Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PUCHAR GŁOWATKI 25-26.10.2014


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5361 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 26 październik 2014 - 10:11

Andrzej,-może faktycznie zamiast jednostkowo czyli konkretnie napisałem te słowa... I masz 100% rację w tym co piszesz powyżej :)

Nie poprawię tego,- bo rozpętywanie animozji nie leży w mojej naturze a i forum nie służy...

Baaa - mimo to co przeżyłeś w głowacicowych podchodach i o czym piszesz nie zauważyłem w Twoich wypowiedziach kategorycznego tonu "znawcy" co sobie bardzo cenię bo rozumiem zamiłowanie do tropienia i polowania. A to właśnie takie wypowiedzi potrafią mnie zagotować <_<

Sam nie mogę żyć bez gór i każde odwiedziny pomiędzy nawet mniejszymi pagórkami przeżywam bardzo, tak bardzo, że wyniki wędkarskie schodzą na plan dalszy. Tam i właściwie tylko tam odczuwam piękno łowienia, to piękno łowienia o które często upomina się na forum Jerzy Kowalski.

W żadnym innym miejscu nie jestem w domu, u siebie, tylko w górach i w górskiej rzece i to nie dlatego, że w moich żyłach płynie góralska krew ;) tam jest po prostu to coś co pozwala się unieść nad rzekę... Koniecznie w samotności...

Także z tego powodu unikam wszelkich spędów bez względu na ilość znakomitych wędkarzy, dostępnej wiedzy i tzw atmosfery i czego tam jeszcze ,- to mi nie pachnie....


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 26 październik 2014 - 10:15

  • Guzu, Zielony i Karol Krause lubią to

#102 ONLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 26 październik 2014 - 10:26

Arek - dokładnie jak piszesz - Także z tego powodu unikam wszelkich spędów bez względu na ilość znakomitych wędkarzy, dostępnej wiedzy i tzw atmosfery i czego tam jeszcze ,- to mi nie pachnie... . Na PG wyjeżdżam zwykle 2-3 dni wcześniej by w samotności bądź wąskim gronie kontemplować góry, rzekę, wspominać dobre czasy gdy żył Tato (ponad dwadzieścia lat wspólnego wędkowania w Sromowcach). Puchar to impreza, towarzyskie spotkanie, dwie rzeczy zawsze mam w dłoniach: kufelek i aparat, przerywnikiem muchówka lub cast, towarzyski ze mnie zwierz. ;) Ten rok to pasmo wyrzeczeń, kryzys a co za tym idzie kasa, druga opcja to małe zainteresowanie ze strony Kolegów z forum. Byłem w ciągłym kontakcie na priv, wycofałem się w ostatniej chwili. Czekam niecierpliwie na pierwsze relacje w necie... Pozdrawiam. 


  • Rheinangler i Franc lubią to

#103 OFFLINE   mkuczara

mkuczara

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 279 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Kuczara

Napisano 26 październik 2014 - 11:03

Przykro mi Andrzej, że nie pojechałeś. Mam nadzieje, że wszytko w porządku!

To co Arek napisał - musiałem wyjechać do Szwjcarii, żeby to odkryć :) Teraz w Polsce kultywuję moją wedkarską samotność :) Nad Czarnym Dunajcem zazwyczaj tylko po swoich śladach drepcze.


  • Guzu lubi to

#104 ONLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 26 październik 2014 - 11:35

Maciek - wszystko ok, lata lecą to i nowe zawirowania... Czarny Dunajec, piękna okolica. Łowiłem tam kiedyś z tego co pamiętam to od tamki do tamki. Lipienia było dużo tyle, że około wymiarowy i na dwa palce wysoki. Na końcu tamek widywałem pojedyncze piękne potoki. Piszę o czasach sprzed lat, jak obecnie nie wiem. Przelatuję przez most w Nowym Targu i tyle go widział. Jak Dunajec to Sromowce.  ;)



#105 OFFLINE   nuka

nuka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz

Napisano 26 październik 2014 - 13:00

Ten rok jest dziwny jestem nad rzeką rano i wieczorem dzień za dniem i Królowej ani śladu a tu wczoraj w momencie zachodu słońca przytrzymanie i bulgot 73 cm kolega po moim telefonie dwa miejsca niżej  72 a więc jeden rocznik dzisiaj rano gęsta mgła do 10 zero śladu na obydwu wczorajszych miejscach a wieczorem znowu do boju nie ma się co łamać być nad Dunajcem bezcenne


  • Andrzej Stanek, Karol Krause i Rheinangler lubią to

#106 OFFLINE   Franc

Franc

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1538 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:Jacek

Napisano 26 październik 2014 - 13:04

Jakieś rybki ? :)

Coś wiadomo



#107 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 26 październik 2014 - 18:55

Chyba bezrybie ? Jakby cos opaki polowili to by się pochwalili ;)



#108 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 26 październik 2014 - 20:13

mariusz moze ryby tak braly ze nie bylo czasu fotek robic ;)

 

w mysl starego budowlanego porzekadła.. taki zapiernicz, że nie ma czasu taczki załadować ;)


  • Dagon, Wobi i Franc lubią to

#109 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 26 październik 2014 - 22:57

Rafi ;)  napisze jak zaczna grysc :D jeszcze chwilke :D  musi zacząć mrozic albo "zabami" prac :P