Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

"Jak to jest złowione" - żenada


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
203 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   CM Punk

CM Punk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 689 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 11:39

A gdzie tu kolega widzi miłośników Lucia? :)
Większość wie,jak Lucio wygląda ;) .

#122 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 12:17

Ustalenie, jak wyglada celebryta, to chyba nie jest duzy problem? Ale bez wzgledu na to, co ow wiking wyprawia, bo blizej mu chyba do wikinga, niz do postury malej i chudej, okreslenia typu 'niedorozwoj' musza spotkac sie tutaj z potepieniem. Tak jak potepiamy czyny inkryminowanego tu Lucia. Czlowiekiem szastac jak smieciem nie mamy prawa! Krytyka postaw, zachowan...ale nie ponizanie! Gryzmy sie czasami w jezyk 😐

A wlasciwie w palce 😏

Użytkownik coloumb edytował ten post 27 styczeń 2016 - 12:18


#123 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 12:20

Ustalenie, jak wyglada celebryta, to chyba nie jest duzy problem? Ale bez wzgledu na to, co ow wiking wyprawia, bo blizej mu chyba do wikinga, niz do postury malej i chudej, okreslenia typu 'niedorozwoj' musza spotkac sie tutaj z potepieniem. Tak jak potepiamy czyny inkryminowanego tu Lucia. Czlowiekiem szastac jak smieciem nie mamy prawa! Krytyka postaw, zachowan...ale nie ponizanie! Gryzmy sie czasami w jezyk

Dziękuję, nie chciałem pisać dosłownie. Liczyłem, że może najdzie pewną osobę refleksja nad tymi określeniami. :)



#124 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1589 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 27 styczeń 2016 - 15:25

Ekipa Lucia to same konkrety - bałbym się szydzić z nich nawet w necie , spotkanie z nimi nad wodą może się skończyć bardzo źle - to nie z pierwszej łapanki kocury.

;)



#125 OFFLINE   t-a-d-e-k

t-a-d-e-k

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 279 postów
  • Imię:tadek

Napisano 27 styczeń 2016 - 15:38

:blink: :blink: :blink:



#126 OFFLINE   biturbo

biturbo

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 132 postów
  • Lokalizacjamultikono: @Sztangista
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:S

Napisano 27 styczeń 2016 - 16:27

Ustalenie, jak wyglada celebryta, to chyba nie jest duzy problem? Ale bez wzgledu na to, co ow wiking wyprawia, bo blizej mu chyba do wikinga, niz do postury malej i chudej, okreslenia typu 'niedorozwoj' musza spotkac sie tutaj z potepieniem. Tak jak potepiamy czyny inkryminowanego tu Lucia. Czlowiekiem szastac jak smieciem nie mamy prawa! Krytyka postaw, zachowan...ale nie ponizanie! Gryzmy sie czasami w jezyk

A wlasciwie w palce

 

Jeśli Lucio i inni z jego ekipy nie potrafią przyjąć krytyki z pokorą tylko dalej chce brnąć w te swoje przekonania to niech dostaje baty na forum. Jestem za! Pan Krzysztof Poloński pokazał klasę jak należy Być powyżej niektórych komentarzy  a ten się nigdy tego nie nauczy bo jest niereformowalny. 



#127 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 17:09

...co nas nie upowaznia do schodzenia na poziomy jezykowe nieakceptowalne w towarzystwie 😉
  • Panek i Kmicic lubią to

#128 OFFLINE   MarcinZet

MarcinZet

    GO BARBLESS!!!

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2749 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Zawora

Napisano 27 styczeń 2016 - 22:25

Ekipa Lucia to same konkrety - bałbym się szydzić z nich nawet w necie , spotkanie z nimi nad wodą może się skończyć bardzo źle - to nie z pierwszej łapanki kocury.

;)

Masz rację. A te klenie... zazdroszczę.


  • minecjusz lubi to

#129 OFFLINE   Winko

Winko

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • LokalizacjaGorlice
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Winiarski

Napisano 27 styczeń 2016 - 23:55

Masz rację. A te klenie... zazdroszczę.

 

Taaa, jak taki miarowy kleń może przymurować  :lol:


  • MarcinZet lubi to

#130 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1968 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 02 luty 2016 - 22:16

Co wtorek miał być nowy odcinek programu "Wędkarskim szlakiem", a dzisiaj nie ma, czyżby już dali sobie spokój?

#131 OFFLINE   puszek7

puszek7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 662 postów
  • LokalizacjaWM OST M
  • Imię:Przemek

Napisano 04 luty 2016 - 14:50

Chłopakom chyba skończyły się nagrane Materiały . Reszta może kiedyś? jak nagraja coś nowego.

#132 OFFLINE   pabik

pabik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 408 postów

Napisano 04 luty 2016 - 15:08

.


Użytkownik pabik edytował ten post 04 luty 2016 - 15:09


#133 OFFLINE   kammien

kammien

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 44 postów
  • LokalizacjaGrodzisk Mazowiecki
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:Kamiński

Napisano 07 luty 2016 - 11:26

A u mnie zaskoczenie , córka ma 5 lat i ogląda właśnie " Jak to jest złowione". Tylko to nie wiem dlaczego ale swojego czasu zamiast dobranocki był odcineczek , wyobraźcie sobie minę żony :)


  • BOB i antoni lubią to

#134 OFFLINE   antoni

antoni

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Antoni
  • Nazwisko:Kiepura

Napisano 11 luty 2016 - 10:13

Dobrze , ze nie pokazują jak to jest kręcone bo by człowiek w alkoholizm wpadł jakiś .

#135 OFFLINE   antoni

antoni

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Antoni
  • Nazwisko:Kiepura

Napisano 11 luty 2016 - 10:53

Jednak najlepsze filmy zawsze kręcil mój idol Jacek Kolendowicz polecam "szczupak sum okon metody i techniki połowu " zwłaszcza moment od 103 do 104 minuty kwintesencja wędkarstwa . I pomysleć , ze ludzie ci dalej oficjalnie łamie bezkarnie przepisy a głupole się cieszą jacy sa fajni.

#136 OFFLINE   antoni

antoni

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Antoni
  • Nazwisko:Kiepura

Napisano 13 luty 2016 - 11:03

Co wtorek miał być nowy odcinek programu "Wędkarskim szlakiem", a dzisiaj nie ma, czyżby już dali sobie spokój?


Dobrze , ze pan Jacek i pan Robert nie nagrywali co tydzień nowego odcinka bo byśmy ryby w Polsce oglądali tylko w encyklopedii.

#137 OFFLINE   granvorka

granvorka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 432 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 13 luty 2016 - 11:27

Jaki był wtedy limit dobowy szczupaka? myślałem, że 3szt/os. Na trawie leży chyba z 8sztuk, może Panowie łowili i zabierali ryby jeszcze na konto kamerzysty? :D


  • antoni lubi to

#138 OFFLINE   antoni

antoni

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Antoni
  • Nazwisko:Kiepura

Napisano 13 luty 2016 - 12:11

No chyba ze dronem krecili , zreszta panowie Ci i w dzisiejszych czasach nic sobie nie robią z przepisów , bo wrzucają filmiki jak na wielkich silnikach spalinowych ostro pomykają po strefie ciszy .
Fajne i wszystko zgodne z prawem oczywiście w ich wykonaniu bo dla zwykłego zjadacza chleba kończy sie mandatem .
Usłyszeć o C&R w ustach pana Kolendowicza to tak jakby hitler po przeżyciu wojny zajął sie ofiarami holokaustu także zawsze mnie to śmieszy .
Ale panie Jacku ludzie pamietają pańskie C&R moze lepiej zajął by sie pan hodowla jedwabników i nie kompromitował sie więcej😱

Użytkownik antoni edytował ten post 13 luty 2016 - 12:24


#139 OFFLINE   granvorka

granvorka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 432 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 13 luty 2016 - 12:35

Staram się to tłumaczyć tym, że kiedyś C & R nie było tak popularne. Ale z drugiej strony pamiętam jak zaczynałem swoją przygodę ze spiningiem jakieś 16lat temu, kiedy to już nieżyjący sąsiad Pan Henio uczył mnie łowić okonie na niewielkie obrotówki i wypuszczał każdego złowionego pasiaka. Więc jednak kilkanaście lat temu też można było wypuścić rybkę? Zabieranie ryb musiało być kiedyś naprawdę niewyobrażalnym zjawiskiem, jeśli nawet czołowi spiningiści kraju kręcąc film wędkarski chwalą się połowami pokazując kawał trawy wyścielonej martwymi szczupakami i okoniami. No coż...



#140 OFFLINE   CM Punk

CM Punk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 689 postów

Napisano 13 luty 2016 - 13:21

Jaki był wtedy limit dobowy szczupaka? myślałem, że 3szt/os. Na trawie leży chyba z 8sztuk, może Panowie łowili i zabierali ryby jeszcze na konto kamerzysty? :D

Kiedyś były 4 sztuki na łeb,więc zgodnie z ówczesnymi przepisami zabrali te ryby,inna sprawa,że wtedy mentalnie byli jeszcze w innej epoce,jak większość z nas,ja też brałem wtedy ryby,a wolność odzyskiwały zazwyczaj te,które same się wypięły :) .


  • nalewator i coma lubią to