Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo
BLANKI

Blanki St. Croix

blank st.croix

  • Please log in to reply
1076 replies to this topic

#361 OFFLINE   Marvin

Marvin

    mogul

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 1,047 posts
  • LokalizacjaLempäälä

Posted 12 October 2012 - 19:22

Na targu posłyszałem, kupując cebulę, że mieli pono zakończyć produkcję Blue Rapidów. Ot co.

Edited by chub norris, 12 October 2012 - 19:22.


#362 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,968 posts
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Posted 12 October 2012 - 20:03

Na targu posłyszałem, kupując cebulę, że mieli pono zakończyć produkcję Blue Rapidów. Ot co.

Bajki to ty możesz w przedszkolu opowiadać.

#363 OFFLINE   Marvin

Marvin

    mogul

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 1,047 posts
  • LokalizacjaLempäälä

Posted 12 October 2012 - 21:54

Słusznie, powinienem, i ewentualnie rozpowiedzieć dzieciom: Artek lepszy, a jakże!

#364 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4,148 posts
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Posted 13 October 2012 - 09:24

Nie konczą produkcje tylko jak to w świecie bywa przenoszą linie produkcyjną do SKOŚNOOKICH :P

#365 OFFLINE   Wobi

Wobi

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1,601 posts
  • LokalizacjaPl

Posted 13 October 2012 - 10:06

a nie przenieśli już parę lat temu? B)

#366 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5,360 posts
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Posted 13 October 2012 - 11:28

Juz dawno przenieśli, o czy mozna poczytac na stronach pracowni sprzedających te blanki...

#367 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4,148 posts
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Posted 13 October 2012 - 11:35

No to mi udało sie załapać jeszcze na staruszka NZ na kijek trociowy :P
Mowa o blanku BLRBR2118H ;)

#368 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14,825 posts
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Posted 16 October 2012 - 09:44

Słusznie, powinienem, i ewentualnie rozpowiedzieć dzieciom: Artek lepszy, a jakże!


MISTRZ :D

#369 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,912 posts
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Posted 16 October 2012 - 16:33

Znów miałem okazję obejrzeć w naturze nowości z Park Falls . Wrócił nieco okrojony w ilości modeli ale za to w świeżej chwale sukcesu odniesionego na tegorocznym ICAST Legend Inshore . Przekonstruowano gruntownie Legenda Extrema , który jest już i tak klasą dla siebie samego , oraz co niemniej ważne , po upiornie długich wiekach całych , odnowiono , naprawdę unowocześniono wreszcie Wild Rivery . Ju z nie mogłem strawić tego uparcie matołkowatego image'u tej jakże zasłuzonej dla typoszeregu s/s serii ..
Teraz jest to kij lokujący się , pomimo słabszych materiałów , blisko popularnego Avida . Zdecydowanie odmieniono spacing i charakterystykę zbrojenia , pojawiły się na nim , podobnie jak na LIS , nowe przelotki Kigan Master, podobne do alconite , choć to tylko poczciwe aluoxy .
http://kigan.en.ec21.com/
Konkurencja dla Fuji nie śpi , coś się tam dzieje w cieniu osławionego molocha i kandydata na monopolistę .

Powróciła na amerykańską ziemię produkcja Imperiali , które tak dobrze wypadają w shootout'ach i rankingach muchówek . Mnie to cieszy , bo od zawsze byłem ich fanem oraz użytkownikiem . Bo po cholerę błąkać się wśród obcych , kiedy w domu jest tak miło ..

Edited by Sławek Oppeln Bronikowski, 16 October 2012 - 16:40.


#370 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5,317 posts
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Posted 16 October 2012 - 16:40

Jak w "organoleptycznym" kontakcie wygląda sprawa z tym uchwytem w Xtrem'ach? Cóż to dokładnie za materiał? Widziałem podobne rozwiązania serii Rage(ale też niestety tylko na zdjęciu). To to samo, czy jeszcze inna struktura?

Pozdrawiam
Kamil

#371 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,912 posts
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Posted 16 October 2012 - 16:51

Ani jedna , ani druga , mnie nie zachwyciła . Tak dogłebnie tematu nie drążyłem . Panie , ja tylko blankami się fascynuje , resztą tak mniej więcej .. Ale sprawdzę przy okazji ..

#372 OFFLINE   suli102

suli102

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 468 posts
  • LokalizacjaDerby/Glogow

Posted 16 October 2012 - 17:44

Witam a gdzie sie podziała technologia nano w kijach St.Croix-a zastąpili ja widzę FRS co to jest? Orientuje sie może ktoś.Pozdrawiam

#373 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,912 posts
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Posted 16 October 2012 - 20:25

Technologie ewoluują nieustannie , podobnie jak materiały . Eksperymenty z lepiszczami do grafitów to dziś największe , najbardziej obiecujące pola nowoczesnych technologii . Zbrojenie oraz jego potencjał i możliwości zdecydowanie wyprzedzają używane dziś powszechnie żywice . W tą stronę idą poszukiwania wiodących innowacyjnych firm , nie tylko w stronę HM 80 - 180 , jak się potocznie uważa ..

Edited by Sławek Oppeln Bronikowski, 16 October 2012 - 20:29.


#374 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5,317 posts
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Posted 16 October 2012 - 21:54

Ani jedna , ani druga , mnie nie zachwyciła . Tak dogłebnie tematu nie drążyłem . Panie , ja tylko blankami się fascynuje , resztą tak mniej więcej .. Ale sprawdzę przy okazji ..

Zastanawiał mnie ten materiał na rękojeści, bo wygląda jak jakaś skóra ekologiczna, albo nie wiem co...
Pytałem, bo kijek i legendarnie "top" jak i nagrody jakieś tam zdobywa... ;)
Ale blank, jak rozumiem, z tymi wszystkimi dziwnie nazwanymi technologiami "daje radę". ;)

A i nowe TBS-y wyglądają niby właśnie dziwnie(uchwyt, krótki fore), ale dalej ciężko im znaleźć konkurenta w tym, do czego je wymyślono/zaadoptowano...

Pozdrawiam
Kamil

#375 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,912 posts
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Posted 16 October 2012 - 22:13

Jest ten materiał na rekojeściach czymś neoprenopodobnym , z tym że na Rage jest bardziej miękki . Nowy look zawsze jest w cenie , pozwala się tak cennie od konkurencji odróżnić , choć podobać się nie musi :D Ale blanki , Kamilu , palce lizać ..

#376 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5,360 posts
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Posted 17 October 2012 - 17:24

Zastanawiałem się i ja przez dluzszą chwilę nad nową uncjową Elitką z serii salmon&stelhed ale nie mogłem skompletować wiarygodnych informacji... Ostatecznie "przestraszyłem" się po kontakcie z przypadkowo napotkanym niemcem który pokazał mi swoją trociową Elitke z tej serii. Lakier w ochydnym dla mnie harcerskim kolorze wyglądał jakby go psy pogryzły (po roku ciorania w krzakach),- na co mi powiedział że to nic, bo lakier jest ekologiczny i pomimo tej drobnej "wady" kij jest wyśmienity...
Później miałem ją w ręku,- jako narzędzie nie ma sie do czego przyczepić, jest godny polecenia na 100%.
Swoją drogą jeszcze brzydszy, jeszcze bardziej harcerski a nawet pionierski kolor nowych Seekerów mi jakoś mniej przeszkadza :-DDDD

#377 OFFLINE   suli102

suli102

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 468 posts
  • LokalizacjaDerby/Glogow

Posted 17 October 2012 - 18:58

Ja właśnie czekam na uzbrojenie kolejnego legenda tym razem ML i jestem ciekaw tych nowych technologii.Ten którego mam jest z tej starszej serii czyli ART i IPC choć i tak kij rypie wszystko po trybach bez spadów.Jestem mega zadowolony z tej Elitki.Pozdrawiam Wszystkich.

#378 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5,360 posts
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Posted 17 October 2012 - 19:06

Fajnie to słyszeć,- jednak wieści z praktyki a nie z formaliny to najwazniejsze wiadomosci ;-)
Może się jeszcze raz do niej przymierzę :-)

#379 OFFLINE   piotrus19835

piotrus19835

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 58 posts
  • Lokalizacjakamien pomorski
  • Imię:Piotr

Posted 23 March 2013 - 15:21

Witam.Zastanawiam sie nad zakupem tego kija.Czy jest ktos posiadaczem takiego modelu z seri triumpf czy wart jest swojej ceny ?? pozdrawiam.Wedka glownie bedzie stosowana na szczupaki na glowki do max15



#380 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,558 posts

Posted 23 March 2013 - 15:57

Witaj.  :)

 

https://www.google.c...w=1920&bih=1099







Also tagged with one or more of these keywords: blanki, blank, st.croix