Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Streeto i inne nowości Kongera 2016

konger streeto street fishing

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
406 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Kuballa44

Kuballa44

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 701 postów
  • Imię:K

Napisano 26 luty 2016 - 16:45

Wszystko fajnie, ale kijek do 6 gram to ultra lajcik, do extra ultra lighta (Jezu, jak głupio się czuje pisząc extra ultra...) to mu gdzieś tak z połowę cw odjąć trzeba. :P Ale fajnie że coś sie rusza w segmencie takich wykałaczek.


  • Bolesław lubi to

#62 ONLINE   maras5

maras5

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 126 postów

Napisano 26 luty 2016 - 18:26

A ja na targach macałem World Champion II Zander. Wędka ok, akcja fajna, powrót do zielonego blanka, jest lżejszy od poprzednika z czarnym blankiem. Jednak cena około 550 zł chociaż mógłbym kupić jest dla mnie nie do zaakceptowania, chociaż mam 5 spinów Kongera i można powiedzieć że jestem ich fanem.



#63 OFFLINE   granvorka

granvorka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 29 luty 2016 - 18:46

Przyjaciele, ma ktoś z Was dojście do tego Kongera Streeto? W sensie żeby go kupic? Może znacie jakiś sklep? jakieś rabaty, zniżki? Bo chyba zdecydowałem się na tego najmocniejszego :)



#64 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 29 luty 2016 - 18:48

Zapytaj w sklepie internetowym top fish ze Szczecina. Oni mają bogatą ofertę kongera.
  • granvorka lubi to

#65 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1963 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 29 luty 2016 - 19:45

Też szukam sklepu, gdzie można już kupić nowy Konger Tango II, ale wszyscy czekają na dostawę.

#66 OFFLINE   MichałM

MichałM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 postów
  • Imię:Michał

Napisano 29 luty 2016 - 20:12

Słyszałem że Konger zawsze ma późno dostawy i chyba to się potwierdza.
A znacie może panowie jakiś sklep stacjonarny w Warszawie który ma sporo Kongera żeby mozna było obejrzeć na miejscu?
W centrum wędkarstwa raczej maja tak od Stalliona w górę a mnie interesują niższe modele. Byłem też w LeClercu ale tam w ogóle Kongera nie mieli

#67 OFFLINE   granvorka

granvorka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 01 marzec 2016 - 11:37

Udało mi się pogadac z Kongerami. Wędki z serii Streeto wejdą do sprzedaży w przeciągu 2 tygodni :)


  • czkawa lubi to

#68 OFFLINE   Tobek

Tobek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 78 postów
  • LokalizacjaJarocin
  • Imię:Tobiasz

Napisano 01 marzec 2016 - 19:48

A miał ktoś styczność z serią world champion II? Czy nowa seria różni się tylko designem od poprzedników? Jak oceniacie wersję ul streeto? Do któego modelu jest podobna?



#69 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 01 marzec 2016 - 23:19

A jak wygląda ich praca w różnych modelach bo o podobnych parametrach są kobalt i turbo. chyba dancera nie ma już 2.9. Szkoda że wszystkie wyglądają tak samo.

Jak zamontuje szczytową przelotkę w swoim Turbo sprzed ok 10lat to zrobimy testa na turbo-jaziach ;)

Seria Champion Turbo jest w zasięgu moich zainteresowań,tak poza tym :)


Użytkownik Mariano Mariano edytował ten post 01 marzec 2016 - 23:20


#70 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 01 marzec 2016 - 23:32

Udało mi się pogadac z Kongerami. Wędki z serii Streeto wejdą do sprzedaży w przeciągu 2 tygodni :)


Zerknij :)

Taki przeciek zrobię ....

Załączony plik  ImageUploadedByTapatalk1456871554.067267.jpg   254,86 KB   52 Ilość pobrań
  • MarcinZet i irigi lubią to

#71 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 01 marzec 2016 - 23:34

Widzę, że już Friko wstawił :)

#72 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1963 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 06 marzec 2016 - 22:50

Wiecie może, czy Kongery Tango II są już gdzieś w sprzedaży?

#73 OFFLINE   granvorka

granvorka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 08 marzec 2016 - 16:03

Dostałem dziś nowego maila od Pana Rafała z Kongera, że Streeto pojawi się na rynku jednak dopiero pod koniec marca i będzie to niewielka partia. A na stałe zagości na półkach sklepowych dopiero na przełomie kwiecień/maj. Troszkę późno, nie sądzicie?


Użytkownik granvorka edytował ten post 08 marzec 2016 - 16:03


#74 OFFLINE   suhhar

suhhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisano 08 marzec 2016 - 17:44

słabo się przygotowali do sezonu ludzie się już gdzie indziej obkupią a im później to będzie na półkach zalegać. Słabo u nich z zarządzaniem.



#75 OFFLINE   granvorka

granvorka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 08 marzec 2016 - 19:07

Też uważam ich politykę za dziwną. Jeśli ktoś planuje jakieś zmiany w sprzęcie, to zazwyczaj zbroi się przed sezonem, a nie w trakcie. Tak, aby pierwsze wyprawy na pstrąga, okonia czy szczupaka zaliczyc już z nowym kijkiem. No ale może się mylę.. ekonomista ani marketingowiec żaden ze mnie.



#76 OFFLINE   rychu1961

rychu1961

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaDolny śląsk
  • Imię:Ryszard
  • Nazwisko:Tomaszewski

Napisano 08 marzec 2016 - 20:15

Kolego Granvorka ceny wędek Streeto w detalu będą około 400zł,a kONGER nie prowadzi sprzedaży detalicznej,upusty i rabaty zaczynają się przy sprzedaży hurtowej od około 5tys.zł,a sprzedaż hurtową prowadzą tylko dla podmiotów gospodarczych pozdrawiam



#77 OFFLINE   kris73

kris73

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 71 postów

Napisano 08 marzec 2016 - 20:30

Tak się zastanawiam, czy na innym rynku niż nasz Konger ma też takie podejście z wprowadzaniem nowości.



#78 OFFLINE   rychu1961

rychu1961

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaDolny śląsk
  • Imię:Ryszard
  • Nazwisko:Tomaszewski

Napisano 08 marzec 2016 - 20:52

Jeżeli jak wielu twierdzi inspiracją do powstania modelu streeto miał być street fishing game we Wrocławiu w dniach 25 11 2015 to łatwo sobie policzyć że od imprezy we Wrocławiu minęło dopiero około 3 miesięcy,w tym czasie musiał powstać jakiś projekt tych patyków,trzeba było znaleść wykonawce,wyprodukować wstępną partie,przetestować a w końcu zapakować i wysłać,sam transport kontenera z Chin do Polski trwa około miesiąca,następnie dystrybucja na terenie Polski,jeżeli decyzje zapadły po wrocławskiej imprezie to według mnie Konger z tym projektem uporał się bardzo szybko.No ale według wielu marketing w Kongerze jest do d---y.pozdrawiam


  • popper, b_biba i Przemek_M lubią to

#79 OFFLINE   MATIG

MATIG

    MK FISHING :)

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 934 postów
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Mateusz

Napisano 08 marzec 2016 - 20:56

Marketing marketingiem, ważne że kijki robią niezłe jak na seryjne produkcje.  B)


  • Winko i Przemek_M lubią to

#80 OFFLINE   Winko

Winko

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • LokalizacjaGorlice
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Winiarski

Napisano 08 marzec 2016 - 21:00

 3 miesięcy,w tym czasie musiał powstać jakiś projekt tych patyków,trzeba było znaleść wykonawce,wyprodukować wstępną partie,przetestować a w końcu zapakować i wysłać,sam transport kontenera z Chin do Polski trwa około miesiąca,następnie dystrybucja na terenie Polski,jeżeli decyzje zapadły po wrocławskiej imprezie to według mnie Konger z tym projektem uporał się bardzo szybko.No ale według wielu marketing w Kongerze jest do d---y.pozdrawiam

 

Np jooo! A nowe modele BMW z fabryk będą wyjeżdżać raz na tydzień - bez kitu, jak dla mnie to lekka ściema bo chińczycy z całą pewnościa się tak za ... ... by nie uwinęli a co dopiero kontenerowiec itd. 

Nie twierdzę że wędziska kongera o badziew, bo stosunkowo cena do jakości nawet ujdzie w tłumie, tyle tylko że w bajki nie wierzę  ^_^


  • granvorka lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: konger, streeto, street fishing

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych