Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Okręg Mazowiecki - porozumienia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
385 odpowiedzi w tym temacie

#161 OFFLINE   psulek

psulek

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 4824 postów
  • LokalizacjaWilcza Dziura :) /Piaseczno/Wa-wa

Napisano 23 grudzień 2014 - 12:17

Taka specyfika. Anonimowość w dużym mieście przekłada się na anonimowość w organizacji. Ludzie są bardziej rozproszeni i słabiej się znają niż w mniejszych miastach. Paradoksalnie trudniej przeprowadzić akcję w takich warunkach. Ale skoro znajdzie się grupa zorganizowan chętna założyć koło, to równie dobrze mogą się wszyscy zapisać do jednego a później z górki. Problem w tym, że każdy by chciał, ale na zasadzie weźmy się i zróbcie.


Użytkownik psulek edytował ten post 23 grudzień 2014 - 12:19

  • hlehle lubi to

#162 OFFLINE   kocmyrz

kocmyrz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 539 postów
  • Lokalizacjastrumyki, szklaki i susz
  • Imię:Jaś
  • Nazwisko:Zaborowski

Napisano 23 grudzień 2014 - 18:16

Jak nie ma, jak są. Od tego roku mamy najdluzszy no kill w Polsce; sam się nie zrobił...

#163 OFFLINE   harp

harp

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 566 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 grudzień 2014 - 13:37

Myślę że problemem jest też to, że  większa część mieszkańców Mazowsza to jednak osoby przyjezdne.  



#164 OFFLINE   kocmyrz

kocmyrz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 539 postów
  • Lokalizacjastrumyki, szklaki i susz
  • Imię:Jaś
  • Nazwisko:Zaborowski

Napisano 24 grudzień 2014 - 13:45

Zgodzę się Michale

#165 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3488 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 14:27

Myślę że problemem jest też to, że  większa część mieszkańców Mazowsza to jednak osoby przyjezdne.  

 

No tak wszystko można na to zwalić :)



#166 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1847 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 24 grudzień 2014 - 15:09

OM to nie tylko Warszawa...
To Okręg a nie Koło Miejskie...
  • hlehle lubi to

#167 OFFLINE   harp

harp

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 566 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 grudzień 2014 - 20:00

Jednak koła miejskie mają największą ilość członków przez co są najbardziej decyzyjne. Ponieważ najwygodniej zapłacić i mieć w d. Płaci się na Twardej. Nie chcę zwalać na nic. Jednak tu chyba najwięcej ludzi migruje w porównaniu do innych okręgów. Okręgów gdzie prawie 100procent to miejscowi.
  • kocmyrz lubi to

#168 OFFLINE   luk_80

luk_80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Lokalizacja03-980

Napisano 26 grudzień 2014 - 15:30

http://tvnwarszawa.t...ml#!prettyPhoto


  • Mr.Happy lubi to

#169 OFFLINE   jaaaras

jaaaras

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • LokalizacjaKazachstan

Napisano 02 styczeń 2015 - 21:16

Jednak koła miejskie mają największą ilość członków przez co są najbardziej decyzyjne. Ponieważ najwygodniej zapłacić i mieć w d. Płaci się na Twardej. Nie chcę zwalać na nic. Jednak tu chyba najwięcej ludzi migruje w porównaniu do innych okręgów. Okręgów gdzie prawie 100procent to miejscowi.

Ta i co jeszcze. Wykupuje zezwolenia co roku w 3 okręgach do tej pory w Toruniu, Elblągu i Gdąńsku teraz Toruń zmieniłem na Ciechanów i to pewnie moja wina, że rzeka Wkra jest pusta jak studnia. Duży okręg może sobie na wiele pozwolić i mieć dużo wody pod swoją kuratelą ale czy odpowiednio dopilnowane? Czy faktycznie Wawie jest potrzebna woda 150 km od lokalizacji zarządu okręgu?

 

A co stracił okręg mazowiecki na braku porumień z ciechanowskim? Nic. Pusta rzeka Wkra i kilka innych strumyków. A co stracił okręg ciechanowski? Dużo wędkarzy bo większość z nich albo jeździ na Wisłę albo na Narew. Także za parę lat dziwny twór zwanych okręgiem ciechanowskim przestanie istnieć... bo dla kogo?



#170 OFFLINE   morouk

morouk

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 02 styczeń 2015 - 21:44

Ta i co jeszcze. Wykupuje zezwolenia co roku w 3 okręgach do tej pory w Toruniu, Elblągu i Gdąńsku teraz Toruń zmieniłem na Ciechanów i to pewnie moja wina, że rzeka Wkra jest pusta jak studnia. Duży okręg może sobie na wiele pozwolić i mieć dużo wody pod swoją kuratelą ale czy odpowiednio dopilnowane? Czy faktycznie Wawie jest potrzebna woda 150 km od lokalizacji zarządu okręgu?

 

A co stracił okręg mazowiecki na braku porumień z ciechanowskim? Nic. Pusta rzeka Wkra i kilka innych strumyków. A co stracił okręg ciechanowski? Dużo wędkarzy bo większość z nich albo jeździ na Wisłę albo na Narew. Także za parę lat dziwny twór zwanych okręgiem ciechanowskim przestanie istnieć... bo dla kogo?

Po co opłacałeś w tym roku Ciechanów, skoro uważasz, że wody Ciechanowa są "puste jak studnia"?

Zaręczam Ci, że gdyby wody toruńskie były tak "puste" jak wody ciechanowskie, to ob...ł byś się ze szczęścia, że masz wreszcie co łowić w tych swoich wodach.

To, że nie potrafisz złowić nic na Wkrze nie znaczy, że jest ona pusta, tylko że Ty jesteś kiepskim wędkarzem.

Ewentualnie masz po prostu kiepski wzrok :)

Tyle ode mnie na Twój żałosny post.

Reszty Twojego postu nie skomentuję, ponieważ szkoda mi klawiatury :)


  • Darek P, skius i malcz lubią to

#171 OFFLINE   mario

mario

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 3553 postów
  • LokalizacjaP L

Napisano 02 styczeń 2015 - 21:53

Panowie, spokojnie. Odłóżmy na bok emocje.

#172 OFFLINE   skius

skius

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 345 postów
  • LokalizacjaCiechanów

Napisano 02 styczeń 2015 - 23:07

Morouk....są i pozytywy.

Skończy się wczesnowiosenna rzeżnia na Wkrze.

O ile wiem większość strażników będzie skierowana w te miejsca,a tam z naszego okręgu dużo osób nie jeżdzi ;-)

 

No i ryby z Okręgu Mazowieckiego pewnie nie zaznajomione z porozumieniami,jak zwykle wejdą w naszą  rzekę ;-)))


Użytkownik skius edytował ten post 02 styczeń 2015 - 23:13


#173 OFFLINE   jaaaras

jaaaras

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • LokalizacjaKazachstan

Napisano 03 styczeń 2015 - 07:33

Po co opłacałeś w tym roku Ciechanów, skoro uważasz, że wody Ciechanowa są "puste jak studnia"?

Zaręczam Ci, że gdyby wody toruńskie były tak "puste" jak wody ciechanowskie, to ob...ł byś się ze szczęścia, że masz wreszcie co łowić w tych swoich wodach.

To, że nie potrafisz złowić nic na Wkrze nie znaczy, że jest ona pusta, tylko że Ty jesteś kiepskim wędkarzem.

Ewentualnie masz po prostu kiepski wzrok :)

Tyle ode mnie na Twój żałosny post.

Reszty Twojego postu nie skomentuję, ponieważ szkoda mi klawiatury :)

Wydaje mi się, że bardziej na obecny stan rzeczy a dokładniej rzeki mają wpływ "wędkarze", którzy mają działki bezpośrednio nad rzeką. Nie od dziś wiadomo, że wielu spośród nich ma agregaty i siatki... no bo dlaczego więkoszość łódek nad rzeką nie jest zarejestrowana? 

Nadimterpretacja z Twojej strony jest wyjątkowym objawem chyba braku rozumu i nie dostrzegania pewnych oczywistych faktów. Pewnie, że w Wkrze można połowić ale szczupaczki po 30cm może dla Ciebie są one pewnego rodzaju opcją wędkarską ale do mnie to nie przemawia tak samo jak fakt, że nad tą rzeką z roku na rok jest coraz mniej wędkarzy... pewnie dlatego, że jest tam od groma ryby, której nie widzą lub złowić nie potrafią także inni wędkarze. Szkoda, że dużo krawaciaży się do tego przyczyniło.

 

Z resztą nie spotkałem się z żadnym wędkarzem, który ma potobne zdanie lub chociaż częściowo się pokrywało z bredniami, które próbujesz wmówić na tym forum.

 

A jak chcesz udowdnić swoje umiejętności to możemy się spotkać nad rzeką w okresie letnim... pokarzesz mi jak łowić pomiędzy kajakami.


Użytkownik jarek001 edytował ten post 03 styczeń 2015 - 08:52


#174 OFFLINE   jaaaras

jaaaras

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • LokalizacjaKazachstan

Napisano 03 styczeń 2015 - 07:34

.


Użytkownik jarek001 edytował ten post 03 styczeń 2015 - 08:38


#175 OFFLINE   jaaaras

jaaaras

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • LokalizacjaKazachstan

Napisano 03 styczeń 2015 - 08:37

.


Użytkownik jarek001 edytował ten post 03 styczeń 2015 - 08:38


#176 OFFLINE   mlody_goral

mlody_goral

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
  • LokalizacjaCiechanów

Napisano 03 styczeń 2015 - 10:56

Dla mnie to jest jakaś masakra, a jeszcze nie tak dawno opłacając składki w Ciechanowie mogłem pojechać nad Czarną Hańczę a teraz? Opłata wyższa a nie można już nawet kusić boleni z Wyszogrodu czy Płocka. Tak więc Ciechanów stracił mega, no a z drugiej strony dokładnie odwrotnie niestety uważam że mazowiecki stracił niewiele.... 



#177 ONLINE   Darek P

Darek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 191 postów

Napisano 03 styczeń 2015 - 12:09

Nie sądzę żeby OC stracił na braku porozumienia z OM.Ryb w Okręgu Ciechanowskim przybywa z każdym rokiem.Co nie zmienia faktu,że Warszawa nie dotrzymała umowy.Zostawili wędkarzy z problemem i nabrali wody w usta.Odmówili nawet wydania swoich znaczków tak żeby były dostępne dla wędkarzy np z Pułtuska.

Koła w Pomiechówku i Pułtusku liczą po około 1000 członków.Jedni chcą łowić na Narwi a drudzy na Wkrze.
 


Użytkownik Darek P edytował ten post 03 styczeń 2015 - 12:46


#178 OFFLINE   mlody_goral

mlody_goral

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
  • LokalizacjaCiechanów

Napisano 03 styczeń 2015 - 13:39

Właśnie chodzi mi o ten problem, pozostanie pewnie opłacić składki i tu i tu żeby móc odwiedzać Wisłę Wkrę i Narew. Mieszkam blisko Łydyni czy ryb przybyło hmm... na pewno pojawiło się sporo okonia no i z roku na rok jest coraz więcej klenia, no ale ogromny problem tu stanowi wydra ale to już odzielny temat :P 



#179 OFFLINE   kocmyrz

kocmyrz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 539 postów
  • Lokalizacjastrumyki, szklaki i susz
  • Imię:Jaś
  • Nazwisko:Zaborowski

Napisano 03 styczeń 2015 - 13:42

Słyszałem że ludziom z Ciechanowa odmawiają sprzedaży znaczków na Twardej...

#180 OFFLINE   Lukasz_123

Lukasz_123

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów

Napisano 03 styczeń 2015 - 13:46

Słyszałem że ludziom z Ciechanowa odmawiają sprzedaży znaczków na Twardej...

to zapraszam do kół pod warszawskich na pewno sprzedadzą