Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tarło Szczupaka 2014


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 16 marzec 2014 - 10:36

Lepiej pogadać o rybach, niż po raz setny onanizować się na temat stelli lub nad tematem smaru do kołowrotka ,,bo mam za słabe masło".

Czytasz w moich myślach jednak sam nie chciałem bronić sensu swojego tematu, dzięki.



#42 OFFLINE   tyczkasport1

tyczkasport1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 438 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Dariusz

Napisano 31 marzec 2014 - 05:41

U mnie wczoraj nawet okonie jeszcze pełne ikry się trafiły... Co prawda w pobliżu miejsca pasującego na potencjalne tarlisko ale jeszcze w nie nie weszły nie wiedzieć czemu...

#43 OFFLINE   lotse

lotse

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów
  • Lokalizacjalubuskie

Napisano 17 kwiecień 2014 - 23:56

W okolicach swiebodzina woj. Lubuskie szczuple wytarte. Atakuja bialoryb i wieszaja sie na delikatnych okoniowych zestawach.

#44 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 18 kwiecień 2014 - 12:53

W okolicach swiebodzina woj. Lubuskie szczuple wytarte. Atakuja bialoryb i wieszaja sie na delikatnych okoniowych zestawach.

Super, teraz cały Świebodzin w wielkanoc na szczupaki ruszy! :)



#45 OFFLINE   slava

slava

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 379 postów
  • LokalizacjaŁomianki
  • Imię:Sławek

Napisano 18 kwiecień 2014 - 20:29

W okolicach swiebodzina woj. Lubuskie szczuple wytarte. Atakuja bialoryb i wieszaja sie na delikatnych okoniowych zestawach.

 

W myśl zasady: "lepiej wiedzieć co się mówi, niż mówić co się wie". I nie odwrotnie ;).



#46 OFFLINE   EMMS

EMMS

    Pike Father

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Michał

Napisano 18 kwiecień 2014 - 20:54

Swoją drogą, wątek mógłby zostać usunięty...



#47 OFFLINE   Mari

Mari

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 19 kwiecień 2014 - 19:16

Podsumowując tegoroczna wiosna wyjątkowo sprzyjająca dla szczupaka, przynajmniej na Mazurach i Warmii. Na głębokich jeziorach tarło właśnie się kończy. Za trzy lata powinien być dobry sezon, no chyba, że ktoś coś spieprzył, na przykład oszukał wodę przy zarybieniu. Już jeden taki przypadek znam :wacko:


Użytkownik Mari edytował ten post 19 kwiecień 2014 - 19:17


#48 OFFLINE   kapi81

kapi81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 318 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Piotr

Napisano 19 kwiecień 2014 - 20:25

Wczesne tarło z jednej strony dobre bo na warmi nawet klusoli zaskoczyło (przyszli jak po swoje a tu zonk) z drugiej strony ciekawe co z ikra czy da rade dojrzeć no i miejmy nadzieję że i tarło sandacza będzie wcześniej i nie będzie ciągania sandacza z gniazd.

#49 OFFLINE   lotse

lotse

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów
  • Lokalizacjalubuskie

Napisano 26 kwiecień 2014 - 02:25

Super, teraz cały Świebodzin w wielkanoc na szczupaki ruszy! :)

Pierwszy komentarz na jerku i juz mi sie oberwalo. Kolego Majo czytajac posty i je komentujac zapomniales chyba o wedkarzach z Warmii, Mazur oraz okolicTorunia :P "idac" tokiem Twojego komentarza, mieszkancy tych regionow pewnie w Wielkanoc rowniez na szczupaka ruszyli. Dziwi mnie tez zalozenie, ze osoby odwiedzajace i czytajace forum czekaja na info dotyczace tarla i od razu ruszaja dreczyc Nasze "zielone torpedy".

#50 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 26 kwiecień 2014 - 06:47

Pierwszy komentarz na jerku i juz mi sie oberwalo. Kolego Majo czytajac posty i je komentujac zapomniales chyba o wedkarzach z Warmii, Mazur oraz okolicTorunia :P "idac" tokiem Twojego komentarza, mieszkancy tych regionow pewnie w Wielkanoc rowniez na szczupaka ruszyli. Dziwi mnie tez zalozenie, ze osoby odwiedzajace i czytajace forum czekaja na info dotyczace tarla i od razu ruszaja dreczyc Nasze "zielone torpedy".

Kolego @lotse pisząc o tym, że szczupaki wieszają się na okoniowych zestawach dałeś zielone światło osobom, które chcą łamać regulamin nie popełniając wykroczenia. Nie pochwalamy tutaj takich dywagacji tym bardziej, że tak podane info może mieć większy oddźwięk niż możesz się spodziewać, kto wie może przyczyniłeś się do zabicia kilku szczupaków.

 

Z drugiej strony jednak kto jest szarpakowcem ten jest szarpakowcem a kto jest wędkarzem będzie wędkarzem i takie "gorące info" nie zachwieją zasad takiej osoby.


  • Majo lubi to