bo tak jak Ci J贸zek napisa艂 wypaczysz takim pisaniem opinie i b臋dzie zn贸w wa艂kowane ze Gwiazdka jest do du...y....
Ps. Twinki, existy,stelle do du... To ja si臋 pytam czym 艂owi膰? (jak 偶y膰 panowie sklepowi testerzy?) ;-)))

U偶ytkownik przemow edytowa艂 ten post 27 czerwiec 2016 - 11:50

  • Jozi i Franc lubi膮 to

#756 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 post贸w

Napisano 27 czerwiec 2016 - 12:35

Twinkiem akurat lowie dosc dlugo i moje testy nie sa od fotela strony. Nie jest idealny. Stellki, co w sklepie pracuje takse, nie kupie. Jesli znajde egzemplarz dajacy nadzieje na najwyzszopolkowa jakosc, rozbije swinke.

Nie widze powodu, dlaczego mialbym nie pisac o wlasnych spostrzezeniach. Zaznaczam przeciez wyraznie, ze moja opinia dotyczy jednego egzemplarza w jednym sklepie stacjonarnym. Wnioskow z tego nikt pochopnych nie powinien wyciagac, moze tylko takie, ze trafiaja sie Stelle pracujace 'na sucho' jak kazdy inny 10x tanszy kolowrotek. Nieidealnie, przecietnie, z wyczuwalnym srodkiem. Achow i ochow i tak jest duzo. Sa lepsze i gorsze roczniki win i Stellek, taka prawda. 2014 nie byl chyba najlepszym w wykonaniu dzaponskich winiarzy 馃槒

#757 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 post贸w
  • Imi臋:Przemek

Napisano 27 czerwiec 2016 - 13:21

Z tego co si臋 orientuje ko艂owrotka u偶ywa si臋 do zwijania linki , przewa偶nie pod obci膮偶eniem a nie do kr臋cenia na sucho w sklepie..... :-) Jestem pewny ze gdyby艣 zabra艂 j膮 nad wode i da艂 jej w pipeczke to by艣 z rado艣ci w kapci wyskoczy艂 jak fajnie kr臋ci :-)))

#758 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 post贸w
  • LokalizacjaHamburg
  • Imi臋:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 27 czerwiec 2016 - 14:52

Z tego co si臋 orientuje ko艂owrotka u偶ywa si臋 do zwijania linki , przewa偶nie pod obci膮偶eniem a nie do kr臋cenia na sucho w sklepie..... :-) Jestem pewny ze gdyby艣 zabra艂 j膮 nad wode i da艂 jej w pipeczke to by艣 z rado艣ci w kapci wyskoczy艂 jak fajnie kr臋ci :-)))

W艂a艣nie dlatego zada艂em pytanie o wra偶enia z nad wody a nie o wra偶enia z kr臋cenia w sklepie lub w fotelu .Mam kole偶ank臋 kt贸ra 艂owi Rarenium i rzeczywi艣cie "na sucho" miodzio i mase艂ko ale po za艂o偶eniu przyn臋ty to ju偶 nie jest tak miodzio .Co prawda ko艂owrotek wyci膮gn膮艂 ju偶 sporo sandaczy w tym jednego 97 cm ale robi ju偶 na boki i kole偶anka zastanawia si臋 powa偶nie nad Stell膮 . W Rarku wida膰 ju偶 odznaki zm臋czenia i spore luzy a kr臋cenie nie jest ju偶 takie 艂atwe jak ko艂owrotkiem  nowym ale dwa lata intensywnego 艂owienia na Elbie te偶 budzi szacunek . Zaubery tego nie wytrzymuj膮 


U偶ytkownik mrWhite7 edytowa艂 ten post 27 czerwiec 2016 - 14:53


#759 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jad臋 na ryby i nie b臋dzie mnie troch臋 , trzeba odpocz膮膰 od

  • Tw贸rcy
  • PipPipPip
  • 4961 post贸w
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imi臋:MARIUSZ

Napisano 27 czerwiec 2016 - 15:12

Pokr臋膰, pom臋cz j膮 nad wod膮 ze 3 miesi膮ce i dopiero wydaj wyrok....bo tak jak Ci J贸zek napisa艂 wypaczysz takim pisaniem opinie i b臋dzie zn贸w wa艂kowane ze Gwiazdka jest do du...y....
Ps. Twinki, existy,stelle do du... To ja si臋 pytam czym 艂owi膰? (jak 偶y膰 panowie sklepowi testerzy?) ;-)))

Zauberem Panie Zauberem  :)  :)  :)


  • mrWhite7 i przemo_w lubi膮 to

#760 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 post贸w

Napisano 27 czerwiec 2016 - 15:31

Z czystym sumieniem - ktory z Was kupilby taka Stellke w nadziei, ze nad woda dopiero odpali? Moim zdaniem niedoskonalosci raczej sie mocniej zaznacza.
  • homax lubi to




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych