Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

Blanki G. Loomis

blank nfc g.loomis

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
189 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 20 luty 2015 - 13:33

A feniksow i od Pana Krzysztofa nie strasza?


Kwadratowa parabola kosztuje...

#142 OFFLINE   kogut

kogut

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1611 postów
  • Lokalizacjaczęstochowa

Napisano 20 luty 2015 - 14:02

Ja jakoś nie widzę w 684c kwadratowej paraboli :)

Załączone pliki



#143 OFFLINE   lopez77m

lopez77m

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 238 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 20 luty 2015 - 19:00

Ciekawe jak NFC wypadnie pod względem krótkich sandaczówek ?



#144 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5361 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 20 luty 2015 - 20:17

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości zapraszam do http://www.fishingce...l=/artykuly.php

W ubiegłym roku kupiłem ( w USA) i uzbroiłem (za pomocą znanej pracowni oczywiście) blank z nowej produkcji NFC.

Jego własności użytkowe spełniły moje oczekiwania, jedyne co zaskoczyło mnie na minus to zupełnie przestarzała konstrukcja "kielicha" w sensie dosłownym czyli wyraźnie przegrubionego złącza w części żeńskiej,- chyba że to ma zostać znak rozpoznawczy Garego  :rolleyes:

Mój blank jest z serii IM, napisz Irku czy HM-y mają taką samą konstrukcję złącza?

Swoją drogą fajnie przypomnieć sobie stare dobre czasy gdy odwiedzając Twoją pracownie,- jeszcze w kinie  ;) można było jakiegoś Loomisa zamówić :)



#145 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4914 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 21 luty 2015 - 10:03

Panowie , po co zaraz swary ? Nie widzę najmniejszego powodu , choć jestem osobiście przekonany , że NRX z przykręconym doń Alphasem jest jednak szlachetniejszym tłem dla pieknej wyplatanki czy fantastycznego marblingu   :highfive:


  • Rheinangler lubi to

#146 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5361 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 21 luty 2015 - 13:41

Socjologicznie rzecz ujmując te swary więcej mówią o piszących je niż o tym o czym piszą  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Jak patrzę na tę swoją skromną już kolekcję to i różne szklaki i Phenixy, Lamiglasy i Loomisy leżą obok siebie i jakoś się nie gryzą...

Z taką samą przyjemnością sięgam po te tak bardzo różne konstrukcje w zależności od tego kiedy i gdzie chce ich użyć....

Inność i różność jest bardzo fajna pod warunkiem, że wiemy co z niej wynika a o wyborze decydują  realne warunki a nie ideologia lepszości, gorszości czy koszerności w imię zakorzenionego i niestety wciąż żywego homosovietikus-owego myślenia B)


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 21 luty 2015 - 13:49


#147 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4914 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 22 luty 2015 - 17:08

No dobrze , podtrzymajmy ten dyskusyjny wątek , bo jest równie istotny co i frapujący . Pochodzenie jest jednak bardzo ważne !
Uważam że ma bardzo istotne znaczenie , nie do zbagatelizowania dla prawdziwego sprzętowego konesera , który nie tylko nie jest bezstresowym konsumentem zekonomizowanych bobów niewiadomej proweniencji - a nawet nie powinien - ale pozostawia je bez najmniejszego żalu wyzwolonym z przesądów mieszkańcom  globalnej  wioski . Niech globalny chłopina też się czymś pocieszy .. :)
Jaki sens miałby ten dział , gdyby było nam wszystko jedno , gdyby tak skasować nazwy , zatrzeć różnice , granice , pominąć rodowód ?

Żaden albo niewielki ..
Dla większości z nas , wędka jest czymś więcej niż tylko miłym przedmiotem czy poręcznym narzędziem . To identyfikator , praemblemat , może nawet symbol .

Z turbokomuny ?

Niesłychane .. :rolleyes:



 


  • kotwitz lubi to

#148 OFFLINE   malinabar

malinabar

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2312 postów
  • Lokalizacjapłd.-zach.
  • Imię:Bartek

Napisano 22 luty 2015 - 18:57

To i ja się podepnę pod temat ... Jednym z najciekawszych badyli , jakimi miałem przyjemność pomachać na sucho na tegorocznej poznańskiej Rybomanii , był kijek w wykonaniu Art-Rodu na blanku FW702-1(IM) bodajże . Piękna okonióweczka klasy L . Blank robił naprawdę zacne wrażenie . Wykonanie zresztą również  :) . Czy ktoś coś może powiedzieć ? Ile na dole , ile na górze realnie ogarnie ? I jak tam z czułością , cokolwiek by to nie znaczyło  ;) ... I jeszcze jak odnieść go do SCV70LF Croixa , też w 8 funtach jakby nie było ? Użytkownik byłby przydatny niezmiernie .


Użytkownik malinabar edytował ten post 22 luty 2015 - 19:08


#149 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5361 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 23 luty 2015 - 22:06

No dobrze , podtrzymajmy ten dyskusyjny wątek , bo jest równie istotny co i frapujący . Pochodzenie jest jednak bardzo ważne !
Uważam że ma bardzo istotne znaczenie , nie do zbagatelizowania dla prawdziwego sprzętowego konesera , który nie tylko nie jest bezstresowym konsumentem zekonomizowanych bobów niewiadomej proweniencji - a nawet nie powinien - ale pozostawia je bez najmniejszego żalu wyzwolonym z przesądów mieszkańcom  globalnej  wioski . Niech globalny chłopina też się czymś pocieszy .. :)
Jaki sens miałby ten dział , gdyby było nam wszystko jedno , gdyby tak skasować nazwy , zatrzeć różnice , granice , pominąć rodowód ?

Żaden albo niewielki ..
Dla większości z nas , wędka jest czymś więcej niż tylko miłym przedmiotem czy poręcznym narzędziem . To identyfikator , praemblemat , może nawet symbol .

Z turbokomuny ?

Niesłychane .. :rolleyes:



 

Sławek,- ja chyba jestem abnegatem sprzętowym :rolleyes:


  • Sławek Oppeln Bronikowski lubi to

#150 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 23 luty 2015 - 22:14

To i ja się podepnę pod temat ... Jednym z najciekawszych badyli , jakimi miałem przyjemność pomachać na sucho na tegorocznej poznańskiej Rybomanii , był kijek w wykonaniu Art-Rodu na blanku FW702-1(IM) bodajże . Piękna okonióweczka klasy L . Blank robił naprawdę zacne wrażenie . Wykonanie zresztą również  :) . Czy ktoś coś może powiedzieć ? Ile na dole , ile na górze realnie ogarnie ? I jak tam z czułością , cokolwiek by to nie znaczyło  ;) ... I jeszcze jak odnieść go do SCV70LF Croixa , też w 8 funtach jakby nie było ? Użytkownik byłby przydatny niezmiernie .

uderz do Adama @AdasCzeski

trochę tu http://jerkbait.pl/t...za-ugięć/page-6


Użytkownik Jano edytował ten post 23 luty 2015 - 22:34


#151 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4914 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 24 luty 2015 - 06:07

Nie , tylko nie jesteś purystą ..

Poczekam , kiedy chiszczyzna wystapi w takiej postaci jak jdm  :)  Póki co - szlaban .. StC , Loomis i Lamiglas mają świetne pochodzenie :)



#152 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4442 postów

Napisano 24 luty 2015 - 17:17

Nie , tylko nie jesteś purystą ..

Poczekam , kiedy chiszczyzna wystapi w takiej postaci jak jdm  :)  Póki co - szlaban .. StC , Loomis i Lamiglas mają świetne pochodzenie :)

 

Slawku,

 

Zawiodles mnie tym stwierdzeniem, co to za swietne panstwo US and A wtykajace swoj wielki nochal i takie tez to uszy we wszedzie gdzie nie powinni, co to za swietne panstwo co pozwolilo na ruska okupacje polski po wojnie, co to za swietne panstwo przez ktore zginelo tylu naszych zolnierzy w misji ratowania Afganistanu czy Iraku z ktorymi jako swiatem islamskim podpisalismy kiedys pokoj do konca swiata. Na pohybel :) 



#153 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 24 luty 2015 - 17:35

Slawku,

 

Zawiodles mnie tym stwierdzeniem, co to za swietne panstwo US and A wtykajace swoj wielki nochal i takie tez to uszy we wszedzie gdzie nie powinni, co to za swietne panstwo co pozwolilo na ruska okupacje polski po wojnie, co to za swietne panstwo przez ktore zginelo tylu naszych zolnierzy w misji ratowania Afganistanu czy Iraku z ktorymi jako swiatem islamskim podpisalismy kiedys pokoj do konca swiata. Na pohybel :)

Tez sie z ich polityka nie zgadzam, ale wedki robia dobre.  :)


  • Bujo lubi to

#154 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4442 postów

Napisano 24 luty 2015 - 17:39

Tez sie z ich polityka nie zgadzam, ale wedki robia dobre.  :)

 

Czyli wedki sa dobre tylko pochodzenie do d..y i z tym sie zgadzam :) 



#155 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 24 luty 2015 - 17:46

Czyli wedki sa dobre tylko pochodzenie do d..y i z tym sie zgadzam :)

Ja niestety nie moge. Bardzo mi przykro. USA to moj drugi dom. Mam tu wielu przyjaciol, ludzi ktorym wiele zawdzieczam. Nie zgadzam sie z tym co  robi rzad, ale kraj kocham. 



#156 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4442 postów

Napisano 24 luty 2015 - 17:50

Ja niestety nie moge. Bardzo mi przykro. USA to moj drugi dom. Mam tu wielu przyjaciol, ludzi ktorym wiele zawdzieczam. Nie zgadzam sie z tym co  robi rzad, ale kraj kocham. 

 

 

Wiele krajow jest w porzadku gdyby nie ludzie/rzady, nawet Niemcy :) 

 

Jak by tak zrobic rewolucje, taka prawdziwa to by bylo duzo lepiej :) 



#157 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5361 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 24 luty 2015 - 18:02

Tak,- lepiej by mieli rewolucjoniści - reszta by miała tak jak oni kiedyś...



#158 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 24 luty 2015 - 18:05

Tak,- lepiej by mieli rewolucjoniści - reszta by miała tak jak oni kiedyś...

Dokladnie.



#159 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4442 postów

Napisano 24 luty 2015 - 18:23

Tak,- lepiej by mieli rewolucjoniści - reszta by miała tak jak oni kiedyś...

 

Ale ich jest kilku a reszty cala reszta :)



#160 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4914 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 24 luty 2015 - 20:29

Jak wiemy , nasi bracia Rosjanie i deutsche kameraden zawsze nas najlepiej urządzą . Wprost czuć w powietrzu stary sentyment do ruskiego teleskopa i kultowych bobów firmy Cormoran . Myślałem już przez moment - Bujo , że do kompletu zaintonujesz Bandiera Rossa.. :)

Życie jest zbyt piekne , aby czcić chińską dyktę ..


  • Guzu, Jozi i Karol Krause lubią to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, blank, nfc, g.loomis