Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Targi rękodziela wędkarskiego - Mrzeżyno 18-20 wrzesień 2015


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
273 odpowiedzi w tym temacie

#201 OFFLINE   judo 1988

judo 1988

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 516 postów
  • Imię:andy

Napisano 24 wrzesień 2015 - 19:49

Trzeba rozpisać referendum w sprawie terminu  ;)


Użytkownik judo 1988 edytował ten post 24 wrzesień 2015 - 19:51


#202 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 24 wrzesień 2015 - 21:36

Trzeba rozpisać referendum w sprawie terminu  ;)

 

Daniel rządzi, Daniel pewnie ustali ;)

Panowie ... ważne by było jeszcze więcej wystawców, odwiedzających ... byśmy się spotkali. 


  • dzerwys i danielg lubią to

#203 OFFLINE   judo 1988

judo 1988

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 516 postów
  • Imię:andy

Napisano 25 wrzesień 2015 - 08:57

Ja myślę , że na drugiej i następnych edycjach będzie coraz więcej wystawców i oglądających. Taki efekt kuli śniegowej. 


  • remek, spinnerman i danielg lubią to

#204 OFFLINE   pstrągman

pstrągman

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 804 postów
  • Lokalizacjalubelskie

Napisano 25 wrzesień 2015 - 09:44

Dzięki Daniel za świetnie zorganizowaną imprezę.Poznałem dzięki temu kilka fajnych osób z branży. Frekwencja  zwiedzających nie była może najwyższa ,ale wierzę że uda się to poprawić w II edycji w 2016r.


  • dzerwys i danielg lubią to

#205 OFFLINE   judo 1988

judo 1988

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 516 postów
  • Imię:andy

Napisano 25 wrzesień 2015 - 13:12

Panowie ja się posłużę innym przykładem. Tutaj u mnie w okolicy w tym roku również odbywała się pierwsza edycja pewnej imprezy(biegi górskie) Na początku było też sporo obaw o frekwencje itp. Koniec końców wszystko wypaliło. Może i były małe niedociągnięcia i ilość uczestników i gości jakaś powalająca nie była ale wyszło bardzo pozytywnie. Najważniejsze jest to że temat został ruszony, ziarno zasiane. Teraz tylko odpowiednia pielęgnacja i z roku na rok będzie tylko lepiej ;)


  • danielg lubi to

#206 OFFLINE   fishbartek1

fishbartek1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów
  • Imię:Bartek

Napisano 25 wrzesień 2015 - 20:26

Jestem pełen podziwu dla Daniela że podołał tak wielkiemu przedsięwzięciu ja i moja rodzina jesteśmy mega zadowoleni i na pewno pojawimy sie na następnej edycji

poznałem wielu swietnych ludzi i to jest dla mnie najważniejsze dodatkowo tylu hand maderów w jednym miejscu czego mozna chcieć więcej.


  • remek, dzerwys i danielg lubią to

#207 OFFLINE   KALI

KALI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • Imię:Darek

Napisano 26 wrzesień 2015 - 13:25

Nie zrozumcie mnie źle ale zadajmy sobie pytanie: Czy chcemy "tłumku" turystów na targach, czy wędkarzy zainteresowanych naszymi wyrobami? Bo mnie osobiście "ochy" i "achy" w stylu "ale toto śliczne" nie przekonują.



#208 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 26 wrzesień 2015 - 13:33

BĘDZIE DOBRZE

 

TYLKO UWZGLĘDNIAJĄC CIĘŻKĄ PRACĘ I KONSEKWENCJĘ JESTEM W STANIE TĘ IMPREZĘ ZBUDOWAĆ JAKO WYJĄTKOWĄ I W KOŃCU OPLACANĄ DLA WYSTAWCÓW.


Użytkownik danielg edytował ten post 27 wrzesień 2015 - 16:43


#209 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6258 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 26 wrzesień 2015 - 20:38

Panowie, napisałem otwarcie o swoich wątpliwościach w szerokim, może nawet za bardzo, opisie. Kto był na pierwszej edycji ma niezbędną wiedzę praktyczną, kto chce się dowiedzieć o organizacji takiego wyjazdu- ma zapewnioną moją skromną pomoc.
Wpis usuwam a cała reszta wyjdzie w praniu.

Użytkownik Piotrek Sukingaad edytował ten post 27 wrzesień 2015 - 18:15


#210 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 26 wrzesień 2015 - 21:53

Moim zdaniem termin wakacyjny jest troszkę złym pomysłem, okresy urlopowe, upał, tłumy w nadmorskich miejscowościach. Najlepszym terminem byłby marzec kwiecień. Jak już wspomniał Piotrek, dużo czasu w zimowe wieczory nw przygotowanie się wystawców i chyba każdy się zgodzi że przed sezonem wydajemy krocie na przynety, wędki itd. Targi byłyby wtedy świetną okazją do uzupełnienia pudeł.

Użytkownik Manniek66 edytował ten post 26 wrzesień 2015 - 21:54

  • KALI, Hesher i Sambor lubią to

#211 OFFLINE   Sambor

Sambor

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 808 postów
  • LokalizacjaSmołdzino
  • Imię:Przemek

Napisano 26 wrzesień 2015 - 22:29

Piotrek BRAWO ! Sam bym lepiej tego nie ujął. Daniel zastanów się kto dla ciebie jest rodziną ( myśląc o nas twórcach )
Zastanów się też czym dla ciebie są Targi Rękodzieła integracja rodzinna..
Nie słuchasz tego co do ciebie mówimy,dla większości wystawców ten termin jest nie realny!
Przemyśl sobie czy na II edycji chcesz mieć tylko kilku wystawców,którzy byli współtwórcami I edycji czy tylko nielicznych?

Uwierz mi że większości z nas zależy by pojawić się na drugiej edycji,ale termin wakacyjny to jak i dla Ciebie jest to okres , który w pracy zawodowej musisz dać z siebie nie 100% ,a 200% a o urlopach nawet nie ma co marzyć.

Zastanów się dla kogo ten termin jest dogodny dla Ciebie?? Czy dla nas wszystkich ..

Z pozdrowieniem Przemek S.

#212 OFFLINE   badtobone

badtobone

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 456 postów
  • LokalizacjaPieniny
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:S

Napisano 27 wrzesień 2015 - 00:41

Panowie poczatkowo myslalem ze sierpien bedzie dogodniejszy niz wrzesien ale po glebszym przemysleniu w/w wpisow musze przyznac ze co do tego terminu Przemek i Piotek maja 100% racje....



#213 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 27 wrzesień 2015 - 14:28

Piękne rzeczy rodzą się w bólu i cierpieniu

 

Dlatego przyjmuję tę naszą dyskusję ale muszę uwzględnić wszystkie czynniki aby trafić w optymalną decyzję, która mimo pozornie złej ma się okazać celowa i bardzo skuteczna. Tak aby pogodzić wszystkie założenia


Użytkownik danielg edytował ten post 27 wrzesień 2015 - 16:45

  • Piotr Lipiec, dzerwys i Maciul lubią to

#214 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 28 wrzesień 2015 - 15:06

pozostawię już wszystko bez komentarza

 

Mam jedną zasadę, staram się zawsze dawać więcej niż daję.

Zajmuję się teraz organizacją drugiej edycji.


Użytkownik danielg edytował ten post 28 wrzesień 2015 - 17:42

  • Piotr Lipiec, judo 1988 i Tomek88 lubią to

#215 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 28 wrzesień 2015 - 17:24

Daniel nie przejmuj się termin jest ok, poza tym to organizator zaprasza wystawców, którzy powinni być wdzięczni, że biorą udział w takiej imprezie, dostają dynamit promocyjny, który zaprocentuje im finansowo z czasem po stokroć.

 

Wrzesień z reguły mam zajęty, ale w wakacje podjadę i zobaczę na własne oczy to cudo.

 

 

Nie denerwujmy nam tutaj dobroczyńcy, bo się rozmyśli i targów nie będzie, a chętnego poświęcić tyle czasu i finansów na taką imprezę ze świecą szukać jeśli w ogóle ktoś kiedyś prywatnie znalazłby się chętny  B)


  • Piotr Lipiec i danielg lubią to

#216 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 28 wrzesień 2015 - 17:45

dzięki Tomku za dobre słowo

 

Jak ktoś chce ze mną pogadać wie jak mnie znaleźć.

Pozdrawiam



#217 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 30 wrzesień 2015 - 23:53

Witam Przyjaciele.

 

Mam takie przemyślenie: niezależnie od waszych zdań

Już 1 edycją targów udowodniłem większości znawców tematu, większości twórców, większości supermenagerów i wielu wędkarzom że są w błędzie.

Przecież 95% ludzi twierdziła, ze to nie ma prawa się udać nawet na takiej pipiduwie jakim jest Mrzeżyno.

Teraz też jestem pewny swego, inaczej nie zainwestowałbym kolejnej ogromnej kwoty inwestycji w Was i imprezę. Nie zaryzykowałbym tak znacznej kwoty pieniędzy jakbym nie był tego pewny.

Myślicie i działacie według mnie zbyt schematycznie, według narzuconych schematów.

Ktoś pisze że jest gorąco i są tłumy, a w lutym był mróz, śnieżyca, ślizgawice, piździało masakrycznie a i tak dotarłem do Poznania.

Też były tłumy strasznie zmarzliśmy. Ale się podobało.

Zapominacie że to my tą imprezą kreujemy i budujemy pewne nawyki i zwyczaje.

Dlaczego mamy robic tak jak wszyscy skoro chcemy być inni.

Dlaczego mamy pozbyć się najważniejszej cechy i zalety rękodzieła i imprezy na rzecz bazarowego handlu.

Czy na prawdę nie widzicie drogi i celu który wyznaczyłem i to na razie bardziej dla Was niż dla siebie.

Bo ja nie płaczę że nie zarobiłem, nie płaczę na tłumki, nie narzekam na nagrodę a nie zarobiłem ani złotówki.

Czy tak ciężko zrozumieć że efekty dopiero przyjdą.

W targach najważniejsze jest nie jednorazowy handel ale bardziej skutek wymierny imprezy rozpisany na cały rok kalendazowy.

Poprzez udział w targach nie byliście tylko raz 3 dni w wydarzeniu.

Akcja promocyjna polegała na promocji targów i promocji każdego z Was, przedstawianiu i reklamowaniu każdego z osobna na profilu i na stronie na któr mam ponad 75 tys. wejść. Kto Wam da więcej za tak niewiele, za samo uczestnictwo???

Zejdźmy na chwilkę na ziemię i zamieńmy się rolami.

Kto tu ryzykuje więcej?

Dlaczego mysląc że mamy robić tak jak inni zrobimy dobrze.

Kto z Was zechce zainwestować tyle czasu i ciężkiej pracy co ja i jeszcze musi słuchać ciągłych narzekań.

 

PANOWIE, SKOŃCZYŁA SIĘ ZABAWA W MAŁYCH CHŁOPCÓW, TERAZ CZAS PODEJMOWAĆ POWAŻNE I ODPOWIEDZIALNE DECYZJE, ZA KTÓRYMI MUSZĄ IŚC OGROMNE KWOTY, CHCECIE ABYM CAŁY CZAS DOPASOWYWAŁ SIĘ DO WAS I MYŚLAŁ TYLKO O WAS, CZY CHOĆ PRZEZ CHWILKĘ POMYŚLELIŚCIE O MNIE? KTO Z WAS ROZMAWIAŁ ZE MNĄ W NOCY I NAD RANEM NIEMAL KAŻDEGO DNIA?

1 edycja imprezy miała wyjątkowo pomocowy charakter, wiecie o czym piszę, koszt stanowisk i wiele ułatwień, wiele prac wykonywanych dodatkowo, zdjęcia, opisy, promocja, banery reklamowe, wszystko aby było............................................?

Spróbujcie przygotować się do dyskusji nie na zasadzie widzi mi się tylko faktów i realiów. Rozpatrujcie wszystkie strony medalu i wszystkie spostrzeżenia.

Znajdźcie wielu ludzi co już nie jeździ na targi i zapytajcie dlaczego.

Zapytajcie się ludzi co wynoszą z targów i co im się najbardziej podoba, a co ich razi i czego nie lubią.

Może znajdziecie w końcu jakąś inną wartość i podpowiedź.

 

A najważniejsza ta impreza to ma być wielkie święto dla was, waszych rodzin, rękodzieła no i dla mnie.

A na każde święta zostawia się oszczędności, jak zbudujemy swięto to i znajdą się kkupcy.

Czy my w lutym kupujemy na Wielkanoc??? Chyba nie??? Ja kupuję cały rok i nie robię już zapasów no a sklepy tym bardziej.



#218 OFFLINE   Banjo

Banjo

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 2792 postów
  • LokalizacjaOława
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Bednarczyk

Napisano 02 październik 2015 - 13:58

Widzę, że zrobił się mały impas  ;) . A może by zrobić tak Panowie: Zaufajcie Danielowi jeszcze rok góra dwa. Jak nie wypalą Jego pomysły to wówczas wspólnie dogadacie się i zmienicie formułę miejsce, czas. Nie chcę być źle zrozumiany, mnie na targach nie było  :( . Potraktujcie to jako przetarcie szlaków. Przecież wiele osób nie przyjechało być może dlatego, że nie wierzyli iż się uda. Udało się to zrobić organizacyjnie. Może w przyszłym roku będzie lepiej, jesteście bardziej doświadczeni. Powinno więcej osób przyjechać. Ta takie moje luźne przemyślenia, aby wyjść z tego impasu. Serdecznie pozdrawiam.


Użytkownik Banjo edytował ten post 02 październik 2015 - 18:45

  • Kielo, RUDI75 i danielg lubią to

#219 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 02 październik 2015 - 17:21

 

 

...Myślicie i działacie według mnie zbyt schematycznie, według narzuconych schematów...

 

...Zapominacie że to my tą imprezą kreujemy i budujemy pewne nawyki i zwyczaje...

 

...Dlaczego mamy robic tak jak wszyscy skoro chcemy być inni....

 

....Czy na prawdę nie widzicie drogi i celu który wyznaczyłem i to na razie bardziej dla Was niż dla siebie...

 

...nie płaczę że nie zarobiłem, nie płaczę na tłumki, nie narzekam na nagrodę a nie zarobiłem ani złotówki...

 

...Zejdźmy na chwilkę na ziemię i zamieńmy się rolami...

 

...Kto z Was zechce zainwestować tyle czasu i ciężkiej pracy co ja i jeszcze musi słuchać ciągłych narzekań...

 

PANOWIE, SKOŃCZYŁA SIĘ ZABAWA W MAŁYCH CHŁOPCÓW...

 

Amen.



#220 OFFLINE   luk_80

luk_80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Lokalizacja03-980

Napisano 07 październik 2015 - 19:43

W najnowszym numerze Wędkarskiego Świata można znaleźć fajną recenzję z dobrymi zdjęciami z imprezy. Info dotrze do szerokiego spektrum czytelników którzy nie mieli pojęcia o targach. Sugeruję za rok by odpowiednio wcześniej postarać się o reklamę w dwóch wiodących czasopismach jak już będzie znany termin i miejsce II edycji.