Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PRACOWNIA MATUSIAK

rodbuilding pracownia

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1321 odpowiedzi w tym temacie

#921 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5367 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 18 kwiecień 2014 - 21:13

ok,piknij dane na priv

Wyślij go proszę do Zbyszka Kawalca, jak dotrze i będzie wszystko ok tego samego dnia wpłacam pieniądze,- zgodnie z umową.



#922 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 21 kwiecień 2014 - 13:17

Wyślij go proszę do Zbyszka Kawalca, jak dotrze i będzie wszystko ok tego samego dnia wpłacam pieniądze,- zgodnie z umową.

ok



#923 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 21 kwiecień 2014 - 13:18

Piotrek, a jak jest orientacyjna cena z komplet: frezowany insert pod SKS plus gałka?

koszt kompletu z insertem frezowanym i gałka w kolor 200zl



#924 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5367 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 21 kwiecień 2014 - 20:24

ok

Kiedy dasz radę go wysłać Piotrze bo blank już jest  :rolleyes:



#925 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 22 kwiecień 2014 - 09:37

Wysyłam dziś po południu



#926 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5367 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 22 kwiecień 2014 - 20:59

Udało Ci się wysłać Piotrze ten insert do Zbyszka?



#927 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 23 kwiecień 2014 - 09:39

Tak pojechał jutro powinien być na miejscu 



#928 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5367 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 24 kwiecień 2014 - 15:30

Piotrze,- insert dotarł  :) wszystko jest ok.

Zbyszek przeleje Ci pieniądze tylko napisz ile ;)



#929 OFFLINE   Andru77

Andru77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1793 postów
  • LokalizacjaRoztocze

Napisano 25 kwiecień 2014 - 09:47

Mój też dotarł. Dzięki.



#930 OFFLINE   Pietras1985

Pietras1985

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 kwiecień 2014 - 09:42

2,5 miesiąca po wpłacie pieniędzy nadal nie otrzymałem zamówionych przynęt !!!!! Kiedy Pan mi je wyśle ??? Proszę mi wysłąć skan polecenia nadania przesyłki. 28 marca pisał Pan że już są wysłane. Dziś jest 28 kwietnia i nadal nic nie dostałem !!! 

 

 

 

Dnia Środa, 16 Kwietnia 2014 07:41 Piotr Sobiecki <piotr_sobiecki@wp.pl> napisał(a)

 

Nadal nic nie dostałem. Czekam już 2 miesiace. Kiedy dostenę wobley ??  

 

 

 

Dnia Piątek, 28 Marca 2014 10:24 piotrm75 <piotrm75@op.pl> napisał(a)

Witam wysłane ,w poniedziałek  pan dostanie
 
W dniu 2014-03-27 18:15:32 użytkownik Piotr Sobiecki <piotr_sobiecki@wp.pl> napisał:

Panie Piotrze,

Co jest z woblerkami które u Pana zamówiłem ?? Jest dawno zapłacone, pisał Pan że  już wszystko gotowe a wobków jak nie było tak nie ma. Zaczynam się troche denerwować.Po raz trzeci wysyłam mój adres żeby mógł Pan wysłać zamówione przynęty.



#931 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 29 kwiecień 2014 - 12:56

 

2,5 miesiąca po wpłacie pieniędzy nadal nie otrzymałem zamówionych przynęt !!!!! Kiedy Pan mi je wyśle ??? Proszę mi wysłąć skan polecenia nadania przesyłki. 28 marca pisał Pan że już są wysłane. Dziś jest 28 kwietnia i nadal nic nie dostałem !!! 

 

 

 

Dnia Środa, 16 Kwietnia 2014 07:41 Piotr Sobiecki <piotr_sobiecki@wp.pl> napisał(a)

 


 

Nadal nic nie dostałem. Czekam już 2 miesiace. Kiedy dostenę wobley ??  

 

 

 

Dnia Piątek, 28 Marca 2014 10:24 piotrm75 <piotrm75@op.pl> napisał(a)

 

Witam wysłane ,w poniedziałek  pan dostanie
 
W dniu 2014-03-27 18:15:32 użytkownik Piotr Sobiecki <piotr_sobiecki@wp.pl> napisał:

 

Panie Piotrze,

Co jest z woblerkami które u Pana zamówiłem ?? Jest dawno zapłacone, pisał Pan że  już wszystko gotowe a wobków jak nie było tak nie ma. Zaczynam się troche denerwować.Po raz trzeci wysyłam mój adres żeby mógł Pan wysłać zamówione przynęty.

 


Widzę że zdecydowany z Ciebie człek.Zdecydowanie zarejestrowałeś się na forum tylko po to aby wyjaśniać nieporozumienia z twórcą zamówionych przynęt.Jakkolwiek rozumiem Twoje poddenerwowanie(jeśli ma podstawy)forum zdecydowanie nie jest od tego.

Nie silę się na bycie czyimś adwokatem,po prostu zdecydowanie nie podobają mi się tego typu wpisy,nie wspominając o tym że nawet się nie przywitałeś.

Mnogość odmian słowa "zdecydowanie"nie jest przypadkowa.

Pozdrawiam

 

 

 

 


 

 



#932 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 29 kwiecień 2014 - 17:37

po prostu zdecydowanie nie podobają mi się tego typu wpisy,nie wspominając o tym że nawet się nie przywitałeś.

 

 

 

 

 

 


 

A zdecydowalbys sie napisac jak Ty bys sie zachowal w takiej sytuacji?

Gdyby mnie taka sytuacja spotkala, to bym sie zarejestrowal nawet na forum krawieckim aby ja wyjasnic.Nie znam Piotrka i pomimo iz robi piekne rzeczy to nieusprawiedliwia go to aby lecial z klientami w kulki.Jesli sie za cos pobiera oplate to trzeba sie wywiazac z umowy, nie wazne czy jest sie krolem, carem czy prezydentem.Ktos poswiecil swoj czas aby zdobyc pieniadze, nastepnie je wydaje na wlasne potrzeby, i na wydawaniu sie konczy.Ty piszesz, ze nie podoba Ci sie takie zachowanie, wiec zwroc temu klientowi pieniadze a zaoszczedzisz sobie nerwow.Moim zdaniem wszelkie nieprawidlowosci powinny ujrzec swiatlo dzienne, nie tylko klepanie sie po jajcach.Nastepny sie zastanowi czy warto czy nie warto.Gdyby, ktos chcial celowo oczernic kogos tez by mi sie to nie podobalo, ale ludzie, czekac na cos ponad miesiac bedac w dodatku oszukiwanym, ze poszlo, ze bedzie.Gdyby ze mna ktos tak zagral to bym go odwiedzil i wyplacil liscia.Szczerze.To jest tylko moje stanowisko do zaistnialej sytuacji, nie do osob w niej uczesticzacych.Pzdr



#933 OFFLINE   Kilobear

Kilobear

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 207 postów
  • Lokalizacjamultikonto: robbox4, bardziu, b.wesolopl, pwizer

Napisano 29 kwiecień 2014 - 17:43

Kolego @grunwald, to dlaczego jeszcze nie zrobiłeś tego z żadnym prezydentem? Carem? Królem? Nie pamiętam żadnego prezydenta który dotrzymał by słowa!

Widzę że masz wiele do powiedzenia w tematach które Ciebie nie dotyczą. Szczerze.



#934 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 29 kwiecień 2014 - 17:51

Jeszcze nic nie kupowalem od zadnego z nich.Na zadnego nie glosowalem wiec mi nic nie obiecywal.Tak samo nie place im zadnych pieniedzy.I tu nie chodzi o uogolnianie, bo rownie dobrze mozna doje..bac sie do shimano ze kolowrotek, ktory tak chwala nie chodzi wedle naszych oczekiwan.Kilobear, idz do wartszatu zaplac za remont silnika a dadza ci w zamian fujarke, usmiechnij sie podziekuj, nawet opier...dol kapelusz wszytskim w warsztatcie i wyjdz.

Edycja.

Ciebie za to bardzo temat dotyczy.


Użytkownik grunwald1980 edytował ten post 29 kwiecień 2014 - 17:52

  • Predatorhunter i Krystekwolf lubią to

#935 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 29 kwiecień 2014 - 17:52

Z całym szacunkiem dla Piotra tak tej firmy długo nie pociągniesz, wciąż ktoś psiorzeczy wymusza na Tobie wykonanie zamówienia.Szkoda by było stracic tak utalentowanego fachowca ogarnij się chlopie, masz zlote rece znajdz kogos do pomocy niech Cie odciąży ,wiem ze Matusiaka klonu się nie da zatrudnic, ale kogos o podobnym talecie może ;)  pozdrawiam M.K



#936 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 29 kwiecień 2014 - 18:17

Klona to ja mam i tez robi wobki jest o godzinę młodszy,wobki wysłałem dziś  do ostatnich zamawiających wiec wszyscy powinni dostać,na następne będą dłuższe terminy bo się zatyram  na śmierć jak tak dalej będzie ,lub po skończeniu stadka będę wystawiał na giełdzie do kupienia od reki ,a jak na razie na wobki zamówień nie przyjmuje     


  • Negra i Krystekwolf lubią to

#937 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 29 kwiecień 2014 - 18:26

Klona to ja mam i tez robi wobki jest o godzinę młodszy,wobki wysłałem dziś  do ostatnich zamawiających wiec wszyscy powinni dostać,na następne będą dłuższe terminy bo się zatyram  na śmierć jak tak dalej będzie ,lub po skończeniu stadka będę wystawiał na giełdzie do kupienia od reki ,a jak na razie na wobki zamówień nie przyjmuje     

Myślę, że powinieneś lepiej zorganizować sprzedaż bo faktycznie pójdziesz w kałabanię.Był taki jeden zdolny rodbuiler, który puścił sprawy przez palce i popłynął.Piotr szkoda by było abyś utracił ciężko wywalczoną pozycję na rynku, to nie przychodzi tak z dnia na dzień.


  • Dagon, krzychun i Negra lubią to

#938 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 29 kwiecień 2014 - 18:27

Oj Piotrus Piotrus zlota raczko :P  pamiętasz ty batsona rx8 i mhx iles zje..by dostal ale za to klasa wedki :) może mow ludziom tak- kiedy zrobie to zrobie ;)  bez terminow na kije :lol:  a wobki tu na giełdzie :D 



#939 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 29 kwiecień 2014 - 18:29

Szczerze to sam się w to wplątałem ,bo jeden ma mieć taka kropeczkę jeszcze inny taki paseczek a ten to plamkę tu a nie tam ,koniec wobki będą w standardzie mojego malowania bez wydziwiań i udziwnień 


  • Jozi, Predatorhunter i Krystekwolf lubią to

#940 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 29 kwiecień 2014 - 18:31

Szczerze to sam się w to wplątałem ,bo jeden ma mieć taka kropeczkę jeszcze inny taki paseczek a ten to plamkę tu a nie tam ,koniec wobki będą w standardzie mojego malowania bez wydziwiań i udziwnień 

A nie mówiłem, sam popadł w kałabanię :lol:  :lol: .


  • Krystekwolf lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych