Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Na narty - czyli zimowa odskocznia od ryb!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
576 odpowiedzi w tym temacie

#201 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4578 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 30 styczeń 2018 - 20:08

W profesjonalnym sklepie dobry doradca zweryfikuje Twoje wymagania, potrzeby, możliwości  i fanaberie.

 

A pewnie, że zweryfikuje pod to z czego ma największą prowizję i co mu totalnie zalega ... Z pierwszym rowerem tak miałem, dlatego podkreślam, że kupię w sklepie nawet tam będę w nich godzinę dreptał, ale chcę wiedzieć na co mam zwrócić uwagę i dokładnie jedna z twoich uwag, a mianowicie ta o butach tecnika wydaje się być pomocna. Dziękuję. Będę w nich krócej dreptał o ile do mnie będą w jakiś tam sposób przemawiać.



#202 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 01 luty 2018 - 07:26

W Warszawie jadąc od Lublina masz na wolcie 2 niezłe sklepy. Przy Ostrobramskiej w sumie. Do pierwszego musisz skrecić w ulice w prawo vis a vis Auto Fusa a drugi masz vis a vis Media Markt.

#203 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4578 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 01 luty 2018 - 07:34

Jakoś się nazywają ?

#204 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 01 luty 2018 - 09:03

Google mi podpowiada, ze Snow Shop i Classic Sport. Masz tez obok Decathlon, kilka lat temu mieli spory wybór fajnych butów. Na bank coś dobierzesz w tych sklepach, bez potrzeby kołowania po Warszawie. Aaaaaa i na Wale Miedzeszyńskim przy Fieldorfa masz Alta Sport, też dobry sklep. Tam akurat rower kupiłem i dla żony narty. Od poprzednich sklepów ze 3 km.

#205 OFFLINE   morales

morales

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 291 postów

Napisano 01 luty 2018 - 12:05

http://www.faunapark-ops.cz/

Serdecznie polecam na bazę wypadową do Czech - Jeseniki. Bardzo dobry kontakt z właścicielem , Petr dobrze mówi po polsku . Fajna kwatera na narty. Szef dowozi na wybrany stok skybusem , w zasięgu kilka , kilkanaście stoków między innymi Ramzowa. 


Użytkownik morales edytował ten post 01 luty 2018 - 12:05


#206 OFFLINE   giaur27

giaur27

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 320 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Mariusz

Napisano 01 luty 2018 - 17:45

Jadę na tydzień do Szklarskiej P. na narty- gdzie w okolicy można pouganiać się za pstrągami i kupić zezwolenie? .

Czechy w tym rejonie, ale niedaleko od granicy te wchodzą w rachubę.



#207 OFFLINE   cabage

cabage

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1517 postów
  • LokalizacjaOpole
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Tohatsu/Mercury/Lowrance/MG/Ram Mounts

Napisano 03 marzec 2018 - 22:30

A ja dzisiaj poszalałem na Czarnej Górze. Z rana warunki super. Można było poszaleć :)



#208 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9500 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 04 marzec 2018 - 07:35

http://www.spindleruv-mlyn.com/pl/

#209 OFFLINE   radek_u

radek_u

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 325 postów

Napisano 04 marzec 2018 - 10:50

A ja skończyłem sezon tygodniowym pobytem w Szczyrku i Wiśle.Warunki fajne, mało ludzi(jak jechać to tylko jak się skończą ferie), potestowało się troszkę nowej kolekcji Fischera, posprawdzało różne szybki w goglach w różnych warunkach i teraz czekam na przyszły sezon  :D  



#210 OFFLINE   Luckyguliver

Luckyguliver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 980 postów
  • LokalizacjaN17
  • Imię:Remek

Napisano 02 styczeń 2019 - 17:09

... posprawdzało różne szybki w goglach w różnych warunkach i teraz czekam na przyszły sezon  :D  

I jak po testach? Majac na uwadze doswiadczenia wedkarskie moge spokojnie zalozyc ze jedna para gogli do roznych warunkow panujacych na stoku nie obskoczy :)

 

Ja dopiero zaczynam sie uczyc jezdzic na nartach ale juz "wpadlem jak sliwka w kompot' :) Wlasnie wrocilem z Pilska i Czarnego Gronia. Chcialbym zaczac kompletowac jakis budzetowy zestawik dla poczatkujacego. Mialem pytac o jakies konkretne typy butow ale widze ze tylko przymiarka w sklepie wchodzi w rachube wiec zamilkne.

 

Ps Sa jakies dobre sklepy w Rzeszowie ewentualnie Krakowie?


Użytkownik Luckyguliver edytował ten post 02 styczeń 2019 - 17:22


#211 OFFLINE   radek_u

radek_u

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 325 postów

Napisano 02 styczeń 2019 - 19:30

Jak po testach?Generalnie mam fioła na punkcie Smitha i Chromapop i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że jest to klasa sama w sobie.
Co do butów, żeby dobrać dobre i wygodne to trzeba zmierzyć szerokość i długość stopy. Osobiście polecam Ci buty Fischera ;)
Pod Rzeszowem masz SkiRace, w Krakowie np Narty Kraków, Intersport

#212 OFFLINE   Małkociniak

Małkociniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 167 postów
  • LokalizacjaStargard
  • Imię:Krzysiek

Napisano 02 styczeń 2019 - 20:05

I jak po testach? Majac na uwadze doswiadczenia wedkarskie moge spokojnie zalozyc ze jedna para gogli do roznych warunkow panujacych na stoku nie obskoczy :)

 

Ja dopiero zaczynam sie uczyc jezdzic na nartach ale juz "wpadlem jak sliwka w kompot' :) Wlasnie wrocilem z Pilska i Czarnego Gronia. Chcialbym zaczac kompletowac jakis budzetowy zestawik dla poczatkujacego. Mialem pytac o jakies konkretne typy butow ale widze ze tylko przymiarka w sklepie wchodzi w rachube wiec zamilkne.

 

Ps Sa jakies dobre sklepy w Rzeszowie ewentualnie Krakowie?

Szukaj dobrego sklepu narciarskiego, nie marketu ze sprzetem sportowym. Też kiedyś sobie ubzdurałem że chciał bym mieć buty atomica. Okazało się ża na moję szerokie rapcie z wysokim podbiciem dostepnę sa tylko cztery modele butów, po wybraniu optymalnych butów w których spędziłem w sklepie około trzech godzin okazało się że wymagają odbarczania w miejscu kostek. Sklep buty "rozciągnął" i wysłał mi je kurierem. Istotnym jest dobór twardości buta. 

Ja ze Stargardu tuż  pod Szczecinem jechałem do Poznania do Skiteam'u bo w takim mieście jak Szczecin nie ma sklepu zes przetem narciarskim z profesjonalną obsługą. A więc zakup i dobór sprzetu to nie hop siup.



#213 OFFLINE   GoLoManoLo

GoLoManoLo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaDziki Wschód ;)

Napisano 15 styczeń 2019 - 11:46

Tak dla podbicia wątku ;) jeździta pany ?



#214 OFFLINE   DonPablo

DonPablo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 702 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Paweł

Napisano 15 styczeń 2019 - 19:59

Zaczynam w piątek.

W Szczyrku warunki rewelacyjne.

No i wreszcie wspólny gopass na wszystkie główne trasy (COS, gondola i Sport Arena).


  • GoLoManoLo lubi to

#215 OFFLINE   radek_u

radek_u

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 325 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 21:46

Zaczynam w piątek.
W Szczyrku warunki rewelacyjne.
No i wreszcie wspólny gopass na wszystkie główne trasy (COS, gondola i Sport Arena).

Byłem w Szczyrku tydzień temu. Przy takiej masie ludzi plus intensywne opady śniegu warunki były, ale nie rewelacyjne tylko bardzo trudne 😁 Na nocnej jeździe zaczynającej się od 18 o 18.20 nie było widać już, że ratrak jeździł 😉😁

#216 OFFLINE   DonPablo

DonPablo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 702 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Paweł

Napisano 15 styczeń 2019 - 22:25

Byłem w Szczyrku tydzień temu. Przy takiej masie ludzi plus intensywne opady śniegu warunki były, ale nie rewelacyjne tylko bardzo trudne 😁 Na nocnej jeździe zaczynającej się od 18 o 18.20 nie było widać już, że ratrak jeździł 😉😁

Smerf Maruda?

A popatrz sobie na prognozę pogody.

Co mnie interesuje co było parę dni temu, jak jadę tam dopiero jak będzie piękne słonko?

Tam jest teraz łącznie kilkadziesiąt km tras, więc masa ludzi się ładnie rozprasza.

Zresztą wiesz...ja tylko po FIS-ie :P 

😁



#217 OFFLINE   radek_u

radek_u

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 325 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 10:26

Smerf Maruda?

A popatrz sobie na prognozę pogody.

Co mnie interesuje co było parę dni temu, jak jadę tam dopiero jak będzie piękne słonko?

 

No co Ty  :D U mnie pełny profesjonalizm :P Ja tam pojechałem żeby właśnie doradzać i  wysłuchiwać marudzenia innych  :ph34r: Nawet  wyjeżdżając 3 godziny nie narzekałem  ;) Dlatego jestem ciekawy jak to teraz wszystko będzie wyglądało i funkcjonowało w ferie  :)


  • DonPablo lubi to

#218 OFFLINE   Pawgas

Pawgas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 782 postów
  • LokalizacjaBerlin/Szczecin
  • Imię:Paweł

Napisano 16 styczeń 2019 - 22:21

Ja jadę w pierwszym tygodniu lutego do Świeradowa na tydzień łapać pierwsze narciarskie szlify a, że odkąd pierwszy raz zobaczyłem w Tatrach skiturowców to sprawiłem sobie taki komplet a nawet dwa - jeden do puchu drugi na ubite trasy choć ten do puchu chyba pójdzie na sprzedaż.



#219 OFFLINE   DonPablo

DonPablo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 702 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Paweł

Napisano 21 styczeń 2019 - 18:18

No więc byłem w Szczyrku.

 

Jest rewelacyjnie.

Infrastruktura, przygotowanie tras, ilość połączeń- to już w zasadzie poziom światowy.

Jedyna niedogodność to półgodzinny wjazd do i wyjazd z miasta.

Polecam.



#220 OFFLINE   Kozi

Kozi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 380 postów
  • LokalizacjaŚrem

Napisano 21 styczeń 2019 - 23:26

Z tym światowym poziomem to chyba troszę przesadziłeś ;) Pierw musi być odpowiednia górka żeby ośrodek mógł mięc taki poziom...


  • skilos lubi to