Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rzeka Bug


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7461 odpowiedzi w tym temacie

#2221 OFFLINE   misiek116p

misiek116p

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 553 postów
  • LokalizacjaBiłgoraj/Włodawa/Chełm
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Magdziak

Napisano 13 sierpień 2013 - 10:24

Hej panowie! Co to czyżby nik nic nie łowił!? Co taka cisza w temacie?



#2222 OFFLINE   dariusz262

dariusz262

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 141 postów
  • LokalizacjaSokołów Podlaski

Napisano 15 sierpień 2013 - 11:08

Witam

 

Dziśaj godzina 5.45 sandasz 55cm,zerował za przykosą wzioł na lunatica 7,5cm z opadu.



#2223 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3204 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 18 sierpień 2013 - 20:24

Koledzy jak tam sytuacja obecnie nad Bugiem?? Bo jakoś dawno mnie tam nie było ale za tydzień nareszcie zawitam:) Jak Pan Szczupły?? Szczególnie interesuje mnie okolica faszyny w Zaburzu:)

I ni z gruszki ni z pietruszki wrzucę fotkę (umieszczałem już w innym temacie ale przekierowano mnie tutaj:)

Pozdrawiam!

Załączone pliki

  • Załączony plik  Bug2.jpg   34,01 KB   93 Ilość pobrań

Użytkownik Qcyk edytował ten post 18 sierpień 2013 - 20:24


#2224 OFFLINE   lokoko83

lokoko83

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisano 19 sierpień 2013 - 17:05

szczupłe mają się bardzo dobrze i jak rzadko ostatnio teraz biorą nieźle



#2225 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3204 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 19 sierpień 2013 - 18:44

O to bardzo dobrze:) Mam nadzieję, że nie przestaną...



#2226 OFFLINE   lokoko83

lokoko83

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisano 20 sierpień 2013 - 21:09

Nie przestaną i przeczucie nie myli będzie piękna polska złota jesień na Bugu, wróć szczupakowa :)



#2227 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3204 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 21 sierpień 2013 - 05:47

Oby Cię przeczucie nie myliło:) A teraz podobno stan wody strasznie niski? Czy mam złych informatorów??



#2228 OFFLINE   misiek116p

misiek116p

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 553 postów
  • LokalizacjaBiłgoraj/Włodawa/Chełm
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Magdziak

Napisano 21 sierpień 2013 - 08:42

O tak. Październik listopad to będzie coś pięknego, te miesiące to najlepsza pora na spotkanie z bużańską mamusią.



#2229 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 21 sierpień 2013 - 12:09

Ot, nie ma się z czego cieszyć. Pomyśleć ile ryb było chociaż dwa lata temu, a teraz jest cienko... :) Strach myśleć co będzie za dwa lata :)



#2230 OFFLINE   lokoko83

lokoko83

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisano 21 sierpień 2013 - 17:01

za dwa lata będzie koniec świata, oczywiście żartuję :)

a tak na poważnie to uważam że ten rok jest o niebo lepszy szczupakowo niż poprzedni



#2231 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3204 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 21 sierpień 2013 - 17:23

trzeba być dobrej myśli... miejmy nadzieję że Szczupłego będzie coraz więcej:) Na temat tego roku nie mogę narazie nic powiedzieć, ale jesień zamierzam spędzić nad Bugiem więc wtedy będę mógł się wypowiedzieć na ten temat. W zeszłym roku weszło kilkanaście szczupaków 50-60 i troche Boleni ale małych... więc i tak źle nie było:)



#2232 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 21 sierpień 2013 - 18:46

Sezon się jeszcze nie skończył, nie ma co gadać bo się może pozmieniać. W tamtym roku więcej dużych złowiłem patrząc od sierpnia 2012 do sierpnia 2013 i jest to fakt :)


  • Felo20 lubi to

#2233 OFFLINE   misiek116p

misiek116p

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 553 postów
  • LokalizacjaBiłgoraj/Włodawa/Chełm
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Magdziak

Napisano 21 sierpień 2013 - 21:56

Majo nie bądź takim pesymistą :) , może być jak piszesz, że zębate będą brały gorzej, ale porównując zeszły rok do tego ilościowo ten jest lepszy, natomiast jakościowo 2012 był lepszy. Ja mam nadzieję, że się nic nie zmieni szczupaki będą brały tak jak do tej pory.



#2234 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 22 sierpień 2013 - 08:48

Ojj ciężko uwierzyć w poprawę, jak ludzie nad wodą dobijają mnie. Wczoraj po złowieniu niecałe 40cm szczupaczka koleś mówi szkoda że wypuściłem bo ,,pytelniak" już był... :) hehe



#2235 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3204 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 22 sierpień 2013 - 21:08

Na szczęście coraz mniej takich ludzi:)



#2236 OFFLINE   misiek116p

misiek116p

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 553 postów
  • LokalizacjaBiłgoraj/Włodawa/Chełm
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Magdziak

Napisano 22 sierpień 2013 - 21:11

A to to jest fakt, na Uherce tuż przy ujściu do Bugu działy się podobno straszliwe sceny, szczupaki takie po 30, 40 cm beretowane dziesiątkami były :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: . Osobiście nie widziałem wiem to zrelacji SG, z dużym prawdopodobieństwem mogę jednak stwierdzić, że tak było bo sam tam złowiłem parę takich maluchów, szkoda je było kaleczyć, a brały jak szalone.



#2237 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 23 sierpień 2013 - 09:04

A to to jest fakt, na Uherce tuż przy ujściu do Bugu działy się podobno straszliwe sceny, szczupaki takie po 30, 40 cm beretowane dziesiątkami były :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: . Osobiście nie widziałem wiem to zrelacji SG, z dużym prawdopodobieństwem mogę jednak stwierdzić, że tak było bo sam tam złowiłem parę takich maluchów, szkoda je było kaleczyć, a brały jak szalone.

To normalny widok. I nie robią tego wcale tylko ludzie starzy lub biedni. wręcz przeciwnie. Prawda??? A czy takich ludzi jest coraz mniej??? Absolutnie nie, chętnych na młode mięsko jest coraz więcej. Przez tyle lat na własne oczy widziałem tylko wypuszczanie ryb małych(poniżej wymiaru) przez 2-3 osoby... O limitach nie wspomnę. No ale fakt, kontroli żadnej nie miałem od ho ho ho :) I pewnie prędko nie będę miał... Gdyby niewymiary zawsze trafiały do wody, byłby szczupakowy raj nad wodami... Niestety grupy ludzi chodzących niby za kleniami na mikro przynęty goli i beretuje ten narybek jak się da...



#2238 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 998 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 23 sierpień 2013 - 10:52

To normalny widok. I nie robią tego wcale tylko ludzie starzy lub biedni. wręcz przeciwnie. Prawda??? A czy takich ludzi jest coraz mniej??? Absolutnie nie, chętnych na młode mięsko jest coraz więcej. Przez tyle lat na własne oczy widziałem tylko wypuszczanie ryb małych(poniżej wymiaru) przez 2-3 osoby... O limitach nie wspomnę. No ale fakt, kontroli żadnej nie miałem od ho ho ho :) I pewnie prędko nie będę miał... Gdyby niewymiary zawsze trafiały do wody, byłby szczupakowy raj nad wodami... Niestety grupy ludzi chodzących niby za kleniami na mikro przynęty goli i beretuje ten narybek jak się da...

 kontrole, hehe w tamtym roku jak płyneli, to w zyciu nie słyszałem tak głosnych motorów.. Z ciekawosci wylazłem ze starorzecza zeby zobaczyc co to za jedni.. Jak wyskoczyli to myslałem ze to kompania reprezentacyjna WP tak wygladali jak orły. Nawet nie ukarali mnie ze zapomniałem rejestru wypisać.  dzieki chłopaki


Użytkownik tibhar edytował ten post 23 sierpień 2013 - 11:01


#2239 OFFLINE   misiek116p

misiek116p

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 553 postów
  • LokalizacjaBiłgoraj/Włodawa/Chełm
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Magdziak

Napisano 23 sierpień 2013 - 12:01

Jeżeli chodzi o kontrole PSR nad Bugiem to jest to wielki żart od 7lat nie byłem kontrolowany, ba nawet ich nie widziałem. A jestem nad rzeką dość często.



#2240 OFFLINE   uczeń

uczeń

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 43 postów
  • Lokalizacja.

Napisano 23 sierpień 2013 - 12:58

Panowie a jak z sandaczem na bugu bierze ?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych