Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Rzeka Bug


  • Please log in to reply
7440 replies to this topic

#5621 OFFLINE   wesleyand

wesleyand

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 posts
  • LokalizacjaBiałystok

Posted 23 June 2017 - 06:16

Najbardziej interesuje mnie odcinek przy Siemiatyczach, ale sugetie inne mogą być. Miejscówka powinna mieć jakąś dziurę w wodzie żeby wąsaty miał gdzie mieszkać. Byłem kiedyś na zakręcie koło Gąsiorowa, dziura w wodzie piękna, głęboka, pięknie kręciła, ale wszystko co wpadało do wody to tam zostawało. Trzeba było mieć sklep na zestawy i przynęty. W walce z sumem każdy był bez szans.



#5622 OFFLINE   Patryk022

Patryk022

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 342 posts
  • LokalizacjaWarszawa

Posted 23 June 2017 - 06:24

Piękne wypuszczenie sandacza. Tylko pogratulować ! 👏👏👏

#5623 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,724 posts
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Posted 23 June 2017 - 08:40

Najbardziej interesuje mnie odcinek przy Siemiatyczach, ale sugetie inne mogą być. Miejscówka powinna mieć jakąś dziurę w wodzie żeby wąsaty miał gdzie mieszkać.

Z tym mieszkaniem dla suma może być różnie. Znam dziurę taką ok. 4m ale co z tego że sum mieszka jak 3/4 dziury to zwalone drzewa  :rolleyes: . A zreszto co? w chałupie chcesz go niepokoić  :P . Jednego obserwowałem sobie w ub. roku jak patrolował 0,5-0,6m blat na krawędzi spadku. Drugi nap....la pod drugim brzegiem przy leżącym drzewie ale tam się nie dojdzie brzegiem a i łódką nie dopłynie bo płycizna. Miejsce na namiot ? Okolica mostu kolejowego we Fronołowie , tam była 2 czy 3 lata temu ładna przykosa i wiem że jakieś szczupaki łowiono, ponoć ktoś z Siemiatycz polował tam na sandacze. 

Wajków w lesie ale nie jest łatwo trafić, łąki między Wajkowem a Niemirowem ale częściowo prywatne i nie bardzo chcą wędkarzy  :unsure: . Zresztą jak się popatrzy na syf jaki zostawiają to ja się nie dziwię  :angry: chociaż i tak jest lepiej niż kilka lat temu. 



#5624 OFFLINE   wesleyand

wesleyand

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 posts
  • LokalizacjaBiałystok

Posted 23 June 2017 - 10:12

No nie, do chałupy suma pchać się nie będę, bo go nie wyciągnę. Właśnie pod Gąsiorowem tak było, drzewa zawalone i betony. Wolałbym go z domu na ryby wyciągnąć :D


  • sacha likes this

#5625 OFFLINE   Michał.

Michał.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,596 posts
  • LokalizacjaSan Escobar

Posted 23 June 2017 - 10:25

Ha. Prawda OP nie posiada ani metra, nie sprawdzałem w rejestrze, ponieważ w tym kierunku bardzo, bardzo rzadko jeżdżę. W tym roku w lipcu chciałbym się przejechać na Bug. Kiedyś dawno temu byłem nad Bugiem na rybach, ale bez sukcesów większych niestety. Dzięki za szybką odpowiedź. Jeszcze jedno, jakaś podpowiedź? Gdzie można się wybrać nad Bug w dobre miejsce i dojechać samochodem nad rzekę, postawić namiot itp

jak pod namiot to raczej nie odcinek graniczny 



#5626 OFFLINE   Fossegrim

Fossegrim

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Dominik

Posted 23 June 2017 - 14:37

Miejsce na namiot ? Okolica mostu kolejowego we Fronołowie , tam była 2 czy 3 lata temu ładna przykosa i wiem że jakieś szczupaki łowiono, ponoć ktoś z Siemiatycz polował tam na sandacze. 

Wajków w lesie ale nie jest łatwo trafić, łąki między Wajkowem a Niemirowem ale częściowo prywatne i nie bardzo chcą wędkarzy  :unsure: . Zresztą jak się popatrzy na syf jaki zostawiają to ja się nie dziwię  :angry: chociaż i tak jest lepiej niż kilka lat temu. 

 

Most we Fronołowie jest w remoncie, naparzają, piaskują czy malują coś pod ciśnieniem od rana do nocy. Nie polecam kempingu w okolicy w odległości kilku kilometrów...



#5627 OFFLINE   wesleyand

wesleyand

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 posts
  • LokalizacjaBiałystok

Posted 23 June 2017 - 17:30

Cóż zostaje Drohiczyn, Zajęczniki lub okolice Granne


  • Wobi likes this

#5628 OFFLINE   beton007

beton007

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 471 posts
  • LokalizacjaBielsk
  • Imię:Andrzej

Posted 23 June 2017 - 17:45

Polecam Gnojno, Mierzwice lub Zajęczniki. Dziewicze miejsca, gdzie bez problemu znajdziesz miejsce na obóz.. ;-)



#5629 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,202 posts
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Posted 23 June 2017 - 17:54

Andrzej z tym Gnojnem i Mierzwicami to żart? ;-)

Wysłane z mojego Sony Xperia za pomocą Taptalka

#5630 OFFLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,650 posts
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Posted 23 June 2017 - 18:01

Proponuje Gleboczek lub Lesniki

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

#5631 OFFLINE   beton007

beton007

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 471 posts
  • LokalizacjaBielsk
  • Imię:Andrzej

Posted 23 June 2017 - 18:13

Andrzej z tym Gnojnem i Mierzwicami to żart? ;-)

Wysłane z mojego Sony Xperia za pomocą Taptalka

Danielu a malo tego Zajęczniki dołączyły do elity odkąd drzewka zostały wycięte :D 


  • Qcyk likes this

#5632 OFFLINE   metodabomb

metodabomb

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 23 posts
  • LokalizacjaWarszawa Wola
  • Imię:Kamil

Posted 23 June 2017 - 18:47

Jesli chodzi o biwak nad bugiem, najfajniejszym miejscem od zawsze byl Molozew. (konkretnie chodzi o zakole po prawej stronie od wjazdu na pastwiska, rok temu byly dodatkowo ogrodzone siatka, ale da sie to ominac jesli bedziesz jechal wzdluz rzeki). Oprocz tego ze bardzo malownicze miejsca, dodatkowo otoczone lasem i bardzo fajny i urozmaicony odcinek rzeki. (rok temu udalo mi sie wyciagnac sumka 1.68cm)

W tym roku ostatnio gdy tam bylem widac bylo tylko miejscowym lapiacych leszcze na szarpaka.

Jutro wybieram sie ponownie, zdam relacje!



#5633 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,724 posts
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Posted 23 June 2017 - 18:50

Polecam Gnojno, Mierzwice lub Zajęczniki. Dziewicze miejsca, gdzie bez problemu znajdziesz miejsce na obóz.. ;-)

Dorzuć jeszcze dziewicze Serpelice i będzie komplet :P .


  • beton007 likes this

#5634 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2,204 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Posted 23 June 2017 - 19:42

Kiedyś biwakowalem na Molozewiu. Rybki, ogniska. Ostatni raz zrobiłem tam swoj kawalerski. Ale zawsze od strony lasu.

Te powyższe to człowiek na człowieku. Nie polecam.

#5635 OFFLINE   mentnooki

mentnooki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 467 posts
  • Lokalizacjasiedlce
  • Imię:ANDRZEJ
  • Nazwisko:KRUK

Posted 23 June 2017 - 21:48

A panowie jeszcze Kózki.A tak poważnie to jeżeli na wysokości Zajęcznik to druga strona od Drażniewa ,jeżeli Mierzwice to Osłowo tez druga strona i tak dalej niby te same oblegane miejscówki ale da się trochę spokojniej.

#5636 OFFLINE   andrus

andrus

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 posts
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Andrzej

Posted 24 June 2017 - 19:32

A panowie jeszcze Kózki.A tak poważnie to jeżeli na wysokości Zajęcznik to druga strona od Drażniewa ,jeżeli Mierzwice to Osłowo tez druga strona i tak dalej niby te same oblegane miejscówki ale da się trochę spokojniej.

W Drażniewie spoko miejsce przy ujściu Tocznej na biwak.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

#5637 OFFLINE   wesleyand

wesleyand

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 posts
  • LokalizacjaBiałystok

Posted 29 June 2017 - 07:19

Panowie za dwa dni na sumka można pojechać. Rozumiem czemu taka cisza - sprzęt szykujecie i nie macie czasu na inne rzeczy. Pamiętajcie o przepustce od żon :)



#5638 OFFLINE   Tabor

Tabor

    OO7

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 891 posts
  • LokalizacjaInnemiejsce
  • Imię:Tetryk
  • Nazwisko:Tetryk

Posted 30 June 2017 - 13:13

Jesli chodzi o biwak nad bugiem, najfajniejszym miejscem od zawsze byl Molozew. (konkretnie chodzi o zakole po prawej stronie od wjazdu na pastwiska, rok temu byly dodatkowo ogrodzone siatka, ale da sie to ominac jesli bedziesz jechal wzdluz rzeki). Oprocz tego ze bardzo malownicze miejsca, dodatkowo otoczone lasem i bardzo fajny i urozmaicony odcinek rzeki. (rok temu udalo mi sie wyciagnac sumka 1.68cm)

W tym roku ostatnio gdy tam bylem widac bylo tylko miejscowym lapiacych leszcze na szarpaka.

Jutro wybieram sie ponownie, zdam relacje!

Popieram Mołożew to super miejscówka prawie na każdą rybkę i biwak w sosnach . 



#5639 OFFLINE   nina

nina

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 posts

Posted 02 July 2017 - 23:30

Jak tam Panowie cz byly juz pierwsze spotkania z sumem ?



#5640 OFFLINE   wesleyand

wesleyand

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 posts
  • LokalizacjaBiałystok

Posted 03 July 2017 - 06:11

Panowie, kobieta się pyta to proszę odpowiedzieć czy jakieś sumki były i gdzie. Niestety ja przesiedziałem w domu.