Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Targi rękodziela wędkarskiego - Mrzeżyno 18-20 wrzesień 2015


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
273 odpowiedzi w tym temacie

#221 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6314 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 07 październik 2015 - 20:45

Sześć stron, naprawdę nieźle bo spodziewałem się bardziej rozkładówki na dwie. Jutro muszę zahaczyć o jakiś kiosk.

#222 OFFLINE   RUDI75

RUDI75

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 847 postów
  • Lokalizacjafarbyrudi.com
  • Imię:MARCIN

Napisano 12 październik 2015 - 14:09

A moim i nie tylko, zdaniem artykuł jest do bani. Kompletnie mija się z tym co Daniel chciał pokazać. Nie wiem czemu piszę się tam o ludziach których nawet nie było.

#223 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8449 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 12 październik 2015 - 14:40

Może ktoś wstawić skan artykułu bo nie kupuję prasy wędkarskiej, a chętnie przeczytam.

#224 OFFLINE   adashhh

adashhh

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 678 postów
  • LokalizacjaPasłęka
  • Imię:Adam

Napisano 12 październik 2015 - 15:00

A moim i nie tylko, zdaniem artykuł jest do bani. Kompletnie mija się z tym co Daniel chciał pokazać. Nie wiem czemu piszę się tam o ludziach których nawet nie było.

Dokładnie ! Zamiast pisać  o kimś kogo nie było lepiej by było opisać z krótka każdego wystawcę 


  • WIL lubi to

#225 OFFLINE   marceli

marceli

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 13 październik 2015 - 15:02

Bo to nie chodziło o opis targów a wstawienie ukrytej w tekście reklamy producentów.

A tym co wystawiali rękodzieło zarzucono nie powtarzalność i niską wiedze ogólną.

Przeczytajcie tylko dokładnie tekst a wszystko jeszcze bardziej wam się objawi ;)

Tylko zastanawiam się po jakiego, ten człowiek tam był taki opis można było zrobić bez obecności na targach.


  • Sambor lubi to

#226 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 postów
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 13 październik 2015 - 21:04

Dziś przeczytałem artykuł powiem tak szczerze jestem zniesmaczony strasznie , niby ma to być propagowanie naszego hand made ?

Tak jak  Marceli napisał pod tym całym opisem była ukryta reklama nie naszego handmade ,a masówki znanych firm .

szkoda gadać.Amen.


  • KALI lubi to

#227 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8449 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 13 październik 2015 - 21:12

Chyba będę musiał się złamać i kupić gazetę, mimo że nie robię tego od paru lat.



#228 OFFLINE   .0.

.0.

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów
  • Lokalizacja.
  • Imię:,

Napisano 14 październik 2015 - 12:22

Tekst artykułu jest lekko stronniczy i pozostawia wiele do życzenia, ale ważne jest że impreza została opisana i przedstawiona.
Ja sam nie byłem na pierwszej edycji ale na drugiej na pewno będę

#229 OFFLINE   marceli

marceli

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 14 październik 2015 - 13:53

http://www.ww.media....Viewer&nid=6362

 

To warto przeczytać



#230 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 postów
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 14 październik 2015 - 14:43

No zdecydowanie warto , patron medialny na 2 edycje jak znalazł.



#231 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 14 październik 2015 - 21:59

Czytałem dzisiaj relację z wędkarskiego świata. Spodziewałem się fajnej relacji a dostałem kilka zdjęć marnie i z wielkimi błędami opisane. Widać jak ktoś przełożył się do napisania tego artykułu. Nie rozumiem pisania o twórcach którzy nie uczestniczyli w targach. W większości była mowa o tych którzy wszyscy dobrze znają. Zero wsparcia dla młodych rękodzielników. Cóż...może tak miało być.
  • badtobone lubi to

#232 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 03 listopad 2015 - 18:25

Witam wszystkich.

 

Mam bardzo dobrą wiadomość i bardzo ciekawą propozycję dla większości z Was.

Chciałem Wam przekazać informację że od zakończenia pierwszej edycji tarów pracuję nad kolejną.

Pracy jest bardzo duzo i na razie wiele  informacji które posiadam nie mogę opublikować. Impreza jest w żaden sposób nie zagrożona bo jest najważniejszym moim przyszłościowym celem. Praca i czas poświęcony na realizację pierwszej edycji są zbyt duże aby pozostawić lub zlekceważyć projekt (piszę to nie bez powodu)

 

PROPOZYCJA

Oprócz targów rękodzieła będę uczestniczył w jeszcze jednym projekcie.

Zostałem Koordynatorem Targów Wędkarskich w Szczecinie oraz organizatorem Dużej Strefy Rękodzieła na tych targach.

Zapraszam wszystkich twórców którzy chcieliby pokazać szerszej swoje rękodzieło szerszej publiczności, rozwijać swoją działalność oraz nawiązać kontakty handlowe do dalszej współpracy.

 

Wszyscy którzy zdążyli mnie poznać wiedzą że nie wchodzą we współpracę w organizację czegoś małowartościowego.

Już 10 twórców z naszych targów potwierdziło mi chęć udziału w projekcie.

Gwarantuję bardzo dobre warunki finansowe, wyjątkowy klimat, udział w świetej imprezie, która nie będzie kopią innych. To bedzie genialna impreza, cykliczna i bardzo interesująca.

Zainteresowanych proszę o info na priv, najlepiej telefoniczny w celu wstępnych ustaleń.

Targi w Szczecinie odbędą się w terminie 2-3 kwietnia 2016 r.

 

Pozostałe informacje podam wkrótce, bo jeszcze nie wszytko jestem upoważniony publikować.

Zachęcam, na prawdę warto.

 

Pozdrawiam

Daniel Grombik


Użytkownik danielg edytował ten post 04 listopad 2015 - 15:41

  • joker lubi to

#233 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 04 listopad 2015 - 15:42

Przepraszam źle podałem termin

 

termin targów przypada na 2-3 kwietnia 2016r.

Lokalizacja Szczecin



#234 OFFLINE   majdan

majdan

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp.
  • Imię:Radek

Napisano 04 listopad 2015 - 19:49

Super! Kolejne targi niedalko mnie :) z pewnością postaram się na nich być. Świetna inicjatywa!



#235 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 06 listopad 2015 - 13:02

Super! Kolejne targi niedalko mnie :) z pewnością postaram się na nich być. Świetna inicjatywa!

Dziękuję kolego. Zawsze chciałem swoją przyszłość związać z robieniem czegoś dobrego dlatego starałem się nie angażować w projekty w które nie wierzę i nie wnoszą czegoś dobrego, pozytywnego. Ta impreza będzie miała wiele pozytywnych wartości, czegoś więcej niż targi. Ma być poczatkiem nowe spojrzenia na wiele ważnych spraw, będzie niosła w sobie kilka ważnych inicjatyw które mogą wiele pomóc.

Spróbujemy podjąć kilka ważnych tematów i wierzę że to coś pomożę. Po ocenie pierwszej imprezy mam nadzieję że wierzycie że nie rzucam pustych słów na wiatr. Ale o tym wszystkim będę pisał w późniejszych terminach.

 

Zapraszam wszystkich twórców do wspólnego udziału w tych targach. Już zgłosiło się 13 wystawców ale niestety ilość miejsc jest mocno ograniczona. Tak więć wszyscy co już są zdecydowani zapraszam do kontaktu, bo niestety niekorym będziemy musieli odmówić.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Bardzo dziękuję jeszcze raz Tobie Remku za danie mi szansy i wiarę w to co mówię, Tobie Milupa za wspaniałą pomoc na targach i każdemu z Was koledzy twórcy i użytkownicy portalu. Dziękuję że potrafiliście unieść się ponad nasze polskie schematyczne myślenie, uwierzyliście mi i postanowiliście mi pomóc. Jeszcze raz wielki SZACUNEK.

 

Pozdrawiam

Daniel Grombik


Użytkownik danielg edytował ten post 06 listopad 2015 - 13:10

  • joker i Piotrek Milupa lubią to

#236 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 18 listopad 2015 - 20:18

Zawiadomienie

 

Drodzy twórcy, z przykrością zawiadamiam, że muszę zrezygnować z udziału w targach wędkarskich w Szczecinie i nie będę również organizatorem strefy rękodzieła.

Moja rezygnacja wynika z różnicy zdań na wiele tematów z poglądami organizatora.

Takie życie, niestety kolejny raz okazuje się że obietnice to nie wszystko.

Nie zawsze wychodzi tak jak chcemy.

 

Tak że przepraszam wszystkich za wprowadzenie w błąd, ale to nie było celowe.

Co do Targów Rękodzieła Wędkarskiego w przyszłym tygodniu, najpóźniej pod koniec listopada podam miejsce organizacji imprezy oraz uruchomię nabór wystawców.

 

Pozdrawiam

Daniel Grombik



#237 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 29 listopad 2015 - 10:22

Targi rękodzieła wędkarskiego w Osace.

post-52580-0-42363000-1448788861.jpg

Załączony plik  ,,,,,.jpg   67,77 KB   6 Ilość pobrań

 

Może kiedyś będzie tak i w Polsce :)


  • remek, joker i Harjer lubią to

#238 OFFLINE   Banjo

Banjo

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 2844 postów
  • LokalizacjaOława
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Bednarczyk

Napisano 29 listopad 2015 - 10:31

Targi rękodzieła wędkarskiego w Osace.

 

 

Może kiedyś będzie tak i w Polsce :)

Tak wygląda bliski kontakt zainteresowanego z wystawiającym  :) , face to face po japońsku  :P .



#239 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 29 listopad 2015 - 11:02

Janusz ... tak będzie. Jak do wszystkiego potrzeba - WIARY :), cierpliwości, pracy i czasu :)



#240 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 12 grudzień 2015 - 00:04

Witam Przyjaciele.

 

Bardzo Przepraszam, ze tak rzadko zagładam na temat ale to wynik wielu obowiązków i kilku projektów.

Muszę się ustosunkować do jednej rzeczy.

JANUSZU - to nie są Targi Rękodzieła Wędkarskiego w Osace!!!

To jest zwyczajny zjazd-spotkanie rękodzielników, na który przyszło trochę zainteresowanych.

 

Jestem w STAŁYM KONTAKCIE Z WIELOMA TWÓRCAMI Z JAPONII - ponad 100, wszyscy potwierdzają że nie było u nich Targów Rękodzieła Wędkarskiego lub Wędkarskich Targów Hand Made. Nie wiem skąd takie informacje, może czegoś nie wiem.

Proszę podeślij tutaj jakiegoś linka z imprezy, chętnie poczytamy i zobaczymy jak to się robi w Japonii.

 

Ze zdjeć wynika, że w tym pomieszczeniu jest max 8-10 wystawców, wędkarzy, nie koniecznie rękodzielników.

Myślę że jakby była jakaś ogólnokrajowa akcja rękodzielników w Japonii to któryś  z moich przyjaciół by mi to potwierdził.

 

Ponadto aby napisać, że ja organizuję 1 Targi Rekodzieła Wędkarskiego w Polsce i Eropie to musiałem mocno sprawę zbadać bo nie jestem populistą.

 

Drodzy koledzy, Koledzy z Japonii jak cos organizują to robią to profesjonalnie, z oprawą, odpowiednim designem, reklamą i kampanią.

To nie mogą być Tragi Rękodzieła bo Japończycy mają wyjątkowy szacunek do wszystkiego co Hand Made, nie wierzę że potraktowaliby Rękodzieło i artystów w taki sposób.

 

Przepraszam ale to mało prawdopodobne aby to była profesjonalnie przygotowana impreza, jeśli nie to dużo musieliby się jeszcze od nas, ode mnie nauczyć.

Wystawianie Przynęt wykonanych w i na kartonach, w skrzynkach wędkarskich, na jakis straganowych stojakach.

Jak dla mnie to zwykła straganowa wyprzedaż nadwyżek wędkarskich.

 

Jak zobaczysz sposób prezentacji przynet kolegów z Japonii, sposób pakowania, oprawę i reklamę to się przekonasz że obrazasz Japończyków pisząc że to są targi.

CO DO KONTAKTU BEZPOŚREDNIEGO - Na naszej imprezie i po niej, wieczorkami to był kontakt bezpośredni. Nie wiem czego możemy zazdrościć Japończykom??

 

Potwierdzam Druga Edycja Targów Rękodzieła Wędkarskiego odbędzie się w doskonałym miejscu, dobrym terminie, w wyjątkowej atmosferze. Gwarantuję że w przyszłej edycji przybędzie nam wystawców z za granicy - i to dość znacznie.

 

Poczekajcie jeszcze chwilę na oficjalne informacje i oficjalny plakat drugiej edycji, będzie zdecydowanie mocniejsza i jeszcze lepsza.

Dziękuję Wam wszystkim którzy mnie wspieracie i trzymacie kciuki. To jest WIELKIE, po prostu POMAGAĆ.

 

Już za kilka dni podam oficjalne info o jeszcze jednej doskonałej imprezie, tez takiej nie było ani w Polsce ani w Europie.

Znowu będziemy pierwsi. To pokazuje że jest jeszcze wiele Ameryk do odkrycia a ja chcę być takim pozytywnym Kolumbem.

 

Do Janusza: "Proszę Januszu podeślij linka do tej imprezy bo chętnie zobaczę co oferują koledzy z Japonii, może sam polecę na kolejną edycję ich imprezy, marze o tym aby poczytać cos więcej o tej imprezie, wymienić się doświadczeniami z kolegami z za Oceanu. Bardzo proszę podrzuć linka tutaj na profil"

Jeśli się okaże że oni zrobili takie targi jako pierwsi na Świecie opublikuję wielkie przeprosiny za to że wprowadziłem Was w błąd, napiszę obszerne wyjasnienia

 

 

 


Użytkownik danielg edytował ten post 12 grudzień 2015 - 00:50

  • spinnerman i WIL lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych