Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sport na żywo - aktualne lub przyszłe wydarzenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9324 odpowiedzi w tym temacie

#6761 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4559 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 14 czerwiec 2022 - 22:00

Druga połowa naprawdę przyzwoita delikatnie rzecz ujmując. Zabrakło albo farta albo ... Niech sobie spece nazwą to jak chcą 🍻

#6762 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 czerwiec 2022 - 22:59

Wynurzenia Borka o przepaści w piłkarskim potencjale między Belgią, a Polską jakoś kłócą się z tym, że Węgrzy rozbili dziś na wyjeździe Anglików 4:0. Jednak można coś wycisnąć ze słabszych piłkarzy. Swoją drogą potentaci traktują te mecze czysto sparingowo i wspominał też o tym Roberto Martinez. Michniewicz, jeśli główkuje podobnie, to skupił się na testowaniu wariantu defensywnego. Jeśli obrona Częstochowy, połączona z czekaniem na zagranie ręką w polu karnym przeciwnika, albo jedną, dwie kontry to recepta na sukces... Wiernym kibicom życzę wielu wspaniałych wrażeń.

#6763 ONLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2199 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 15 czerwiec 2022 - 09:06

Jak dla mnie spoko mecz. Bo niby jakiej gry oczekujemy przy przeciwniku typu Belgia, Holandia?
Już wiele spotkań na najwyższym poziomie udowadniało, że posiadanie piłki niekoniecznie wygrywa (Hiszpania, Barcelona).

Wczoraj zabrakło dokładności,  mieliśmy sporo fajnych sytuacji. Lewy niby w gorszej dyspozycji i w pierwszej części sfrustrowany, ale jednak 2 piękne wystawki zrobił.
Tam powinny być dwa gole. Młodzi dobrze rokują.
Chciałbym, abyśmy grali jak najwięcej z właśnie z przeciwnikami tej klasy.


  • przemo_w lubi to

#6764 OFFLINE   ASAPfishing

ASAPfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 613 postów
  • Lokalizacja.
  • Imię:Asap
  • Nazwisko:Asap

Napisano 15 czerwiec 2022 - 09:18

Sorry, ale nie kupuje tłumaczenia typu jak mamy grać z "tej klasy" przeciwnikiem. Idź do pracy i powiedz szefowi, że dla jednego klienta będziesz się bardziej starał a dla drugiego mniej...

Na boisko wychodzi 11:11, niby najlepszych w danej chwili. Jak widać, mamy braki wyszkolenia lub potencjał nie taki i źle wybieramy. Czemu inni biegają więcej, podają lepiej, mają lepszą kondycję?
  • Maciej W. lubi to

#6765 ONLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2199 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 15 czerwiec 2022 - 10:05

Sorry, ale nie kupuje tłumaczenia typu jak mamy grać z "tej klasy" przeciwnikiem. Idź do pracy i powiedz szefowi, że dla jednego klienta będziesz się bardziej starał a dla drugiego mniej...

Na boisko wychodzi 11:11, niby najlepszych w danej chwili. Jak widać, mamy braki wyszkolenia lub potencjał nie taki i źle wybieramy. Czemu inni biegają więcej, podają lepiej, mają lepszą kondycję?

Tej klasy to znaczy mający obiektywnie lepiej wyszkolonych, lepszych piłkarzy. 
A w to, porównując nas do Belgii chyba nikt nie wątpi. Tak dzisiaj jest. Belgia to światowy top, my jesteśmy średniakiem plus.
Nie wygramy w nimi w ładny sposób. Trzeba obrać taktykę niwelującą ich przewagi, uciążliwą, destrukcyjną i wykorzystać nadarzające się okazje. W sobotę z Holandią wykorzystaliśmy, wczoraj zabrakło szczęścia/wykończenia. W pierwszym meczu z Belgią w pewnym momencie ewidentnie się poddaliśmy/odpuściliśmy. Wczoraj była walka do końca. Zauważalna poprawa, ale też przeciwnicy zagrali słabiej. Nie miałem na myśli naszego zaangażowania, ale styl gry.

Przekładając na pracę. Do różnych kontrahentów też stosuje się różne taktyki. Inaczej rozmawia się z kimś dużym, a inaczej z małym. Inne zaangażowanie jest przy 100 mln, a inne przy 8 tys. PLN. Nie wszyscy są równi, przynajmniej w mojej branży.

I jeszcze jedno. Czy można mniej pretensje do kogoś słabszego, że dając z siebie wszystko przegrał z lepszym?
Trochę, jakby się ścigać ze mną w pracy w liczeniu...

 


  • przemo_w i S.N. lubią to

#6766 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 15 czerwiec 2022 - 10:16

Taka ciekawostka. PZPN wprowadził niedawno zmiany w szkoleniu dzieci.
Dzieci mają jak najwięcej kiwać i utrzymywać piłkę. Trenerzy mają nie zwracać uwagi gdy dziecko aż za dużo próbuje kiwek i przez to traci piłkę.
Taka odpowiedź na zbyt szybkie pozbywanie się piłki i brak gry 1 na 1 w reprezentacji :-)
  • S.N. lubi to

#6767 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4559 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 15 czerwiec 2022 - 10:24

Nie wiem jak wygląda system szkoleń w Belgi, ale na naszym podwórku całkiem niedawno na wniosek burmistrza dzielnicy Włochy miasto wygasiło w części użytkowanie terenu przez klub RKS Okęcie pozbawiając klub jakichś tam dochodów co zapewne doprowadzi klub do upadku i tym samym likwidacji. Nic nie słychac o jakimś choćby zastępczym miejscu czy czymś w tym stylu. Informacje zaczerpnięte z szajsbuka znaczy się z fejsa.
Zatem gdzie ta nasza młodzież ma się szkolić ... Nie wszyscy się zmieszczą na Legii czy Polonii.
  • przemo_w lubi to

#6768 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 15 czerwiec 2022 - 11:25

Sławku jako kibic czwartoligowy  ;)  stwierdzam, że nie jest tak źle. Narew grała w tym roku z drużynami Hutnika, Escoli, Unii i Drukarza Warszawa (to 4 liga mazowiecka gr.I). 


  • S.N. lubi to

#6769 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4559 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 15 czerwiec 2022 - 11:44

Nie napisałem, że wszędzie jest źle, ale przykład podany przeze mnie pokazuje co jest dla co poniektórych najważniejsze ... Ja też byłem tu i tam w mazowieckim i widziałem co nie co ... Można by długo o tym pisać, a nawet trzeba bo przecież dzieci to przyszłość i na co jak na co, ale na szkolenie dzieci i młodzieży i ogólnie na sport i działki pod kluby i jakieś tam pieniądze na działalność klubów sportowych być powinny. Niestety podany przeze mnie przykład jasno pokazuje co się czasami dzieje ...

Użytkownik S.N. edytował ten post 15 czerwiec 2022 - 11:45


#6770 OFFLINE   radek_u

radek_u

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów

Napisano 15 czerwiec 2022 - 12:24

Nie napisałem, że wszędzie jest źle, ale przykład podany przeze mnie pokazuje co jest dla co poniektórych najważniejsze ... Ja też byłem tu i tam w mazowieckim i widziałem co nie co ... Można by długo o tym pisać, a nawet trzeba bo przecież dzieci to przyszłość i na co jak na co, ale na szkolenie dzieci i młodzieży i ogólnie na sport i działki pod kluby i jakieś tam pieniądze na działalność klubów sportowych być powinny. Niestety podany przeze mnie przykład jasno pokazuje co się czasami dzieje ...

https://um.warszawa....zez-rks-„okecie


  • Mysha i przemo_w lubią to

#6771 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 15 czerwiec 2022 - 12:38

Czyli jak to w "Radiu Erewań"  :D


  • radek_u i adamos lubią to

#6772 OFFLINE   witeg

witeg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • Imię:Witek

Napisano 16 czerwiec 2022 - 09:39

A dziewczynom nikt nie kibicuje? Dziś potrzebowały 2 setów, żeby się obudzić, ale 3 i 4 miło było oglądać, 5 też na plus, choć trochę ciśnienie skoczyło. Jutro raczej niewielkie nadzieje na wygraną, ale fajnie byłoby gdyby powalczyły.



#6773 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2023 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 18 czerwiec 2022 - 16:07

Vive w finale LM :)

#6774 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2023 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 18 czerwiec 2022 - 16:54

Hurkacz odrobił straconego seta i zadecyduje trzeci :)

#6775 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2023 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 18 czerwiec 2022 - 17:42

Wyrwał Hubert ten mecz w tiebreaku! Brawo! :) Jest w finale.

Użytkownik coma edytował ten post 18 czerwiec 2022 - 17:43

  • Marcin Rafalski, Mariusz54, korol i 1 inna osoba lubią to

#6776 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2023 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 19 czerwiec 2022 - 15:24

Hubert rozbił rosjanina w finale. Awansował na 9 miejsce w rankingu najlepszych tenisistów :)
  • Marcin Rafalski, Maciej W. i korol lubią to

#6777 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2023 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 19 czerwiec 2022 - 17:04

Vive Kielce rozpoczęło finał LM z Barceloną.

#6778 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2023 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 19 czerwiec 2022 - 19:01

Była walka do końca i sporo niewykorzystanych sytuacji, niestety Vive przegrywa w karnych.

#6779 OFFLINE   mav3rick

mav3rick

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 postów
  • LokalizacjaPrzewóz
  • Imię:Emil

Napisano 19 czerwiec 2022 - 19:42

Była walka do końca i sporo niewykorzystanych sytuacji, niestety Vive przegrywa w karnych.

Vive miało sporo szans, by, odskoczyć na dwie bramki i nie dali rady tego wykorzystać, szkoda ale to i tak wielki sukces

#6780 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 630 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 20 czerwiec 2022 - 07:03

Ile ja bym dał za finał ligi mistrzów w piłce kopanej z polską drużyną. Nawet za przegrany mecz.
  • coma lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych