Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zbiornik Wióry


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
613 odpowiedzi w tym temacie

#381 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 08 luty 2017 - 14:53

ta paranoja to kompletny brak kontroli


  • Dapaj lubi to

#382 OFFLINE   Rajfel

Rajfel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 849 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 08 luty 2017 - 15:23

Delegat z Okręgu na walnym zebraniu , na zarzuty o brak ochrony ,zaproponował mi wstąpienie do SSR żebym mógł sobie chronić...Bo jak się nie ma argumentów najlepszy jest atak. Smutne ale prawdziwe. :angry:


Użytkownik Rajfel edytował ten post 08 luty 2017 - 15:31


#383 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 08 luty 2017 - 16:14

delegata w kosmos, masz płacić składki i potem w praktyce za własne pieniądze i poświęcając swój prywatny czas sobie sam pilnować, czyli nadal paranoja


Użytkownik BazyL edytował ten post 08 luty 2017 - 16:15

  • Rajfel i michal7709 lubią to

#384 OFFLINE   FAFI

FAFI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 53 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Sławek

Napisano 08 luty 2017 - 17:10

Chronione nie będą bo w Ck jest tylko 2 strażników PSR a dodzwonić się do nich to tak jak by w totka 6 trafić .


  • Rajfel lubi to

#385 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4960 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 08 luty 2017 - 17:14

 I dlatego tak wygląda sprawa wszystkich zbiorników na szkieleczczyżnie. Nikt nie potrafi o nie zadbać, a jest tego sporo !!!!!!!!!!!!! tylko szkoda, że już prawie puste!!!!!!!!!!!!


  • Rajfel i michal7709 lubią to

#386 OFFLINE   ja_krzysiek

ja_krzysiek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 32 postów
  • LokalizacjaRadomskie
  • Imię:Krzysiek

Napisano 08 luty 2017 - 19:11

Witam. Łowie na spining ale zdarza mi się też zasiada nocna na trupka. Na Wiórach byłem może cztery czy pięć razy w tamtym roku. Złapałem może osiem czy dziesięć sandaczy,wziołem jednego za namową żony( bardzo lubi ryby). Jeśli się łowi z głową to i grunciarz może wypuścić rybę.Potwierdzam brak kontroli i koledzy z rejestracją Wra robią swoje. Pozdrawiam

Witam. Jestem tutaj od ponad roku i to mój pierwszy post. Nie wytrzymałem i muszę się odnieść do "mądrości" kolegi. Jeżeli kawałek blachy (rejestracji o numerach WRA) ma jakieś znaczenie w postawie wędkarza to gratuluję przemyśleń. Kryształowi wędkarze jeżdżą na TST i nie zabierają ryb? Czy każdy kto jeździ na WRA to amator rybiego mięsa? Może niepotrzebnie wyciągasz daleko idące wnioski? Sorki ale nie mogłem przejść obojętnie wobec tego wpisu.


  • S.O.D. lubi to

#387 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 08 luty 2017 - 19:22

o kurka przegapiłem i nie zauważyłem, że zaliczam się do "grona" (WR, WKZ :) )


  • michal7709 lubi to

#388 OFFLINE   ja_krzysiek

ja_krzysiek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 32 postów
  • LokalizacjaRadomskie
  • Imię:Krzysiek

Napisano 08 luty 2017 - 19:36

Ty masz jeszcze WKZ  ;)  A ja mam WRA i WR - o ja "napiętnowany" rejestracją - ,,Co poczniem,co poczniem,co poczniem" hahaha


Użytkownik ja_krzysiek edytował ten post 08 luty 2017 - 19:37


#389 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 08 luty 2017 - 19:39

no podjeżdżamy, ludziska patrzą jak na idiotów i pytają po co, czy wy u siebie ryb nie macie, przecież Wisła pod nosem, nie wiem wtedy , czy się śmiać, czy już niestety płakać :(


  • Rajfel lubi to

#390 OFFLINE   FAFI

FAFI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 53 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Sławek

Napisano 08 luty 2017 - 20:19

Konkurencja jest przez niektórych niemile widziana a szczególnie tych co mają coś na sumieniu..I raczej należy płakać .


Użytkownik FAFI edytował ten post 08 luty 2017 - 20:30


#391 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 08 luty 2017 - 20:35

śmiać, bo jakbym ryby wywozić tam przejeżdżał :), a płakać jak mowa o tej Wiśle :(



#392 OFFLINE   mariobaggio

mariobaggio

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • Lokalizacjastarachowice
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Wójcik

Napisano 08 luty 2017 - 21:49

Przyznaję się do błędu, nie rejestracja czyni mięsiarza. Jakoś tak mi się złożyło że ci co mi podpadli mieli WRA.Wszystkich porządnych wędkarzy i ludzi z tą rejestracją, bo to też nie mniej istotne, przepraszam. Dla mnie zachowanie nad wodą,
szacunek dla przyrody nie tylko tej w wodzie ma znaczenie.Pozdrawiam

#393 OFFLINE   Zbrojarz

Zbrojarz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 75 postów
  • LokalizacjaKielce/Neumarkt
  • Imię:Adrian

Napisano 09 luty 2017 - 09:01

Obwinić jakąś grupę, to taki nasz standard. Obwinia się grunciarzy, co mają buty filcem przyozdobione. Kormorany i czaple(tutaj w większości słusznie), sum też ponoć skrytożerca, wyżerający wszystko w pień. PZW obwiniamy za gospodarkę i zarybienia na papierze. To na Wiórach powstał nowy wróg narodu i rybności wód, człowiek przyjeżdżający na blachach WRA. Sam słyszałem nieraz: Gonić ich! Gonić! Bo to wrogi najgorsze i mięsiarze największe! Litości Panowie, w każdej grupie znajdzie się czarna owca. A tacy są najbardziej widoczni. Tak się składa, że "Ci" od tip-up'ów z żywcami, których widziano ostatnio, to taka samozwańcza, kielecka elyta spinningowa. Mordowali ryby na samołówki, a robili piękne fotki na fejsa z wędeczkami uzbrojonymi w blaszki, że niby ryby złowione regulaminowo, no i wypuszczone oczywiście. Tyle, że ryby to oni wypuszczają, ale tylko na olej. Oczywiście limity, wymiary czy okresy panowie ci, też mają w głębokim poważaniu. 



#394 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4960 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 09 luty 2017 - 09:11

No to pięknie dla CK............., do tego parcie na szkło  B)  :rolleyes: - więcej takich gwiazd w necie. BRAWO!!!!!!



#395 OFFLINE   mariuszf

mariuszf

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • Lokalizacjakielce
  • Imię:mariusz
  • Nazwisko:frankowicz

Napisano 09 luty 2017 - 09:40

kormorany z radomia zjadly wszystko.. prosze przyjechac w sezonie i poczytac na lodziach i pontonach.. u nich w zeszlym roku sandacz mial wymiar 45 i tak tez zabierali z wior.. pozdro..

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
  • Maciek1, Raffaello i mariobaggio lubią to

#396 OFFLINE   lukgor

lukgor

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • LokalizacjaRadom

Napisano 09 luty 2017 - 10:04

Witam
Już nie mogę czytać tych bzdur ogólnie wszyscy wędkarze to alkoholicy śmieciarze nie wychodząc ze stereotypów jesteśmy prymitywami obojętnie czy jeździmy Mercedesem na TK czy polonezem na WR tudzież WRA WKZ TST... bardzo Was proszę nie piętnować ludzi ja jeżdżę na WR dwa lata temu zostały mi odkrecone 4 koła wracałem do domu z tatą mało się nie zabiliśmy... i teraz co zrobiły moje dzieci żona? Czy ktoś to przemyślał?
Możemy jedynie prosić okręg o zwiększone kontrolę i z imienia i nazwiska na stronie karać publicznie pan X miał 2 sandacze 40 cm kara 1000 zł może to da niektórym do myślenia.
Pozdrawiam Łukasz
  • wobler129 lubi to

#397 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 09 luty 2017 - 10:48

przecież to można uznać za usiłowanie morderstwa, masakra, ja bym nie odpuścił, coraz bardziej odechciewa mi się tego "wędkarstwa"



#398 OFFLINE   silurus

silurus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 828 postów
  • LokalizacjaJózefosław
  • Imię:Robert

Napisano 09 luty 2017 - 10:56

No ja też czytam ze zgrozą ☹️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#399 OFFLINE   mariobaggio

mariobaggio

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • Lokalizacjastarachowice
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Wójcik

Napisano 09 luty 2017 - 11:36

Takich gości od kół powinno się poprostu zamykać.Niestety nasze wody nie są pilnowane,a niestety muszą być.Takie patologie rodzą się gdy prawo nie działa.
Przykład-rzeki pomorskie ,mordowanie przez lata, a gdy prywatne organizacje zaczęły pilnować rzek,to okazuje się że są ryby.

#400 OFFLINE   silurus

silurus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 828 postów
  • LokalizacjaJózefosław
  • Imię:Robert

Napisano 09 luty 2017 - 11:44

Ja chciałbym takiego dopaść w trakcie jak mi koła odkręca. Skurw..... nauczyłby się chodzić po wodzie w pięć sekund. 


  • michal7709 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych