Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

Blanki G. Loomis

blank nfc g.loomis

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
189 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   Archanioł

Archanioł

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 481 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 22 lipiec 2014 - 18:20

A kto i gdzie napisał żę G.Loomis nie produkuje blanków w USA? Bo chyba ktoś edytował posty zanim je przeczytałem?

 

Pytanie tylko czy art-rod ma pełna oferte wszystkich blanków czy tylko te krótka liste która ma stronie.

 

 

A od kiedy to G.Loomis nie produkuje wedek w USA? Prosze nie wprowadzac ludzi w blad. Wszystkie wedki firmy G.Loomis sa produkowane w Stanach. Od dluzszego juz czasu nie ma natomiast w ofercie blankow. Niestety.

 

http://www.tackletou...misfactory.html

 

http://www.fieldands...e-made/?image=0

 

www.youtube.com/watch?v=HK1_2Q7eV-s



#102 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 22 lipiec 2014 - 18:44

  ;) Od siebie powiem, że szkoda czasu na szukanie zapasów ze starej jeszcze amerykańskiej produkcji G.Loomisa,

 

No byc moze zle zrozumialem. Jak tak, to przepraszam.



#103 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5361 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 22 lipiec 2014 - 18:47

To ja się nieprecyzyjnie wyraziłem  -_- chodziło mi o blanki sprzed sprzedaży nazwy G.Loomis ;)

Nie mam pojęcia gdzie Shimano produkuje te wędki ale znam osobiście tylko jedną zadowolona osobę z tych wyrobów za to z pierwszych stron kolorowych gazet wędkarskich ;)


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 22 lipiec 2014 - 18:56

  • Jozi i pepso lubią to

#104 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 23 lipiec 2014 - 05:28

To ja się nieprecyzyjnie wyraziłem  -_- chodziło mi o blanki sprzed sprzedaży nazwy G.Loomis ;)

Nie mam pojęcia gdzie Shimano produkuje te wędki ale znam osobiście tylko jedną zadowolona osobę z tych wyrobów za to z pierwszych stron kolorowych gazet wędkarskich ;)

Arek jakbyś miał ją za darmo i do tego jeszcze wyprawę wędkarską, pewnie też byś chwalił :)



#105 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 23 lipiec 2014 - 14:45

To ja się nieprecyzyjnie wyraziłem  -_- chodziło mi o blanki sprzed sprzedaży nazwy G.Loomis ;)

Nie mam pojęcia gdzie Shimano produkuje te wędki ale znam osobiście tylko jedną zadowolona osobę z tych wyrobów za to z pierwszych stron kolorowych gazet wędkarskich ;)

Shimano nie produkuje tych wedek. Shimano jest tylko wlascicielem. Kto produkuje browar Okocim? Okocim czy Carlsberg? 

Wedki sa robione w Woodland w stanie Washington. Sa to jedne z najlepszych wedek jakie mozna kupic. Byc moze polskim wedkarzom nie pasuje g.loomis. Cena tez chyba odstrasza. W Stanach  jednak jest to gorna polka z wyrobiona  renoma. Mam nie mala kolekcje tych kiji i jestem ze wszystkich bardzo zadowolony.



#106 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5361 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 24 lipiec 2014 - 15:56

Naturalnie masz rację Kwinto, że kwestia zadowolenia "ogólnego" na mikro rynku jakim jest polski rynek jest pomijalna dla dużych firm.

Polski rynek i polscy odbiorcy wybierają diametralnie inne wędki i blanki niż ich amerykańscy koledzy. U nas to praktycznie 90% adaptacji kijów S&S do innego niż w zamyśle producenta łowienia...więc czy zadowolenie jest czy nie, nic tak na prawdę konstruktywnego nie pokazuje. Na tzw świecie odbywa się całkowicie inaczej i ty to wiesz jak czytam  ;) Ja miałem jak dotąd 6 różnych Loomisów z czego 3 były wybitne :) 2, takie sobie choć bardzo poprawne (także ta piątka to adaptacje z segmentu S&S) i jeden kij wykorzystywałem zgodnie z jego przeznaczeniem i ten był najgorszy w moim subiektywnym odczuciu...

 

Jozi,- przez to właśnie co piszesz opinia taka traci dużo na wiarygodności ;) i choćby była na 100% prawdziwa to zgodnie z Kantowską zasadą poddawania wszystkiego pod wątpienie nie ma szans na przebicie się :rolleyes: szczególnie tam gdzie spisek już został zwietrzony  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:



#107 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 24 lipiec 2014 - 19:02

Arku nie bez podstawy to piszę :) .Często, gęsto reklamuje się coś pod niebiosa, a z jakością bywa różnie.Właśnie przez takie sytuacje opinię zaczyna się cedzić przez sito by odrzucić ziarno od plew.

Czasem lepiej poddać  coś pod wątpliwość jak ślepo w to uwierzyć, mimo tego że wiara czyni cuda.

To tak jak z siłą perswazji - wyperswadować kobiecie, że dltego jest miękki, by ją nie uwierał :) .



#108 OFFLINE   Florek

Florek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 56 postów
  • LokalizacjaŚwiętokrzyskie
  • Imię:Paweł

Napisano 18 luty 2015 - 14:03

Witam Kolegów

Czy wie ktoś czy można kupić blanki G.Loomis w polsce, a konkretnie chodzi mi o blank na którym jest zbudowana wędka GL2 782-2S 6,6 4-8 lb 1/16-5/16 lub ma może ktoś ten kijek, to proszę o zdjęcia ugięcia.



#109 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 18 luty 2015 - 14:06

np. tu: http://www.art-rod.com/blanki/nfc



#110 OFFLINE   Ricci

Ricci

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 345 postów
  • LokalizacjaŻagań

Napisano 18 luty 2015 - 14:10

albo tu..http://www.fishingce.../nfc_blanki.php



#111 OFFLINE   Florek

Florek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 56 postów
  • LokalizacjaŚwiętokrzyskie
  • Imię:Paweł

Napisano 18 luty 2015 - 17:21

Dzięki za info



#112 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 18 luty 2015 - 17:41

Chodzi o blanki G.Loomis czy Gary Loomis? Jesli chodzi o G.Loomis to nie ma ich juz od dluzszego czasu w sprzedazy. GL2 to jest G.Loomis i tego blanu juz raczej nie ma w sprzedazy. Moze jeszcze sa jakies pozostalosci u sprzedawcow ale bedzie je ciezko znalesc.



#113 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 18 luty 2015 - 18:14

http://www.angel-dom...6oz--18923.html

Proszę bardzo. Wysyłka do Polski 20 euro.


  • Guzu lubi to

#114 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 18 luty 2015 - 19:36

albo tu

 

 

Taniej Ricci w Poznaniu... :) :) :) 

 

O dziwo :) 



#115 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4441 postów

Napisano 19 luty 2015 - 16:21

Witam,

 

Zarowno w Poznaniu jak i w Warszawie a nawet w calym NFC nie ma takiego blanku, SM Garego ze stajni NFC to odpowiednik GL3 ale jednak po zmianach ( zapewne lepszy)

 

Bujo



#116 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 19 luty 2015 - 17:15

Nie ma poniewaz G.Loomis nie sprzedaje blankow od kilku lat.



#117 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 19 luty 2015 - 17:38

Nie sprzedaje , ale kupić można .. Dwa , trzy lata temu kupiłem blank NRX - a - gołą , oryginalną łodygę  :)


  • Guzu lubi to

#118 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 19 luty 2015 - 17:41

Nie sprzedaje , ale kupić można .. Dwa , trzy lata temu kupiłem blank NRX - a - gołą , oryginalną łodygę  :)

Zgadza sie. Trzeba poszukac. Sa sprzedawcy, ktorzy maja jeszcze na stanie blanki z lat kiedy byly dostepne. Nie zostalo ich jednak duzo.


  • Sławek Oppeln Bronikowski lubi to

#119 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 19 luty 2015 - 17:57

Chyba wypada to roztrzepać na czynniki pierwsze:

1.Blanki produkowane przez Garego pod szyldem G.Loomis

2.Blanki produkowane przez Shimano pod szyldem G.Loomis

3.Blanki NFC produkowane przez Garego.

 

Który lepszy :) ?

Mamy pole do dyskusji.


  • Guzu lubi to

#120 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 19 luty 2015 - 18:03

Nie sprzedaje , ale kupić można .. Dwa , trzy lata temu kupiłem blank NRX - a - gołą , oryginalną łodygę  :)

 

Ladny kwiat wyrosl na tej lodydze ? 

Co to za blank ten NRX ? 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, blank, nfc, g.loomis