Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BOLENIE 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2064 odpowiedzi w tym temacie

#1761 OFFLINE   Smaczek

Smaczek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 399 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 07 październik 2008 - 06:47

Robert, gratulacje!!!
Z pewnością ten bolesław Ci się należał.

#1762 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 07 październik 2008 - 07:11

Rownierz spiesze z gratulacjami Robert. Takie informacje i ryby nobilituja mnie do dalszego poszukiwania i pojmania ,, bolenia zycia ,, . Sprzet juz gotowy, czas zgasic kompa...i na rzeke :D

#1763 OFFLINE   Logistyk

Logistyk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 237 postów
  • LokalizacjaWarszawa Targówek

Napisano 07 październik 2008 - 18:58

To chyba tołpyga ;)
Klasa, klasa i jeszcze raz klasa. Gratulacje.

#1764 OFFLINE   iREK

iREK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 117 postów

Napisano 07 październik 2008 - 20:18

chyba najbardziej obgratulowana ryba na portalu... nie bez powodu. Ściskam Twoją dłoń Robert

#1765 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 07 październik 2008 - 20:34

Widze że boluś Roberta przyćmił wszystkie inne bo poza nim nikt nie wstawił rybek ani nawet się nie pochwalił że był nad wodą.

Dolne części Wisły rozumiem szybki przybór, a reszta Polski co??? wędki wam się połamały czy kołowrotki zatarły???

#1766 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3488 postów

Napisano 07 październik 2008 - 20:35

Widze że boluś Roberta przyćmił wszystkie inne bo poza nim nikt nie wstawił rybek ani nawet się nie pochwalił że był nad wodą.

Dolne części Wisły rozumiem szybki przybór, a reszta Polski co??? wędki wam się połamały czy kołowrotki zatarły???


Do końca roku nikt już rapy nie wrzuci na portal ;)
Robert popsuł zabawę :lol:


#1767 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 07 październik 2008 - 20:43

iREK, bo to forum świrów boleniowych :D Trzeba docenić to, że takowe mamy. Może to jedyne na świecie?
Redzi, nie wymachuj szabelką bo się skaleczysz <_<
Ja złowię jakiegoś 65 to wstawię na forum i go odblokuje B)


#1768 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 07 październik 2008 - 20:44

[quote]
Widze że boluś Roberta przyćmił wszystkie inne bo poza nim nikt nie wstawił rybek ani nawet się nie pochwalił że był nad wodą.

Dolne części Wisły rozumiem szybki przybór, a reszta Polski co??? wędki wam się połamały czy kołowrotki zatarły???
[/quote]

Do końca roku nikt już rapy nie wrzuci na portal ;)
Robert popsuł zabawę :lol:

[/quote]

Czekaj czekaj :mellow:

Wiem gdzie takie pływają <_<

#1769 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 07 październik 2008 - 20:47

Redzi, nie wymachuj szabelką bo się skaleczysz <_<
Ja złowię jakiegoś 65 to wstawię na forum i go odblokuje B)



Narazie mam tylko proce :o

ale może ktoś coś złowił fajnego np.80 ale teraz boi się pokazać, bo jak pisano wyrzej popsułeś zabawę :unsure: i teraz każdy będzie polował na 911 mm :mellow:

#1770 OFFLINE   pafek

pafek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 772 postów
  • Lokalizacjapstrągowe strumienie

Napisano 08 październik 2008 - 00:20

Piękna bestyja, gratulacje Robert ! Chyba zaczne bolenie łowić :mellow:

#1771 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 08 październik 2008 - 07:15

iREK, bo to forum świrów boleniowych :D Trzeba docenić to, że takowe mamy. Może to jedyne na świecie?
Redzi, nie wymachuj szabelką bo się skaleczysz <_<
Ja złowię jakiegoś 65 to wstawię na forum i go odblokuje B)



89 stron wątku o boleniach ... nieźle, nieźle ... zobaczymy co będzie w 2009 :D

#1772 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 08 październik 2008 - 08:45

Widze że boluś Roberta przyćmił wszystkie inne bo poza nim nikt nie wstawił rybek ani nawet się nie pochwalił że był nad wodą.

Dolne części Wisły rozumiem szybki przybór, a reszta Polski co??? wędki wam się połamały czy kołowrotki zatarły???


No coz, czuje sie wywołany do tablicy. Spedziłem wczoraj cały dzien nad Wisła. Roberta bolen mnie tylko zmobilizował do ,, walki ,, :mellow:
Wprawdzie wziałem ze soba drugi zestaw na zebate, to w ogole był nie przydatny. Tak troszke wolałem sie zabezpieczyc, ze gdybym przez poł dnia w dobrych miejscach nie miał bolenia, to czas na gruntowne zmiany w polowaniu na ryby.
Pogoda była taka jaka poprostu uwielbiam. Zaciagniete chmurami niebo, duza wilgoc w powietrzu i ten ,, mroczny ,, klimat przez cały dzien.
Złowiłem 15 wypasionych boleni Zaliczyłem 2 spady. Ryby znalazłem w 2-3m rynnie. Brały w pół wody jak i tuz nad dnem. Silne, parły w nurt a kołowrotek az sie palił :mellow:

Kilka ciekawostek. Złowiłem 3 ryby, ktore miałem takze 2 tygodnie temu. Oczy wywaliłem dopiero jak zobaczyłem bola ze zniekształceniem, rybe ktora zaciałem w pazdzierniku zeszłego roku.
To tyle, żonka dała dzis wolne wiec...


#1773 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3488 postów

Napisano 08 październik 2008 - 08:56

Marcel, dajesz dajesz ! :D

#1774 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1178 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 08 październik 2008 - 09:31

[quote]
Widze że boluś Roberta przyćmił wszystkie inne bo poza nim nikt nie wstawił rybek ani nawet się nie pochwalił że był nad wodą.

Dolne części Wisły rozumiem szybki przybór, a reszta Polski co??? wędki wam się połamały czy kołowrotki zatarły???
[/quote]

No coz, czuje sie wywołany do tablicy. Spedziłem wczoraj cały dzien nad Wisła. Roberta bolen mnie tylko zmobilizował do ,, walki ,, :mellow:
Wprawdzie wziałem ze soba drugi zestaw na zebate, to w ogole był nie przydatny. Tak troszke wolałem sie zabezpieczyc, ze gdybym przez poł dnia w dobrych miejscach nie miał bolenia, to czas na gruntowne zmiany w polowaniu na ryby.
Pogoda była taka jaka poprostu uwielbiam. Zaciagniete chmurami niebo, duza wilgoc w powietrzu i ten ,, mroczny ,, klimat przez cały dzien.
Złowiłem 15 wypasionych boleni Zaliczyłem 2 spady. Ryby znalazłem w 2-3m rynnie. Brały w pół wody jak i tuz nad dnem. Silne, parły w nurt a kołowrotek az sie palił :mellow:

Kilka ciekawostek. Złowiłem 3 ryby, ktore miałem takze 2 tygodnie temu. Oczy wywaliłem dopiero jak zobaczyłem bola ze zniekształceniem, rybe ktora zaciałem w pazdzierniku zeszłego roku.
To tyle, żonka dała dzis wolne wiec...

[/quote]

Gratki połowu :D

Dziwne to miejsce, bolki walą tam agresywnie we wszystko co się rusza.Co ciekawe ostatnio na przemian z sandaczami.

Łowiłeś na gumy ,czy wobler?
Pytam , bo na gumy zdecydowanie więcej pobić ,ale też bardzo dużo pustych brań :wacko:

ps.chyba w sobote Cie tam nie było bo jakoś niezadeptane było :lol:

pozdrawiam





#1775 OFFLINE   marcin1521

marcin1521

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 163 postów

Napisano 08 październik 2008 - 09:35

yeeeeeeeee woda opada trza szykować sprzęcior <_< druga połowa pażdziernika będzie piękna heeee :mellow:

#1776 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 08 październik 2008 - 10:48

Właśnie teraz wróciłem z rekonesansu wiślanego :D Woda opada kalure się :D Widocznośc gdzieś na max 10-20 cm, ale stan wciąż jeszcze troszke wysoki. Grunt że wszystko zmierza w donbrym kierunku :D Oby pogoda znów nie pokrzyżowała planów jesiennych

#1777 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 08 październik 2008 - 19:53

Maciek mam nowa mete :mellow: Wiesz uwielbiam szukac i kombinowac :lol: Łowiłem woblerem ale ripper takze przyniosł dwie ryby.
P.s Czyli TAM tez sie działo?

#1778 OFFLINE   marcin1521

marcin1521

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 163 postów

Napisano 08 październik 2008 - 21:14

racja woda robi sie coraz czysciejsza stan podniesiony ale spada :mellow: jak nie poleje to weekend zapowiadac sie cudnie ;)

pozdroo

#1779 OFFLINE   Rutt

Rutt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • LokalizacjaOstrów Maz.

Napisano 08 październik 2008 - 21:19

fajnie to słyszeć bo w ten weekend będe stawiał swoje pierwsze kroki w łowieniu na wiśle (jade na całą sobote) nigdy jeszcze nie moczyłem kija w tej rzece także doświadczenie nie mam żadnego. Chciałbym oczywiście złowić Bolenia, a wybieram się na Górę Kalwarie - da sie tam w ogóle coś złowić? :D

Widziałem że kiedyś zorganizowaliście tam zlot, także chyba coś tam jeszcze pływa?...

#1780 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 08 październik 2008 - 21:47

po zlocie może już nie pływać :mellow:

Ja dziś byłem troszkę czasu nad wodą bolki wyszły na chwile i nagle się schowały. Niestety teren i tak trudny do ich łowienia gdyż był to środek kanału. Spining zaliczony na 0 w dniu dzisiejszym.