Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

FishingArt - producent blanków / pracownia rodbuildingowa

blanki pracownia fishing art blank

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2927 odpowiedzi w tym temacie

#381 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 20 luty 2013 - 16:23

Jeszcze ani jedna wędka nie została sprzedana  na tych nowych blankach, a już sporo ludzi martwi sie gwarancją. Ja mam nadzieje że te blanki będą niezniszczalne i ta cała gadka pójdzie w niepamięć :D  Brawa dla FishingArt za tak duże przedsięwzięcie. Trzymam kciuki  :D



#382 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9512 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 20 luty 2013 - 17:28

Jestem ciekaw, czym będziemy się fascynować za 5 miesięcy  :lol:



#383 OFFLINE   Wobi

Wobi

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1601 postów
  • LokalizacjaPl

Napisano 20 luty 2013 - 18:13

Tak se myślę że jeżeli np.seria Blaas F będzie trzymała standard takiego np.batsona RX7 to te blanki nieźle namieszają na lokalnym rynku...



#384 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5361 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 20 luty 2013 - 18:27

Jestem ciekaw, czym będziemy się fascynować za 5 miesięcy  :lol:

miejmy nadzieję, że znów rybami  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


  • Guzu lubi to

#385 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 20 luty 2013 - 19:19

Tak se myślę że jeżeli np.seria Blaas F będzie trzymała standard takiego np.batsona RX7 to te blanki nieźle namieszają na lokalnym rynku...

Myślę, że będzie trzymać standard i nie wiem czy do avida nie będzie im bliżej :) .


Użytkownik Jozi edytował ten post 20 luty 2013 - 19:29


#386 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 20 luty 2013 - 19:42

Ciekawe w takim wypadku, jak sprawowałby się SLF10010-2    jako rzeczny, kleniowo, ale i na lekko boleniowy uniwersał. Jakie uzbrojenie, żeby "na dole" było w porządku(do miotania niewielkich wabików-jak przy tej długości będzie się giął) i czy wystarczyłoby mu mocy i nie ugiął by się zbyt głęboko np. pod boleniowym(choć Guzu pewnie napisze pstrągowym :D ) Spiritem 9 S.

 

Ewentualnie SLXF10010-2- a może właśnie ten głównie?? ;)

jak ten kijek będzie się sprawował poniżej, lub ogólnie w okolicy dolnej granicy cw.(skoro opisany jako XF)

 

Pozdrówka

Kamil



#387 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 20 luty 2013 - 19:46

WSzystko wyjdzie w praniu, jak zwykle na sucho nic nie wiadomo, póki ktoś nie zaryzykuje i uzbroi.


  • mdarek lubi to

#388 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 20 luty 2013 - 20:06

Tak se myślę że jeżeli np.seria Blaas F będzie trzymała standard takiego np.batsona RX7 to te blanki nieźle namieszają na lokalnym rynku...

 

Lokalny rynek to się zapcha w pierwszym roku działalności, na mój gust to inna skala przedsięwzięcia... ;)



#389 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 20 luty 2013 - 20:51

Mój się już zbroi.Taki budżetowy na Klenie i Jazie 3-10g.



#390 OFFLINE   Marvin

Marvin

    mogul

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 1047 postów
  • LokalizacjaLempäälä

Napisano 20 luty 2013 - 21:41

Lokalny rynek to się zapcha w pierwszym roku działalności, na mój gust to inna skala przedsięwzięcia... ;)

 

Na mój gust to skala oczekiwań jest tak wielka, że - choćby były wyjątkowo udane - blanki z Krakowa nie mają najmniejszych szans im sprostać :D


  • Guzu, pitt i Bujo lubią to

#391 OFFLINE   samwieszkto

samwieszkto

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1078 postów
  • LokalizacjaBytom
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Wichrowski

Napisano 21 luty 2013 - 21:28

No właśnie .
Widział ktoś te blanki ? Może ktoś je już dotykał ?
Podobno wędki na tych blankach były testowane .
To znaczy że istnieją nie tylko w internecie.
Może ktoś wtajemniczony podzieli się jakimiś spostrzeżeniami .?

#392 OFFLINE   Archanioł

Archanioł

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 481 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 21 luty 2013 - 21:33

Jak narazie znalazłem tylko to co poniżej, opinię Łukasza uważam za wiarygodną.

 

http://flyfishing.pl...=36984&offset=0

 

A tu oferta -nie wiem czy był juz link:

 

http://www.fishingart.eu/

Gabryś



#393 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 21 luty 2013 - 22:16

Odliczanie....  

W przyszłym tygodniu będę miał. Jakiś teścik na szybko powinien się udać o ile smary w młynkach nie zamarzna a linki nie zmienią się w drut po ataku zimy. Po zabawie Z MHX-ami które mile mnie zaskoczyły w kilku przypadkach przyznam że łapki swędzą po rozmowie z Krzysztofem. Sporo jest blanków o mocach, długościach, składzie nie do znalezienia w ofercie innych firm w ,,ludzkich" kwotach.



#394 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 21 luty 2013 - 23:09

Wątek o niereformowalnych sprzedawcach , w temacie FishingArt . Brawo ! :blink: Tomy kiedy spodziewasz się tego kijka na kleniojazie?

Do 2tygodni.Zbroimy w spirali.Kolorki-blank biały,omotki białe z czerwonymi tipsami,przelotki w srebrnych ramkach/wkłady Zirconia,Uchwyt ACS 16,rękojeść czarna pianka z czerwonymi pierścionkami.Sparowany będzie z Chronarchem 51 który jest też biały a po moim tuningu z czerwonymi dodatkami.Mogłem coś popieprzyć w opisie bo mi te nazwy nie wchodzą jakoś.Potem płacę  kartę  i choćby było 20 na minusie ruszam.Ja w P.Krzyśka wieżę i myślę że mu się uda z pożytkiem dla wszystkich.


Użytkownik Tomy edytował ten post 21 luty 2013 - 23:11


#395 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 21 luty 2013 - 23:31

Super że biały blank. Ja też wierzę w Pana Zielińskiego i mocno trzymam kciuki ;)



#396 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 21 luty 2013 - 23:42

Trzymam kciuki. Najbardziej cieszy mnie, że to myśl i produkcja rodzima. Takich lokalnych manufaktur na świecie jest wiele i radzą sobie, więc o jakość czy sprostanie oczekiwaniom bym się nie martwił.   :)



#397 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 22 luty 2013 - 18:58

Odbierając dzisiaj kij w Krakowie (szklak), miałem okazję pomachać kilkunastoma blankami z bieżącej produkcji Fishing Art. Jedno co się ciśnie na usta - duża różnorodność. Po godzinie miałem dość. Były to blanki testowe więc bez miłosierdzia przy gięciu. Łapa bolała - parabole, elipsy, raz wysmyknięcie szczytówki z rąk Krzyśka i ostry strzał w sufit. Konsternacja, myślę sobie pękł, gdzie tam cały i zdrowy wylądował w stojaku. Na blankach się nie znam, tyle co przed zbrojeniem oceniam przydatność i widzę gotowy kij. Tak i tutaj, pomacałem, odłożyłem, pokiwałem głową - fajne. Jak by mi ktoś ustawił Restaffine, CTS i te obecne, nie odróżnię za cholerę. W tej mnogości dwa króciaki do lekkich zastosowań przykuły moją uwagę. Widziałem je jako gotowce pod sandacza na łódkę, to właśnie jeden z nich walnął w sufit. Do tej pory jestem zaskoczony, że taki "szlag" i cały. Był szybki, wyczynowa szpada, pod obciążeniem piękna parabola. Z muchowych przyciągał uwagę 11', #4 do nimfy. Zapamiętałem jeszcze 10' w dwu składzie do 45 gram, byłby z niego dobry kij na trocie i duże rzeki. Innymi słowy - zawrót głowy. Może ktoś inny bardziej precyzyjnie to opisze podczas swojej wizyty w Krakowie. Dla mnie za dużo tego dobrego... Acha, jeszcze jedno - miałem w ręce długaśny blank, widziałem go jako armatę na zaporówkę z brzegu. Macham sobie, mówię ok..., za chwilę słyszę "niskobudżetowy", że co pytam, cena dobra - pada odpowiedź. Pytam ile - 380,00... Zostałem z bananem na twarzy... :)

 

 

17622843.png



#398 OFFLINE   piotrek83

piotrek83

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 58 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:D

Napisano 22 luty 2013 - 19:20

Jakie parametry miał ten długaśny niskobudżetowy blank, chodzi o długość i ciężar wyrzutu?



#399 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 22 luty 2013 - 19:26

Witam.

Z tych nowosci koledzy co byście polecili w długości w przedziale 220-240cm do 60gram wyrzutu i mocy 20-25lb.

Akcja fast lub x-fast.


Użytkownik Karol Krause edytował ten post 22 luty 2013 - 19:27


#400 OFFLINE   Marcys1973

Marcys1973

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 134 postów
  • LokalizacjaJozefow nad Swidrem

Napisano 22 luty 2013 - 19:29

No Andrzej, po jednym zdjęciu widać, ze ten szklaczek wyszedł pięknie. Jak zrobisz wiecej zdjęć to wstaw prosze, szczególnie jestem ciekawy jak się blank komponuje z tymi amberowymi przelotkami. Srebrna SORA tez piękna. Ta 10-teczka do 45 gram rozumiem, ze to wypiek na mnie czekający :-) w poniedziałek już ja zobaczę :-)





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, pracownia, fishing art, blank