Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Mapy batymetryczne Humminbird Autochart WYMIANA MAP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
442 odpowiedzi w tym temacie

#441 OFFLINE   sebam3

sebam3

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaLębork
  • Imię:Sebastian
  • Nazwisko:Konkol

Napisano 08 październik 2023 - 16:46

Witam serdecznie, mam pytanie do bardziej zorientowanych. Używam Helix 10 G3N, jakiś czas temu dokupiłem sobie mapy Navionics i przez jakiś czas wszystko działało. Do momentu kiedy wgrałem aktualizację oprogramowania echosondy, przedostatnią. Od tego czasu, włączeniu sprzętu, operacja ładowanie wykresów przy włożonej karcie Navionics trwa niekiedy w nieskończoność. Czasem zdarza się, nie mam pojęcia w jakich okolicznościach, że zaskoczy i pokaże nakładkę navionics razem ze zrobioną przeze mnie mapą autochart. Ma ktoś pomysł co może być powodem?. Czyżby karta się jakimś cudem uszkodziła?

z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam Sebastian



#442 OFFLINE   Maciej_K

Maciej_K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4663 postów
  • LokalizacjaKrajna

Napisano 08 październik 2023 - 19:35

Witam serdecznie, mam pytanie do bardziej zorientowanych. Używam Helix 10 G3N, jakiś czas temu dokupiłem sobie mapy Navionics i przez jakiś czas wszystko działało. Do momentu kiedy wgrałem aktualizację oprogramowania echosondy, przedostatnią. Od tego czasu, włączeniu sprzętu, operacja ładowanie wykresów przy włożonej karcie Navionics trwa niekiedy w nieskończoność. Czasem zdarza się, nie mam pojęcia w jakich okolicznościach, że zaskoczy i pokaże nakładkę navionics razem ze zrobioną przeze mnie mapą autochart. Ma ktoś pomysł co może być powodem?. Czyżby karta się jakimś cudem uszkodziła?

z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam Sebastian

Pobierz dane Navionisc chartinstallerem jeszcze raz, update nowe wgraj- wyszło kilka dni temu, może to pomoże. 


  • sebam3 lubi to

#443 OFFLINE   sebam3

sebam3

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaLębork
  • Imię:Sebastian
  • Nazwisko:Konkol

Napisano 09 październik 2023 - 07:40

dzięki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych