Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

STOP sieciom PZW - Petycja WŚ do ZG PZW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
458 odpowiedzi w tym temacie

#421 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 27 maj 2015 - 16:48

Myślę że w każdym "okregu" są ciekawe wody do przejęcia. Tylko potrzebny jest ktoś kto by się podjął tematu bo członkowie na pewno się znajdą.

Raczej nie. Tak z dobrej woli PZW ciekawszych wód nie odda.



#422 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4893 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 27 maj 2015 - 19:19

Panowie , zdaje się że na dobre przenieśliście swoje nadzieje w świat prymitywnie urojony . Niczym bezprizornyje dzieci , oczywista progenitura pogardzanego związku oraz od dawna ocipiałej z nienawiści , odstręczającej pieniaczym infantylizmem gazetki :)  Na Berdyczów ruszajta , powiewając groźnie petycją  :) .. A ja się znów pośmieję :) ..



#423 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1182 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 27 maj 2015 - 20:48

A ja odnoszę wrażenie że co niektórzy to się w tym prymitywnie urojonym świecie chyba urodzili. Są tak mocno zaprogramowani przez sytem że pewnych rozwiązań po prostu nie są w stanie dastrzec, nie mówiąc już o ich zrozumieniu.

#424 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4893 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 27 maj 2015 - 22:24

Po tylu wylansowanych przez siebie , wyjątkowo degradujących wzorach i modach , po latach judzenia , napuszczania ,  hejterki ,  a także szerzenia półprawd i farmazonów  - wystąpić jako płomienny obrońca tudzież organizator członków uciśnionych - to dopiero jest tupet ! :)



#425 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15593 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 maj 2015 - 00:07

Panowie , zdaje się że na dobre przenieśliście swoje nadzieje w świat prymitywnie urojony . Niczym bezprizornyje dzieci , oczywista progenitura pogardzanego związku oraz od dawna ocipiałej z nienawiści , odstręczającej pieniaczym infantylizmem gazetki :)  Na Berdyczów ruszajta , powiewając groźnie petycją  :) .. A ja się znów pośmieję :) ..

Tępy jestem - przetłumacz proszę - "Niczym bezprizornyje dzieci , oczywista progenitura pogardzanego". Nie chce mi się z wrodzonego lenistwa nawet szukać tego tłumaczenia w necie. Wielce oświecony niech przemówi...


Użytkownik godski edytował ten post 28 maj 2015 - 00:10


#426 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4893 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 28 maj 2015 - 05:32

To są zdziczałe dzieci podupadających kulturowo , posowieckich społeczeństw - uprzejmie wyjaśniam - godski ..

 

A w dalszym ciagu wadząc się dla samej przyjemności zwady z pogazetowym oszołomstwem , proszę abyście zechcieli zauważyć , że działaność gospodarcza prowadzona jest w całkowitej zgodzie ze statutem zwiazku , a także z oczekiwaniami dzierżawiącego nam ogólnospołeczne dobro , właściciela wód . Zawsze też może prowadzić odłowy gospodarcze ktoś inny z zewnątrz , zesztą jest to standardowa praktyka w całej cywilizowanej Europie . A niestety zawodzenie wyemigrowanych wewnętrznie , straszliwie biernych , przez swoją marną kondycję umysłową wyjatkowo łatwych do podszczucia, przez ponoć kultowych redaktorków , dowodzi jak łatwo się ich zwykłą kichą , jak prosto ich mozna w trabę puścić , albo za kółko w nosie wodzić .. Albowiem część z nas ma przecież kółka w nosie , a inna część ma rozum w nosie .. :)

Miłego dnia !



#427 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6256 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 28 maj 2015 - 10:00

Ech, smutne to wszystko, ale znów muszę zgodzić się z Twoją opinią.  :(



#428 OFFLINE   Woytec

Woytec

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 721 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 28 maj 2015 - 11:21

A w dalszym ciagu wadząc się dla samej przyjemności zwady z pogazetowym oszołomstwem , proszę abyście zechcieli zauważyć , że działaność gospodarcza prowadzona jest w całkowitej zgodzie ze statutem zwiazku , a także z oczekiwaniami dzierżawiącego nam ogólnospołeczne dobro , właściciela wód . Zawsze też może prowadzić odłowy gospodarcze ktoś inny z zewnątrz , zesztą jest to standardowa praktyka w całej cywilizowanej Europie . A niestety zawodzenie wyemigrowanych wewnętrznie , straszliwie biernych , przez swoją marną kondycję umysłową wyjatkowo łatwych do podszczucia, przez ponoć kultowych redaktorków , dowodzi jak łatwo się ich zwykłą kichą , jak prosto ich mozna w trabę puścić , albo za kółko w nosie wodzić .. Albowiem część z nas ma przecież kółka w nosie , a inna część ma rozum w nosie .. :)

Miłego dnia !

 

Pomijając Twój stan ekscytacji i rozkosze zwady ... weź pod uwagę fakt, że działalność prowadzona w zgodzie ze statutem związku, wcale nie oznacza, że jest prawidłowa, a "oczekiwań dzierżawiącego nam ogólnospołeczne dobro", nie znamy. Może inaczej, "ów" dzierżawiący nie ma alternatywy dla oferty PZW ? Masz rację, że jesteśmy bierni i unosimy się pod wpływem różnej maści "autorytetów" i "redaktorków", ale plusem ich działalności jest stopniowe budowanie świadomości, przynależności i odpowiedzialności za wspólne dobro. Kropla drąży skałę, a dobrze pokierowani bezprizorni mogą okazać się poważną siłą ( przynajmniej tak uczy historia ). 

 

Miłego dnia !

 

PS: nie sądzę aby takie widoki były możliwe w cywilizowanej Europie.

Załączone pliki



#429 OFFLINE   Mosteque

Mosteque

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 264 postów
  • LokalizacjaŻyrardów
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Mosteque

Napisano 28 maj 2015 - 14:17

Ogólnospołeczne dobro. No ja pier... Kilkadziesiąt osób czerpie korzyści, a cały rejon biedę klepie. Zamiast na mazury do agroturystyk i zapomnianych powoli pensjonatów ludzie do Szwecji na ryby jeżdżą. DKJP...


  • Woytec lubi to

#430 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4893 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 28 maj 2015 - 20:05

Woytec czyli Wojtek - tac :) ?

To zwykły widok , choćby w Skandynawii - ale my z naszym silnym kompleksem zaścianka oraz intelektem prowincjusza ,  nie jesteśmy w stanie tego przyjąć do wiadomości .  I na tym głównie kompleksie jadą rednacze i vicerednacze , szerząc ciemnotę , środowiskowy zabobon i przesądy .. Po to w końcu są , tak jak my som po to , żeby się jednak nie dać do szczętu ogłupić :)

 

Wędkarstwo polskie jest pod kreską z wielu różnych powodów - oprócz przeze mnie wyżej wymienionych . Tragedią jest fatalna jakość członków uczestników , rozpaczliwie niewydolna jest związkowa struktura , brak jest mocnego umocowania naszego hobby w systemie prawnym , w państwowym organizmie . Miał być ustawa o wędkarstwie - nie ma , miała być stała komi sja d/s wedkarstwa - ani słychu . Komu to potrzebne :rolleyes: ?

Ale na całe szczęście mamy przecież petycje .

I jest git  .. a nawet idzie ku powszechnemu samozadowoleniu ..

 

Wędkarstwo bardzo przyzdechło po ustrojowej transformacji . Zlikwidowano wówczas ostatnich poważnych gospodarzy , czyli PGRyb i spółdzienie rybackie . Na dokładkę padły też wielkie zakłady pracy , a wraz z nimi duże i silne koła wędkarskie , dla których  fundusze socjalno bytowe miały fundamentalne znaczenie . Jakby tego było mało , ześwirował też sam związek , staczając się radośnie w opary namietnej sportowości . Nawet nasz umiłowany rednacz championem wielokrotnym był , i chlubą związkową po linii i bazie - ale mu to niepostrzeżenie jakoś przeszło w jałową narracyjną negację . Prymitywną i degradującą  środowisko .. co jest nieekologiczne :(

Głupi to kupi i dalej jedziemy w dół ..

Mogę was jeszcze bardziej wyśmiać . Lubię to .. i niestety mam rację .. :)


  • krzychun i bartsiedlce lubią to

#431 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 28 maj 2015 - 20:17

 

Mogę was jeszcze bardziej wyśmiać . Lubię to .. i niestety mam rację .. :)

 

Biorąc pod uwagę że popierasz rybaków i odłowy sieciowe dziwię się że jeszcze Cię tutaj tolerują, bo ode mnie dostałbyś za swoje durne wpisy trwałego bana na cały zakres ip jaki ma usługodawca u jakiego wykupujesz internet. Niestety ale taki oszołom jak Ty nigdy nie będzie postrzegany pozytywnie w  środowisku wędkarzy, tym bardziej popierających C&R, więc napiszę najuprzejmiej jak potrafię - bujaj się z tego forum i pisz swoje dyrdymały gdzieś indziej.
 


  • Sławek Oppeln Bronikowski i Woytec lubią to

#432 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4893 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 28 maj 2015 - 20:25

Przemo , Przemo - ach Ty .. dzielny strażniku z Sieradza :D :D


  • krzychun lubi to

#433 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 28 maj 2015 - 20:30

Przemo , Przemo - ach Ty .. dzielny strażniku z Sieradza :D :D

 

Nie napisałem tego jako strażnik ale jako wędkarz, dla którego osoby popierające rybaków jak i sami rybacy to najgorsze ścierwo jakie można spotkać nad wodą lub na wodzie. :angry:



#434 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6256 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 28 maj 2015 - 21:17

I znów Kolega Sławek O-B dopiął swego.  B)  Dowodzi to tylko racji Jego opinii, po raz kolejny smutno mi.  :(

Wybacz Sławku, może nie powinienem tego pisać. Przypominasz mi nieco jednego z wiecznych kandydatów na Prezydenta. Im dłużej go słucham i czytam, tym więcej widzę logiki i sensu w tym, co mówi i pisze. I tym smutniej mi.  :wacko:


  • Sławek Oppeln Bronikowski lubi to

#435 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4893 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 28 maj 2015 - 21:40

Bardzo cenię sobie Bartku , zdolność do niezależności myślenia . Ba - nawet zwykłego myślenia , ale i to to jest jest dziś rzadkie , a jeśli się objawi natychmiast zostaje przywalone masowym , ślepym oszołomstwem . Nawet jeślibym nie życzył sobie mieć racji .. i tak ją mam . Dobrze jej u mnie , szanuję ją - to i nie chce odejść do innych . No co ja poradzę :rolleyes: ??

 

Róbta tak dalej chłopaki , a umrę ze śmiechu . Dokładajta do pieca - nuże , powalta mnie logiką tudzież  rozumem , bo frajerskie bluzgi oczywiście się nie liczą .. ani nie mieszczą w regulaminie tego kulturalnego przecież forum .. 

Jestem przeciw petycji :)



#436 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6256 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 28 maj 2015 - 22:10

Bardzo cenię sobie Bartku , zdolność do niezależności myślenia . Ba - nawet zwykłego myślenia , ale i to to jest jest dziś rzadkie , a jeśli się objawi natychmiast zostaje przywalone masowym , ślepym oszołomstwem . Nawet jeślibym nie życzył sobie mieć racji .. i tak ją mam . Dobrze jej u mnie , szanuję ją - to i nie chce odejść do innych . No co ja poradzę :rolleyes: ??

 

Czy masz rację, czy nie? Nie wiem, nie aspiruję do oceny tego. 

Niestety, coraz częściej, niechętnie, muszę przyznawać Ci rację. I coraz większy smutek mnie ogarnia. Jestem w strukturze "progenitury pogardzanego związku oraz od dawna ocipiałej z nienawiści , odstręczającej pieniaczym infantylizmem" społeczności, której staram się nadać sens i przywrócić ją rzeczywistości. Tak, jestem wyznawcą "świata prymitywnie urojonego ", walczę z wiatrakami "oparów namiętnej sportowości". O dziwo, mam sukcesy w łamaniu owej struktury. Co jest najdziwniejsze, niektórzy ludzie tejże struktury, słuchają i rozumieją, to jest szokujące.  :blink: 



#437 OFFLINE   Woytec

Woytec

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 721 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 28 maj 2015 - 22:41

... Ba - nawet zwykłego myślenia , ale i to to jest jest dziś rzadkie , a jeśli się objawi natychmiast zostaje przywalone masowym , ślepym oszołomstwem . Nawet jeślibym nie życzył sobie mieć racji .. i tak ją mam . Dobrze jej u mnie , szanuję ją - to i nie chce odejść do innych . No co ja poradzę :rolleyes: ??

...

 

Naiwnie myślałem, że wyłoni się z tego ciekawa dyskusja, i nawet gdyby była zbiorem pomysłów fantastycznych, nie przystających do czasów i sytuacji, to dla wielu z nas, taka wymiana poglądów ma wymierne znaczenie, bo min. tego szukamy na tym forum. Przykro się czyta kolego Sławku, Twoje wypowiedzi, ten nie znoszący sprzeciwu egocentryzm z elementami nihilizmu i udawana ( mam nadzieję ! ) pogarda dla osób o innych poglądach, wyklucza mnie z grona osób zainteresowanych rozmową z Tobą.  

 

Może wrócimy do właściwego tematu ?


  • Lars i Hunter_pike lubią to

#438 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4893 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 29 maj 2015 - 05:40

Jak niby może się pojawić dyskusja o minimalnych choćby cechach racjonalności , albo w jakikolwiek sposób inaczej merytoryczna z zagorzałymi czytelnikami kolorowej prasy - hę ??Jestem prześmiewcą i stałym sceptykiem , lubię też nazywać rzeczy po imienu . Inaczej biada temu portalowi . Zatonie w narzuconym siłą medialną bełkocie ..  :) 

Nara .. dzień przed nami :)



#439 OFFLINE   Mosteque

Mosteque

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 264 postów
  • LokalizacjaŻyrardów
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Mosteque

Napisano 29 maj 2015 - 07:02

Przemo , Przemo - ach Ty .. dzielny strażniku z Sieradza :D :D

Zastanawiam się, jak człowiek, który cały czas pisze, że członkowie PZW nic nie robią, tylko psioczą, cały czas oczernia innych, a sam wielkie g... robi, ale wyśmiewa każdą i jakąkolwiek próbę zmienienia tej smutnej rzeczywistości, może coś takiego napisać. To jest po prostu niewyobrażalne.


  • Woytec lubi to

#440 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 29 maj 2015 - 08:30

Zastanawiam się, jak człowiek, który cały czas pisze, że członkowie PZW nic nie robią, tylko psioczą, cały czas oczernia innych, a sam wielkie g... robi, ale wyśmiewa każdą i jakąkolwiek próbę zmienienia tej smutnej rzeczywistości, może coś takiego napisać. To jest po prostu niewyobrażalne.

 

Masz pewność że nic nie robię? Aktywnie działam w straży SSR choć coraz mniej zdarza się zdejmowanych sieci z różnych wód bo kłusole ich zaprzestają stawiać, wiesz dlaczego? bo nie ma co w nie wpływać. Na każdym zebraniu swojego koła jestem, wysuwam wnioski o zmiany, o rażące zaniedbania, o zaprzestanie sztucznej regulacji koryt rzek, o eliminację znaczącej ilości stada kormoranów jakie na zbiorniku Jeziorsko dziesiątkuje to co PZW wpuści łaskawie jako "zarybianie", od kilku lat już jako koło wędkarskie walczymuy z PZW i RZGW Poznań o założenie elektrycznych odstraszaczy ryb przed śluzami na zaporze na tymże zbiorniku, wiesz co dzieje się z drobnicą i nie tylko jak śluzy zostają otwarte, tam robi się stołówka dla mew i innego ptactwa od pociętych i padłych ryb. Może przyjdzie czas że kiedyś ja i podobnie działający do mnie dostaniemy się do zarządu PZW by działać aktywniej niż teraz pozwalają nam na to możliwości.


Użytkownik CarIvan edytował ten post 29 maj 2015 - 08:33

  • Woytec lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych