Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

WARSZAWA

miasto warszawa street fishing poland urban fishing

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1176 odpowiedzi w tym temacie

#641 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1010 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 06 marzec 2016 - 12:43

Częstotliwość jest zbyt mała.
Podawane, tutaj na forum, godziny kontroli są publiczne i dostępne każdemu.
Nie chcę aby nasze forum było źródłem informacji gdzie o której jaki wóz ilu ludzi robi kontrolę.

Także zluzuj rajty.

Jeżeli widzisz kogoś łamiącego prawo możesz zwrócić uwagę, wezwać policję lub dokonać zatrzymania obywatelskiego.

Chcesz robić więcej kontroli, zdaj egzamin do ssr.

Marcin, że tak żartobliwie spytam - a z głową wszystko w porządku? :)

Rozumiem że wszyscy kłusole i inni pomyleńcy specjalnie czytają jerka, wątek street fishing w Warszawie, aby wiedzieć, o której będą kontrole?? :D

A w dodatku rozumiem, że kontrolujący chodzą z dokładnością szwajcarskiego zegarka i podanie informacji, o której wczoraj była kontrol, to wręcz ujawnienie tajemnicy państwowej?? :P

Ja w każdym razie w pytaniu kolegi @leszczynski.bp nic groźnego nie widzę. Też widząc łuski na brzegu i słysząc, że były kontrole, zadałbym takie pytanie.

 

Zdawania egzaminu do SSR nie skomentuję... :)


  • sajdol1 lubi to

#642 OFFLINE   w6i6e6

w6i6e6

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:Wiesław
  • Nazwisko:http://polamanie-kija.blogspot.com/

Napisano 06 marzec 2016 - 13:08

W temacie SF na stawach Koziorożca i Cietrzewia czepiają się tylko szczupaki pistolety. Odpuściłem na jakiś czas. Może po pierwszych ciepłych dniach ruszą się pasiaki...

#643 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 06 marzec 2016 - 14:05

Marcin, że tak żartobliwie spytam - a z głową wszystko w porządku? :)
Rozumiem że wszyscy kłusole i inni pomyleńcy specjalnie czytają jerka, wątek street fishing w Warszawie, aby wiedzieć, o której będą kontrole?? :D
A w dodatku rozumiem, że kontrolujący chodzą z dokładnością szwajcarskiego zegarka i podanie informacji, o której wczoraj była kontrol, to wręcz ujawnienie tajemnicy państwowej??Ja w każdym razie w pytaniu kolegi @leszczynski.bp nic groźnego nie widzę. Też widząc łuski na brzegu i słysząc, że były kontrole, zadałbym takie pytanie.

Zdawania egzaminu do SSR nie skomentuję... :)

Cześć Pawełku.
Zacznijmy o SSR. Jeżeli dobrze pamiętam należało zdać egzamin przed PSR na strażnika SSR.

Co do czytania forum ździwiłbyś się kto nas czyta lub kto jest na forum.

Forum jest od dzielenia wiedzą ale nie taką jak godziny wizyt PSR, SSR.
Żadna to tajemnica jednak zostawmy dla siebie takie informacje.

Na 30 lat miałem 2 kontrole nad wodą.
Często jak jestem nad Wisłą to kumpla 2 razy skontrolują, a mnie ani razu.

Użytkownik ezehiel edytował ten post 06 marzec 2016 - 14:48


#644 ONLINE   grzegorzyk

grzegorzyk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 297 postów
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Grzegorz

Napisano 06 marzec 2016 - 15:18

Powiem tak ,życzył bym sobie takiej częstotliwości kontroli ,czy to psr ,ssr czy chociażby policji jaka jest teraz  na no killu ,-,wszędzie. Cały zeszły rok miałem jedną kontrolę , w tym roku na 4 wypady - 2 (dwie) , w tym jedna poza odcinkiem NK. I fakt widziałem w akcji policję , brawo .


  • urasenty i ezehiel lubią to

#645 OFFLINE   luk_80

luk_80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Lokalizacja03-980

Napisano 06 marzec 2016 - 16:16

W zeszłym roku na Wiśle (prawa strona) miałem dwie kontrole, obie SSR. Na Żerańskim jedną - PSR a rok wcześniej kontrole też na Wiśle zwykłej Policji (pieszy patrol). 4 kontrole w ciągu dwóch lat chyba nie jest źle skoro niektórzy piszą, że od 20 lat nie mieli kontroli:) A tak na poważnie to fakt, że jest ich za mało. No ale to oczywiście kwestia etatów, ilu jest strażników na cały odcinek warszawski (Wisła, Zegrze etc) ktoś wie?



#646 OFFLINE   leszczynski.bp

leszczynski.bp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaZąbki/Bielsk Podlaski
  • Imię:Łukasz

Napisano 06 marzec 2016 - 21:50

Częstotliwość jest zbyt mała.
Podawane, tutaj na forum, godziny kontroli są publiczne i dostępne każdemu.
Nie chcę aby nasze forum było źródłem informacji gdzie o której jaki wóz ilu ludzi robi kontrolę.

Także zluzuj rajty.

Jeżeli widzisz kogoś łamiącego prawo możesz zwrócić uwagę, wezwać policję lub dokonać zatrzymania obywatelskiego.

Chcesz robić więcej kontroli, zdaj egzamin do ssr.

Rajty mam z Decathlonu, a tam mówili, że trzeba przy skórze trzymać żeby ciepło nie uciekało. Ewentualnie, jak chcesz zluzować to czytałem, że t-shirt , tudzież spodnie można założyć luźne, ale to już na rajty. 

 

Jakbym widział kogoś łamiącego prawo, to bym zwrócił uwagę, ale powtórzę wolno i postaraj się zrozumieć: WIDZIAŁEM ŁUSKI NA ODCINKU "NO KILL"  - z wypowiedzi możesz po głębszej analizie wywnioskować "efekt końcowy" - nie to co odbyło wcześniej - a czego byłby świadkiem. Gdybyś miał trudność ze zrozumieniem powtórzę jeszcze raz - wystarczy poprosić.

ezehiel, on 06 Mar 2016 - 12:00, said: "Chcesz robić więcej kontroli, zdaj egzamin do ssr." -  leszcznski.bp, on 05 Mar 2016 - 21:38, said:"Jak dla mnie to co 20m może sobie stać strażnik. " - radzę poczytać trochę ze zrozumieniem - słyszałem, że na maturze w tym roku ma być to główny wątek. (Ogólnie to umiejętność w życiu przydatna - lepiej ją posiąść później niż wcale).

 

P.S. (ezehiel, to znaczy mniej więcej "poza głównym tematem") - w tym temacie widziałem bardziej szkodliwe wątki dotyczące informacji mogących negatywnie wpłynąć na populację ryb (niestety) w okolicy Warszawy -  ciesze się, że zwróciłeś uwagę na mnie - osobnika, który stara się w sposób "nie fair" wykorzystać informacje z forum do... No właśnie do czego? Zwracam się do moderatorów do skasowania mojego potencjalnie "kłusowniczego konta", które potencjalnie (w tym przypadku) zagraża populacji okonia (i nie tylko pewnie) na obszarze  "Kanału Żerańskiego".



#647 OFFLINE   leszczynski.bp

leszczynski.bp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaZąbki/Bielsk Podlaski
  • Imię:Łukasz

Napisano 06 marzec 2016 - 22:05

Cześć Pawełku.
Zacznijmy o SSR. Jeżeli dobrze pamiętam należało zdać egzamin przed PSR na strażnika SSR.

Co do czytania forum ździwiłbyś się kto nas czyta lub kto jest na forum.

Forum jest od dzielenia wiedzą ale nie taką jak godziny wizyt PSR, SSR.
Żadna to tajemnica jednak zostawmy dla siebie takie informacje.

Na 30 lat miałem 2 kontrole nad wodą.
Często jak jestem nad Wisłą to kumpla 2 razy skontrolują, a mnie ani razu.

Nie sposób się nie odnieść...

 

W sumie dwa razy byłem nad Kanałem Żerańskim. Po tych dwóch wizytach odniosłem wrażenie (może nie słuszne ezehiel), że są tam dwa brzegi.... Czysto hipotetycznie można przyjąć, że PSR, SSR kontrolując jeden jest widoczna na drugim.. Też hipotetycznie można założyć, że pociąga to za sobą pewne skutki...

 

Powtórzę, tylko, że na forum są info bardzie "dokładne" i bardziej "przydatne" dla "niepożądanych" gości forum niż godziny wizyt...

 

Zakładając, że wędkujesz od 0 roku -masz co najmniej 30 lat - (to przykre) - a to, że kolega ma kontrole, a ty nie to o czym świadczy? Ja mam tez prawie 30 i nie wiem. 



#648 OFFLINE   MarcinZet

MarcinZet

    GO BARBLESS!!!

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2749 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Zawora

Napisano 10 marzec 2016 - 01:45

Słuchajcie - jest taki nieśmiały pomysł, żeby któregoś pięknego dnia ogarnąć nieformalne, towarzyskie spotkanie SFP Warsaw Chapter na Moczydle, którego celem przede wszystkim ma być wysprzątanie brzegów tej wody. Jestem tam bardzo często i to, co ostatnio wyłoniło się spod lodu po zimie wygląda - wprost mówiąc - źle, tragicznie. Może znajdą się chętni do odbycia rundki do wyzbierania śmieci, następnie oddając kilka towarzyskich rzutów na wodę? Chętni?

 

Miasto (dokładnie Wydział Ochrony Środowiska dzielnicy Wola) ma zakontraktowane czyszczenie parku (którego niepodzielnym elementem są stawy Moczydło), jednak kontraktorzy skutecznie, według sobie znanej wiedzy, omijają syf pływający wzdłuż brzegów największego stawu (tu problem jest najbardziej wyraźny). Pokażmy, jako powinno się to zrobić - udokumentujmy, zróbmy zdjęcia, nakręćmy film - pokażmy tym samym UD, że można, że to nic nie boli - a Państwo nic tym samym nie kosztuje.

 

Na pewno kilka fajnych ryb nam się za to odwdzięczy i zamelduje gdzie trzeba, najlepiej na bezzadziorowych hakach;-)

 

Czekam na ochotników, worki zapewniam! Niech uzbiera nas się kilkanaście zapaleńców, ustalimy termin, zróbmy coś fajnego i pożytecznego. Satysfakcja na pewno zostanie na długo.

 

Worki mogą być na tyle duże i wytrzymałe, że cały gumofilc w takowy wejdzie;-)


  • w6i6e6, slava, Pisarz.......ewski Piotr i 1 inna osoba lubią to

#649 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 10 marzec 2016 - 06:40

Kiedy?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

#650 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 10 marzec 2016 - 08:16

Jestem
  • MarcinZet lubi to

#651 OFFLINE   ManieQ

ManieQ

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1336 postów
  • LokalizacjaBłonie/k Wawy i oklice
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Wróbel

Napisano 10 marzec 2016 - 08:42

Marcin może by tak załatwić od miasta kontener na te śmieci, bo co z tymi workami zrobić?? Pewnie trochę tego "miodu" będzie :(

Jak termin podpasuje to i ja przybędę :)


  • MarcinZet lubi to

#652 OFFLINE   MarcinZet

MarcinZet

    GO BARBLESS!!!

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2749 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Zawora

Napisano 10 marzec 2016 - 08:45

Kiedy?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

Wkrótce, zobaczmy najpierw jaką siłą dysponujemy.

 

Marcin może by tak załatwić od miasta kontener na te śmieci, bo co z tymi workami zrobić?? Pewnie trochę tego "miodu" będzie :(

Jak termin podpasuje to i ja przybędę :)

To najmniejszy problem, na ten moment chciałbym uzyskać informację odnośnie liczby chętnych do takiego przedsięwzięcia. Dzięki za odzew!



#653 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 10 marzec 2016 - 08:45

Kontener ze 400pln.


Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

#654 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 10 marzec 2016 - 08:52

Z workiem do autobusu i do firmy sprzątającej pod drzwi a potem sypiemy pełny SF.
  • sajdol1 i ezehiel lubią to

#655 OFFLINE   MarcinZet

MarcinZet

    GO BARBLESS!!!

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2749 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Zawora

Napisano 10 marzec 2016 - 09:00

Z workiem do autobusu i do firmy sprzątającej pod drzwi a potem sypiemy pełny SF.

Wyśmienity plan;-)



#656 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 10 marzec 2016 - 09:05

To może od razu weźmiemy opony, zrobimy ognisko i puściły Kazika na żywo - spalaj się
Płoń płoń parlamencie..

Będzie niezła promocja SF:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

#657 OFFLINE   sajdol1

sajdol1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 10 marzec 2016 - 10:03

Marcin musisz określić +/- termin. Jeśli po 15-stym to jest szansa, że dołączę. Może jeszcze kogoś zorganizuję.


  • MarcinZet lubi to

#658 OFFLINE   Sicu

Sicu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaGdańsk/Warszawa
  • Imię:Maciej

Napisano 10 marzec 2016 - 10:08

Jak nie będę aktualnie w Gdańsku to się piszę!


  • MarcinZet lubi to

#659 OFFLINE   MarcinZet

MarcinZet

    GO BARBLESS!!!

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2749 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Zawora

Napisano 10 marzec 2016 - 10:13

Marcin musisz określić +/- termin. Jeśli po 15-stym to jest szansa, że dołączę. Może jeszcze kogoś zorganizuję.

Planuję wstępnie z początkiem kwietnia się przespacerować i pozbierać syf, czyli po okresie świątecznym. Ok, super - jest nas już kilka osób, więc może coś z tego wyjdzie dobrego;-)



#660 OFFLINE   w6i6e6

w6i6e6

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:Wiesław
  • Nazwisko:http://polamanie-kija.blogspot.com/

Napisano 10 marzec 2016 - 11:12

Wstępnie się piszę, jeśli oczywiście termin pozwoli. Póki co weekedny w marcu mam raczej wolne więc powinno się udać.


  • MarcinZet lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: miasto, warszawa, street fishing, poland, urban fishing

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych