Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Za co kochacie Beast Mastery?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
261 odpowiedzi w tym temacie

#181 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 27 sierpień 2015 - 21:12

:rolleyes:


Użytkownik Tomek O edytował ten post 28 sierpień 2015 - 05:18


#182 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4441 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 21:13

Widzę, że bardzo lubicie rozmowy ze mną, a nawet dla niektórych stały sie one nawet formą ćwiczenia osobistych możliwości na tak uczynnie podetkniętym drążku. Wręcz szansą na zaistnienie .. :) Lubię ludziom pomagać ..

 

Choć oczywiście jeszcze bardziej zajebiście można zabłysnąć w roli głuchego i ślepego wielbiciela Beastmaster'ów, które oprócz tego że są prymitywnym, chińskim rympałem, dają owym absztyfikantom wędkarskiego świata szansę na spotkanie ze sprzętowym objawieniem,  obcowania z wiecznie żywym obiektem kultu, relikwią certyfikowaną osobiście przez półboskiego naganicza..

Na kolanach, oczywiście.. jak prości reklamożercy :)   

 

 

Powiem krotko: o k...a!!!!! Rozwaliles mnie na lopatki, leze i kwicze ze smiechu :) :) :) 


  • Bartas93 lubi to

#183 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1590 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 27 sierpień 2015 - 21:18

Wszyscy chyba kwiczą , dlatego pewnie modetatorzy zostawiają tak radośnie rozwinięte tematy.Kupa śmiechu, szkoda , że kosztem forum...
  • Bartas93 lubi to

#184 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4441 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 21:27

Bo  wedle mnie to Salwek ma racje, mialem w rekach bistmiszcze i tak na prawde w porownaniu do CD Taiaha 25 lbs to faktycznie rympaly. Ok jak ktos kupil za 200 zl,polowil, pasuje ale jak placi pinc stow plus przezbrojenie to nie jest to najlepszy pomysl, ze tak powiem delikatnie. 


  • Bolesław lubi to

#185 OFFLINE   Lars

Lars

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 377 postów
  • LokalizacjaNidzica

Napisano 27 sierpień 2015 - 21:35

Jego kasa, jego sprawa. Po co to się nad tym więcej rozwodzić.
Jest jeszcze jeden ważny element tej całej układanki - sentyment.

Użytkownik Lars edytował ten post 27 sierpień 2015 - 21:37

  • Melanzyk, Andrzej Leśniak, Szymon82 i 1 inna osoba lubią to

#186 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1590 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 27 sierpień 2015 - 21:36

Myślałem, że rodbuilding niema ograniczeń i jak ktoś ma ochotę to może sobie go jeszcze w tytany ubrać.Twój dobry pomysł dla mnie może być poroniony i na odwrót.
Mówimy o kijkach do kupienia w cenie plecionki i kilku woblerów , chyba wszyscy rozumiemy, że lepiej mieć Taiahe , jeszcze lepiej za 250 zł
  • Józef Lesniak lubi to

#187 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 27 sierpień 2015 - 22:55

Panowie powiem tak. Chciałbym zobaczyć te Wasze Talony, Taihy czy inne duperszwance w sytuacji, która przydarzyła mi się kilka wypraw temu - NIESTETY :( :wacko: :unsure:

 

Zaciąłem na wyżej pokazanego BM-a na Piranię 105g rybę 95+ (Tak jest, rzucam przynętami po 100g+ wędką do 50g. Mało tego, jak trzeba to wyrzucę i 250g przynętę trollingową z tegoż ów BM-.a bez zawahania). Próbuję podebrać ów rybę ręką, niestety nieskutecznie i ryba robi odjazd pod łódź. Problem w tym, że nowa plecionka 40lb owinęła się jakoś o szczytówkę. Zero amortyzacji tylko siłówa między BM-em a bardzo mocną rybą na ok 2 metrowym kawałku plecionki 40lb.

 

Niestety dla ryby, plecionka nie wytrzymała (mam nadzieję, że sobie poraziła z usunięciem Piranii). Chciałbym zobaczyć w podobnej sytuacji te Wasze super wędziska :ph34r: i Waszą minę jak kijek za 1,5 kafla pęka :D

 

Jakby BM strzelił to co? W sumienic, byłbym w plecy 3 stówki a nie 5 razy więcej ;) Mam to nagrane na video i jak się nada do publikacji to może wrzucę.

 

Prawda jest jedna Panowie, jak Was stać na łowienie kijami z pracowni za 1,5 czy 2k zł to dobrze, ale nie negujcie tych co łowią czymś tańszym (nie zawsze gorszym). Jakby każdego było stać na Ferrari to nie były by takie wyjątkowe B)

 

Pozdr

M



#188 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1619 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 27 sierpień 2015 - 23:15

Sławek, specjalnie dla Ciebie!

 

 

Marek Szymański. On musi mieć w dłoni BMa. Co za półboski naganiacz.

 

i jeszcze:

 

Tu też musi być Shimano w rękach naganiacza!

 

A fee.



#189 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3232 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 23:20

Coś w tym jest co pisze Melek ;) ja od dłuższego czasu łowię na Jaxon Eternum Spin 270 5-20g. Przerzuciłem sporo wędek, ale żadna nie leżała mi w ręce tak jak ta.

Większość na dźwięk "Jaxon" się wzdryga, ale mi to nie przeszkadza, wg. mnie Eternum to bardzo dobra seria i tyle. Wędki używam do połowu kleni i pstrągów. Kij bardzo dobrze trzyma ryby, zapas mocy też ma spory, przyłów szczupaka czy brzany znosi bez problemu.

Największy plus to oczywiście cena- +/- 120 zł B) 

Wędka ma u mnie przerąbane, nieraz macham przynętami +50g (ustawianie woblerów), zahaczam o drzewa, upuszczam na kamienie. Oczywiście dwóch ostatnich nie robię celowo, trudne technicznie łowiska mi to fundują ;)

Podsumowując nie ulegajmy stereotypom, czasem droższe nie znaczy lepsze B)

Trochę odbiegłem od tematu (BM), już mnie nie ma :lol:


  • Józef Lesniak lubi to

#190 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 28 sierpień 2015 - 05:32

No to pomogę ..

Cały ten watek jest niczym innym jak tylko wałkowaniem zupełnie prostego, całkiem przy tym banalnego ale zarazem klasycznego przykładu czym jest dziś marketing. Handlowy, światopoglądowy czy polityczny. Albowiem w taki właśnie prosty sposób zarządza się waszymi poglądami, przekonaniami, emocjami.. i portfelem.. Można w ten sposób ożenić ludziom nieomal wszystko, zyskując ich wdzięczność, miłość jak widzę, status idola, nawet niezasłużony szacunek . Larsów, Józków, Szymonów, wojjciechów, przytłaczającej większości.. Zwyczajnie programuje się wam świat - taki jest wasz los. Wybieracie tylko to co wam wskażą , walcząc później zajadle w obronie własnych ponoć wyborów :) Rozumiem że niektórym trudno to będzie pojąć , a jeszcze trudniej z okrutna prawdą się pogodzić :( No cóż ..

Ale czemu we mnie kamieniem, kiedym zdrowy jestem  :)  Bo niepodatny na akces do szczęśliwego jak widzę stada :huh: ?   

Mówię jak jest !


Użytkownik Sławek Oppeln Bronikowski edytował ten post 28 sierpień 2015 - 05:33


#191 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1590 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 28 sierpień 2015 - 06:01


Mianujesz się samozwańczym mesjaszem, który jako jedyny posiadł wiedzę o wszechświatach a nie odpowiedziałeś w sumie na żadne zadane przez nas pytanie.
Ktoś kiedyś powiedział aby z Tobą rozmawiać a nie bezmyślnie obrażać - nie jest to możliwe.Nie potrafisz rozmawiać z ludźmi.
W przeciwieństwie do Ciebie daruję sobie ocene Twojej osoby tak jak Ty nas oceniłeś.Postaram się też już nigdy więcej nie wchodzić i nie udzielać się w tematach, w których zabierasz głos.Szkoda czasu na wczuwanie się w takie zabawy.

Użytkownik Szymon82 edytował ten post 28 sierpień 2015 - 06:40

  • Józef Lesniak lubi to

#192 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1645 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 28 sierpień 2015 - 06:13

Chyba wystarczy Panowie.

Nie lowiłem BMami i widze, ze nie dowiem się nic o wyjątkowości tych blanków, wyjatkowości tak wyjątkowej ze własnie zasiadam do kolejnego przezbrojenia, teraz w tytany fuji torzite....

Proszę o zmakniecie


Użytkownik yglo edytował ten post 28 sierpień 2015 - 06:13


#193 OFFLINE   pepe_79

pepe_79

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 671 postów
  • LokalizacjaBełchatów
  • Imię:Paweł

Napisano 28 sierpień 2015 - 08:22

Bo tu nie ma się czego "dowiadywać" @yglo. Nie ma nic wyjątkowego w BM'ach. Ot najzwyklejsze kluskowate kompozyciaki jakich mnóstwo na półkach sklepowych. Tylko, że te pozostałe jakoś nie zostały tak "odkryte" przez brać wędkarską jak BM'y.

Chociażby Ron Thompson Tyran. Też "dużomogące" patyki, podobne do BM'ów, a i sporo tańsze. Jednak próżno szukać na ich temat takich "Ochów i Achów" jak w przypadku BM.

https://www.youtube....h?v=uZQEv6ziB8A

https://www.youtube....h?v=TMCqFNzeoEQ

https://www.youtube....h?v=6is4pkeZh8k

 

Patrząc na takie Tyrany uważam, że BM'y nie zasługują na "miłość wędkarzy".


Użytkownik pepe_79 edytował ten post 28 sierpień 2015 - 08:26

  • Dienekes i Little Wing lubią to

#194 OFFLINE   Lars

Lars

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 377 postów
  • LokalizacjaNidzica

Napisano 28 sierpień 2015 - 08:26

Chyba wystarczy Panowie.
Nie lowiłem BMami i widze, ze nie dowiem się nic o wyjątkowości tych blanków, wyjatkowości tak wyjątkowej ze własnie zasiadam do kolejnego przezbrojenia, teraz w tytany fuji torzite....
Proszę o zmakniecie

@yglo zwróć uwagę na pewien dobrze znany banał, że to co wyjątkowe dla jednych dla Ciebie takim być nie musi.
PS. Sławkowi się znowu płyta zacięła. Kto pomoże?

#195 OFFLINE   przemofight

przemofight

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 385 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 08:35

a Sławek to wędkarz ?? :)


  • Pickerel lubi to

#196 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 08:44

Na konkretne ryby i częste ich brania są to kije bardzo ok.Ostatnio wciągnęły mnie wąsate .Po pierwszym holu suma 170cm na niedrogiej ale dobrej wędce w życiu nie wpadłbym na pomysł żeby wywalać tyle kasy na kij z pracowni.Miałem i jak dla mnie ten tani sprawował się duzo lepiej niż hyper mega węda za blisko 1500zł.Nie wpomnę o komforcie psychicznym podczas walki z rybą,walki nie muleniem.Łowię często dość drogim sprzętem ale nie wszędzie jest on potrzebny a w niektórych sytuacjach bardziej przeszkadza niż pomaga.  


Użytkownik Tomy edytował ten post 28 sierpień 2015 - 08:47


#197 Guest_Piokowal_*

Guest_Piokowal_*
  • Guests

Napisano 28 sierpień 2015 - 10:32

Bo Panie kochany, Beast Master to taki  wędkarski kałasznikow. Z bardzo wielu pojedynków wychodzi cało i zdrowo i wojny wygrywa. Z rybami oczywiście.

Komentarz zbyteczny: http://jerkbait.pl/t...-9#entry1728715



#198 OFFLINE   Lars

Lars

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 377 postów
  • LokalizacjaNidzica

Napisano 28 sierpień 2015 - 11:08

Jeszcze jedno @yglo do kwesti sensu przezbrajania wędek pokroju BM należy podejść tak jak do odnawiania starych, nie koniecznie wartościowych (wartość pieniężna) aut. W każdej pasji istnieją aspekty gdzie są wartości znacznie wyższe od pieniądza.

Użytkownik Lars edytował ten post 28 sierpień 2015 - 11:09

  • Andrzej Leśniak, homax i Józef Lesniak lubią to

#199 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5360 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 28 sierpień 2015 - 15:06

Mnie się wydaje, że taka sama burza w szklance wody była by przy dowolnie wybranym spopularyzowanym (obojętnie przez kogo) kiju, blanku, kołowrotku, czy czym tam jeszcze, bo podłożem tej dyskusji z morskiej pianki nie jest tytułowa wędka, tylko chęć "udowadniania" - jeśli ktoś sam co kolwiek łowi, wraz z protezą podpórki Szymonem czy inną znaną i cenioną osobą...

Czy nie lepiej jest napisać, lubię tę wędkę, zamiast wydawać osąd,- doskonała wędka ( co jest już nadużyciem) - reszta to szrot (niepotrzebna i głupia prowokacja)?



#200 OFFLINE   Bander

Bander

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1000 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Radek

Napisano 28 sierpień 2015 - 15:17

Mnie się wydaje, że taka sama burza w szklance wody była by przy dowolnie wybranym spopularyzowanym (obojętnie przez kogo) kiju, blanku, kołowrotku, czy czym tam jeszcze, bo podłożem tej dyskusji z morskiej pianki nie jest tytułowa wędka, tylko chęć "udowadniania" - jeśli ktoś sam co kolwiek łowi, wraz z protezą podpórki Szymonem czy inną znaną i cenioną osobą...

Czy nie lepiej jest napisać, lubię tę wędkę, zamiast wydawać osąd,- doskonała wędka ( co jest już nadużyciem) - reszta to szrot (niepotrzebna i głupia prowokacja)?

 

Wszystko zależy kto byłby właścicielem tego sprzętu ;)

 

A do pewnych rzeczy należy dorosnąć. Niektórzy nie osiągają nigdy "pełnoletności". Ostatnia uwaga nie odnosi się do nikogo konkretnie, ot takie luźne spostrzeżenie.