Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zalew Siemianówka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5093 odpowiedzi w tym temacie

#221 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1320 postów

Napisano 18 lipiec 2013 - 06:32

...żeby was wszystkich wkurwić :D  :D  :D  :D  :D a szczególnie jedną osobę...ale to juz dla ludzi w temacie ;)

I dlatego, żeby kogoś wkur*** trzeba zabijać ryby oraz uwieńczać to na wspaniałym filmie? No sens...

 

Ta galeria, film i nie tylko doskonale pokazuje jak wędkarze polujący na siemianówce do spółki z rybakami wyleczyli ten zbiornik z bogatego rybostanu.


  • Logistyk lubi to

#222 OFFLINE   mck88

mck88

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów
  • Lokalizacjałódzkie
  • Imię:Maciej

Napisano 18 lipiec 2013 - 07:49

Panie kiedyś to brały, a teraz to studnia.



#223 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 18 lipiec 2013 - 14:52

Może poprawie wam trochę humor....trolling od 2014 jest zakazany(  90 %  pseudo-wędkarzy płacze że to koniec świata bo to jedyna technika którą ogarnęli po żywcu :D ).... niedługo również wygasa operat także mam nadzieje, że rybak i jego sieci pójdą również w p......Jak widzicie jest szansa że zbiornik odrodzi się w najbliższych kilku latach....i przy odrobinie wsparcia ze strony wędkarzy może znowu bedzie eldorado ;) ....przydałby się jeszcze górny wymiar przynajmniej na suma,szczupaka i okonia...ale nie wiem czy to coś zmieni...stare kłusole i tak *******wszystko według starej szkoły...co na kiju to w łeb i do wora...i powiedzcie gdzie sa ****** kontrole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:  :angry:  :angry: byłem na wodzie od 12 do 16 i tylko w weekend widziałem policję jak kreciła sie kilka razy na wysokości plaży,a na małym zbiorniku "sumiarze" robią swoje ;) i ******** kijanki...po weeendzie policja znika...kłusole moga robić co chcą.....i tak na koniec... w lipcu rybak musiał zwinąć sieci...wraca do gry w sierpniu....wiadomo ze bedzie musiał sie odkuć za miesiąc przerwy....a w tym czasie ryby raczej nie przybedzie ;) także na jesień może byc kiepsko :( 

sorry za słownictwo ale jak tu sie nie wk.........!!!!!!!!

 

Proszę pohamować słownictwo


Użytkownik milupa edytował ten post 18 lipiec 2013 - 22:26

  • Logistyk i Parf lubią to

#224 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6296 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 18 lipiec 2013 - 21:12

W temacie operatu, to wiem, że władze okręgu już analizują rejestry, żeby wykazać znaczący odłów przez wędkarzy, a co za tym idzie móc wyeliminować sieci. Wbrew pozorom nie jest to łatwe, choć możliwe. ZO chce to zrobić, przygotowuje się do tego, więc jest nadzieja. :)



#225 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 18 lipiec 2013 - 21:40

...i po tej analizie wynik powinni pomnożyć przez 2 albo nawet 3 ;) co byłoby zbliżone do realiów siemianówki....nie wspominając o nagminnym zabijaniu ryb niewymiarowych czego nie ujmuje się w rejestrze...po co tam rybak jak jest stara gwardia :D  :D  :D .....pozdrowienia dla Osęka Team i Reklamówka Squad ;)


Użytkownik czocho edytował ten post 18 lipiec 2013 - 21:41


#226 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6296 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 18 lipiec 2013 - 22:28

:wacko:

Rozumiem, sam nawrzeszczałem na dziada, który spłynął po osękę, bo kolega miał sumka na kiju. Niestety my nie załatwimy problemu. Nadzieją dla normalnych wędkarzy jest normalny ZO, a chyba w tym temacie jest nieźle. Pożyjemy, zobaczymy.



#227 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5366 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 19 lipiec 2013 - 04:50

  "Podniosłem sobie swój prywatny wymiar ochronny na okonie do 30 cm."

Nie łódź się stary, ten wpis jest spowodowany tym że mniejsze tak sam długo się sprawia,-  a miecha mniej   :( i się nie opłaca... B)


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 19 lipiec 2013 - 04:50


#228 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:44

W temacie operatu, to wiem, że władze okręgu już analizują rejestry, żeby wykazać znaczący odłów przez wędkarzy, a co za tym idzie móc wyeliminować sieci. Wbrew pozorom nie jest to łatwe, choć możliwe. ZO chce to zrobić, przygotowuje się do tego, więc jest nadzieja. :)

 

Bartek, moi znajomi w innych okręgach to zrobili i podobno nie było to skomplikowane.

Wystarczą chęci w zarządzie okręgu, nic więcej.



#229 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6296 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 19 lipiec 2013 - 13:29

Wiem Danielu jak to wygląda, z bliska, w siedleckiem od dłuższego czasu nie ma sieciarzy.

Poznałem osobiście 3 członków ZO Białystok, oni chcą zmian, ale Zarząd jest liczniejszy, zobaczymy co uchwali pod koniec roku. Naciski na nich są spore, nie tylko ze strony wędkarzy, ale i z innych okręgów. ;)

 

Bartek



#230 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 13:32

Wiem Danielu jak to wygląda, z bliska, w siedleckiem od dłuższego czasu nie ma sieciarzy.

Poznałem osobiście 3 członków ZO Białystok, oni chcą zmian, ale Zarząd jest liczniejszy, zobaczymy co uchwali pod koniec roku. Naciski na nich są spore, nie tylko ze strony wędkarzy, ale i z innych okręgów. ;)

 

Bartek

 

Niestety to zarządy okręgów nie chcą pozbyć się rybaków, bo tak na prawdę procedura jest prosta i skuteczna. Jednak z jakiś powodów jest to wielu osobom nie na rękę - patrzy Okręg Mazowiecki.


Użytkownik hlehle edytował ten post 19 lipiec 2013 - 13:32


#231 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18647 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 lipiec 2013 - 14:30

A w opolskim się pozbyli - jak byłem ostatnio na Turawie to gadałem o tym z Niedźwiedziem. Aż miło było posłuchać. A kary za kłusownictwo w opolskim podobno  - od 3-4 koła w górę :)



#232 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 22 sierpień 2013 - 00:50

up dla kolegi....francisko cos tam cos tam



#233 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15626 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 sierpień 2013 - 01:00

To się rusza.... Jak lokomotywa. Nic tego nie zatrzyma....??????

Wkrótce ruszam na pojezierze Brodnickie bez siatek.



#234 OFFLINE   Łukasz91

Łukasz91

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów

Napisano 06 październik 2013 - 19:22

Dziś cały dzień w trolu i na 0 kolega z łódki 2 krótkie jednego 50+ i okonia 25 cm;/ po rozmowie z innymi wędkarzami to brania są przed zachodem słońca ;D



#235 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 658 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 07 październik 2013 - 09:01

To się rusza.... Jak lokomotywa. Nic tego nie zatrzyma....??????

Wkrótce ruszam na pojezierze Brodnickie bez siatek.

 

Kłusowniczych niestety wciąż trafia się sporo... :huh:



#236 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 07 październik 2013 - 19:25

...żeby was wszystkich wkurwić :D  :D  :D  :D  :D a szczególnie jedną osobę...ale to juz dla ludzi w temacie ;)

a tak poza tym Rheinangler to Wojtek już od dawna jest testerem Shimano...

....w tym roku jak widać na filmie dostał serie sygnowanych własnym nazwiskiem kijków i kufajke pod kolor loga firmy, żeby wszystko to ładnie się kleiło na filmie  :D

a to z tamtego roku....tego szczupaka prawdopodobnie zagryzł przy podbieraniu ;) ...i oblukajcie napis na skrzynce to bedziecie wiedzieli ocb :D  :D  :D

attachicon.gifwojtek1.jpgattachicon.gifwojtek 2.jpg

 

a tak na poważnie to macie tu rejestr połowów Wojtka żebyście tak mocno po nim nie jechali :D  

http://www.garnek.pl/wojte23/26410085

http://www.garnek.pl/wojte23/26410083

....trochę okoni przytulił ale to wkońcu jego ;)

Hehe dziadek łowi, sporo tych sumów co mu okonie płoszą z tego roku, a koło węgorza komentarz: ,,Zapewne wypuścił go jakiś etyczny wędkarz co to tylko łowi i wypuszcza. Węgorz z hakiem w bebechach i uciętym przyponem wolframowym." :D :D :D



#237 OFFLINE   Parf

Parf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1013 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Paweł

Napisano 09 październik 2013 - 06:44

Na zalewajce jest specyficzny klimacik, zawiść, zazdrość za mięsem pościg...  wędkarz wędkarzowi wrogiem, tylko rybak rechocze. Siemianówkowe piekiełko.



#238 OFFLINE   Wobi

Wobi

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1601 postów
  • LokalizacjaPl

Napisano 09 październik 2013 - 08:44

Ja tam wiem jedno,jak Białostockie PZW nie wyrzuci rybaków od przyszłego roku (nowy operat) to przeniosę się ze składkami do Siedlec ,przynajmniej będę członkiem normalnego okręgu (bez rybaków,z górnymi wymiarami itd.).



#239 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 09 październik 2013 - 14:18

...miejmy nadzieje Wojtek, bo z obecnym systemem zarzadzania bajorem kolejnej dekady juz nie wytrzyma...

#240 OFFLINE   Łukasz91

Łukasz91

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 19:12

Niedziela nad Siemianówka z dwoma kolegami przyniosła 11 krótkich szczupaczków i to bardzo krótkich szczupaków i okonia z czego 8 i okonka złapałem ja ;D i wszczystko na jednego wobka troche nietypowego bo na Salmo Salmon który jest dedykowany na łososia ;D chyba populacha szczupaka wymarła na zalewie ;/






Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych