Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sport na żywo - aktualne lub przyszłe wydarzenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9556 odpowiedzi w tym temacie

#9401 OFFLINE   keiko

keiko

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów

Napisano 19 czerwiec 2024 - 18:40

Z tego co pamiętam, to portugalia nie przegrała żadnego meczu na tamtym euro, taka różnica.

Turnieje wygrywają drużyny, które ciułają punkty, wygrywają mecze po 1:0, a nie ci którzy golą wszystkich po 5:0.

#9402 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 czerwiec 2024 - 18:42

Pewnie tytuł mistrza Świata, czy Europy jest dla Was kompletną abstrakcją, więc spuszczę z tonu. Może wyeliminowanie Brazylii w fazie pucharowej i brąz MŚ? Mogę obiecać, że z mojej strony nie usłyszelibyście słowa krytyki za przegrany półfinał. Może smutek i żal po straconej szansie. Teraz pytanie: co stało na przeszkodzie, żeby mając, według Was, najlepszego piłkarza na świecie i grupę grającą w czołowych klubach, osiągnąć to co Chorwacja? Kraj na peryferiach Europy, o dziesięć razy mniejszej populacji od Polski. I to nie był ich wypadek przy pracy, bo cztery lata wcześniej byli w finale.
  • coma lubi to

#9403 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 19 czerwiec 2024 - 18:51

Pewnie tytuł mistrza Świata, czy Europy jest dla Was kompletną abstrakcją, więc spuszczę z tonu. Może wyeliminowanie Brazylii w fazie pucharowej i brąz MŚ? Mogę obiecać, że z mojej strony nie usłyszelibyście słowa krytyki za przegrany półfinał. Może smutek i żal po straconej szansie. Teraz pytanie: co stało na przeszkodzie, żeby mając, według Was, najlepszego piłkarza na świecie i grupę grającą w czołowych klubach, osiągnąć to co Chorwacja? Kraj na peryferiach Europy, o dziesięć razy mniejszej populacji od Polski. I to nie był ich wypadek przy pracy, bo cztery lata wcześniej byli w finale.


Więcej szczęścia mają ;)

#9404 OFFLINE   witeg

witeg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • Imię:Witek

Napisano 19 czerwiec 2024 - 19:09

To co będzie dla ciebie czymś wielkim w takim razie ?

Wygranie mistrzostwa świata czy mistrzostwa Europy?

Turniej się jeszcze dobrze nie zaczął a ty przekreślasz całkowicie szanse tej drużyny na cokolwiek

Czy ty faktycznie uważasz że Ci zawodnicy nie mają aspiracji ?
Myślisz że oni chcą co mecz łapać wpier...ol od każdego zespołu

Jeśli to do mnie, to czymś wielkim byłyby ze trzy wygrane mundiale pod rząd. Z prostej przyczyny-  mocno mnie irytuje dewaluacja określeń wielki, epokowy, gigantyczny, katastrofa, etc. przez używanie ich do pierdół.
Nie oczekuję dobrych wyników od drużyny, która ledwo zakwalifikowała się do turnieju w stylu rozpaczliwym, życzę im jak najlepiej, choć bez entuzjazmu. 
Przez ostatnie lata kopacze konsekwentnie i przekonująco udowadniali, że aspiracji nie posiadają żadnych, ostatni mecz wzbudził pewne wątpliwości, że może jednak niektórym trochę zależy.
A czego chciałbym? Żeby polscy kopacze grali na poziomie francuskich, portugalskich, niemieckich, hiszpańskich, bo na razie jest to poziom podobny do graczy z Cypru, Wysp Owczych, Lichtenstein'u.... Wtedy wyniki "same" zaczną się pojawiać.


  • coma lubi to

#9405 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 19 czerwiec 2024 - 19:54

Jeśli to do mnie, to czymś wielkim byłyby ze trzy wygrane mundiale pod rząd. Z prostej przyczyny- mocno mnie irytuje dewaluacja określeń wielki, epokowy, gigantyczny, katastrofa, etc. przez używanie ich do pierdół.
Nie oczekuję dobrych wyników od drużyny, która ledwo zakwalifikowała się do turnieju w stylu rozpaczliwym, życzę im jak najlepiej, choć bez entuzjazmu.
Przez ostatnie lata kopacze konsekwentnie i przekonująco udowadniali, że aspiracji nie posiadają żadnych, ostatni mecz wzbudził pewne wątpliwości, że może jednak niektórym trochę zależy.
A czego chciałbym? Żeby polscy kopacze grali na poziomie francuskich, portugalskich, niemieckich, hiszpańskich, bo na razie jest to poziom podobny do graczy z Cypru, Wysp Owczych, Lichtenstein'u.... Wtedy wyniki "same" zaczną się pojawiać.


Akurat nie było to do Ciebie...

Co do poziomu gry i porównywanie Naszych zawodników do czołowych drużyn w Europie to jeszcze nie ten czas ale myślę że za chwile będzie można z nimi walczyć jak równy z równym.Holendrzy też nam mieli wpierdolic 5 bramek ale jakoś im się to nie udało.Fakt przegraliśmy ten mecz ale nie można naszym odmówić zaangarzoawania i braku chęci do gry.
Czasu nikt nie cofnie i nie ma co rozpamiętywać.

Może i fartem wylądowali w Njemczech na tych mistrzostwach ale na pewno więcej emocji jest we mnie czekając na mecz naszej reprezentacji niż oglądanie na chłodno innych spotkań.

#9406 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4912 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 20 czerwiec 2024 - 06:27

Bez wykręcania rąk przyznam, choć nie oglądam, i nie potrafiłbym z nazwiska żadnego futbolisty wymienić - ale  emocjonalne wzmożenie wobec telewizyjnego show jest zdumiewająco podobne do przeżywania spektakli pt; jak oni tańczą , jak oni śpiewają.. których również nie oglądam. Nie chodzi mi o sposób tracenia osobistego czasu, raczej o ostentacyjną banalność takiego typu masowych widowisk  :)

Wobec zapachu lip, brzęczeniu pszczół, np..  :)


  • doktorek, Pisarz.......ewski Piotr i ObraFM lubią to

#9407 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2675 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 21 czerwiec 2024 - 05:50

Bez wykręcania rąk przyznam, choć nie oglądam, i nie potrafiłbym z nazwiska żadnego futbolisty wymienić - ale  emocjonalne wzmożenie wobec telewizyjnego show jest zdumiewająco podobne do przeżywania spektakli pt; jak oni tańczą , jak oni śpiewają.. których również nie oglądam. Nie chodzi mi o sposób tracenia osobistego czasu, raczej o ostentacyjną banalność takiego typu masowych widowisk  :)

Wobec zapachu lip, brzęczeniu pszczół, np..  :)

Sławek

Przecież można obejrzeć mecz w pasiece pod lipą . :doh:


  • Krzysiek P lubi to

#9408 ONLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 995 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 21 czerwiec 2024 - 06:41

Bez wykręcania rąk przyznam, choć nie oglądam, i nie potrafiłbym z nazwiska żadnego futbolisty wymienić - ale  emocjonalne wzmożenie wobec telewizyjnego show jest zdumiewająco podobne do przeżywania spektakli pt; jak oni tańczą , jak oni śpiewają.. których również nie oglądam. Nie chodzi mi o sposób tracenia osobistego czasu, raczej o ostentacyjną banalność takiego typu masowych widowisk  :)
Wobec zapachu lip, brzęczeniu pszczół, np..  :)

Pewnie jak chłopaki grali w nogę na wf to Ty siedziałeś na ławie albo książki o pszczołach czytałeś.
  • przemo_w lubi to

#9409 ONLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 21 czerwiec 2024 - 06:51

Pewnie jak chłopaki grali w nogę na wf to Ty siedziałeś na ławie albo książki o pszczołach czytałeś.


Z dziewczynami grał w gumę...

#9410 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2675 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 21 czerwiec 2024 - 14:39

Z dziewczynami grał w gumę...

Biorąc pod uwagę aparycje Sławka :) , to trudno mi sobie wyobrazić niedźwiedzia grającego w gumę . :doh:


  • Sławek77, coma i przemo_w lubią to

#9411 OFFLINE   witeg

witeg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • Imię:Witek

Napisano 21 czerwiec 2024 - 14:58

A propos dziewczyn - z Turcją grają. Niestety pierwszy set w plecy.

edyta : 1:1 :rockon:
            2:1 i Turczynki się trochę zagotowały


Użytkownik witeg edytował ten post 21 czerwiec 2024 - 15:54

  • coma lubi to

#9412 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 21 czerwiec 2024 - 16:36

Brawo Dziewczyny! Polki pokonały Turczynki po zaciętym meczu! 



#9413 OFFLINE   witeg

witeg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • Imię:Witek

Napisano 21 czerwiec 2024 - 16:39

No mają nerwy ze stali i wygląda, że Lavarini ma dobry sposób na jej hartowanie.


  • kostom63 lubi to

#9414 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 21 czerwiec 2024 - 16:42

Czyli dzisiaj już dał radę Hurkacz, siatkarze z Argentyną, siatkarki z Turcją. Czas na panów piłkarzy.


Użytkownik coma edytował ten post 21 czerwiec 2024 - 16:44


#9415 OFFLINE   jabadaonbis

jabadaonbis

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Maciek
  • Nazwisko:Pietras

Napisano 21 czerwiec 2024 - 16:57

Co za dużo to nie zdrowo🤪

#9416 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 21 czerwiec 2024 - 16:57

Czyli dzisiaj już dał radę Hurkacz, siatkarze z Argentyną, siatkarki z Turcją. Czas na panów piłkarzy.


Też dadzą radę 😉

#9417 OFFLINE   jabadaonbis

jabadaonbis

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Maciek
  • Nazwisko:Pietras

Napisano 21 czerwiec 2024 - 17:11

Wrrrrrrrr

#9418 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 8002 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 21 czerwiec 2024 - 17:21

Szybko poszlo  :ph34r:



#9419 OFFLINE   Thomas-xXx

Thomas-xXx

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaNiderlandy
  • Imię:Tomek

Napisano 21 czerwiec 2024 - 17:23

Zaczynają nasi grać „swoją grę” jak zawsze 😐 Oby zbłądzili i się obudzili 😐 Jak tu nie być pesymistą w tej materii…

Użytkownik Thomas-xXx edytował ten post 21 czerwiec 2024 - 17:24

  • Sławek77 lubi to

#9420 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 21 czerwiec 2024 - 17:34

Wracamy do gry ;)

1:1