Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rzeka Narew


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1612 odpowiedzi w tym temacie

#421 Guest_dziki1916_*

Guest_dziki1916_*
  • Guests

Napisano 08 czerwiec 2017 - 22:11

Spuszczaniem sie na tym forum nic nie zmienicie wiec po co te gadki? Zacznijcie dzialac a nie madralowac na jerkbait.pl

#422 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 22:46

Rozumiem Wil, że zgłosiłeś gdzie trzeba tych jazowych smakoszy? ;) Za czym tak w poniedziałek te okonie ganiały?

 

Co do przyczyn niebrania, warto wspomnieć o zawartości tlenu w wodzie - znajomy rozmawiał dwa dni temu z parkowymi strażnikami, są załamani wynikami, jakie od jakiegoś czasu wskazuje zamontowany poniżej Topilca miernik*. Przyducha jak w środku upalnego, suchego lata!

 

 

 

* nie jestem pewien lokalizacji oraz technologii pomiarowej


Użytkownik cristovo edytował ten post 08 czerwiec 2017 - 22:58


#423 OFFLINE   LeoAmator

LeoAmator

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 postów
  • LokalizacjaPodlasie
  • Imię:Adam

Napisano 08 czerwiec 2017 - 22:56

Spuszczaniem sie na tym forum nic nie zmienicie wiec po co te gadki? Zacznijcie dzialac a nie madralowac na jerkbait.pl

 Dobrze panie zaraz biorę giwerę i idę robić porządek ;-)))

Przecież dobrze wiemy iż to nie jest takie proste , a gdzieś żale czasem wylać trzeba inaczej frustracja narasta.


  • WIL lubi to

#424 OFFLINE   Qamil

Qamil

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Kamil

Napisano 10 czerwiec 2017 - 16:01

**** dupa i kamieni kupa, czyli Polska w pełnej krasie.

 

Pierwszy wpis na JB, szkoda że takiej treści. Nie, to nie tunel po bobrach. Widok ze starorzecza Narwi w okolicy Nowego Lubiela, sobota 6.30 rano. Musieli zaspać, trzech gości zbierało siatę o którą zahaczyłem spinem w mojej obecności.   6 rano tel na psr Pułtusk bez odbioru, potem zgłoszenie na 997. Po  15 minutach wpadli właściciele zebrać plony.  Po 7 oddzwonili z psr powiadomieni przez policję, zaczęli służbę, już nie mieli po co wpadać. W 5 minut siata z RYBAMI  zwinięta, faktycznie duże ryby idą do siaty, małe wyłapią mięsiarze. Odjechali autem ze zdjętymi tablicami, widząc że ich obserwowałem. 

 

BEZRADNOŚĆ - pojechałem do domu przed 8, byłem sam nad wodą.  Powinien być zakaz łowienia i trzymania łódek na wodach stojących, które można przerzucić z brzegu. Drewniane pychówki stoją niby nigdy nie używane, a jakoś siata rozstawiona od brzegu do brzegu. Rozstawiają z łódki, zbierają z brzegu.

 

Straż miała za daleko, kłusole zero obaw. Nic nowego.  W okolicy dużo działek rekreacyjnych, miejscowi myślę, że biorą to za normalność. 

Załączone pliki


Użytkownik Qamil edytował ten post 10 czerwiec 2017 - 16:03


#425 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3946 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 10 czerwiec 2017 - 18:37

Znam to miejsce i "zwyczaje" tam panujące....

Wyobraż sobie że  psr zdjęła już tam dwie ekipy,ale jak widać to nie odstrasza kolejnych  pozyskiwaczy białka...

Ja już tam nie jeżdżę,bo ...nie ma po co!



#426 OFFLINE   Spawciu

Spawciu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaChotomów
  • Imię:Kamil

Napisano 11 czerwiec 2017 - 14:11

Dzis jestem na narwi w tym miejscu gdzie dodawalem zgloszenia o klusownictwie i albo to przypadek albo faktycznie musi policja weryfikowac kazde zgloszenie bo plywaja lodka kazdego sprawdzaja a dwom panom juz podziekowali za wedkowanie i ryby wyrzucili do wody (pewnie brak karty wedk) :):)
  • tost lubi to

#427 OFFLINE   Qamil

Qamil

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Kamil

Napisano 11 czerwiec 2017 - 18:35

Znam to miejsce i "zwyczaje" tam panujące....

Wyobraż sobie że  psr zdjęła już tam dwie ekipy,ale jak widać to nie odstrasza kolejnych  pozyskiwaczy białka...

Ja już tam nie jeżdżę,bo ...nie ma po co!

Co do zawartości siatki to jej jakościowa a nie ilościowa zawartość przeczy zdaniu, że nie ma tam po co jechać.  Prawdopodobieństwo złapania jednak czegoś sensownego będzie co raz  mniejsze. 



#428 OFFLINE   MANK

MANK

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 26 postów
  • LokalizacjaWWA/NL
  • Imię:Me, myself..
  • Nazwisko:..and I.

Napisano 11 czerwiec 2017 - 18:40

Ta siatka to na Plewicy stoi? Jezioro Łyse? Czy masz na myśli jakieś inne starorzecze?



#429 OFFLINE   Qamil

Qamil

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Kamil

Napisano 11 czerwiec 2017 - 18:46

Ta siatka to na Plewicy stoi? Jezioro Łyse? Czy masz na myśli jakieś inne starorzecze?

Na Rogóźnie na starorzeczu przy sklepie, tym teraz już odciętym od głównego koryta. 



#430 OFFLINE   MANK

MANK

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 26 postów
  • LokalizacjaWWA/NL
  • Imię:Me, myself..
  • Nazwisko:..and I.

Napisano 11 czerwiec 2017 - 18:51

Jeśli `rogal` to Łyse na Plewicy...



#431 OFFLINE   bartosz_lukasiewicz

bartosz_lukasiewicz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 84 postów
  • LokalizacjaKotuń
  • Imię:Bartosz
  • Nazwisko:Łukasiewicz

Napisano 13 czerwiec 2017 - 10:01

Witajcie, koledzy to mój pierwszy  post na forum - wcześniej byłem obserwatorem.

 

Chciałbym w tym roku wybrać się nad Narew w okolice Strękowej Góry, wcześniej jeździłem tam dość często ale miałem kilkuletnią przerwę - ktoś coś wie jak tam obecnie woda wygląda?



#432 ONLINE   WIL

WIL

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1490 postów
  • LokalizacjaPodlasie
  • Imię:Łukasz

Napisano 15 czerwiec 2017 - 01:08

Jaz opuszczony jak wszystkie pozostałe w górę rzeki. Płynie syf z siemianówki. Woda brudna jak w kałużach na polnej drodze. :(

#433 OFFLINE   maroni26

maroni26

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 85 postów
  • LokalizacjaPolskie wody
  • Imię:Wojtek

Napisano 15 czerwiec 2017 - 09:44

Tylko w Rzędzianach jaz jest podniesiony,woda niska jak na tą porę roku,nie wiem co za barany zarządzają tymi jazami,bo nie powinien mieć miejsce taki stan rzeczy :angry:



#434 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 15 czerwiec 2017 - 11:01

Jaz opuszczony jak wszystkie pozostałe w górę rzeki. Płynie syf z siemianówki. Woda brudna jak w kałużach na polnej drodze. :(

"Puścli" siemionke i wyniki odrazu do dupy ^_^



#435 OFFLINE   LeoAmator

LeoAmator

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 postów
  • LokalizacjaPodlasie
  • Imię:Adam

Napisano 15 czerwiec 2017 - 22:28

Panowie nie jest różowo, ale nie jest znowu tak źle, owszem trącona jak cholera ale coś tam wychodzić można.Z tym iż w Ruszczanach znowu tałatajstwo z obu stron jazu urzęduje nie bacząc na przepisy tylko na bliskość do dupo-wozów. 



#436 OFFLINE   grzegorzp

grzegorzp

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaDziki Wschód
  • Imię:Grzegorz

Napisano 16 czerwiec 2017 - 10:44

Tylko w Rzędzianach jaz jest podniesiony,woda niska jak na tą porę roku,nie wiem co za barany zarządzają tymi jazami,bo nie powinien mieć miejsce taki stan rzeczy :angry:

 

Jaz w Rzędzianach trzyma wodę w Parku Narodowym i zawsze będzie trzymał, a pozostałe służą tylko i wyłącznie rolnikom. Jest czas koszenia łąk więc jazy opuszczone by ciągniki nie pogrzęzły. Jazami zarządza Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Białymstoku, który z rybami nie ma nic wspólnego...



#437 OFFLINE   dłubacz

dłubacz

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 22:11

Byłem w długi weekend nad Narwią pod Łomża, tym razem nie spin, ale kilka leszczy się trafiło, a miejscowi dalej kłusują... :(

#438 OFFLINE   Artur_R

Artur_R

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 17:15

Byłem w długi weekend nad Narwią pod Łomża, tym razem nie spin, ale kilka leszczy się trafiło, a miejscowi dalej kłusują... :(

Co do kłusownictwa w tym rejonie to nie masz racji kolego.... Przy okazji zapytam, wylegitymowałeś kogoś, zrobiłeś coś z tym ? Największy problem jest z brudasami, którzy zostawiają co weekend góry śmieci po przynętach i po odpadach z grilowania i picia. Bo po co wozić śmieci do bloku ?, najlepiej zostawić nad wodą - Natura za nich posprząta. Coraz więcej bydła nad wodę k...wa przyjeżdża.



#439 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 17:53

Troszku dziś wlało, cień nadziei, że przynajmniej kilka centymetrów wody w Narwi przybędzie :)



#440 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6215 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 22 czerwiec 2017 - 08:20

Czytadło. 82 kontrole stanu trzeźwości sterników w sezonie 2016. Fiu fiu, toż to tyle co przepływa przez Pułtusk... w jedną sobotę :)

http://pultuszczak.p...ie-komendancie/


  • Spawciu lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych