Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zbiornik Wióry


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
613 odpowiedzi w tym temacie

#401 OFFLINE   Zbrojarz

Zbrojarz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 75 postów
  • LokalizacjaKielce/Neumarkt
  • Imię:Adrian

Napisano 09 luty 2017 - 11:50

O odkręcaniu kół czy wbijaniu potłuczonych butelek w dno, brzegi w miejscach gdzie ludzie wodują się pontonami, nawet nie chciałem wspominać. Dwa razy miałem popuszczone przednie, lewe koło. Raz, chyba w odwecie, za zwrócenie uwagi odnośnie wymiaru zabieranego sandacza. Drugi raz, chyba pamiętali auto. Miałem też wysypane kiepy na szybę i kartkę za wycieraczką z napisem "j...ć całe Kielce". Po takich akcjach naprawdę odechciewa się wędkowania.



#402 OFFLINE   marcin186

marcin186

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 542 postów
  • LokalizacjaRadom
  • Imię:Marcin

Napisano 09 luty 2017 - 15:35

kormorany z radomia zjadly wszystko.. prosze przyjechac w sezonie i poczytac na lodziach i pontonach.. u nich w zeszlym roku sandacz mial wymiar 45 i tak tez zabierali z wior.. pozdro..

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka


Mistrzuniu przestań pieprzyć farmazony!!!
W okręgu Radom wymiar sandacza to 50cm już od kilku ładnych lat.
Nie siej plotek i wrogiej propagandy.

Zazwyczaj jest tak,że najwięcej pyszczą ci którzy biorą wszystko bez opamiętania. Fakt faktem,że na wiórach szerzy się totalna patologia, tak na brzegu jak i na wodzie o wrogich zachowaniach nie wspominając bez podziału na regiony i numery rejestracyjne.
Świadczy to tylko o tym jak ciasnym umysłowo i ksenofobicznym społeczeństwem jesteśmy.

Użytkownik marcin186 edytował ten post 09 luty 2017 - 15:47

  • tokkal, michal7709 i S.O.D. lubią to

#403 OFFLINE   michal7709

michal7709

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 postów
  • Lokalizacjana nieznanych wodach
  • Imię:Michal

Napisano 09 luty 2017 - 16:02

Ja bym mu odkręcił łeb w okolicy szyi, tylko nic by to nie dało poza kłopotami ....



#404 OFFLINE   Rajfel

Rajfel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 849 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 09 luty 2017 - 16:04

Panowie skończcie już , kto ,  skąd , bierze nie bierze.To na pewno nie zmieni sytuacji jaka panuje na Wiórach. :(


  • michal7709 lubi to

#405 OFFLINE   michal7709

michal7709

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 postów
  • Lokalizacjana nieznanych wodach
  • Imię:Michal

Napisano 09 luty 2017 - 20:18

Dokładnie jestem tego samego zdania co kolega Andrzej .



#406 OFFLINE   michal7709

michal7709

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 postów
  • Lokalizacjana nieznanych wodach
  • Imię:Michal

Napisano 09 luty 2017 - 20:20

Aczkolwiek jeśli są to informacje odnośnie aktów wandalizmu ,itp to info zawsze w cenie ....



#407 OFFLINE   KALI

KALI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • Imię:Darek

Napisano 09 luty 2017 - 20:42

Nasza polska zaściankowość... "Polak Polakowi...wrogiem"


  • tokkal lubi to

#408 OFFLINE   S.O.D.

S.O.D.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 189 postów

Napisano 10 luty 2017 - 10:03

Witam
Już nie mogę czytać tych bzdur ogólnie wszyscy wędkarze to alkoholicy śmieciarze nie wychodząc ze stereotypów jesteśmy prymitywami obojętnie czy jeździmy Mercedesem na TK czy polonezem na WR tudzież WRA WKZ TST... bardzo Was proszę nie piętnować ludzi ja jeżdżę na WR dwa lata temu zostały mi odkrecone 4 koła wracałem do domu z tatą mało się nie zabiliśmy... i teraz co zrobiły moje dzieci żona? Czy ktoś to przemyślał?
Możemy jedynie prosić okręg o zwiększone kontrolę i z imienia i nazwiska na stronie karać publicznie pan X miał 2 sandacze 40 cm kara 1000 zł może to da niektórym do myślenia.
Pozdrawiam Łukasz

Tak rzeczywiście było... patologia.

I jeszcze jedna akcja z tego okresu: siedzi dwóch wędkarzy z Radomia, podjeżdża auto na kieleckich, wychodzi 4 byczków łamie wędki i każe wypierdalać... wesoło, co?



#409 OFFLINE   S.O.D.

S.O.D.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 189 postów

Napisano 10 luty 2017 - 10:06

kormorany z radomia zjadly wszystko.. prosze przyjechac w sezonie i poczytac na lodziach i pontonach.. u nich w zeszlym roku sandacz mial wymiar 45 i tak tez zabierali z wior.. pozdro..

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Ręce opadają po takich wpisach........

A propos: sandacz w radomskim 50 cm od dawna, okoń 20 cm i limit 5 sztuk (na Jagodnem 2 sztuki).



#410 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 10 luty 2017 - 10:50

Na każdej wodzie to samo.
Gdzie są nasze ryby? bla bla bla.
To radomszczanie, kielczanie i bóg wie jeszcze kto.
Wszyscy swą cegiełkę dokładamy. 

Póki będziemy łowić za niespełna 60 groszy dziennie to nie ma prawa aby coś się zmieniło. Mało tego, większość domaga się porozumień.
Teoretycznie za te 60 groszy wolno CI zabrać dwa sandacze dziennie :)  to jest PARANOJA!!!. 

Mało tego, każdy psioczy na PZW ale jakby miał zapłacić za pozwolenie 1000 zł rocznie za takie Wióry z możliwością zabrania 10 ryb w roku to pewnie olałby to z góry.

Ja z miłą chęcią zapłaciłbym za roczne pozwolenie ten 1000 mając dobrą wodę pod nosem. Zdecydowanie więcej kosztują mnie dojazdy nad wodę w której jeszcze coś pływa.

Niestety większość uważa, że im się należy bo przecież karta dużo kosztuje  :lol:  :lol:  :lol: 

Tylko stowarzyszenia, tylko opieka jednej wody z solidną kontrolą i obostrzeniami ratuje nas od coraz większej frustracji.



#411 OFFLINE   Rajfel

Rajfel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 849 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 10 luty 2017 - 11:32

Idąc twoim rozumowaniem to aż boje się pomyśleć co się będzie działo jak niektórym będzie się musiała  zwrócić karta przy opłacie 1000zł.

A dla działaczy  PZW to będzie pączek w maśle tyle kasy więcej na delegacje i kilometrówki.



#412 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 10 luty 2017 - 11:54

A kto mówi, że to PZW miałoby wówczas opiekować się tą wodą?
Nie powiedziałem też, że karta ma tyle kosztować, a roczne pozwolenie na dany akwen.
Zaznaczyłem również limit w postaci ilości zabranych ryb w ciągu roku, pomijam już kwestię widełek bo dla mnie to podstawa. 
Niech z tego 1000 trafi 500 na ochronę wody to gwarantuję Ci po krótkim czasie eldorado jak za komuny.

 


  • Tomek88 lubi to

#413 OFFLINE   Rajfel

Rajfel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 849 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 10 luty 2017 - 12:10

No to jeszcze napisz może jak odebrać wodę PZW .


Użytkownik Rajfel edytował ten post 10 luty 2017 - 12:14


#414 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15590 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 luty 2017 - 12:13

Tylko wysokie kary i kontrole. Żadne prawo bez surowych kar i skutecznej egzekucji nie pomoże.

A na kontrole potrzebna większa kasa.


  • zlotowlosy lubi to

#415 OFFLINE   Rajfel

Rajfel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 849 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 10 luty 2017 - 12:18

Tylko wysokie kary i kontrole. Żadne prawo bez surowych kar i skutecznej egzekucji nie pomoże.

A na kontrole potrzebna większa kasa.

A kto wg Ciebie ma to robić. Przeczytaj  co napisałem powyżej o rozmowie z delegatem okręgu. Oni to mają w d....pie.



#416 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 10 luty 2017 - 12:19

Niestety nie mam takiej wiedzy. Stowarzyszenie? 

Wiem, że jest to możliwe skoro rzeki posiadają OS-y , jeziora są pod opieką prywatną.

Nie rozumiem za bardzo ataku z Twojej strony.
Rozumiem, że odpowiada Ci trzebienie pustej wody do całkowitego spodu za 60 groszy dziennie ?

Poza tym podałem tylko jeden z wielu przykładów jak można by poprawić sytuację danej wody.



#417 OFFLINE   silurus

silurus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 828 postów
  • LokalizacjaJózefosław
  • Imię:Robert

Napisano 10 luty 2017 - 12:24

A kto wg Ciebie ma to robić. Przeczytaj  co napisałem powyżej o rozmowie z delegatem okręgu. Oni to mają w d....pie.

A mają to w dupie, bo kasa z naszych składek płynie do nich szerokim strumieniem  :(

.


  • Rajfel i michal7709 lubią to

#418 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15590 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 luty 2017 - 12:31

A kto wg Ciebie ma to robić. Przeczytaj  co napisałem powyżej o rozmowie z delegatem okręgu. Oni to mają w d....pie.

Przenieść ten obowiązek na gminy czy policję ewentualnie inne służby mundurowe. Podwyższyć kary o 1000%.

Połowa dla organów kontrolujących. Sprawa załatwiona. Coś na kształt fotoradarów gminnych.

Proste.



#419 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4960 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 10 luty 2017 - 12:32

................i dopóki będzie płynęła, jak płynie nic się NIE ZMIENI. Bo po co zarzynać kurę znoszącą ZŁOTE JAJCA  ;)  :rolleyes:


  • michal7709 lubi to

#420 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2022 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 10 luty 2017 - 14:38

Na każdej wodzie to samo.
Gdzie są nasze ryby? bla bla bla.
To radomszczanie, kielczanie i bóg wie jeszcze kto.
Wszyscy swą cegiełkę dokładamy. 

Póki będziemy łowić za niespełna 60 groszy dziennie to nie ma prawa aby coś się zmieniło. Mało tego, większość domaga się porozumień.
Teoretycznie za te 60 groszy wolno CI zabrać dwa sandacze dziennie :)  to jest PARANOJA!!!. 

Mało tego, każdy psioczy na PZW ale jakby miał zapłacić za pozwolenie 1000 zł rocznie za takie Wióry z możliwością zabrania 10 ryb w roku to pewnie olałby to z góry.

Ja z miłą chęcią zapłaciłbym za roczne pozwolenie ten 1000 mając dobrą wodę pod nosem. Zdecydowanie więcej kosztują mnie dojazdy nad wodę w której jeszcze coś pływa.

Niestety większość uważa, że im się należy bo przecież karta dużo kosztuje  :lol:  :lol:  :lol: 

Tylko stowarzyszenia, tylko opieka jednej wody z solidną kontrolą i obostrzeniami ratuje nas od coraz większej frustracji.

 

Radomszczan w to nie mieszajmy, pewnie chodziło o radomian ;)


Użytkownik coma edytował ten post 10 luty 2017 - 14:40

  • marcin186 i kotwitz lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych