Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PRACOWNIA MATUSIAK

rodbuilding pracownia

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1321 odpowiedzi w tym temacie

#801 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 12 marzec 2014 - 19:33

a ja już mam dość, jaja sobie robisz, dwa woblerki nie mogą dolecieć od MIESIĄCA ! mimo, że przed wpłatą kasy spytałem czy masz je na stanie (pytanie nie bez powodu)

ile razy jeszcze przeoczysz przelew, nie zdążysz na pocztę czy napiszesz, że jutro już lecą

 

sorry, miałem się nie odzywać publicznie, ale to powoli zasługuję na publiczne "potraktowanie" ;), bo jak widać stało się już regułą



#802 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5367 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 12 marzec 2014 - 19:58

nie widzę problemu napisz jakie kolory cie interesują

Super, cieszę się  :)

Jak wiesz zapewne Piotrze trudno się rozmawia o kolorach bo każdy widzi je troszkę inaczej a już odcienie to całkiem enigma a na dodatek każde drewno przyjmuje inaczej kolor więc jak tylko wstawisz zdjęcia to dokonam natychmiast wyboru i dalej będzie jak wyżej ustaliliśmy :)

 

PS

Te ciemno wiśniowe mogą być interesujące  :rolleyes: ale zobaczymy jak to wyjdzie ;) oczywiście satyna lub polerowana satyna, koniecznie bez warstwy akrylu ;)


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 12 marzec 2014 - 20:00


#803 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 12 marzec 2014 - 21:52

a ja już mam dość, jaja sobie robisz, dwa woblerki nie mogą dolecieć od MIESIĄCA ! mimo, że przed wpłatą kasy spytałem czy masz je na stanie (pytanie nie bez powodu)

ile razy jeszcze przeoczysz przelew, nie zdążysz na pocztę czy napiszesz, że jutro już lecą

 

sorry, miałem się nie odzywać publicznie, ale to powoli zasługuję na publiczne "potraktowanie" ;), bo jak widać stało się już regułą

Wobki sa gotowe ale z ustawianiem troszkę się opóźniło mało czasu , po co te nerwy  otwierasz już sezon boleniowy ,spokojnie kolejka jest i wysyłam w kolejności zamówień nie jestem automatem a uwierz staram się jak tylko mogę,zamówień jest dużo i jak coś umknie to nie specjalnie ,mimo ze staram sie spisywać na bieżąco zamówienia   



#804 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 12 marzec 2014 - 21:52

Super, cieszę się  :)

Jak wiesz zapewne Piotrze trudno się rozmawia o kolorach bo każdy widzi je troszkę inaczej a już odcienie to całkiem enigma a na dodatek każde drewno przyjmuje inaczej kolor więc jak tylko wstawisz zdjęcia to dokonam natychmiast wyboru i dalej będzie jak wyżej ustaliliśmy :)

 

PS

Te ciemno wiśniowe mogą być interesujące  :rolleyes: ale zobaczymy jak to wyjdzie ;) oczywiście satyna lub polerowana satyna, koniecznie bez warstwy akrylu ;)

Jak beda gotowe to wstawie fotki



#805 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 12 marzec 2014 - 22:57

oki, tylko po co pisać, że już, że jutro, chłopie ja już kilka razy zapomniałem o tych woblerach, przecież można postawić sprawę jasno, zrozumiał bym, a nie zwodzić i dlatego te nerwy

 

ps. przypominam, że przed zamówieniem zapytałem czy masz na stanie


  • pepso i gracek lubią to

#806 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 12 marzec 2014 - 23:04

.... ja już kilka razy zapomniałem o tych woblerach.....

No ale w końcu sobie przypomniałeś ;)  Ja niestety zapomniałem na amen :lol:  Nawet gdybym chciał Piotra "nakrzyczeć" to nie ma sensu , bo nie pamietam co ja to kieeeedyś zamawiałem :lol: 



#807 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 12 marzec 2014 - 23:27

na szczęście posty w tym wątku mi przypominają ;)



#808 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 13 marzec 2014 - 16:15

oki, tylko po co pisać, że już, że jutro, chłopie ja już kilka razy zapomniałem o tych woblerach, przecież można postawić sprawę jasno, zrozumiał bym, a nie zwodzić i dlatego te nerwy

 

ps. przypominam, że przed zamówieniem zapytałem czy masz na stanie

,spoko jeszcze nikogo nie oszukałem,a wszyscy co była obrywka dostali po kilka gratisow ,wobki będę rozsyłał w przyszłym tygodniu 



#809 OFFLINE   Kerstein

Kerstein

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Arnold

Napisano 14 marzec 2014 - 16:05

tak i wyśle w tym tygodniu tak jak obiecałem

Wiec co mam teraz myśleć ? Następny tydzień minął i ... oczywiście nic nie nadeszło, jest to co najmniej niesmaczne a na pewno bardzo nieprofesjonalne !


  • gracek lubi to

#810 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 17 marzec 2014 - 10:45

Piortrze

Mimo tego że poinformowałeś mnie 07.03.14 na priv że "inserty poszły" to jednak ich nie dostałem i prosiłbym cie o podanie mi na priv numeru przesyłki, ponieważ będę miał możliwość sprawdzenia gdzie przesyłka się znajduje. Piszę na ogólnym ponieważ historia tych insertów jest bardzo długa interesująca i burzliwa. Zamawiając inserty rzeczywiście do mnie dotarły ...tylko inny rozmiar który odesłałem .Zobowiązałeś się wysłać prawidłowe inserty i nawet według twoich zapewnień wysłałeś je ..nawet aż trzy razy i inserty w tajemniczych okolicznościach wracały z powrotem. Chciałbym mieć okazję i możliwość prześledzenia dlaczego przesyłki nie docierają .dlatego proszę o numer tej przesyłki , ponieważ nie posądzam cie abyś zachowywał się jak dziecko i wmawiał mi że wysłałeś przesyłkę  jednak jej nie wysyłając. Świadczyło by to nie tylko o braku szacunku do mnie ale również o braku szacunku do samego siebie bo takie kłamstwa mają bardzo krótkie nóżki i potem wychodzi się na idiotę i nierzetelnego człowieka . Człowiek prowadzący poważną pracownię chyba nie pozwoliłby sobie na coś takiego.



#811 OFFLINE   dnk

dnk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 242 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Damian

Napisano 17 marzec 2014 - 16:45

A jak ma się mój phenix umbx? Miał być wysłany w tamtym tygodniu w środę.



#812 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 17 marzec 2014 - 21:16

Piortrze

Mimo tego że poinformowałeś mnie 07.03.14 na priv że "inserty poszły" to jednak ich nie dostałem i prosiłbym cie o podanie mi na priv numeru przesyłki, ponieważ będę miał możliwość sprawdzenia gdzie przesyłka się znajduje. Piszę na ogólnym ponieważ historia tych insertów jest bardzo długa interesująca i burzliwa. Zamawiając inserty rzeczywiście do mnie dotarły ...tylko inny rozmiar który odesłałem .Zobowiązałeś się wysłać prawidłowe inserty i nawet według twoich zapewnień wysłałeś je ..nawet aż trzy razy i inserty w tajemniczych okolicznościach wracały z powrotem. Chciałbym mieć okazję i możliwość prześledzenia dlaczego przesyłki nie docierają .dlatego proszę o numer tej przesyłki , ponieważ nie posądzam cie abyś zachowywał się jak dziecko i wmawiał mi że wysłałeś przesyłkę  jednak jej nie wysyłając. Świadczyło by to nie tylko o braku szacunku do mnie ale również o braku szacunku do samego siebie bo takie kłamstwa mają bardzo krótkie nóżki i potem wychodzi się na idiotę i nierzetelnego człowieka . Człowiek prowadzący poważną pracownię chyba nie pozwoliłby sobie na coś takiego

Artur to ze dostałeś 17 to sam wiesz dlaczego tak wyszło nie napisałeś jakie a ze częściej brałeś 17 to takie puściłem,16 wysłałem raz i wróciły w dodatku uszkodzone ,co do obrywek to nie specjalnie tak zrobiłem,wyszły sprawy z ktorych nie mam zamiaru sie wylewać publicznie bo to prywatne życie,temat częściowo ogarnięty i teraz gonie ,i oczywiście to moja wina ale czasami sa rzeczy ważniejsze ,zadzwonię jutro do ciebie to porozmawiamy



#813 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 17 marzec 2014 - 21:19

A jak ma się mój phenix umbx? Miał być wysłany w tamtym tygodniu w środę.

miał być gotowy i jest ,to znaczy opis ,nie wysłany ,lakier musi być ok żeby poleciał -odsyłam w tym tygodniu



#814 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 17 marzec 2014 - 21:37

Jestem na tym forum spory kawałek czasu ,wedki i wobki buduje odkąd tylko pamiętam i mnóstwo wykonanych przed terminem ,ale tego nikt nie napisze tu każdy czeka jak się komuś noga podwinie żeby gwoździa jeszcze przybić,wiem to Polska mentalność i myślenie,ale ja jestem tylko człowiekiem jak wy wszyscy,i co najważniejsze mam tel. dostępny dla wszystkich ,można zadzwonić zapytać,napisać sms email priv  ,ale po co trzeba zbesztać,a nie tedy droga bo jeszcze was zaskoczę .

 

Ps.taki wniosek z wieloletniej obserwacji tego forum i powiem szczerze szkoda ze tak jest,oczywiście nikogo nie obrażając ani urażając(ale byli tacy co nadawali) a potem przyszli po pomoc i się przekonali ze ja swój chłop jestem i nikomu nie odmawiam pomocy   



#815 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 17 marzec 2014 - 21:51

Piotrek każdemu nie dogodzisz, a najgorzej jak się chce za wszelką cenę, bo odmówić głupio .A potem coś wyskoczy i mały poślizg goni ciut większy ,aż się nawarstwi do rozmiarów trudnych do ogarnięcia.

A nie wiedziałeś żeś swój chłop ,ale tylko wtedy jak palec trzymasz w odpowiedniej pozycji ;)

Mój insercik właśnie dotarł,pełna profeska w obsłudze klienta , a wykonanie extraklasa :)  :D


  • popper i Karol Krause lubią to

#816 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 17 marzec 2014 - 22:07

Jestem na tym forum spory kawałek czasu ,wedki i wobki buduje odkąd tylko pamiętam i mnóstwo wykonanych przed terminem ,ale tego nikt nie napisze tu każdy czeka jak się komuś noga podwinie żeby gwoździa jeszcze przybić,wiem to Polska mentalność i myślenie,ale ja jestem tylko człowiekiem jak wy wszyscy,i co najważniejsze mam tel. dostępny dla wszystkich ,można zadzwonić zapytać,napisać sms email priv  ,ale po co trzeba zbesztać,a nie tedy droga bo jeszcze was zaskoczę .
 
Ps.taki wniosek z wieloletniej obserwacji tego forum i powiem szczerze szkoda ze tak jest,oczywiście nikogo nie obrażając ani urażając(ale byli tacy co nadawali) a potem przyszli po pomoc i się przekonali ze ja swój chłop jestem i nikomu nie odmawiam pomocy


szkoda że dopiero na 41 podstronie tematu doszedles Piotrze do tego wniosku, niestety niektórzy nie potrafią zrozumieć że ktoś może mieć poza forum życie prywatne o szczebelek wyżej w drabinie wartości niż czyjś wobler którego użyje w maju, albo tylko się nim pobawi w domu. Każda okazja jest dobra żeby komuś imię pobrudzić. A co bardzo istotne szybko nie zawsze oznacza dobrze i do uzyskania pewnej jakości potrzeba sporo czasu i pracy może gdyby któryś z płaczkow potrafił zrobić coś na takim poziomie zrozumialby że poślizgi się zdarzają.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
  • Piotrek Milupa lubi to

#817 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 17 marzec 2014 - 22:08

Wiem Rafał człowiek sam sobie na głowę ściąga a później sie zastanawia jaki głupi,a ilu takich co zamówili i nie odebrali nie zdając sobie sprawy ze zmarnowali mój czas który moglem poświecić na coś innego

 

 

ps,I co zrobiłeś taki jak mówiłem



#818 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 17 marzec 2014 - 22:16

szkoda że dopiero na 41 podstronie tematu doszedles Piotrze do tego wniosku, niestety niektórzy nie potrafią zrozumieć że ktoś może mieć poza forum życie prywatne o szczebelek wyżej w drabinie wartości niż czyjś wobler którego użyje w maju, albo tylko się nim pobawi w domu. Każda okazja jest dobra żeby komuś imię pobrudzić. A co bardzo istotne szybko nie zawsze oznacza dobrze i do uzyskania pewnej jakości potrzeba sporo czasu i pracy może gdyby któryś z płaczkow potrafił zrobić coś na takim poziomie zrozumialby że poślizgi się zdarzają.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Ludzie maja prawo domagać sie swojego ,ale nie koniecznie publicznie bo przecież się nie ukrywam  ,jesli coś pójdzie nie tak to staram sie to zrekompensować,przyczyny  sa czasami proste miałem ustawiać sobie wobki w wekend niestety wiatr 60km/h skutecznie to uniemożliwił 



#819 OFFLINE   Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 919 postów
  • LokalizacjaKwidzyn
  • Imię:Marek

Napisano 17 marzec 2014 - 22:19

Piortrze

Mimo tego że poinformowałeś mnie 07.03.14 na priv że "inserty poszły" to jednak ich nie dostałem i prosiłbym cie o podanie mi na priv numeru przesyłki, ponieważ będę miał możliwość sprawdzenia gdzie przesyłka się znajduje. Piszę na ogólnym ponieważ historia tych insertów jest bardzo długa interesująca i burzliwa. Zamawiając inserty rzeczywiście do mnie dotarły ...tylko inny rozmiar który odesłałem .Zobowiązałeś się wysłać prawidłowe inserty i nawet według twoich zapewnień wysłałeś je ..nawet aż trzy razy i inserty w tajemniczych okolicznościach wracały z powrotem. Chciałbym mieć okazję i możliwość prześledzenia dlaczego przesyłki nie docierają .dlatego proszę o numer tej przesyłki , ponieważ nie posądzam cie abyś zachowywał się jak dziecko i wmawiał mi że wysłałeś przesyłkę  jednak jej nie wysyłając. Świadczyło by to nie tylko o braku szacunku do mnie ale również o braku szacunku do samego siebie bo takie kłamstwa mają bardzo krótkie nóżki i potem wychodzi się na idiotę i nierzetelnego człowieka . Człowiek prowadzący poważną pracownię chyba nie pozwoliłby sobie na coś takiego.

 

Żal  :)



#820 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 17 marzec 2014 - 22:22

Piotrek każdemu nie dogodzisz, a najgorzej jak się chce za wszelką cenę, bo odmówić głupio .A potem coś wyskoczy i mały poślizg goni ciut większy ,aż się nawarstwi do rozmiarów trudnych do ogarnięcia.

A nie wiedziałeś żeś swój chłop ,ale tylko wtedy jak palec trzymasz w odpowiedniej pozycji ;)

Mój insercik właśnie dotarł,pełna profeska w obsłudze klienta , a wykonanie extraklasa :)  :D

Ha ha ha i nawet Rafał wiem w czyim patyczku bedzie zamontowany  :P  :lol:  :lol:  :lol:







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych