Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zlot Jerkbait.pl – Jezioro Soczewka 24-26.10.2014


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 26 październik 2014 - 11:50

Spotkanie za nami. Było bardzo kameralnie, wręcz rodzinna atmosfera. Właśnie za to chciałem wszystkim podziękować. Było niezwykle sympatycznie, kulturalnie i spokojnie, z dużą dawką śmiechu. Kominkowa stanica zapewniła nam klimat, ryby nie dopisały, jednak nikt na to nie narzekał. Warto było się spotkać i po rozmawiać głównie o naszych zabawkach, czyli woblerach i jerkbaitach. Forumowicze są bardzo otwarci i chętnie wymieniali się swoim doświadczeniem.

Serdeczne podziękowania dla Darka Lesiewicza za zlotowe jerkbaity. Miłym zaskoczeniem były przynęty wykonane przez Stachu442. Kamilu świetna robota i mam nadzieję, że z czasem otworzysz tu swój wątek autorski, bo twoje prace są na bardzo dobrym poziomie. Wobler W-1 okazał się niezłym gawędziarzem, w końcu to nie pierwszy jego zlot. W sumie impreza nam się udała, to był udanie spędzony czas.

 

Załączony plik  soczewka.JPG   387,56 KB   10 Ilość pobrań

 

Stanica nad Jeziorem Soczewka zaprasza wędkarzy. Koledzy mogli się przekonać, że prowadzą ją życzliwi ludzie, którzy chętnie pomagają swoim gościom.


Użytkownik joker edytował ten post 26 październik 2014 - 11:51


#42 OFFLINE   Franc

Franc

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1538 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:Jacek

Napisano 26 październik 2014 - 12:09

Dziękujemy Robercie za organizację i możliwość spotkania się , wymieniliśmy masę doświadczeń . :)


Użytkownik Franc edytował ten post 26 październik 2014 - 12:11

  • ezehiel lubi to

#43 OFFLINE   mefik

mefik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Przybylski

Napisano 26 październik 2014 - 12:23

Ja z Darkiem (Lesiewicz) już w Kaliszu. Droga puściutka więc szybko zleciało Później wrzucę kilka zdjęć z nad jeziorka.


Użytkownik mefik edytował ten post 26 październik 2014 - 12:28

  • Tomasz eS lubi to

#44 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 26 październik 2014 - 13:58

Ja też dziękuję wszystkim za bardzo miłe spotkanie.W szczególności należą się podziękowania Robertowi za świetną organizację. Myślę że ryby nie były najważniejsze, najważniejsze było poznanie wielu nowych kolegów z którymi można było porozmawiać na wspólne tematy wędkarskie jak i te nie wędkarskie. Pozdrawiam wszystkich i do następnego razu.
  • Franc i ezehiel lubią to

#45 OFFLINE   Franc

Franc

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1538 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:Jacek

Napisano 26 październik 2014 - 14:04

Tobie Darku też bardzo dziękujemy . Wspaniałe wobki robisz :)


  • ezehiel lubi to

#46 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 26 październik 2014 - 14:49

Czekamy na relacje :)

#47 OFFLINE   mefik

mefik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Przybylski

Napisano 26 październik 2014 - 18:35

Kilka fotek jeziorka ;)

 

2ivsa1X.jpg

 

VwaFkJe.jpg

 

Da5xNpv.jpg

 

u27vpqt.jpg


  • Friko, joker i ezehiel lubią to

#48 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2272 postów
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Napisano 26 październik 2014 - 18:45

Piękna woda. A teraz dajcie fotki ryb, bo rozumiem, że okazy się nie meldowały, ale na tyle osób coś się trafiło?

#49 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6258 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 26 październik 2014 - 19:00

Koledzy jacyś tacy "wyciszeni" po dwóch dniach łojenia... eee łowienia ;)

Użytkownik Piotrek Sukingaad edytował ten post 26 październik 2014 - 19:01


#50 OFFLINE   siwypike

siwypike

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 945 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 26 październik 2014 - 19:18

Ale tu cisza . Nie mogłem być na zlocie, więc miałem nadzieję na jakieś relacje w sieci. Czyżby KAC VEGAS 3. ;)


  • ezehiel lubi to

#51 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 27 październik 2014 - 11:59

Ryb nie było, były jedynie długie rozmowy Forumowiczów. Czasem tak bywa, że nie trafia się na warunki do połowu. Piękne zdjęcia Mefika pokazują wodę w dniu odjazdu. Dzień wcześniej tak uroczo nie było i pomimo wysiłków oraz opłynięcia całego jeziora, to nie zameldował się żaden szczupak. Jedynie przy samej stanicy zostało złowionych kilka małych okoni. 



#52 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 październik 2014 - 12:14

Byliśmy tam z Tomkiem88 kilka tygodni wcześniej na rekonesansie. Przez cały dzień bez kontaktu ze szczupakiem. Tylko od miejscowych starych spławikowców usłyszeliśmy historie o kłusowniczych rzeziach.

Według mnie to tam poprostu może panować bezrybie.... .  


  • Guzu, @slider@ i Fugazi lubią to

#53 ONLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 27 październik 2014 - 12:26

Ryb nie było, były jedynie długie rozmowy Forumowiczów. Czasem tak bywa, że nie trafia się na warunki do połowu. Piękne zdjęcia Mefika pokazują wodę w dniu odjazdu. Dzień wcześniej tak uroczo nie było i pomimo wysiłków oraz opłynięcia całego jeziora, to nie zameldował się żaden szczupak. Jedynie przy samej stanicy zostało złowionych kilka małych okoni. 

 

Robert - głowa do góry! Bezrybie na zlotach to podstawa. Ważne, że Towarzystwo dopisało. Tak rzadko się widujemy, że na ryby czasu szkoda... ;) Zresztą, na te ostatnie chadza się samemu a dwóch to już tłok. Dajcie w końcu jakieś fotki, niech poznam ludzi, kto przy barze rządził a kto "ględził" o sprzęcie... :D


  • joker lubi to

#54 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 październik 2014 - 12:27

Przykre realia polskich łowisk :( można sobie tłumaczyć na różne sposoby...Panowie mamy środek sezonu szczupakowego i tłumaczenie, że wiatr, zimno, nie żerowały etc. Jest poprostu śmieszne. I nie piję tu broń Boże do Joker, że wybrał kiepskie jezioro itp. Ale naj normalniej w świecie szlag mnie trafia jak obserwuje do jakiego stanu zostały doprowadzone polskie nota bene jakże urocze jeziora. Mimo wszystko gratuluję udanego spotkania.
  • Poxer lubi to

#55 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 27 październik 2014 - 12:43

Ja bym był troszkę mniej sceptyczny. Rybka jest, ale w rozsądnych ilościach( :D ) i wygląda na to, że kłuta, bo i zbiornik nie za wielki więc niekoniecznie łatwo ją złowić tym bardziej w niesprzyjających warunkach dla dobrych brań. Łowisko bardzo ładne, jeśli to prawda co mówili miejscowi to jednak trzeba trochę poczekać, aby populacja się odbudowała zakładając, że nie będzie więcej takich niespodzianek. Dodatkowo jeśli użytkownik rybacki tam wejdzie to można chyba zapomnieć o wyjazdach tam ;)



#56 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 27 październik 2014 - 18:27

Kłusownictwo jest tam wysokie, lecz stopień jego tępienia bardzo wysoki. Wszystko za sprawą ludzi zakotwiczonych przy stanicy. Ryb w jeziorze nie brakuje i to jest dowód na dużą presję wędkarską i kłusowniczą. Główną przyczyną braku brań może być gwałtowna zmiana przejrzystości w jeziorze. Przez cały sezon utrzymuje się tam trącona od zakwitu woda, a na dwa tygodnie przed spotkaniem zrobił się klar. Ostatnie trzy miesiące były bardzo dobre wyniki, głównie w szczupaku oraz w sporym okoniu. Cóż, mieliśmy pecha.

 

Bruno, stanicowy pies :)

Załączony plik  pmk2010 (40).JPG   319,04 KB   8 Ilość pobrań


  • Friko, dekosz i minecjusz lubią to

#57 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 27 październik 2014 - 18:43

super inicjatywa ten zlot.Pogratulowac :) brakuje tylko fotorelacji aby oko nacieszyc.Pzdr organizatora/ow



#58 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18619 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 październik 2014 - 20:01

Hej, widzę że zamiast w wątku zlotowym to w wątku @jokera autorskim wystrzeliłem z podziękowaniami ale nic to - jeszcze raz chłopaki dzięki za zaproszenie i gościnę ! Super klimat kameralnego spotkania i możliwość poznania w realu kilku z Was !

 

Wobki @lesiewicza - zaserwowane na poziomie światowym naprawdę, profesjonalny, starannie opakowany produkt. Chyba nie zaryzykuję wrzucić do wody "zlotowego"  :D


  • joker lubi to

#59 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 27 październik 2014 - 20:40

Tak jak mówiłem na zlocie, ryby były niechętne za sprawą zbyt przejrzystej wody. Można było zauważyć że w nocy woda ożywała i słychać było spływy ryb. W niedzielę od rana już było widać zmianę, na całym jeziorze ryba jak by się ożywiła, ba nawet kormorany zaczęły polować.
Dzięki Friko, staram się z całych sił żeby moje woblery dorównywały Tym najlepszym. Jeszcze długa droga przede mną.
  • joker lubi to

#60 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 27 październik 2014 - 20:41

Dołączam się do podziękowań. Miło było choć chwilę być z Wami na miejscu. Jerkowo woda pierwsza klasa! Dziękuję za organizację i opiekę. Do zobaczenia! 

 

Aż mój multik się rozkręcił, a wędka ze mną jeździ w samochodzie od soboty :) Dobry znak! 

 

Joker - dziękuję! Super z Ciebie facet!


  • joker lubi to