Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jezioro DADAJ


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1362 odpowiedzi w tym temacie

#901 OFFLINE   MarCinFin

MarCinFin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • LokalizacjaTurku (FIN)
  • Imię:Marcin

Napisano 29 maj 2018 - 11:20

 Fajnie się czyta wątek KABANOS GFS CUP 2018  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :D. To jakim wynikiem zakończyły się zawody? Jaką łączna długość 5 szczupaków i 5 okoni miały 3 pierwsze zespoły? 

 

P.S. Zjadłabym polskiego kabanoska  :rolleyes:  z pyszną bułeczką  :wub:, piękna sprawa  :rolleyes:.

 

Dodam, że wyników na stronie nie ma. http://fishingseries.pl/wyniki/


Użytkownik MarCinFin edytował ten post 29 maj 2018 - 11:22

  • _Junak_ i S.N. lubią to

#902 OFFLINE   polak9

polak9

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 403 postów
  • LokalizacjaPasłęk
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:B..

Napisano 29 maj 2018 - 11:27

Tu nie chodzi o żal czy zwrot kosztów. Jedziesz na imprezę bo ja tak do tego podchodziłem a sponsorzy poważni to oczekujesz jako taki poziom.

Przygarnęliśmy kolegę z Litwy który się błąkał bo nie miał opaski to nawet piwka i miseczki zupki nik nie chciał mu wydać. Stawialiśmy mu ze swojego przydziału żeby zachować twarz imprezy gdzie powinniśmy to olać.



#903 OFFLINE   ObraFM

ObraFM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 521 postów
  • LokalizacjaFMI
  • Imię:Mariusz

Napisano 29 maj 2018 - 11:28

.....

Dodam, że wyników na stronie nie ma. http://fishingseries.pl/wyniki/

A tam odnośnik do witryny której domeny jeszcze nie kupili  :doh:

Załączony plik  garmin.png   31,92 KB   24 Ilość pobrań


  • Hesher, Robert Crocker, MarCinFin i 1 inna osoba lubią to

#904 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1964 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 29 maj 2018 - 11:32

Na FB GFTeam też brak jakiegokolwiek posta z oficjalnymi wynikami ...


  • MarCinFin lubi to

#905 OFFLINE   AdamCh

AdamCh

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 906 postów
  • Lokalizacjalubuskie
  • Imię:Adam

Napisano 29 maj 2018 - 11:37

"@chojny83, nie zrozum mnie źle, nie jest moim celem kłótnia czy zaczepka ale skoro celem nadrzędnym uczestnictwa w imprezie komercyjnej jest spotkanie ze znajomymi to biorąc pod uwagę frekwencję na GFS, nie ma chyba powodów do narzekań i raczej każdy winien być zadowolony?"

 

To chyba tak napisałem. Jeżeli chodzi o spotkanie ze znajomymi, rodzinną atmosferę było ok.

Napisałem o minusach jak i plusach.

Dla mnie niedopuszczalnym jest aby wypłycenia, wystające kamienie nie były oznaczone.

Wszyscy o kasie i kasie.

Mnie szczerze mówiąc g...wno obchodzi czy ktoś na tym zarobi. Jak ma do tego głowę niech nawet wyciągnie z tego 100tyś. nic mi do tego.

Problem w tym, że to impreza nr 1 w Polsce i po raz kolejny uważam, że powinno być grubo.

A tu było słychać pompowanie balonika o sponsorach, a wyszło, że jeden z nich wyłożył nagrody za 2tyś.?

To chyba o to większości chodzi. Było głośno ale słabo :)

 

Co do Manyfika. Było lepiej. Może dlatego,że to pierwsza impreza, może dlatego, że główny sponsor miał akurat urodziny?

Przekonamy się we wrześniu. Jak organizatorzy udźwigną logistycznie 300 osób i łowienie na dwóch jeziorach.

Może Manyfik będzie nr 1, choć dogodzić się wszystkim nie da.

Manyfik miał też minusy. Mi na przykład nie smakowało jedzenie. Zakwaterowanie też nie było super ale dało się przeżyć.

Dla tych co tylko o kasie... Za team wykładamy 1300, nocleg i jedzenie w cenie. Nagrody grube, te do wygrania i do wylosowania (to podoba mi się najbardziej)

 

I jeszcze jedno.

Na Dadaju z pewnością są większe ryby. Nie padł metr ale było 96cm, kilka 80cm, kilkanaście 70cm. Nie ma tu dziury rocznikowej.

W Lubniewicach same stykowce i kilka ryb powyżej 70cm. w tym szczupak chyba 112cm.


  • Little Wing lubi to

#906 OFFLINE   Krab

Krab

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 718 postów
  • Lokalizacjanad Drwęcą
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Bartosiak

Napisano 29 maj 2018 - 11:46

Jak już tak wszystko liczymy, to usłyszałem ze oprócz nagród sponsorzy musieli wnieść odpowiednia opłatę za bycie tytularnymi sponsorami imprezy. Jeśli to prawda, to nijak się mają wyliczenia kolegów powyżej. Skłonny jestem wówczas uznać, że nasze wpisowe to niemal w całości zysk organizatora lub zlecającego organizację GFS (na FB uświadamili nas, że impreza została zlecona firmie zewnętrznej, wiec trudno określić kto dobrze zarobił...)
Ponadto tu nikt nie narzeka na same koszty startowego tylko ocenia to w porównaniu do lat poprzednich, gdzie w każdym aspekcie impreza była zdecydowanie lepiej zorganizowana i to pomimo o 160 zł niższego wpisowego. Dla przypomnienia ubiegły rok to 1.000 zł - dwa noclegi warte 360 zł. Teraz 800 zł bez noclegów.
Z mojego punktu widzenia GFS z roku na rok powinien być coraz lepiej oceniany przez uczestników, a nie iść w dół po równi pochyłej. Tyle i aż tyle.
A tłumaczenia, że to firma zewnętrzna, że nie można było ingerować w organizację imprezy itd do mnie nie docierają.
Zaproponowałem, by w przyszłym roku nagrody były symboliczne, ale żeby nikt nie narzekał na pozostałe aspekty rywalizacji i otoczkę imprezy. Ba, nawet bym określił z góry jakie nagrody dostaną zwycięzcy. Zamknie to możliwość spłaszczania dyskusji jedynie do sfery nagród.

#907 OFFLINE   MarCinFin

MarCinFin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • LokalizacjaTurku (FIN)
  • Imię:Marcin

Napisano 29 maj 2018 - 11:54

Kabanosy to już wiem, że były przeterminowane ale czy 3 pierwsze zespoły wypełniły limity 5 szczupaków i 5 okoni wymiarowych? 


  • Robert Crocker lubi to

#908 OFFLINE   ŻoliborzFishingTeam

ŻoliborzFishingTeam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 maj 2018 - 12:01

Na crazy ma być 137 załóg co daje 274 osoby plus kajak/belly - więc impreza też duża, dwa jeziora - logistycznie wyzwanie ogromnie. Za rok GFS nie musi  być największą imprezą w PL tylko jedną z wielu.


  • S.N. lubi to

#909 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1964 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 29 maj 2018 - 12:04

Na crazy ma być 137 załóg co daje 274 osoby plus kajak/belly - więc impreza też duża, dwa jeziora - logistycznie wyzwanie ogromnie. Za rok GFS nie musi  być największą imprezą w PL tylko jedną z wielu.

nic dodać, nic ująć ...



#910 OFFLINE   polak9

polak9

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 403 postów
  • LokalizacjaPasłęk
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:B..

Napisano 29 maj 2018 - 12:17

Z roku na rok takich imprez będzie więcej. Będziemy mieli w czym wybierać.

Na Dadaju są duże ryby bo miałem moją rybę życia ale zmęczenie integracją plus cwaniactwo dużej ryby zwyciężyło. Pękła plecionka 0,20 po tym jak się ryba przewaliła przy łodzi ale jeszcze po nią wrócę ;) bo Dadaj piękne jezioro.



#911 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1964 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 29 maj 2018 - 12:26

Z roku na rok takich imprez będzie więcej. Będziemy mieli w czym wybierać.

Na Dadaju są duże ryby bo miałem moją rybę życia ale zmęczenie integracją plus cwaniactwo dużej ryby zwyciężyło. Pękła plecionka 0,20 po tym jak się ryba przewaliła przy łodzi ale jeszcze po nią wrócę ;) bo Dadaj piękne jezioro.

jak ci 9-10.06 pasuje to można uderzyć ;)



#912 OFFLINE   polak9

polak9

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 403 postów
  • LokalizacjaPasłęk
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:B..

Napisano 29 maj 2018 - 12:31

Widziałeś Robert okonie jak Ci wysłałem z treningu to świadczy o wielkości ryb na tym jeziorze.

 

 

jak ci 9-10.06 pasuje to można uderzyć ;)

W tym terminie będę na Żarnowcu ale jak coś nie pójdzie to się zdzwonimy :)



#913 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1964 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 29 maj 2018 - 12:34

No ode mnie z klubu trenowali w tyg. poprzedzającym. Jednego dnia P. Kata i A. Mokański mieli ponad 10 szt. powyżej 40 cm ... Wynik Przemka nikogo nie zdziwił. Szkoda, że Arturowi nie poszło ...


  • polak9 lubi to

#914 OFFLINE   Bartas93

Bartas93

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 519 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Bartuś
  • Nazwisko:https://bartekwedkuje.blogspot.com

Napisano 29 maj 2018 - 13:05

Na openera do Gdynii lepiej było jechać, a nie jakieś Garminy .. ; )


  • MarCinFin lubi to

#915 OFFLINE   golenia

golenia

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 538 postów
  • LokalizacjaBiskupiec
  • Imię:Przemek

Napisano 29 maj 2018 - 13:29

Kabanosy to już wiem, że były przeterminowane ale czy 3 pierwsze zespoły wypełniły limity 5 szczupaków i 5 okoni wymiarowych? 

https://xtramarlin.p...p?competition=9



#916 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1402 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 29 maj 2018 - 13:34

Jak już tak wszystko liczymy, to usłyszałem ze oprócz nagród sponsorzy musieli wnieść odpowiednia opłatę za bycie tytularnymi sponsorami imprezy. Jeśli to prawda, to nijak się mają wyliczenia kolegów powyżej. Skłonny jestem wówczas uznać, że nasze wpisowe to niemal w całości zysk organizatora lub zlecającego organizację GFS (na FB uświadamili nas, że impreza została zlecona firmie zewnętrznej, wiec trudno określić kto dobrze zarobił...)
Ponadto tu nikt nie narzeka na same koszty startowego tylko ocenia to w porównaniu do lat poprzednich, gdzie w każdym aspekcie impreza była zdecydowanie lepiej zorganizowana i to pomimo o 160 zł niższego wpisowego. Dla przypomnienia ubiegły rok to 1.000 zł - dwa noclegi warte 360 zł. Teraz 800 zł bez noclegów.
Z mojego punktu widzenia GFS z roku na rok powinien być coraz lepiej oceniany przez uczestników, a nie iść w dół po równi pochyłej. Tyle i aż tyle.
A tłumaczenia, że to firma zewnętrzna, że nie można było ingerować w organizację imprezy itd do mnie nie docierają.
Zaproponowałem, by w przyszłym roku nagrody były symboliczne, ale żeby nikt nie narzekał na pozostałe aspekty rywalizacji i otoczkę imprezy. Ba, nawet bym określił z góry jakie nagrody dostaną zwycięzcy. Zamknie to możliwość spłaszczania dyskusji jedynie do sfery nagród.

Komercyjne zawody wędkarskie to biznes jak każdy inny. Jest czas inwestycji i czas zbioru zysków. Dobór firmy zewnętrznej tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu. Także łączę się....... .

PS. Kto był sędzią głównym zawodów?



#917 OFFLINE   Krab

Krab

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 718 postów
  • Lokalizacjanad Drwęcą
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Bartosiak

Napisano 29 maj 2018 - 13:43

Sędzią był Pan Tadeusz Potasiński

#918 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1402 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 29 maj 2018 - 13:56

Tadeusz to profi w każdym calu i doświadczony sędzia, z potężną liczbą imprez w portfolio każdego szczebla. Zresztą jak się nie mylę, to obecnie(lub miał być) szef GKS przy ZG. Także tu raczej lipy być nie mogło.

Pozdrawiam M.



#919 OFFLINE   Krab

Krab

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 718 postów
  • Lokalizacjanad Drwęcą
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Bartosiak

Napisano 29 maj 2018 - 14:01

Lipy moze nie, ale jednak były wpadki. Okoń 30,8 zaliczony jako 31 pkt a przecież zaokrąglono do dołu. Okoń 24,6 zaliczony jako wymiarowy. Pewnie, ze winni sędziowie poboczni, ale za całość odpowiada główny. Niemniej sędziowanie było naprawdę super.

#920 OFFLINE   MarCinFin

MarCinFin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • LokalizacjaTurku (FIN)
  • Imię:Marcin

Napisano 29 maj 2018 - 14:06

Czyli dobrze rozumiem, że pierwszy zespół złowił 5 okoni i 6 szczupaków ale i tak liczyło się po 5 ryb z gatunku. Za każdy cm 1 pkt (minimum okonia 25 cm i 50 cm dla szczupaka). Oznacza to, że przez 20 godzin łowienia (o dowolnej porze) w ciągu 3 dni  zwycięzcy złowili 11 wymiarowych ryb o łącznej długości 502 cm? Zespół z 3 pozycji nie złapał nawet 5 wymiarowych okoni. Moim zdaniem wyniki pokazują słaby potencjał jeziora. Startowali profesjonaliści.