Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PRACOWNIA MATUSIAK

rodbuilding pracownia

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1321 odpowiedzi w tym temacie

#1021 OFFLINE   nixon69

nixon69

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów
  • LokalizacjaOSTROŁĘKA
  • Imię:TADEUSZ

Napisano 07 lipiec 2014 - 14:35

Czyli pan matusiak ma kolejną wymówkę...przewiduję finał w instytucji o której wspominałem że rozwiązuje takie spory. Ponowię jednak propozycję by odstąpił pan od wykonania umowy, odsyłając sprzęt i wpłacone pieniądze. I publicznie tu oświadczam, że nie będę rościł pretensji z tego tytułu. Oszczędzi to  panu i mnie niepotrzebnych nerwów.


Użytkownik nixon69 edytował ten post 07 lipiec 2014 - 14:40


#1022 OFFLINE   nixon69

nixon69

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów
  • LokalizacjaOSTROŁĘKA
  • Imię:TADEUSZ

Napisano 07 lipiec 2014 - 14:44

Chciałem załatwić szybko temat ale się nie da i pewnie pan bardzo dobrze o tym wie i tu przyznam ze pan dotrzymał słowa,jak się skończy kontrola skarbowa to kij odeśle ,chyba ze jeszcze inspekcja pracy wpadnie przypadkiem bo akurat będą przechodzić a ja na tokarce bez okularów robię i będzie problem     

 

Czyli najpierw pan wędkę wysłał, następnie dognał kuriera gdzieś pod warszawą i wędkę odebrał??? logicznie patrząć tak należałoby to rozumieć...panie matusiak zabraknie panu za chwilę pomysłow na pana krętactwa.



#1023 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 07 lipiec 2014 - 14:59

Taka pracownia to smiech na sali, proponuje zamknąć ten watek i zapomnieć ,ze taka pracownia istniała kiedykolwiek po co się denerwować .To jest zenada czytac wciąż ze P.Piotr znowu itp.tak się nie robi interesow nawet na Ukrainie............



#1024 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 07 lipiec 2014 - 15:07

Czyli pan matusiak ma kolejną wymówkę...przewiduję finał w instytucji o której wspominałem że rozwiązuje takie spory. Ponowię jednak propozycję by odstąpił pan od wykonania umowy, odsyłając sprzęt i wpłacone pieniądze. I publicznie tu oświadczam, że nie będę rościł pretensji z tego tytułu. Oszczędzi to  panu i mnie niepotrzebnych nerwów.

i dlatego mam bardzo dziwne wrażenie o całej tej sprawie ,sprawa załatwiona pozytywnie dla pana bo inaczej być nie moze ,przyjęta  naprawę zrobić trzeba (tylko po co mi to było) kończę z naprawami

 

PS.a odpowiedz tak wysłana !!!! to podziękowanie :(



#1025 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 07 lipiec 2014 - 15:42

Taka pracownia to smiech na sali, proponuje zamknąć ten watek i zapomnieć ,ze taka pracownia istniała kiedykolwiek po co się denerwować .To jest zenada czytac wciąż ze P.Piotr znowu itp.tak się nie robi interesow nawet na Ukrainie............

Tylko ten co nic nie robi ma lekkie  życie ,wątków jest wiele do czytania wiec można nie zagladac



#1026 OFFLINE   MIKUL

MIKUL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 215 postów

Napisano 07 lipiec 2014 - 16:11

Trąci chamówą do potencjalnych nabywców... niestety


  • fish28 lubi to

#1027 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2190 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 07 lipiec 2014 - 16:27

Terminy jak w Anosie na początku lat 90 tych.


  • fish28 lubi to

#1028 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 07 lipiec 2014 - 16:55

Takie podejście całkowicie dyskwalifikuje tą pracownię (przez małe "p", bo na duże niestety nie zasługuje) w świecie rodbuildingu.

 

Teraz Piotrze już nawet Twoje wysmienite wyroby nie podniosą całkowitej upadłości moralnej...

 

Najlepiej chyba sprzedać co warte, zamknąć interes i pojechać na zasłużony urlop gdzieś na ryby, bo tylko to Ci pozostaje wg mnie...

 

Pozdrawiam i powodzenia w dalszej walce z tym niedobrym dla Ciebie światem.


  • Daniel13 lubi to

#1029 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 07 lipiec 2014 - 17:22

mimo Waszych szczerych obaw na brak pracy nie narzekam wręcz przeciwnie ,i nie będę właził nikomu w D......przez duże D  bo to pracownia i tak nie powinien i wogule ,ludzie tez mam po 5 palców jak wszyscy nie jestem nad człowiekiem i nie dam sie zaszczuć ,niech każdy martwi się o swój biznes i będzie ok  ,doradców zawsze jest wielu ,martwiących się o mnie jeszcze więcej,a może czas samemu zacząć coś robić niż snuć wnioski na czyjś temat  


  • RUDI75 lubi to

#1030 OFFLINE   joza67

joza67

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 296 postów
  • LokalizacjaRzuchów /Dąbie
  • Imię:Józef
  • Nazwisko:Sędziak

Napisano 07 lipiec 2014 - 19:42

Takie podejście całkowicie dyskwalifikuje tą pracownię (przez małe "p", bo na duże niestety nie zasługuje) w świecie rodbuildingu.

 

Teraz Piotrze już nawet Twoje wysmienite wyroby nie podniosą całkowitej upadłości moralnej...

 

Najlepiej chyba sprzedać co warte, zamknąć interes i pojechać na zasłużony urlop gdzieś na ryby, bo tylko to Ci pozostaje wg mnie...

 

Pozdrawiam i powodzenia w dalszej walce z tym niedobrym dla Ciebie światem.

Tak sobie śledzę i czytam ten wątek zastanawiając się jednocześnie czy naprawdę wszyscy którzy tu zaglądają są tak bardzo niezadowoleni z pracy Piotra, jego poślizgów z terminami a nikt nie napisze niczego dobrego. Każdy potrafi kopać leżącego i dołożyć coś aby jego klęska była wielka. Kompletny brak wyrozumiałości ludzkiej jest przerażający w tych trudnych czasach. Jeżeli ktoś ma do kogoś jakiś problem, nie została wypełniona jakaś umowa to się idzie tam gdzie trzeba i załatwia jak trzeba a nie wypisuje na forum pierdoły i wylewa publicznie swoje żale licząc na poklask i współczucie. Dla mnie Piotr wykonał kilkanaście już wędek i nigdy nie było większych problemów czasami zdarzył się mały poślizg, czasami zamówienie zostało wykonane przed czasem. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi mamy dwie ręce i jedno życie, które jeszcze trzeba podzielić pomiędzy pracę i rodzinę a i na przyjemności coś powinno zostać. Więc swoje spory niech strony załatwiają pomiędzy sobą bez zbędnych komentatorów którzy nie znają sprawy od podszewki. Dla wielu setek a może nawet tysięcy osób pracownia Piotra i tak pozostanie jedną z najlepszych w naszym kraju.

Z pozdrowieniem dla wszystkich wypisujących pierdoły.    



#1031 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 07 lipiec 2014 - 19:50

Nie chodzi o to ze sa poślizgi ......chodzi o krętactwo bzdurne wymówki, nie wspomnę o traktowaniu klienta, "komuno pochodnie" dla mnie to niedopuszczalne.

Użytkownik marius13 edytował ten post 07 lipiec 2014 - 20:52


#1032 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 07 lipiec 2014 - 21:33

Temat trzeba znać żeby sie udzielać ,a kasa  i straszeniem to można było załatwiać sprawy na Ukrainie,dla mnie sprawa jest prosta i zamknięta,pewnie szkoda ze sie odbija takim echem ale z drugiej strony czegoś sie nauczyłem od dzis obsługuje tylko naprawy wędek budowanych w pracowni żadnych seryjnych wędek nie obsługuje     



#1033 OFFLINE   joza67

joza67

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 296 postów
  • LokalizacjaRzuchów /Dąbie
  • Imię:Józef
  • Nazwisko:Sędziak

Napisano 07 lipiec 2014 - 21:59

I tak powinno zostać seryjne wędki niech naprawiają seryjne serwisy ;)



#1034 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 08 lipiec 2014 - 07:56

Panie Piotrze znam temat 2 wedki u pana zamawiałem, czekałem na nie 5 miesięcy zamiast 3 tygodni ....kretacz z pana i tyle.

#1035 OFFLINE   Wookash

Wookash

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Łukasz

Napisano 08 lipiec 2014 - 08:00

Jeju dajcie już spokój. Wylewacie publicznie brudy jak dzieci w piaskownicy. Ogólcie sobie jaja i załóżcie pampersy.



#1036 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 08:19

Poślizg się zdarzyć może ale robota prima sort.



#1037 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 08 lipiec 2014 - 09:21

Panie Piotrze znam temat 2 wedki u pana zamawiałem, czekałem na nie 5 miesięcy zamiast 3 tygodni ....kretacz z pana i tyle.

Ta a ja u pana zamówiłem fujarkę której do dzisiaj nie mam ,następny anonimowy bohater ,jeśli sie rzuca to proszę sie przedstawić



#1038 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 08 lipiec 2014 - 09:39

Jeju dajcie już spokój. Wylewacie publicznie brudy jak dzieci w piaskownicy. Ogólcie sobie jaja i załóżcie pampersy.

Bo mamy taka naturę ze lubimy sie nakręcać,a przecież napisałem ze temat zamknięty,i mimo przeciwności postępowania mam nadzieje ze kolega @

nixon69 będzie zadowolony ,(wedka odesłana naprawiona )

#1039 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 08 lipiec 2014 - 09:41

Poślizg się zdarzyć może ale robota prima sort.

Ta rynce 2 roboty w brud ,sumy smsy pisz kiedy będę a tu czasu niet



#1040 OFFLINE   patronservice

patronservice

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 243 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 08 lipiec 2014 - 11:16

Witam

 To i ja się dołączę, lecz nie będę nikogo obsmarowywał g..  tylko powiem tyle Piotrka znam dość długo i troszkę wyrobów które wyszły z  jego rąk posiadam, wszystkie oczywiście rewelacyjne :) . W ostatnim czasie naprawiałem też wędkę do której górnego elementu kupić się nie dało ( starszy model Blue Rapid ) kijek jak nowy, śladów po złamaniu brak, naprawiona w expresowym tempie, przetestowana i będzie służyć nadal.  I oczywiście dodam, że każda kolejna wędka którą będę chciał mieć będzie zbrojona przez Piotra.

Pozdrawiam







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia