Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Najlepsze w臋dzisko muchowe-subiektywny ranking u偶ytkownik贸w


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
1762 odpowiedzi w tym temacie

#1701 OFFLINE   Zed Zgred

Zed Zgred

    Zed Zgred

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1503 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw
  • Imi臋:RA-V

Napisano 19 luty 2021 - 12:19

Bardziej mia艂em na my艣li jego prac臋 ni偶 przeznaczenie gatunkowe. Uniwersalno艣膰, czyli nie krowi ogon ale te偶 nie szk艂o.Je艣li jest to szybki kij ale pracuj臋 w 艣rednio g艂臋bokiej paraboli, pod dedykowan膮 link膮, to nie b臋d臋 si臋 zastanawia艂. Je艣li t膮 10# mam zmusi膰 do g艂臋bszej pracy dopiero pod link膮 12# to go nie kupi臋. Sprawa by艂a by prosta gdyby sprzedaj膮cy by艂 w PL. Ale niestety tak nie jest. Kij zadaniowo by艂by na bardzo wysok膮 i brudn膮 wod臋. Polskie realia okre艣lone gdzie艣 pomi臋dzy 艣rednim sumem, du偶ym boleniem i co tam si臋 jeszcze przytrafi :)



#1702 OFFLINE   Forest-Natura

Forest-Natura

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1294 post贸w
  • Lokalizacja艢l膮sk
  • Imi臋:Ziemowit
  • Nazwisko:Nowakowski

Napisano 19 luty 2021 - 12:27

Witam.

Nie jestem oczywi艣cie pewien i mo偶e bardziej znaj膮cy si臋 na tym koledzy mnie poprawi膮, ale odnosz臋 nieodparte wra偶enie 偶e blankach MHX'a, swoje kije robi, a przynajmniej robi艂 jakie艣 10 lat wstecz, Ross.

Pozdrawiam.



#1703 OFFLINE   tomaszek11

tomaszek11

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 590 post贸w
  • LokalizacjaNadolice Wielkie

Napisano 19 luty 2021 - 13:19

Nie mam wielkiego do艣wiadczenia z MHX ale sporo lat temu mia艂em Ross'y FW #7 i RX #6. Oba kije by艂y szybkie ale mo偶na je by艂o doprowadzi膰 do ko艂owego ugi臋cia.
Troch臋 inaczej nie te MHX kt贸rymi mia艂em okazj臋 tylko kontrolnie powymachiwa膰.

Co oczywi艣cie nie zmienia faktu, 偶e aby by膰 pewnym nale偶a艂oby p贸r贸wnywa膰 dok艂adnie kije w tych samych klasach, d艂ugo艣ci itd
I to wszystko mia艂o miejsce do艣膰 dawno temu a pami臋膰 do艣膰 zawodna ostatnio.....
:-)

#1704 OFFLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4390 post贸w
  • LokalizacjaRZ
  • Imi臋:Arko

Napisano 19 luty 2021 - 13:37

Do takich przyn臋t o jakich piszesz to #10 b臋dzie zbyt "grub膮 rakiet膮". My艣l臋 偶e #8 spokojnie wystarczy.

Pochwal si臋 za ile mo偶esz go wzi膮膰 to ocenimy czy czego艣 innego fajnego w tej samej cenie nie trafisz na rynku. Ostatnio kto艣 chcia艂 sprzeda膰 St Croix Elite #8 z tego co pami臋tam. 

 

Oczywi艣cie w膮tek nie o tym wi臋c chyba nie ma co tu pisa膰, tym bardziej 偶e opinii o MHX w tej klasie nie "s艂ysza艂em".

--------------------


U偶ytkownik trout master edytowa艂 ten post 19 luty 2021 - 13:40

  • Andrzej Stanek lubi to

#1705 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1839 post贸w
  • LokalizacjaRypin
  • Imi臋:Marian
  • Nazwisko:St臋pniewski

Napisano 19 luty 2021 - 13:51

Nie s膮dz臋 by Ross robi艂 na tych blankach, tym bardziej 偶e MHX jest nazw膮 w艂asn膮, a by膰 mo偶e tylko brandem Mudhole - du偶ego dystrybutora wszelkiem ma艣ci sprz臋tu w臋dkarskiego... Kto jest producentem blank贸w?? Tego pewnie nikt na dobr膮 spraw臋 nie wie...


  • Zed Zgred lubi to

#1706 OFFLINE   Zed Zgred

Zed Zgred

    Zed Zgred

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1503 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw
  • Imi臋:RA-V

Napisano 19 luty 2021 - 14:21

Do takich przyn臋t o jakich piszesz to #10 b臋dzie zbyt "grub膮 rakiet膮". My艣l臋 偶e #8 spokojnie wystarczy.

Pochwal si臋 za ile mo偶esz go wzi膮膰 to ocenimy czy czego艣 innego fajnego w tej samej cenie nie trafisz na rynku. Ostatnio kto艣 chcia艂 sprzeda膰 St Croix Elite #8 z tego co pami臋tam. 

 

Oczywi艣cie w膮tek nie o tym wi臋c chyba nie ma co tu pisa膰, tym bardziej 偶e opinii o MHX w tej klasie nie "s艂ysza艂em".

--------------------

Szczerze,  mam 8# i nie chcia艂 bym mie膰 na niej suma 150+. To b臋dzie w臋dka (je艣li b臋dzie) tylko i wy艂膮cznie na powodziow膮 wod臋 :rolleyes: Przyn臋ty ma艂e  ale ryby du偶e. Na takie ma艂e najlepiej bior膮. ;) 
Koszt tego patyka to 800pln + przesy艂ka. Coraz bardziej si臋 sk艂aniam do inwestycji w ciemno, najwy偶ej poleci na gie艂d臋. 



#1707 OFFLINE   tomaszek11

tomaszek11

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 590 post贸w
  • LokalizacjaNadolice Wielkie

Napisano 20 luty 2021 - 12:38

Ka偶da #10, nawet morska sko艅czy si臋 do艣膰 szybko przy sumie 150+.
Nie pogodzisz du偶ych szczupak贸w, dla mnie du偶e to w realiach polskich warunk贸w, ryby z przedzia艂u 80-100cm i sum贸w oko艂o 150.
Szczupaki oblecisz wszystkim pomi臋dzy szybk膮 7 a normaln膮 10.
Na sumy potrzebujesz kija pomi臋dzy 12 a 16, taki life.

tomaszek11
  • Andrzej Stanek i Zed Zgred lubi膮 to

#1708 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 post贸w
  • Lokalizacja艢L膭SK

Napisano 20 luty 2021 - 21:19

AQUAREX By Sharpe's of Aberdeen 9.6 #8 - pierwsze pr贸by za mn膮, szkocki kij na japo艅skim blanku.

Solidny, jak na kij maj膮cy swoje lata 101,22 gram robi wra偶enie.

Du偶a dynamika, rzuca si臋 艂atwo, dobrze wywarzony, nie leci na pysk.

Jednym wymachem udawa艂o si臋 pos艂a膰 muszk臋 na +/- 20 metr.

Dzisiejsze testy na lodzie w przysz艂ym tygodniu typowo w toni...  :D

Kij b臋dzie s艂u偶y艂 pod po艂贸w szczupak贸w, dobre uzupe艂nienie dla IGNIS w tej samej klasie.

Jedynie ko艂owrotek ulegnie podmianie, mo偶e Ultegra 78 .

 

 

Za艂膮czony plik  009.jpg   43,93 KB   24 Ilo艣膰 pobra艅 Za艂膮czony plik  001.jpg   66,45 KB   24 Ilo艣膰 pobra艅 Za艂膮czony plik  002.jpg   65,68 KB   24 Ilo艣膰 pobra艅

Za艂膮czony plik  003.jpg   57,54 KB   23 Ilo艣膰 pobra艅 Za艂膮czony plik  004.jpg   30,24 KB   24 Ilo艣膰 pobra艅 Za艂膮czony plik  005.jpg   44,6 KB   23 Ilo艣膰 pobra艅

Za艂膮czony plik  006.jpg   27,23 KB   23 Ilo艣膰 pobra艅 Za艂膮czony plik  007.jpg   88,81 KB   22 Ilo艣膰 pobra艅 Za艂膮czony plik  008.jpg   53,08 KB   22 Ilo艣膰 pobra艅



#1709 OFFLINE   Pawe艂 Bugajski

Pawe艂 Bugajski

    dawniej "kardi"

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 1974 post贸w
  • LokalizacjaPozna艅
  • Imi臋:Pawe艂
  • Nazwisko:Bugajski

Napisano 20 luty 2021 - 22:20

Cze艣膰 Endriu!

W papierowym starym katalogu wa偶y 99 gram贸w i kosztuje 382 i p贸艂 funta. Przelotki to chyba Seymo, identyczne by艂y przy Ultalite Hardy'ego.Ten blank mo偶e pochodzi膰 od Daiwy, w tym czasie w Szkocji  budowano 艣wietne w臋dziska linii Daiwa Sports o fantastycznych szczuplutkich blankach np Daiwa Alltmor.


  • Andrzej Stanek lubi to

#1710 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 post贸w
  • Lokalizacja艢L膭SK

Napisano 20 luty 2021 - 22:34

Cze艣膰 Endriu!

W papierowym starym katalogu wa偶y 99 gram贸w i kosztuje 382 i p贸艂 funta. Przelotki to chyba Seymo, identyczne by艂y przy Ultalite Hardy'ego.Ten blank mo偶e pochodzi膰 od Daiwy, w tym czasie w Szkocji  budowano 艣wietne w臋dziska linii Daiwa Sports o fantastycznych szczuplutkich blankach np Daiwa Alltmor.

 

Okre艣lenie "szczuplutki blank" idealnie oddaje postrzeganie kijaszka. Nasz moderator Kacper ma wiedz臋 co do persony kt贸ra ukr臋ci艂a blank. Obecnie jedyny problemem to dob贸r odpowiedniego ko艂owrotka. Fajnie wygl膮da z nowym Hardy Marquis LWT, niestety m贸j w rozmiarze "6" jest za ma艂y a nast臋pny kt贸ry bra艂em pod uwag臋 wielko艣ci膮 jest zbyt ci臋偶ki (Hardy Marquis LWT SAL1).


U偶ytkownik Andrzej Stanek edytowa艂 ten post 20 luty 2021 - 22:35

  • Franc lubi to

#1711 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2132 post贸w
  • LokalizacjaSzczecin/L臋bork

Napisano 21 luty 2021 - 12:14

Blanki najprawdopodobniej produkcji japo艅skiej - Diamuru. Pi臋kne fotki, w臋dka rzadko spotykana. Spr贸buj te偶 sparowa膰 z link膮 #7, jestem ciekaw czy nie b臋dzie jeszcze lepiej lata膰.
  • Franc lubi to

#1712 OFFLINE   Pawe艂 Bugajski

Pawe艂 Bugajski

    dawniej "kardi"

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 1974 post贸w
  • LokalizacjaPozna艅
  • Imi臋:Pawe艂
  • Nazwisko:Bugajski

Napisano 04 marzec 2021 - 22:42

Hej Kolegos, ma艂膮 prywat臋 odwal臋 zapytuj膮c o dobr膮 8-9 o okre艣lonych parametrach.

Szczeg贸艂y w dziale kupi臋/zamieni臋 dok膮d nie zawsze zagl膮damy...

pozdro Pawe艂



#1713 OFFLINE   tomaszek11

tomaszek11

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 590 post贸w
  • LokalizacjaNadolice Wielkie

Napisano 05 marzec 2021 - 01:28

A Loop'y ???

Teraz wyb贸r wi臋kszy ni偶 na pocz膮tku.

S1, SX, SW ..... mo偶na co艣 wybra膰, ceny te偶 do przyj臋cia.

 

No mo偶e kolor nie ten, zielony chyba faktycznie ma wi臋cej klasyki w sobie.

Ale szary mat, jak dobrze skrojony garnitur, na ka偶d膮 okazj臋.

 

U mnie w kolorach remis  5:5

 

tomaszek11


  • Pawe艂 Bugajski lubi to

#1714 OFFLINE   Pawe艂 Bugajski

Pawe艂 Bugajski

    dawniej "kardi"

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 1974 post贸w
  • LokalizacjaPozna艅
  • Imi臋:Pawe艂
  • Nazwisko:Bugajski

Napisano 05 marzec 2021 - 07:57

Hey! Nie wykluczam loopa, cho膰 nigdy nie mia艂em. One s膮 faktycznie bardziej w stylu techno, rzutowo pono膰 ok. A oznaczenia Tomaszku m贸g艂by艣 kr贸tko skomentowa膰? Sztywno艣膰, pr臋dko艣膰 czy inne cechy loopa? Mnie bardzo niesie w kierunku sage one ...

#1715 OFFLINE   krokop

krokop

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 558 post贸w
  • LokalizacjaHannover
  • Imi臋:Zbigniew

Napisano 05 marzec 2021 - 22:26

Witaj Pawel,
Polecam Tobie kilka wedek z mojej kolekcji. Gruntownie przetestowalem na rybach rzecznych i morskich trociach.
Trudno w ten fakt uwierzyc - wymienione kije Same zacinaja. Trzymaja pewnie ryby. Rzucaja bez wysilku. Sa Multi- Sznurki/ tzn. 9wt 6 rzuca wspaniale sznurem 5/6/7.

Grall nr. 1 ATC TF 906-4 kompozyt
Grall nr. 2. Gloomis Grosscurent 907-3
Grall nr. 3 Gloomis Nrx 908-4 niebieska seria
Grall nr. 4 Gloomis Glx Classic 909-2
Grall nr. 5 ATC TF 908-4 kompozyt

Od nr. 2 -nr. 5 wpasuja sie idelanie w Twoje wymagania.
Mialem loopy s1 i sx 908-4 , rzucaly swietnie. Poszly w swiat ze wzgledu na papierowe scianki.
Dodam ze wszsytkie wymienione przeze mnie wedki Maja odentyczne ugiecie ( lomisowo-lamiglasowe)i prace pod sam uchwyt.

Pozdrawiam serdecznie Zbigniew

U偶ytkownik krokop edytowa艂 ten post 05 marzec 2021 - 22:39

  • Pawe艂 Bugajski i Darek P lubi膮 to

#1716 OFFLINE   Forest-Natura

Forest-Natura

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1294 post贸w
  • Lokalizacja艢l膮sk
  • Imi臋:Ziemowit
  • Nazwisko:Nowakowski

Napisano 25 marzec 2021 - 01:30

Witam.

Krokop ... mam Crosscurent'a 908-3 - petarda pod wzgl臋dem rzutowym. I uwa偶am 偶e to naj艂adniejszy "zgni艂ozielony" kolor blanku jaki na w臋dce widzia艂em  :rolleyes:

Bardzo lubi臋 kije z prze艂omu wieku i pocztk贸w lat dwutysi臋cznych. U偶ywam te偶 z tego okresu przerobionego w pracowni Loop'a Green Line 9'#6-3pcs i to s膮 dla mnie dwa (z powy偶szym modelem GL Crosscurent) najlepiej i najdalej "samorzucaj膮ce" patyki jakie posiadam.

Ale pochwal臋 si臋 Wam dzisiaj moim nowym nabytkiem ... te偶 z lat 2000-2005 i te偶 z serii tych "samorzucaj膮cych". Zawita艂a w艂a艣nie do mojej kolekcji czerwono-wi艣niowa Nymph 2,75#5/6. To ju偶 czwarta much贸wka HM Dragona ... jeszcze par臋 modeli mi zosta艂o do zdobycia  :D

Ogromnie mi te kije pasuj膮, chocia偶 og贸lnie uznaj臋 wy偶szo艣膰 mientkich szklanek nad wunglem. I nie wiem czemu r臋koje艣ci korkowe tej serii nie znalaz艂y p贸藕niej swojej kontynuacji w 偶adnych innych much贸wkach - prostota i wygoda ich profilu jest genialna.

Pozdrawiam.

Za艂膮czone pliki


U偶ytkownik Forest-Natura edytowa艂 ten post 25 marzec 2021 - 01:31

  • Pawe艂 Bugajski, krokop i Franc lubi膮 to

#1717 OFFLINE   Pawe艂 Bugajski

Pawe艂 Bugajski

    dawniej "kardi"

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 1974 post贸w
  • LokalizacjaPozna艅
  • Imi臋:Pawe艂
  • Nazwisko:Bugajski

Napisano 25 marzec 2021 - 11:22

Bardzo ciekawa kolekcja, kt贸ry z tych kij贸w specjalnie Ci le偶y?

Z seri膮 HM 62, lecz w wersji castowej i spinningowej mam dobre wspomnienia.Wykonanie tych kij贸w by艂o wzorowe( Grzegorz Z. i koledzy ), osprz臋t ca艂kiem ca艂kiem. Co do blank贸w muchowych nie mam do艣wiadcze艅, te casto-spinowe lubi艂y chrupn膮膰. Jednak wzorowy serwis nadrabia艂 t臋 u艂omno艣膰 ( ;) )- kijki szybko wraca艂y do gry.

Napisz Fore艣cie kt贸ry z nich najlepszy...



#1718 OFFLINE   Forest-Natura

Forest-Natura

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1294 post贸w
  • Lokalizacja艢l膮sk
  • Imi臋:Ziemowit
  • Nazwisko:Nowakowski

Napisano 27 marzec 2021 - 20:57

Witam.

Generalnie wszystkie te muchowe HM-y (nie wiem jak pozosta艂e modele, k贸rych nie posiadam) to szybkie kije ... bardzo szybkie nawet.

Dry Fly HM62 2,75m #4/5 dwusk艂ad

Nymph HN 62 2,75m #5/6 dwusk艂ad

Bardzo podobne blanki na pierwszy rzut oka, ale kompletnie inna akcja. Z tego co wyczyta艂em na r贸偶nych forach to blanki Pacific Bay (ale r臋ki sobie uci膮膰 nie dam).

Mog臋 powiedzie膰 偶e Dry Fly to taka prawdziwa #5 do suchara. Nie jaki艣 uniwersa艂 ale w艂a艣nie do suchej muchy. Tip flex z cie艅k膮 szczyt贸wk膮. 艢wietnie si臋 nim daleko rzuca, ale link膮 #4, czyli tak jak powinno by膰. Wywala mi przy drugim wymachu jakie艣 20-22 m linki bez "doublehaula".

Nymph - jeszcze nie 艂owi艂em, tyle co pomacha艂em na sucho i sprawdzi艂em ugi臋cie - jest na 3/4 kija. Wcale nie czu膰 w r臋ku 偶e to #6 - my艣l臋 偶e podobnie jak przy poprzednim kiju, 艂owi膮c naprawd臋 d艂ug膮 nimf膮 (ca艂a g艂owica + jeszcze par臋 metr贸w) lepiej b臋dzie si臋 spisywa艂 sznurek #5

Wet Fly HM 69 2,9m #5 czterosk艂ad.

No przy tym kiju to si臋 rozpisz臋 nieco. Bo to niesamowita w臋dka / blank. Na tyle 偶e jak mi si臋 nadarzy艂a okazja, to kupi艂em drug膮 "na wszelki wypadek". Teraz mam jedn膮 oryginalnie zbrojon膮, numerowan膮 i opisan膮, kt贸ra siedzi w szafie i drug膮, zbrojon膮 poza Dragonem ale dok艂adnie tak samo i na tych samych komponentach, kt贸r膮 tyram dosy膰 cz臋sto. Najcz臋艣ciej d艂ug膮 nimf膮 i du偶ymi mokrymi muchami (haki nr 4-10). Jak mi si臋 艂owi ? To mo偶e odpowiem w ten spos贸b - link膮 Ambush TT  195 Gr od Wulffa wysy艂am rolk膮 z po艣lizgiem (przy g艂owicach zintegrowanych to 艂膮dnie wychodzi, kiedy ci臋偶ka g艂owica i muchy opr贸cz tego 偶e robi膮 rolk臋, to jeszcze w ostatniej fazie poci膮gaj膮 za sob膮 sporo metr贸w runningu) dwie du偶e i ci臋偶kie nimfy na ponad 20 metr贸w, wyrywaj膮c je po prostu z wody. Za pierwszym razem i kompletnie bez wysi艂ku. Wszystkie linki z d艂ugimi g艂owicami (presentation i nymph/mending) i DT te偶 doskonale pasuj膮 do tego patyka - znad g艂owy pokazuje jeszcze wi臋ksz膮 moc i ma kapitalne w艂a艣ciwo艣ci rzutowe dla mnie.

Travel Fly HM 62 2,75 #4/5 trzysk艂ad

Taki prawdziwy uniwersa艂 do wszystkiego. Mo偶na nim swobodnie posuszy膰 jak i zapoda膰 lekkiego streamerka. Chyba z tych pierwszych wypust贸w muchowych HM'贸w, bo faktycznie travel w por贸wnaniu do dwusk艂ad贸w. Czterosk艂ady p贸藕niej si臋 musia艂y pojawi膰 (w p贸藕niejszych katalogach Dragona ju偶 tego kija nie widzia艂em). Bardzo lubi臋 nim 艂owi膰 streamerem na lekko.

 

W temacie zbrojenie i serwisu Dragona - niedawno (jaki艣 miesi膮c wstecz) jeden ze znajomych po艂ama艂 niechc膮cy Wet Fly i to w paru miejscach. Pokazywa艂 na FB, dosta艂 hejt 偶e chce jeszcze "taki tani chrust" naprawia膰, wys艂a艂 do Dragona i pokaza艂 potem kijek naprawiony. Nie wiem czy naprawiali, czy mieli sk艂ady i uzbroili, ale kij by艂 n贸wka sztuka po tym zabiegu i nie nosi艂 nawet najmniejszego 艣ladu naprawy. Ja wcale si臋 mu nie dziwi艂em 偶e chcia艂 naprawia膰 ten patyk - zrobi艂 bym to samo.

 

Jak by kto艣 chcia艂 si臋 pozby膰 innych modeli, to ch臋tnie przygarn臋 kolejne  :D

 

Aaa ... i podobnymi patykami do HM-贸w Dragona, s膮 much贸wki Robinsona - Diaflexy. Napisz臋 o nich nast臋pnym razem  ;)

Pozdrawiam.


U偶ytkownik Forest-Natura edytowa艂 ten post 27 marzec 2021 - 21:00

  • marian-56 lubi to

#1719 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 post贸w
  • Lokalizacja艢L膭SK

Napisano 28 marzec 2021 - 17:43

Winston BIII Plus #8 9'5" - samo to rzuca a by艂y g艂osy 偶e pa艂a. Dzi臋ki Pawe艂 i Mariusz. Polowa艂em na niego d艂ugi czas i jest, na dodatek nie艂owiony czyli n贸wka.

Za艂膮czony plik  20210328_181311.jpg   90,74 KB   23 Ilo艣膰 pobra艅

#1720 OFFLINE   Wojtek Krasnopolski

Wojtek Krasnopolski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 177 post贸w
  • LokalizacjaKrak贸w
  • Imi臋:Wojciech

Napisano 28 marzec 2021 - 18:42

Andrzej ostatnio na Twoich fotkach widz臋 moje ukochane Danielsson'y Traditional :). Wracaj膮c do w臋dek to chyba jestem wielbicielem Loopa. Mam i ceni臋  travela DH S1, ale najbli偶szy jest mi Opti Stream 9 #5. Jest kijem intuicyjnym. Sam rzuca wszelkimi technikami. Mo偶e nie doceniany, ale dla mnie "przyjaciel" :).


  • Andrzej Stanek i luis lubi膮 to