Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PRACOWNIA MATUSIAK

rodbuilding pracownia

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1321 odpowiedzi w tym temacie

#541 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 04 luty 2013 - 18:48

Terminu nie było tym bardziej ze blanki sa blackabyss,poza tym sa gotowe do wysyłki i na piątek bada na miejscu wiec bez stresu ,a termin to 6-7 tygodni  niestety mam tylko dwie rece a doba ma 24 godziny i tu nic  się nie przyspieszy i tak pracuje po 16godzin a produkt końcowy ma być jak klient sobie życzy i wykonany na najwyższym poziomie 

Oczywiscie do dzis patyki nie dojechaly.. tylko dlaczego to  mnie nie dziwi !!?

Po pierwsze dlatego, ze pierwsza wplate/zaliczke 1000zl wplacilem 2012-09-25..

Ale ze Piotr sie slabo interesowal moim tematem, to postanowilem kupic dwa blanki z wyprzedarzy FC i mu doslac.  blanki doslalem 2012.11.08.  Mialy byc pod koniec lada chwila, ostatecznie pod koniec listopada - z racji, ze juz niby byly ukonczone doplacilem 450zl. 2012-11-28..

Mysle sobie, ze nie jest zle w koncu niebawem dojada.. i tak co chwile bylem zbywany, ze zaraz za momencik.. minol grudzien..

Gdy po raz kolejny probowalem sie upomniec o swoje, kolega Matusiak powiedzial, ze jest na wyjezdzie, a kije oczywiscie ukonczone itd. tylko musi poprostu je wyslac - tak wysyla do dzis.

Panie Matusiak  w ubieglym tygodniu minelo 5 miesiecy..

Pisanie, ze nie bylo zadnego terminu ukonczenia wedzisk swiadczy tylko o tym, ze klijent jest traktowany niepowaznie, a w tym wypadku ja..

Oczywiscie dzisiaj kolega Piotr nawet telefonu nie odbiera, bo po co ??

Kije w zamysle proste w wykonaniu, calosc na alconite, bez zadnych pizdrykow..

 

Piotr napisales, ze masz tylko jedna pare rak i zapierdzielasz po 16 godzin ?

Chlopie. wzieles kase, blanki, przyjeles moje projekty do realizacji i smiesz wypisywac, ze nie masz czasu ??!!

W dupie to mam, jak dla mnie mozesz robic po 24 godziny na dobre, skoro masz takie podejscie do tematu.

Przykre jest to, ze tak wyszlo, ale nie zamierzam czekac na kije w nieskonczonosc !!


Użytkownik blackabyss edytował ten post 04 luty 2013 - 18:51


#542 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9538 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 04 luty 2013 - 18:57

Tak. No cóż. U mnie słowo, jak "u Pawlaka". Dlatego nie dziwię się wzburzeniu Zamawiającego :mellow: .



#543 OFFLINE   suli102

suli102

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 468 postów
  • LokalizacjaDerby/Glogow

Napisano 04 luty 2013 - 19:03

Ja tez już czekam ze 3 miesiące co prawda w innej pracowni, ale wole nikogo nie poganiać bo nie chciałbym łowić krzywym kijem .Pozdrawiam

#544 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 04 luty 2013 - 19:08

Ile to mozna.. to nie na moje nerwy. Ciagle obietnice , ze ukonczone itd. po co sie oklamywac ??

i jeszcze gosc wyjezdza z tekstem, ze nie bylo terminu.. no litosci, byla jak ale sie szanujmy.

Skoro nie ma chlopak czasu, to po co przyjmuje zamowienia - a teraz wychodza kwasy

eh.



#545 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4087 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 04 luty 2013 - 19:29

Panowie Zleceniodawcy, szanujcie swój czas i pieniądze... Czytam i zrozumieć nie mogę jak można się godzić wodzeniem za nos w okresie 3-6 miesięcy... Zrobiłem w pracowniach kilkadziesiąt kijów, każdy patyk  od momentu uruchomienia - zamknięcia usługi to 2-6 tygodni. Albo mam szczęście albo Wasze zlecenia trafiły pod zły adres... 


  • Dienekes i Zwierzu lubią to

#546 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2138 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 05 luty 2013 - 00:00

Ja bym spojrzał na to w inny sposób........ile filmów "zaj..tych" powstało w tym czasie z udziałem pana Matusiaka.



#547 OFFLINE   joza67

joza67

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 296 postów
  • LokalizacjaRzuchów /Dąbie
  • Imię:Józef
  • Nazwisko:Sędziak

Napisano 05 luty 2013 - 12:08

Trochę to przykre ale widocznie zalazłeś mu mocno za skórę i teraz cię wozi.



#548 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 05 luty 2013 - 12:58

Joza67 tak powaznie to chyba sam nie wierzysz w to co piszesz - blackabyss zalazł Piotrkowi za skóre i ten go ściemnia w ramach zemsty :) to sie kupy nie trzyma

 

mam tylko nadzieje że sprawa dobrze sie zakonczy bo Piotrek to artysta ale o klienta dbac trzeba !



#549 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 05 luty 2013 - 16:15

Kontakt z Piotrem mialem caly czas w miare dobry, no ale w koncu konczy sie moja cierpliwosc.

Wczoraj mialem telefon, ze niby wszystko bedzie oki - ja nie wierze, ze tak bedzie, a WIEM

Poki co nie mam, ani patykow, ani informacji o konkretnej potwierdzonej wysylce.

To co wyslalem, kase, blanki do mnie wroci w postaci pieknych customow - bo jesli niee, to juz bedzie problem pana Matusiaka, nie moj.

Moj problem jest taki, ze co chwile dostaje informacje, ze kije sa gotowe i czekaja do wysylki - tak od konca listopada. Dlatego zdecydowalem tutaj opisac, jak to jest byc przyjemnie klientem Piotra Matusiaka.



#550 OFFLINE   joza67

joza67

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 296 postów
  • LokalizacjaRzuchów /Dąbie
  • Imię:Józef
  • Nazwisko:Sędziak

Napisano 05 luty 2013 - 18:20

Jestem pewien że wszystko dobrze sie zakończy, ja z pod ręki Piotra mam kilka bardzo fajnych patyków i nigdy nie było żadnych problemów z terminami itp sprawami, dlatego tymbardziej dziwi mnie cała sprawa.



#551 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9538 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 05 luty 2013 - 18:26

A mnie dziwi, że Piotrek, wywoływany do tablicy, milczy  :wacko:


Użytkownik popper edytował ten post 05 luty 2013 - 18:27


#552 OFFLINE   patronservice

patronservice

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 243 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 05 luty 2013 - 18:47

Ja też mam trzy patyki od Piotrka, a czwarty w drodzę i problemów nigdy nie miałem.

Jestem pewien , że się niebawem odezwię



#553 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 05 luty 2013 - 19:20

Oczywiscie do dzis patyki nie dojechaly.. tylko dlaczego to  mnie nie dziwi !!?

Po pierwsze dlatego, ze pierwsza wplate/zaliczke 1000zl wplacilem 2012-09-25..

Ale ze Piotr sie slabo interesowal moim tematem, to postanowilem kupic dwa blanki z wyprzedarzy FC i mu doslac.  blanki doslalem 2012.11.08.  Mialy byc pod koniec lada chwila, ostatecznie pod koniec listopada - z racji, ze juz niby byly ukonczone doplacilem 450zl. 2012-11-28..

Mysle sobie, ze nie jest zle w koncu niebawem dojada.. i tak co chwile bylem zbywany, ze zaraz za momencik.. minol grudzien..

Gdy po raz kolejny probowalem sie upomniec o swoje, kolega Matusiak powiedzial, ze jest na wyjezdzie, a kije oczywiscie ukonczone itd. tylko musi poprostu je wyslac - tak wysyla do dzis.

Panie Matusiak  w ubieglym tygodniu minelo 5 miesiecy..

Pisanie, ze nie bylo zadnego terminu ukonczenia wedzisk swiadczy tylko o tym, ze klijent jest traktowany niepowaznie, a w tym wypadku ja..

Oczywiscie dzisiaj kolega Piotr nawet telefonu nie odbiera, bo po co ??

Kije w zamysle proste w wykonaniu, calosc na alconite, bez zadnych pizdrykow..

 

Piotr napisales, ze masz tylko jedna pare rak i zapierdzielasz po 16 godzin ?

Chlopie. wzieles kase, blanki, przyjeles moje projekty do realizacji i smiesz wypisywac, ze nie masz czasu ??!!

W dupie to mam, jak dla mnie mozesz robic po 24 godziny na dobre, skoro masz takie podejscie do tematu.

Przykre jest to, ze tak wyszlo, ale nie zamierzam czekac na kije w nieskonczonosc !!

A ja myślałem o tunningu jakiejś korbki w kołowrotku.Patrząc na terminy to zamawiający kolega napisał raczej się nie zdecyduję :D .


Użytkownik Jozi edytował ten post 05 luty 2013 - 19:21


#554 OFFLINE   kondzio 77

kondzio 77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 481 postów

Napisano 05 luty 2013 - 21:32

Oczywiscie do dzis patyki nie dojechaly.. tylko dlaczego to  mnie nie dziwi !!?

Po pierwsze dlatego, ze pierwsza wplate/zaliczke 1000zl wplacilem 2012-09-25..

Ale ze Piotr sie slabo interesowal moim tematem, to postanowilem kupic dwa blanki z wyprzedarzy FC i mu doslac.  blanki doslalem 2012.11.08.  Mialy byc pod koniec lada chwila, ostatecznie pod koniec listopada - z racji, ze juz niby byly ukonczone doplacilem 450zl. 2012-11-28..

Mysle sobie, ze nie jest zle w koncu niebawem dojada.. i tak co chwile bylem zbywany, ze zaraz za momencik.. minol grudzien..

Gdy po raz kolejny probowalem sie upomniec o swoje, kolega Matusiak powiedzial, ze jest na wyjezdzie, a kije oczywiscie ukonczone itd. tylko musi poprostu je wyslac - tak wysyla do dzis.

Panie Matusiak  w ubieglym tygodniu minelo 5 miesiecy..

Pisanie, ze nie bylo zadnego terminu ukonczenia wedzisk swiadczy tylko o tym, ze klijent jest traktowany niepowaznie, a w tym wypadku ja..

Oczywiscie dzisiaj kolega Piotr nawet telefonu nie odbiera, bo po co ??

Kije w zamysle proste w wykonaniu, calosc na alconite, bez zadnych pizdrykow..

 

Piotr napisales, ze masz tylko jedna pare rak i zapierdzielasz po 16 godzin ?

Chlopie. wzieles kase, blanki, przyjeles moje projekty do realizacji i smiesz wypisywac, ze nie masz czasu ??!!

W dupie to mam, jak dla mnie mozesz robic po 24 godziny na dobre, skoro masz takie podejscie do tematu.

Przykre jest to, ze tak wyszlo, ale nie zamierzam czekac na kije w nieskonczonosc !!

Witam cie kolego @blackabyss z racji ze współpracuje z Piotrem to znam
temat od podszewki i mijasz się troszeczkę z prawda ,wpłaciłeś pieniądze
po odebraniu pierwszego kija ,twierdząc ze na poczet przyszłego kija ze
interesuje cie CD ,Piotr powiedział ci ze nie ma blanków wiec
stwierdziłeś ze spoko i dlatego nie rozumie ze ty liczysz sobie termin
od wpłaty o która nikt cie nie prosił i ustalasz sobie termin nie
konsultując tego  ,po jakimś czasie zadzwoniłeś i powiedziałeś ze
kopiłeś na wyprzedaży 2 blanki i wysyłasz do uzbrojenia ,nagle zrobiły
się 2 wędki nie jedna a jak ci Piotrek powiedział ze nie brał pod uwagę
starej serii bo nie ma na nie gwarancji to twoja odpowiedz była
pierd.....gwarancje i ze się nie spieszy z budowa byłem przy tym jak
rozmawialiście,wiec nie rozumiem po co to zamieszanie


Użytkownik kondzio 77 edytował ten post 05 luty 2013 - 21:34

  • Karol Krause lubi to

#555 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 05 luty 2013 - 21:36

myślę,że lepszym rozwiązaniem było by gdyby Pan Matusiak odezwał się osobiście,bo teraz to tak "nijak" wygląda.... :rolleyes:



#556 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18653 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 luty 2013 - 21:57

Tak, prokurator zabrał już głos, wypowiedział się również obrońca, teraz proponuję żeby wypowiedział sie sam oskarżony ;)  i do tego czasu przymykam wątek. Mam nadzieję że nie będziemy musieli długo czekać i że szybko będę mógł go odblokować...



#557 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 06 luty 2013 - 11:48

Wiec oskarżony zabiera głos ,i przyznaje się bez bicia ze podszedłem do sprawy lajtowo bo terminu nie było ,troszkę pomieszało szyki to ze przyszły 2 blanki nie jeden wiec musiałem gdzieś wcisnąć budowę drugiego kija ,a tak jak napisał Konrad nikt ze mna nie konsultował wcześniej budowy 2 wedek cały czas była mowa o 1 patyku ,rozmawiałem wczoraj z kolega telefonicznie bo nie miałem dostępu do neta i kolega wiedział bo rozmawiałem z nim w poniedziałek miałem bierzmowanie corki .Nie jestem bez winy bo można było je wysłać i było by ok ,ale jak zwykle jak sie człowiek spieszy to sie diabeł cieszy ,a podstawowy błąd to ze nie ustaliłem terminu budowy patyków ,i tak jak pisałem wcześniej patyki sa skończone dziś już zamówiłem kuriera w piątek kije będą na miejscu i mam nadzieje ze kolega będzie zadowolony i potwierdzi ze patyczki doszły ,za całe zamieszanie przepraszam ,no cóż człowiek uczy się na własnych błędach

Sprawa jest załatwiona bo inaczej być nie mogło nie jestem oszustem i nie miałem zamiaru nikogo oszukać pozdrawiam  i przepraszam za zamieszanie 

Matusiak Piotr


  • fish28 i Tomasz eS lubią to

#558 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 06 luty 2013 - 20:55

Witam cie kolego @blackabyss z racji ze współpracuje z Piotrem to znam
temat od podszewki i mijasz się troszeczkę z prawda ,wpłaciłeś pieniądze
po odebraniu pierwszego kija ,twierdząc ze na poczet przyszłego kija ze
interesuje cie CD..

czy ja kondzio77 zamawialem u ciebie kije ?

a moze jakas podszewke ?

Nie przypominam sobie.

To co napisales w pierwszych zdaniach nawet kupy sie nie trzyma.

Czy ja naprawde musze wyciagac kazdy brud na wierzch ? Kiedy byl pierwszy przelew za pierwszy kij, a kiedy byla zaliczka na kolejny itd. ?? narazie oszczedze to sobie, bo ekspert @Friko znowu poczuje sie urazony i bedzie usowal moje posty i mnie blokowal. Ale jesli komus bardzo zalezy na tym, to zrobie to, bo nie pozwole sobie, aby ktos naginal prawde w swoja strone.

 

Tak sprawa z Piotem Matusiakiem wydaje sie byc zakonczona. Kije poprostu dojada i koniec bedzie mojego lamentu.

Umowilem sie wczoraj, ze wstawie fotki z pracy Piotra.

Kontakt wczoraj byl jak najbardziej kolezenski i taki byl rowniez wczesniej.

Wczoraj do mnie dotarlo, ze kolega Matusiak ma tak naprawde zajeta niemal kazda chwile.

Mysle sobie, ze to jego sprawa czy pracuje po 8, 16 godzin na dobe. A jak sie czuje na silach to niech pracuje po 24 ;/ Jego sprawa - z tym ze ja jako klient nie mam zamiaru tego odczuwac na wlasnej dupie.


Użytkownik blackabyss edytował ten post 06 luty 2013 - 20:59

  • tofik lubi to

#559 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 06 luty 2013 - 23:22

Spoko nie ma co już sie stresować,jak się zdecydujesz na następny projekt zrobię go w trybie expresowym i tym się zrewanżuję za ten długi termin ,ja na ciebie nie narzekam bo nie ma o co błędy popełniliśmy i trzeba wyjąc wnioski i będzie coraz lepiej     



#560 OFFLINE   kondzio 77

kondzio 77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 481 postów

Napisano 07 luty 2013 - 00:04

czy ja kondzio77 zamawialem u ciebie kije ?

a moze jakas podszewke ?

Nie przypominam sobie.

To co napisales w pierwszych zdaniach nawet kupy sie nie trzyma.

Czy ja naprawde musze wyciagac kazdy brud na wierzch ? Kiedy byl pierwszy przelew za pierwszy kij, a kiedy byla zaliczka na kolejny itd. ?? narazie oszczedze to sobie, bo ekspert @Friko znowu poczuje sie urazony i bedzie usowal moje posty i mnie blokowal. Ale jesli komus bardzo zalezy na tym, to zrobie to, bo nie pozwole sobie, aby ktos naginal prawde w swoja strone.

 

Tak sprawa z Piotem Matusiakiem wydaje sie byc zakonczona. Kije poprostu dojada i koniec bedzie mojego lamentu.

Umowilem sie wczoraj, ze wstawie fotki z pracy Piotra.

Kontakt wczoraj byl jak najbardziej kolezenski i taki byl rowniez wczesniej.

Wczoraj do mnie dotarlo, ze kolega Matusiak ma tak naprawde zajeta niemal kazda chwile.

Mysle sobie, ze to jego sprawa czy pracuje po 8, 16 godzin na dobe. A jak sie czuje na silach to niech pracuje po 24 ;/ Jego sprawa - z tym ze ja jako klient nie mam zamiaru tego odczuwac na wlasnej dupie.

Ja za to nie muszę sobie nic przypominać bo pamiętam sprawe i byłem obecny przy paru rozmowach .Więcej Piotr informuje  mnie o pewnych sprawach i ustaleniach.Tak jak było pisane nie czujemy się bez winy.I nikt tu nie chce naginać prawdy w swoja stronę ,przynajmniej ja i Piotrek.

Tak jak Piotr pisał ,sprawa wędek będzie zakończona w piątek.

Tyle z mojej strony


Użytkownik kondzio 77 edytował ten post 07 luty 2013 - 00:48






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych