Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Rzeka Bug


  • Please log in to reply
7440 replies to this topic

#5461 OFFLINE   Michał.

Michał.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,596 posts
  • LokalizacjaSan Escobar

Posted 18 May 2017 - 10:38

I ja coś znalazłem na YT


  • woblerek48 likes this

#5462 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,022 posts
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Posted 18 May 2017 - 10:53

Wędkarska patologia na szczęście coraz częściej schodzi o kiju z łowisk nad Bugiem.Zostaje im tylko "łowienie" ryb w tarle ,albo na zimowiskach.  Tylko 3 szczęśliwie reklamówki na 100. Potęga. 


  • beton007, Mariano Mariano, tomi101 and 3 others like this

#5463 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4,611 posts
  • LokalizacjaWarszawa

Posted 18 May 2017 - 11:17

Tam już nie ma co się trzeć i zimować...
Najbardziej wyje....ny z ryb region w Polsce :(
  • beton007, mafijas and Michał. like this

#5464 OFFLINE   Łukasz 24

Łukasz 24

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 124 posts
  • Lokalizacjaz nad Wisły
  • Imię:Łukasz

Posted 18 May 2017 - 11:55

A myślałem że już minęły czasy rozgrywania zawodów na martwej rybie:-(

#5465 OFFLINE   Norbert 78

Norbert 78

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 505 posts
  • LokalizacjaBiała Podlaska

Posted 18 May 2017 - 11:56

Prężnie rozwijające się nowe koło, pod szyldem jednego z Bialskich centr handlowych zorganizowało te zawody. Chodzi im o pozyskanie jak największej liczby członków. Już planują kolejne zawody, czas najwyższy ich oswiecić, że teraz organizuje się zawody na żywej rybie
  • Michał. and rally like this

#5466 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,724 posts
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Posted 18 May 2017 - 18:09

Prężnie rozwijające się nowe koło, pod szyldem jednego z Bialskich centr handlowych zorganizowało te zawody. Chodzi im o pozyskanie jak największej liczby członków. Już planują kolejne zawody, czas najwyższy ich oswiecić, że teraz organizuje się zawody na żywej rybie

Myślę że zdecydowana większość wie o tym a obowiązku na żywej rybie przecież nie ma. Nie jest tak że członkowie tego koła wczoraj zaczeli wędkować.

Zresztą przy takich wynikach spokojnie mogą robić na martwej :P .



#5467 OFFLINE   beton007

beton007

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 471 posts
  • LokalizacjaBielsk
  • Imię:Andrzej

Posted 18 May 2017 - 18:41

Myślę że zdecydowana większość wie o tym a obowiązku na żywej rybie przecież nie ma. Nie jest tak że członkowie tego koła wczoraj zaczeli wędkować.

Zresztą przy takich wynikach spokojnie mogą robić na martwej :P .

 

Między innymi dzięki ładowaniu wszystkiego co się rusza do wora, wyniki są jakie są :-) Ale dla 99% wędkarzy w PL jest to NIEZROZUMIAŁE. Tak 99% ( znam masę deklarujących się no kilowców, którzy jak już coś chwycą to nie mogą się oprzeć -na tym forum też takich nie brakuje). Oczywiście, nie jest tu problemem wzięcie 1 szczupaka czy sandacza, ale każdej wymiarowej. bądź nie ryby.


Edited by beton007, 18 May 2017 - 19:04.


#5468 OFFLINE   beton007

beton007

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 471 posts
  • LokalizacjaBielsk
  • Imię:Andrzej

Posted 18 May 2017 - 18:49

Nie przestał, ale faktycznie jest nie stosowny do publikacji na publicznym forum :-) Jeśli Cie to satysfakcjonuje to... przyznaje się do błędu, źle że "przyklasnąłem" :-)



#5469 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,747 posts
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Posted 18 May 2017 - 19:18

Ale wiocha! Mam sporo przyjaciół po tej stronie Wisły, jednak ściana wschodnia to jeszcze nie to, w porównaniu z Zachodem Polski. Ale dzięki takim ludziom jak Bartuś z Siedlec, widzę zielone światełko. Świadomość wędkarska powoli wkracza w te rejony. Bez obrazy dla  normalnych wędkarzy z tych okolic.Tych, co znam, bardzo lubię i szanuję.



#5470 OFFLINE   beton007

beton007

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 471 posts
  • LokalizacjaBielsk
  • Imię:Andrzej

Posted 18 May 2017 - 19:33

Bez obrazy tez dla tych z zachodniej strony Wisly, u Was nie jest wcale lepiej :-)

#5471 OFFLINE   minkof

minkof

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 334 posts

Posted 18 May 2017 - 19:55

Jest dokładnie tak samo.

#5472 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,724 posts
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Posted 18 May 2017 - 19:59

 Oczywiście, nie jest tu problemem wzięcie 1 szczupaka czy sandacza, ale każdej wymiarowej. bądź nie ryby.

Niestety tak się dzieje nie tylko nad Bugiem :unsure: . Ale od 5 sezonów obserwuję właśnie tam i martwi mnie że wędkarze zupełnie nie zwracają uwagi ani na ilość ani na wymiar.

To że biorą płotki i krąpie po 12-15cm to pal licho, niby dla kota ale po kiego im 30-40cm sumki :angry: ? A słyszałem kilka razy takie opowieści.



#5473 OFFLINE   tom_mich_

tom_mich_

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 posts
  • Lokalizacjasiedlce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Michalak

Posted 18 May 2017 - 20:10

No tak wszystko albo dla kota albo do stawu ...a karta u tych wielmoznych zacnych obywateli musi się zwrócić ...kiedyś siedzę sobie nad Bugiem I przychodzi właśnie taki zacny obywatel i pyta się panie bierom mowie ze nie a ten mruknął tylko pod nosem panie teraz to nie ma ryb ...kiedyś ...kiedyś to się siatami wyciagalo ...odpowiedziałem temu Panu ze jak się kiedyś siatami ciągalo to teraz nie ma ...nie ma co lwitowac tego tematu ...ale myślę że powolutku idzie ku lepszemu ...
  • ati likes this

#5474 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,724 posts
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Posted 18 May 2017 - 20:14

.ale myślę że powolutku idzie ku lepszemu ...

Siatami to teraz już nie :) . Młodzież zupełnie nie wykazuje takich zainteresowań a tacy którzy mieli z tym do czynienia to 20 lat temu z tego wyrośli.



#5475 ONLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2,203 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Posted 18 May 2017 - 20:16

Ryby w reklamówkach na zawodach to już na prawdę obciach.
Cóż, ten wstydliwy wynik jest najlepszym podsumowaniem takiego postępowania.


  • Guzu likes this

#5476 OFFLINE   woblerek48

woblerek48

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,178 posts
  • LokalizacjaBiała Podlaska

Posted 18 May 2017 - 20:52

Witam Byłem na tych zawodach i czytam was koledzy o kiju że zjada was zazdrość ze nowe koło organizuje zawody i to na granicznym Bugiem .To ich pierwsze zawody ale nie oto chodzi żeby nałowić ryb.Ryb na RZECE BUG jest bardzo dużo tylko czasami natura płata figle szczególnie tej wiosny.Woda podnosiła się i opadała i są  temu takie a nie inne efekty.Koledzy z naszego regionu bardzo zły przykład dajecie w opisach chyba  zazdrości.Zadam pytanie kolegą z okręgu mazowieckiego po co przyjeżdżają nad Buk szczególnie okolice Gnojna jak nie ryb.Ogniska palić i grilować?Zawody to spotkania wędkarzy i poznanie nowych kolegów o kiju.Kolega  nie będę pisał który wywodzi się z Białej Podlaski uczył się łowić a teraz pisze bzdury.Pozdrawiam kolegów i spotkań częstszych na piękna rzeką Bug.



#5477 OFFLINE   tom_mich_

tom_mich_

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 posts
  • Lokalizacjasiedlce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Michalak

Posted 18 May 2017 - 21:03

Kolego ale.chodzi o to ze.etyczne wędkowanie nie powinno wyglądać tak ze ryby lądują w workach foliowych ...wszystko jest dla.ludzi ryby tez ale uważam że na zawodach wszystkie ryby powinny być zwrócone spowrotem naturze ...
  • woblerek48, buszmen, Michał. and 1 other like this

#5478 OFFLINE   HaDe

HaDe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,888 posts
  • Imię:Hubert

Posted 18 May 2017 - 21:12

Witam Byłem na tych zawodach i czytam was koledzy o kiju że zjada was zazdrość ze nowe koło organizuje zawody i to na granicznym Bugiem .To ich pierwsze zawody ale nie oto chodzi żeby nałowić ryb.Ryb na RZECE BUG jest bardzo dużo tylko czasami natura płata figle szczególnie tej wiosny.Woda podnosiła się i opadała i są  temu takie a nie inne efekty.Koledzy z naszego regionu bardzo zły przykład dajecie w opisach chyba  zazdrości.Zadam pytanie kolegą z okręgu mazowieckiego po co przyjeżdżają nad Buk szczególnie okolice Gnojna jak nie ryb.Ogniska palić i grilować?Zawody to spotkania wędkarzy i poznanie nowych kolegów o kiju.Kolega  nie będę pisał który wywodzi się z Białej Podlaski uczył się łowić a teraz pisze bzdury.Pozdrawiam kolegów i spotkań częstszych na piękna rzeką Bug.

Dobże rze mieszkam 60 km od Białej, to fstyd trochę mnieiszy. Mam super receptę na poprawę wyników https://www.youtube....h?v=73clfgm6ufE


Edited by Młody wędkarz, 18 May 2017 - 21:16.

  • ASAPfishing likes this

#5479 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,022 posts
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Posted 18 May 2017 - 21:28

Witam Byłem na tych zawodach i czytam was koledzy o kiju że zjada was zazdrość ze nowe koło organizuje zawody i to na granicznym Bugiem .To ich pierwsze zawody ale nie oto chodzi żeby nałowić ryb.Ryb na RZECE BUG jest bardzo dużo tylko czasami natura płata figle szczególnie tej wiosny.Woda podnosiła się i opadała i są  temu takie a nie inne efekty.Koledzy z naszego regionu bardzo zły przykład dajecie w opisach chyba  zazdrości.Zadam pytanie kolegą z okręgu mazowieckiego po co przyjeżdżają nad Buk szczególnie okolice Gnojna jak nie ryb.Ogniska palić i grilować?Zawody to spotkania wędkarzy i poznanie nowych kolegów o kiju.Kolega  nie będę pisał który wywodzi się z Białej Podlaski uczył się łowić a teraz pisze bzdury.Pozdrawiam kolegów i spotkań częstszych na piękna rzeką Bug.

Natura spłatała figla bo zobaczyła stado kormoranów na dwóch łapach, którzy próbują się integrować poklepując się po plecach i pakując do reklamówek wszytko powyżej wymiaru. Warunki były idealne tego dnia , lekki wiaterek, ciepło ,opadająca woda i kilkadziesiąt km poniżej  ryby tego dnia całkiem przyzwoicie  brały. 


  • HaDe likes this

#5480 ONLINE   radek_u

radek_u

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 325 posts

Posted 18 May 2017 - 21:37

Ale wiocha! Mam sporo przyjaciół po tej stronie Wisły, jednak ściana wschodnia to jeszcze nie to, w porównaniu z Zachodem Polski. Ale dzięki takim ludziom jak Bartuś z Siedlec, widzę zielone światełko. Świadomość wędkarska powoli wkracza w te rejony. Bez obrazy dla  normalnych wędkarzy z tych okolic.Tych, co znam, bardzo lubię i szanuję.

 A ja mam sporo przyjaciół po Twojej stronie Wisły i tak powiem Ci, że ten zachód to taki przereklamowany jest trochę i ja bym Ci proponował szukać świadomości wędkarskiej tam u Ciebie, bo z tego co się orientuję to równie słabo z tym jest co u nas  :D


  • buszmen likes this