Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zmiany RAPR


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
68 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6269 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 26 marzec 2014 - 23:25

Np. takiej, merytorycznej propozycji oczekiwałem:

 

 

 

IV. ZASADY WĘDKOWANIA

3.11. Ryby przeznaczone na przynętę mogą być wprowadzone wyłącznie do wód, z których 
zostały pozyskane – z wyłączeniem gatunków 
wymienionych w pkt 3.7. Ryby przeznaczone 
na przynętę, w stanie żywym można 
przechowywać w specjalnym sadzyku lub 
w siatce jak w pkt 3.5. 

 

Propozycja:
3.11. Ryby przeznaczone na przynętę mogą być wprowadzone wyłącznie do wód obwodów rybackich, z których zostały pozyskane – z wyłączeniem gatunków wymienionych w pkt 3.7. Ryby przeznaczone na przynętę, w stanie żywym można 
przechowywać w specjalnym sadzyku lub w siatce jak w pkt 3.5.


Zalecenie:
Doprowadzenie do obowiązku posiadania świadectwa pochodzenia żywca przez sprzedającego

Uzasadnienie:
Umożliwienie handlu żywcem zgodnie z obowiązującymi zasadami prawa w sposób kontrolowany

 

Można? Czy zawsze trzeba się wylansować głupawym komentarzem?

Mam żal do adminów, że nie potraktowali mnie poważnie. Szkoda, bo każdy mógł mieć realny wpływ na kształt regulaminu, a przynajmniej okazać chęć. 

Skończyło się jak zwykle, lansik. 

 

Miłego wędkowania w wodach zarządzanych przez "tych złych", "Polski Związek Wałkarzy", "beton" i przez całe zło świata tego, które należy roz......ć.  :angry:



#62 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 26 marzec 2014 - 23:35

Jeżeli w " nowym " regulaminie dalej będzie przyzwolenie na żywca, co sugerujesz, to zaiste nie mamy o czym rozmawiać. Czyli dalej żadnych zmian, albo takie z salonu kosmetycznego się wywodzące.

Temat faktycznie do zamknięcia.  :angry:



#63 OFFLINE   michal00kn

michal00kn

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 202 postów
  • Lokalizacjawlkp/kp
  • Imię:Michał

Napisano 26 marzec 2014 - 23:38

Np. takiej, merytorycznej propozycji oczekiwałem:

 

 

 

IV. ZASADY WĘDKOWANIA

3.11. Ryby przeznaczone na przynętę mogą być wprowadzone wyłącznie do wód, z których 
zostały pozyskane – z wyłączeniem gatunków 
wymienionych w pkt 3.7. Ryby przeznaczone 
na przynętę, w stanie żywym można 
przechowywać w specjalnym sadzyku lub 
w siatce jak w pkt 3.5. 

 

Propozycja:
3.11. Ryby przeznaczone na przynętę mogą być wprowadzone wyłącznie do wód obwodów rybackich, z których zostały pozyskane – z wyłączeniem gatunków wymienionych w pkt 3.7. Ryby przeznaczone na przynętę, w stanie żywym można 
przechowywać w specjalnym sadzyku lub w siatce jak w pkt 3.5.


Zalecenie:
Doprowadzenie do obowiązku posiadania świadectwa pochodzenia żywca przez sprzedającego

Uzasadnienie:
Umożliwienie handlu żywcem zgodnie z obowiązującymi zasadami prawa w sposób kontrolowany

 

Można? Czy zawsze trzeba się wylansować głupawym komentarzem?

Mam żal do adminów, że nie potraktowali mnie poważnie. Szkoda, bo każdy mógł mieć realny wpływ na kształt regulaminu, a przynajmniej okazać chęć. 

Skończyło się jak zwykle, lansik. 

 

Miłego wędkowania w wodach zarządzanych przez "tych złych", "Polski Związek Wałkarzy", "beton" i przez całe zło świata tego, które należy roz......ć.  :angry:

 

a kto  to miałby kontrolować ...sanepid ;) czy może nowa organizacja, która dostanie część pieniędzy np. z zarybień... i kto wydawałby owe świadectwo?


Użytkownik michal00kn edytował ten post 27 marzec 2014 - 00:06


#64 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6269 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 27 marzec 2014 - 00:09

Fuck, czy Wy nie umiecie nic innego? Opluwanie wszystkiego wokół siebie to nie jest metoda na życie. Zaistnieliście, zamilczcie, proszę.

 

Teraz pokuszę się o podsumowanie mojego tematu. 

Dagon, Karol Krause, filip, Forecast, luk_80, Mari, wujek, dragond500, Miro 85 - dziękuję za konkrety, miło, że ktoś czyta ze zrozumieniem,

rózgaś - pierwszych parę słów na temat, po co cała reszta?

Jack_Daniels, zorak - lubisz się wciąć nie na temat?

woblery z Bielska - Januszu, zakaz stosowania żywca jest ok, ale RAPR nie kategoryzuje wód, polecam lekturę,

kotwitz - mylisz RAPR z regulaminem łowiska,

dekosz - polecam lekturę RAPR,

skippi66 - pierwszy wpis ma sens, cała reszta to spam, musisz zaistnieć w każdym temacie na tym forum?

zorak, tebe,  - co Twój wpis ma wspólnego z RAPR?

cristovo - demagogia i postawy ortodoksyjne nie są mile widziane w żadnej grupie społecznej,

spy - początek nie na temat, koniec nierealny, zaproponuj coś konkretnego, jak kontrolować Twoje pomysłowe idee?

anpart - zbędny komentarz,

rutra - pomysły ok, ale czytaj cały temat, końcówka nie na temat,

sacha, ezechiel, popper - po co te komentarze? Wystarczyłaby Twoja propozycja.

pepccio, elmo - prosiłem o powstrzymanie się od dyskusji,

marius13, maximus, marius, michd00kn - czemu śmiecisz w moim temacie?

zuraw16 - RAPR nie dotyczy tylko i wyłącznie ZZ, to jest zespół wytycznych globalnych.

 

 

Wszystkim dziękuję za propozycje i za obsranie tematu. Żegnam się, to mój ostatni wpis.  :mellow:



#65 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 27 marzec 2014 - 00:19

 

skippi66 - pierwszy wpis ma sens, cała reszta to spam, musisz zaistnieć w każdym temacie na tym forum?

Nie muszę ale COŚ mi każe żeby jednak...  :unsure:



#66 OFFLINE   michal00kn

michal00kn

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 202 postów
  • Lokalizacjawlkp/kp
  • Imię:Michał

Napisano 27 marzec 2014 - 00:26

napisałem wczoraj:

"Proponuje zakaz połowu od stycznia do maja na żywca, trupka i na przynęty sztuczne większe niż 3cm, a najlepiej totalny zakaz połowu na żywca..."

a Ty drogi Bartku odpisujesz:

"marius13, maximus, marius, michd00kn - czemu śmiecisz w moim temacie?"

Boli Cię zakaz połowu na żywca w tym okresie który zaproponowałem, bo nie rozumiem o co Tobie chodzi. Czy to, że kontrole i wydawanie świadectw na żywca nie jest dla mnie zrozumiałe.


  • krzychun lubi to

#67 OFFLINE   marius

marius

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów
  • LokalizacjaBinghamton, NY, USA

Napisano 27 marzec 2014 - 00:50

Fuck, czy Wy nie umiecie nic innego? Opluwanie wszystkiego wokół siebie to nie jest metoda na życie. Zaistnieliście, zamilczcie, proszę.

 

Teraz pokuszę się o podsumowanie mojego tematu. 

Dagon, Karol Krause, filip, Forecast, luk_80, Mari, wujek, dragond500, Miro 85 - dziękuję za konkrety, miło, że ktoś czyta ze zrozumieniem,

rózgaś - pierwszych parę słów na temat, po co cała reszta?

Jack_Daniels, zorak - lubisz się wciąć nie na temat?

woblery z Bielska - Januszu, zakaz stosowania żywca jest ok, ale RAPR nie kategoryzuje wód, polecam lekturę,

kotwitz - mylisz RAPR z regulaminem łowiska,

dekosz - polecam lekturę RAPR,

skippi66 - pierwszy wpis ma sens, cała reszta to spam, musisz zaistnieć w każdym temacie na tym forum?

zorak, tebe,  - co Twój wpis ma wspólnego z RAPR?

cristovo - demagogia i postawy ortodoksyjne nie są mile widziane w żadnej grupie społecznej,

spy - początek nie na temat, koniec nierealny, zaproponuj coś konkretnego, jak kontrolować Twoje pomysłowe idee?

anpart - zbędny komentarz,

rutra - pomysły ok, ale czytaj cały temat, końcówka nie na temat,

sacha, ezechiel, popper - po co te komentarze? Wystarczyłaby Twoja propozycja.

pepccio, elmo - prosiłem o powstrzymanie się od dyskusji,

marius13, maximus, marius, michd00kn - czemu śmiecisz w moim temacie?

zuraw16 - RAPR nie dotyczy tylko i wyłącznie ZZ, to jest zespół wytycznych globalnych.

 

 

Wszystkim dziękuję za propozycje i za obsranie tematu. Żegnam się, to mój ostatni wpis.  :mellow:

skoro wszystko cie w oczy kłuje i wszystko nie tak, to czego ty oczekujesz, że ktoś znajdzie "złoty" środek na to żeby nagle roiło się od okazów? Chłopie w jakim ty świecie żyjesz, a może sam najpierw zaproponuj coś sensownego

 

                                                                                                               pozdro


  • anpart lubi to

#68 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 27 marzec 2014 - 01:09

Koledzy może by tak lekko wrzucić na luż co ????

Zamiast jak zwykle merytorycznej dyskusji rodzi się kolejna gówno burza  ;) i po co.

Kto na tym zyska  :( nikt  :wacko:  :wacko:  :wacko:

 

Kolega Bartek prosił jak dzieci ;)  żeby wnieść sensowne propozycje zmian do RAPR i zamiast tego wątek jak to ostatnio bywa już standardem na forum ewoluje w wiadomym kierunku :(  :(  :( bez pożytku dla kogokolwiek.

Atakujecie koledzy tymi ostatnimi wpisami nie tą osobe co potrzeba.

Swój własny jad i żółć wylejcie na najbliższych zebraniach sprawozdawczych w waszych macierzystych kołach.

O ile bedziecie  :ph34r: bo łatwiej wyżyć się lub zaistnieć bezsensownym wpisem na forum.

Jesli chcecie zmian zacznijcie od najbliższego otoczenia tz swojego koła,okręgu etc.

Mojego wpisu prosze nie odbierać jako atak konkretnie na kogoś.

Ot taka refleksja mnie naszła.

 

Pozdrawiam Karol


Użytkownik Karol Krause edytował ten post 27 marzec 2014 - 01:13


#69 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 27 marzec 2014 - 08:36

Na prośbę Bartka zamykam temat, szkoda że niektórzy nie potrafili uszanować prośby autora z pierwszego postu.


  • Karol Krause, bartsiedlce i krystiano1981r lubią to