Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

WARSZAWA

miasto warszawa street fishing poland urban fishing

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1176 odpowiedzi w tym temacie

#561 OFFLINE   MarcinZet

MarcinZet

    GO BARBLESS!!!

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2749 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Zawora

Napisano 24 luty 2016 - 22:33

"Reklamowanie" tego odcinka też nie pomoże. Ostatnie kilkanaście postów to dla mnie dramat:
1) Moderator prosi o wskazanie miejsca brań 30 sztuk okoni na tym "No Kill"... i dostaje je - dramat!
2) rodzaj i kolor przynęty oraz ciężar główki podane na tacy
3) podajemy na tacy godziny przyjazdów SSR i innych kontroli
4) podajemy na tacy jakimi samochodami SSr podjeżdża na parking przy straży pożarnej

Nigdy nie wpadłbym na pomysł, aby na publicznym forum o kulturze "no kill" dzielić się takimi informacjami na tak wąskim, konkretnym odcinku- no chyba, że jet coś o czym nie wiem i dla mięsiarzy te opcje - wskazówki są w cudowny sposób ukryte.
Zastanówcie się proszę.

Pozdrawiam,
Sławek

Kurczę, najmocniej Cię przepraszam, ale nie jestem jasnowidzem... myślisz, że w takim razie forum powinno być bardziej prywatne? Czy ktoś tu generuje info dla gumofilców umyślnie i z determinacją?

Czy woda no kill jest sekretem, którego nie wolno wyjawić, o którym mamy się w ogóle nie wypowiadać? Czy nie zauważyłeś całej korespondencji, według której no kill na tym właśnie odcinku wygenerował widoczny spadek poboru mięsa?

Cieszę się, że powołany odcinek no kill przynosi radość etycznym wędkarzom. Cieszę się, że no kill ma sens i jest realizowany na takich jak ten odcinkach. Pierwsze kroki do wydłubania reklamówek zostały wykonane. To ciężka droga, ale już nie do zatrzymania.

I tak, zastanowiłem się.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  • Del Toro, ketnik, Pisarz.......ewski Piotr i 5 innych osób lubią to

#562 OFFLINE   olo86

olo86

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjabrzegi mazowieckich rzek..
  • Imię:Olaf

Napisano 24 luty 2016 - 22:44

"Reklamowanie" tego odcinka też nie pomoże. Ostatnie kilkanaście postów to dla mnie dramat:

1) Moderator prosi o wskazanie miejsca brań 30 sztuk okoni na tym "No Kill"... i dostaje je - dramat!

2) rodzaj i kolor przynęty oraz ciężar główki podane na tacy

3) podajemy na tacy godziny przyjazdów SSR i innych kontroli

4) podajemy na tacy jakimi samochodami SSr podjeżdża na parking przy straży pożarnej

 

Nigdy nie wpadłbym na pomysł, aby na publicznym forum o kulturze "no kill" dzielić się takimi informacjami na tak wąskim, konkretnym odcinku- no chyba, że jet coś o czym nie wiem i dla mięsiarzy te opcje - wskazówki są w cudowny sposób ukryte.

Zastanówcie się proszę.

 

Pozdrawiam,

Sławek

Poczułem się wywołany do tablicy więc odpowiem.

1) Wolę reklamować no kill, o którym wiem, że jest kontrolowany i pilnowany niż jakiekolwiek inne łowisko, które jest pozostawione same sobie..

2) moderator też człowiek i pytać może. a namiaru na konkretny kamień nie dostał. a do samodzielnego szukania okoni na no killu zapraszam wszystkich - nie jest to ani tajne łowisko, ani od ustanowienia no kill ryb na nim nie przybylo - cudów nie ma.

3) okoń to piękna ryba - przynęta, masa główki i sposób prowadzenia, który w piątek otwiera wodę, w sobotę może nie przynieść dotknięcia.

4) wystarczy informacja, że ktoś przyjezdza i sprawdza - i już mamy pustki na odcinku nawet w weekendy.

Jeszcze jakieś problemy? Może nad wodę warto pójść?



#563 OFFLINE   slava

slava

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 379 postów
  • LokalizacjaŁomianki
  • Imię:Sławek

Napisano 24 luty 2016 - 22:47

Kurczę, najmocniej Cię przepraszam, ale nie jestem jasnowidzem... 

 

I nie jesteś też poważnym człowiekiem skoro nie widzisz w tym problemu, że jak dzieciak pytasz się publicznie "olo86" o miejscówkę gdzie wyciąga okonie na 1g. główce na konkretnej gumie, gdzie powiedziane wcześniej było jak ją prowadzić i jakiego samochodu unikać (marka i kolor) na parkingu przy straży pożarnej przy moście i w jaką stronę zazwyczaj idą chłopaki z SSR i w jakich godzinach ich widziano. I że warto spróbować zaraz przy moście przy parkingu. Powiedz jeszcze, że kolo z SSR ma bujnego wąsa i kuleje na prawą nogę.

 

A o tym, że dzieciak dla mnie jesteś świadczy fakt, że zanim pokusiłeś się o ripostę wszedłeś na mój profil i obejrzałeś - zbadałeś "czy możesz sobie pozwolić kolesiowi na odpowiedź". Żenada panie Mod.

 

"No kill" - dla Ciebie "no comment".

 

Pozdrawiam,

Sławek



#564 OFFLINE   slava

slava

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 379 postów
  • LokalizacjaŁomianki
  • Imię:Sławek

Napisano 24 luty 2016 - 22:51

Poczułem się wywołany do tablicy więc odpowiem.

1) Wolę reklamować no kill, o którym wiem, że jest kontrolowany i pilnowany niż jakiekolwiek inne łowisko, które jest pozostawione same sobie..

2) moderator też człowiek i pytać może. a namiaru na konkretny kamień nie dostał. a do samodzielnego szukania okoni na no killu zapraszam wszystkich - nie jest to ani tajne łowisko, ani od ustanowienia no kill ryb na nim nie przybylo - cudów nie ma.

3) okoń to piękna ryba - przynęta, masa główki i sposób prowadzenia, który w piątek otwiera wodę, w sobotę może nie przynieść dotknięcia.

4) wystarczy informacja, że ktoś przyjezdza i sprawdza - i już mamy pustki na odcinku nawet w weekendy.

Jeszcze jakieś problemy? Może nad wodę warto pójść?

Nie potrzebnie poczułeś się wywołany - proszę o zastanowienie się nad tym co dokładnie opisujecie, a nie o wzajemne drapanie się po dupie. Mod to duży chłopak - sam potrafi się obronić, nie musisz go bronić.

Nie, nie mam problemów - na rybach byłem dzisiaj i było całkiem ok.


  • David77 lubi to

#565 OFFLINE   MarcinZet

MarcinZet

    GO BARBLESS!!!

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2749 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Zawora

Napisano 24 luty 2016 - 23:31

Duży dzieciak się z Tobą zgadza @slava. Najlepszego łowienia stary. I wracamy do tematu.

Dzisiaj wskoczyłem na moment na Kępę Potocką, moją lubianą, mętną, zaglonioną wodę. Dobre jest to, że poziom się podniósł obiecująco. Rybka jeszcze nie żeruje, ale już jest zaczepna. Dobrze.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

#566 OFFLINE   mopar

mopar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów
  • Lokalizacjacentralna
  • Imię:arkadiusz

Napisano 24 luty 2016 - 23:32

panowie, spokojnie.... nowi czytają

najważniejsze żeby każdy sam siebie pilnował i zachowywał się fair na łowisku, dawajmy  przykład sami i to już jest dużo.

A tu, na forum nie trzeba się kąsać :)


Użytkownik mopar edytował ten post 25 luty 2016 - 00:17

  • MarcinZet lubi to

#567 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 24 luty 2016 - 23:51

A ja jestem nowy i bardzo zdegustowany.
1)Samochód to nie tajemnica każdy go zna ☺
2)Godziny przyjazdu są zmienne .
3)Jak chłopaki idą też widać bo do każdego podchodzą więc stare wilki lecą do lasu.
Wabik zmienny jest.
Gdzie tajemnica ?
A niech czytają pożeracze białka , nie dla psa kiełbasa :-)

Użytkownik brig edytował ten post 24 luty 2016 - 23:54


#568 OFFLINE   MarcinZet

MarcinZet

    GO BARBLESS!!!

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2749 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Zawora

Napisano 24 luty 2016 - 23:54

Czy ktoś atakuje główny nurt Wisły obecnie? Śniegówka leci, poziom się mocno podniósł. Ktoś coś?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

#569 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 25 luty 2016 - 02:35

"Reklamowanie" tego odcinka też nie pomoże. Ostatnie kilkanaście postów to dla mnie dramat:
1) Moderator prosi o wskazanie miejsca brań 30 sztuk okoni na tym "No Kill"... i dostaje je - dramat!
2) rodzaj i kolor przynęty oraz ciężar główki podane na tacy
3) podajemy na tacy godziny przyjazdów SSR i innych kontroli
4) podajemy na tacy jakimi samochodami SSr podjeżdża na parking przy straży pożarnej

Nigdy nie wpadłbym na pomysł, aby na publicznym forum o kulturze "no kill" dzielić się takimi informacjami na tak wąskim, konkretnym odcinku- no chyba, że jet coś o czym nie wiem i dla mięsiarzy te opcje - wskazówki są w cudowny sposób ukryte.
Zastanówcie się proszę.

Pozdrawiam,
Sławek

Rację masz slava.
Wiadomość do przeczytania bez logowania, a zalogować się też nie trudno :(

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

#570 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 25 luty 2016 - 02:42

Czy ktoś atakuje główny nurt Wisły obecnie? Śniegówka leci, poziom się mocno podniósł. Ktoś coś?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

W sobotę dreptałem brzegiem Wisły, totalna pustka.
Poza ornitologami nikogo z kijem nie widziałem.
Jak coś sprawdź port obok mnie.

#571 OFFLINE   xenon

xenon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 112 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 luty 2016 - 06:37

Odcinek nol kill tajemnica haha.Czym jeździ PSR tajemnica haha.Jak prowadzić przynętę haha.O której są kontrole haha.Czekam aż ktoś zacznie malować woblery w kamuflaż co by nikt nie podejrzał.ps.To jest forum a nie siedziba FBI.ps.wczoraj kilka małych rybek w tym dwa sandaczyki.Ludzi mało.Brania z opadu. Moim zdaniem im więcej tam nas etycznych tym mniej miesiarzy.PSR tam nie stoi 24h.Po kontroli ludzie wyciągają skerpety reklamówki i bach.Każdy ma prawo swojej opini.Moja jest taka.

#572 OFFLINE   wojciech1919

wojciech1919

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojciech

Napisano 25 luty 2016 - 10:55

moja opinia jest taka, że im więcej będzie tam NAS  tym mniej będzie gumofilców i dziadów, którzy chowają po krzakach ryby. Bezwzględnie należy zwracać uwagę w takim przypadku i tyle. Gość ma obowiązek się dostosować - pamiętajmy też, że nie wszyscy wiedzą że tam nie można zabierać ryb więc najpierw zawsze info że to No Kill od tego roku i to powinno wystarczyć. W przypadku oporu, telefon do odpowiednich służb tak żeby delikwent o tym wiedział i widział, że nie ujdzie mu to na sucho. W najgorszym przypadku zwinie się i tyle. A co do okoni to byłem w "reklamowanym" miejscu i 30 okoni nie było ... a goście którzy przyjdą tam z trokiem albo innym dropem wyjmą trochę ziela i tyle. Miejscówka to nie wszystko. pozdrawiam


Użytkownik wojciech1919 edytował ten post 25 luty 2016 - 10:55


#573 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5850 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 25 luty 2016 - 12:54

Z tego co czytałem na stronie okręgu mazowieckiego to no kill potrwa do końca marca, już widzę co się będzie działo 01.04.



#574 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 25 luty 2016 - 13:12

Panowie szlachta.
Petycja do om o całoroczny NK.
A 2 jak ktoś nie wie, zróbmy szablon z napisami no kill i sprayem gdzie się da.
Najlepiej po gumofilcach

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  • Friko i Dano. lubią to

#575 OFFLINE   darek1

darek1

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1330 postów
  • LokalizacjaChrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:Brzęczyszczykiewicz

Napisano 25 luty 2016 - 13:20

Z tego co czytałem na stronie okręgu mazowieckiego to no kill potrwa do końca marca, już widzę co się będzie działo 01.04.

Jak to co?!

PRIMA APRILIS! :D


  • wujek lubi to

#576 OFFLINE   luk_80

luk_80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Lokalizacja03-980

Napisano 25 luty 2016 - 13:44

Istotna sprawa odnośnie odcinka No Kill. Zakaz przetrzymywania złowionych ryb w siatkach. W tegorocznym zezwoleniu nie było to jasno sprecyzowane. Więc gdy widzicie jakąkolwiek siatkę w wodzie można się również pokusić o zwrócenie uwagi.

 

Źródło: http://ompzw.pl/zaka..._,news,709.html


  • Spawciu lubi to

#577 OFFLINE   mario

mario

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 3601 postów
  • LokalizacjaP L

Napisano 25 luty 2016 - 15:56

To chwalebny kierunek.
Niemniej, działania OM są niespójne - w 2016 zabrakło, funkcjonującego w 2015, limitu ilościowego dla okoni... :(
  • Friko lubi to

#578 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 25 luty 2016 - 20:57

Czerniakowski
1b046239dc6a7315f224b18b1920facd.jpgZałączony plik  uploadfromtaptalk1456430208587.jpg   91,35 KB   20 Ilość pobrańZałączony plik  uploadfromtaptalk1456430218284.jpg   73,76 KB   19 Ilość pobrań

#579 Guest_outsider44_*

Guest_outsider44_*
  • Guests

Napisano 25 luty 2016 - 21:38

Istotna sprawa odnośnie odcinka No Kill. Zakaz przetrzymywania złowionych ryb w siatkach. W tegorocznym zezwoleniu nie było to jasno sprecyzowane. Więc gdy widzicie jakąkolwiek siatkę w wodzie można się również pokusić o zwrócenie uwagi.

 

Źródło: http://ompzw.pl/zaka..._,news,709.html

Doprecyzowanie zasad wynika z faktu, iż sportowcy spławikowi próbowali organizować zawody i rezerwować teren w obrębie tego odcinka, przed mostem w Aleksandrowie. Bardzo niewiele jest miejsc odpowiednich do przeprowadzenia zawodów przy 50 uczestnikach. Tyczkarze a priori łowią sportowo, tyle że przetrzymują rybę w siatce w celu pomiaru łącznej wagi. I tu stali się poniekąd ofiarami "no kill", a nie C&R.



#580 OFFLINE   mopar

mopar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów
  • Lokalizacjacentralna
  • Imię:arkadiusz

Napisano 25 luty 2016 - 23:17

a tak na poważnie, to co z tym zniesieniem NK od 1 kwietnia ???







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: miasto, warszawa, street fishing, poland, urban fishing

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych