Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pochwal się nowym sprzętem ! ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9363 odpowiedzi w tym temacie

#6161 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 957 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 26 luty 2020 - 00:00

Kamil ja nawet nie chce zeby mi ktokolwiek cos tlumaczyl jak komus nie pasuje moj styl pisania wystarczy nie czytac przynajmniej ja tak robie zamiast kogos pouczac choc tobie nawet to nie bardzo idzie zreszta wiesz co piszesz

Kamilowi chodzi o to, że Twój sposób pisania jest po prostu brakiem szacunku dla innych. Może w Stanach to standard i nie razi. Tutaj owszem tak - chyba już rok temu w jakimś wątku napisałem Ci, że czytać się tego nie da. Idąc Twoim tokiem myślenia mógłbym powiedzieć, że zamiast pisać tutaj "na odwal się" możesz pisać do własnego notatnika i nie śmiecić na forum słowotokiem, którego się nie da przeczytać i opowieściami o tym jakże drogim sprzęcie....
 



#6162 OFFLINE   Patryk122

Patryk122

    Forumowicz

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPip
  • 131 postów
  • LokalizacjaSzczecinek
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:Szczesny

Napisano 26 luty 2020 - 07:16

Shadteezy 12cm w tym trzy nowe kolory

Załączone pliki



#6163 OFFLINE   PETEREK

PETEREK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 191 postów
  • Lokalizacjapo stronie Pragi....
  • Imię:Piotr

Napisano 26 luty 2020 - 09:36

Shadteezy 12cm w tym trzy nowe kolory

Super !!!

gratuluję zakupu !!!

i fajnie się czyta opis :) i z przyjemnością ogląda się fotkę.....

nie to co ta nawalanka słowna powyżej.



#6164 OFFLINE   sharkfishing

sharkfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Lokalizacjachicago
  • Imię:bruno
  • Nazwisko:dadej

Napisano 26 luty 2020 - 17:46

Ciekawe te gumy

#6165 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 26 luty 2020 - 21:46

Kolejne fanty do nowego projektu ... jeszcze live scope i mission complete  ;)

Załączone pliki



#6166 OFFLINE   radmac5

radmac5

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • Imię:Radek

Napisano 26 luty 2020 - 22:25

Nigdy nie ma mission complete

#6167 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2536 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 26 luty 2020 - 22:58

"Jeszcze tylko" ;)

#6168 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6265 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 26 luty 2020 - 23:07

Panowie, więcej szacunku dla Kolegów. Nie życzymy sobie "osobistych wycieczek" na forum, proszę takie tematy omawiać w wiadomościach prywatnych.

Bruno, postaraj się pisać po polsku, stosując zasady gramatyki i interpunkcję. Rozumiem, że żyjesz w innym kraju, ale to żadna wymówka. Każdy może użyć systemowego słownika i zobaczyć błędy, a potem je poprawić. Uwierz, że wszyscy na tym skorzystają, Ty również.

Ostatnia uwaga, tym razem do wszystkich uczestników dyskusji. Minimum szacunku i uwagi dla Kolegów wymaga, by w bezpośrednich odpowiedziach używać wielkich liter. Pisanie "per ty" jest zwyczajnie obraźliwe, postarajcie się odrobinę, proszę. 



#6169 OFFLINE   sharkfishing

sharkfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Lokalizacjachicago
  • Imię:bruno
  • Nazwisko:dadej

Napisano 27 luty 2020 - 01:30

Pewnie jak bym uzywal komputera z polskim edytorem to bym mi sam stawial przecinki niestety telefon nie ma takiej funkcji a ja mam dyslekcje od dziecka a 25 lat poza krajem wcale mi w tym nie pomoglo.Ja nie krytykuje nikogo, nie staram sie,, edukowac"jezeli o to nie pyta nie nazywam go snobem choc snobow we wszystkich spoloczenstwach nie brakuje czasami posiadam wiedze ktora nikt w Polsce nie ma i sie nia dziele pare osob sie o tym przekonalo mam czasami szanse urzywac czegos zanim wejdzie do produkcji i tez sie staram podzielic moja opinia i nie chodzi tu o to ze jaki to nie ja! poprostu mialem szczescie wpasc w powazne towarzystwo w fishing industry .I nie zamiezam nikogo przepraszac za brak interpunkcji nie zaczynam dziwnych tematow np motoryzacyjnych a ze odpowiem komu kto nawet nie wie co mowi trudno.
A jak by Panowie wspomnieli ostatnie pretensje dotyczace mojego stylu pisania to latwo do tego wrocic chyba z 10 forumowiczow powiedzialo im to co ja powtozylem jeszcze raz ze jak chce sie zrozumiec to moj styl pisania nie jest problemem a jak nie pasuje to zawsze mozna ominac. I tyle w temacie

#6170 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 27 luty 2020 - 15:54

Jeden z coraz mniejszej grupy ludzi na forum którzy piszą o konkretach,konkretnie odpowiadaja na pytania,piszą ciekawe rzeczy to mu się do braku przecinków ........................Byle tak dalej.

 

 

Grzeczniej proszę


Użytkownik bartsiedlce edytował ten post 28 luty 2020 - 10:04


#6171 OFFLINE   Patron

Patron

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 181 postów
  • LokalizacjaIrlandia
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:Bochunewicz

Napisano 27 luty 2020 - 22:21

jestem tego samego zdania przeciez nikomu nie nawrzucal nikogo nie oplul a to ze piszac nie uzywa kropek...jego klawiatura jego sprawa ten kto umie czytac bankowo zrozumie kazdy jeden post
  • sharkfishing i Woytec lubią to

#6172 OFFLINE   Mariusz1000

Mariusz1000

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 319 postów
  • Lokalizacjanad wodą
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:G

Napisano 28 luty 2020 - 20:43

jestem tego samego zdania przeciez nikomu nie nawrzucal nikogo nie oplul a to ze piszac nie uzywa kropek...jego klawiatura jego sprawa ten kto umie czytac bankowo zrozumie kazdy jeden post

 

Tak, a poza tem można zacytować i poprawić, wstawić znaki, w czynie społecznym :D  :D

PS Tez jestem dyslektykiem i nieraz oberwalo mi się tu  ;)


Użytkownik Mariusz1000 edytował ten post 28 luty 2020 - 20:44


#6173 OFFLINE   sharkfishing

sharkfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Lokalizacjachicago
  • Imię:bruno
  • Nazwisko:dadej

Napisano 28 luty 2020 - 20:51

Tak, a poza tem można zacytować i poprawić, wstawić znaki, w czynie społecznym :D :D
PS Tez jestem dyslektykiem i nieraz oberwalo mi się tu ;)

Dokladnie tak mialem w podstawowce tresc 5 ortografia 2 a jak sie nie mogla kobicina doszyfrowac to masz jej byl farmaceuta

#6174 OFFLINE   maniak

maniak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1127 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • Imię:Maciej

Napisano 28 luty 2020 - 21:24

Od Mefiego na testy, pierwsze wrażenie mega pozytywne, jak na PE 1.5 cieniutka :)

 

a92c41ecfc177c16med.jpg


Użytkownik maniak edytował ten post 28 luty 2020 - 21:55

  • malinabar lubi to

#6175 OFFLINE   AN05

AN05

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów
  • LokalizacjaWarta
  • Imię:Artur

Napisano 28 luty 2020 - 21:26

To jest wątek o nowo zkupionym  sprzęcie!  :angry:  Jak ktoś ma problemy z ortografią, to niech wraca do podstawówki albo robi licencjat!

Co tu się k..., dzieje???Admin takie posty(dyskusje)wywalić od razu. Piszemy po polsku, albo wcale. Kiedyś dysortografię leczyło się linijką.3 trzały w łapę i od razu wiadomo gdzie postawić przecinek. A tłumaczenie, że telefon tak podpowiedział, to żenada.

Jeśli coś kumasz, ale lepiej czujesz się w obcym języku,to pisz po amerykańsku. Wszyscy zrozumieją i nie będą czepiać się :) .


  • mohave i coma lubią to

#6176 OFFLINE   Woytec

Woytec

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 721 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 28 luty 2020 - 21:50

 

To jest wątek o nowo zkupionym  sprzęcie!  :angry:  Jak ktoś ma problemy z ortografią, to niech wraca do podstawówki albo robi licencjat!

Co tu się k..., dzieje???Admin takie posty(dyskusje)wywalić od razu. Piszemy po polsku, albo wcale. Kiedyś dysortografię leczyło się linijką.3 trzały w łapę i od razu wiadomo gdzie postawić przecinek. A tłumaczenie, że telefon tak podpowiedział, to żenada.

Jeśli coś kumasz, ale lepiej czujesz się w obcym języku,to pisz po amerykańsku. Wszyscy zrozumieją i nie będą czepiać się :) .

 

 

Szanowny Kolego, zanim popełnisz wpis nt zasad pisowni to upewnij się czy sam je rozumiesz i stosujesz. 

 

Pozostając w tym wątku, zdecydowanie bardziej wolę czytać wpisy kolegi @sharkfishing, jakkolwiek kaleczące zasady pisowni, ale wnoszące wiele ciekawych opinii i spostrzeżeń na rzadko dostępnym w naszym kraju poziomie doświadczenia, niż np. kolegi @SOB, który piękną, kwiecistą mową sieje hejt i obraża innych ku uciesze wąskiej grupki jemu podobnych radykałów. 

 

Szanownemu Panu Moderatorowi @bartsiedlce, pozwolę sobie zwrócić uwagę, że zgodnie z zasadami netykiety i regulaminem forum jerkbait.pl użytkownicy posługujący się pseudonimami zwracają się do siebie na "ty". 


  • Sławek77 i Wojtek14 lubią to

#6177 OFFLINE   AN05

AN05

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów
  • LokalizacjaWarta
  • Imię:Artur

Napisano 28 luty 2020 - 22:14

Pewnie jak nie pasuje to zawsze mozna ominac. I tyle w temacie

Sorry! I missed your suggestion! Have a good time.

Regards. To Woytec too!

Have a good time boys!

 

I missed it



#6178 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4584 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 28 luty 2020 - 22:18

Poprawna pisownia to szacunek do kraju z jakiego się pochodzi albo w jakim się przebywa. Niestety w hameryce nie szanuję się innych nacji zbytnio ... O czym najlepiej świadczy fakt, że np. w echosondach zza oceanu nie zawsze są dostepne jednostki metryczne, dlatego wybaczcie koledze Rekinowi brak poprawnej polszczyzny choć dla chcącego ...

Użytkownik Sławek Nikt edytował ten post 28 luty 2020 - 22:21

  • psd27 i coma lubią to

#6179 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4955 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 28 luty 2020 - 22:39

Zaraz sezon się zacznie i przestanie Wam wszystko przeszkadzać. Tymczasem podziwiajcie mój nowy kijek 😝

Załączony plik  IMG_20200228_214518.jpg   52,77 KB   48 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_20200228_214446.jpg   58,02 KB   43 Ilość pobrań

Użytkownik guciolucky edytował ten post 28 luty 2020 - 23:11


#6180 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3956 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 28 luty 2020 - 22:40

Patrząc na to jednak z drugiej strony po co te wszystkie działy, tematy, moderatorzy-przecież można pisać jeden post pod drugim ,na wiele tematów.

Jakiś porządek jest wskazany i nie mówię tu o pojedynczych przecinkach i kropkach,ale jak czyta się posty na pół strony i są napisane jednym ciągiem, to czasem trzeba się grubo zastanawiać co autor miał na myśli.

A zamiast zasłaniać się dysgrafią ,dyslekcją itp. wystarczy się odrobinę postarać i wszyscy będą zadowoleni. :D :rolleyes: :rolleyes:


  • mohave, psd27 i coma lubią to