Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Streeto i inne nowości Kongera 2016

konger streeto street fishing

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
406 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1963 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 08 marzec 2016 - 21:09

Jeżeli jak wielu twierdzi inspiracją do powstania modelu streeto miał być street fishing game we Wrocławiu w dniach 25 11 2015 to łatwo sobie policzyć że od imprezy we Wrocławiu minęło dopiero około 3 miesięcy,w tym czasie musiał powstać jakiś projekt tych patyków,trzeba było znaleść wykonawce,wyprodukować wstępną partie,przetestować a w końcu zapakować i wysłać,sam transport kontenera z Chin do Polski trwa około miesiąca,następnie dystrybucja na terenie Polski,jeżeli decyzje zapadły po wrocławskiej imprezie to według mnie Konger z tym projektem uporał się bardzo szybko.No ale według wielu marketing w Kongerze jest do d---y.pozdrawiam

Ale tu nie tylko mowa o modelu Streeto, są też inne, nowe modele (np. World Champion), które były pokazane na targach w Poznaniu i miały szybko pokazać się w sklepach. Takie były zapewnienia przedstawicieli Kongera na targach. Okazuje się, że nowe Championy nie pojawią się w sprzedaży szybciej niż pod koniec kwietnia.

#82 OFFLINE   darks86

darks86

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 08 marzec 2016 - 21:22

Konger odstawia taki numer nie pierwszy raz. Pamiętam jak długo czekałem, aby obmacać Stalliona 2,4m do 12g. Ogólnie co roku ta sama śpiewka. Problem nie dotyczy tylko tej "miejskiej" serii. Travelki Expedition Pocket też "niedługo będą".



#83 OFFLINE   rychu1961

rychu1961

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaDolny śląsk
  • Imię:Ryszard
  • Nazwisko:Tomaszewski

Napisano 08 marzec 2016 - 21:52

Panowie,nie jestem pracownikiem Kongera i nie mam zamiaru ich bronić,to co Oni robią to jest ich interes,sam kiedyś byłem importerem towarów z Azji więc znam proces projektów,zamówien,transportu towarów z Azji,nasze firmy typu Jaxon,Konger,Mikado to są małe firemki w prównaniu z potężnymi firmami z całego świata które również zamawiają i kupują swoje produkty na rynku Chińskim,znam przykład kiedy jedna z naszych firm wędkarskich zamawiała kontener towaru składający się z około 150 pozycji, a nagle przyjeżdżał kupiec z Rosji i zamawiał cały kontener jednego modelu wędki,następny kontener drugiego modelu itd.,polskie zamówienie zostało przesunięte w czasie ponieważ tamto drugie bylo ważniejsze.Uważam że skoro Konger,Mikado,Jaxon,Dragon i inne polskie firmy wędkarskie utrzymują się na rynku i są rozpoznawalne rówież za granicą to tylko dobrze świadczy o ich polityce biznesowej,a poślizgi czasowe zdarzają się w każdej dziedzinie biznesu.


  • joker, Apioo i Little Wing lubią to

#84 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1397 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 09 marzec 2016 - 08:06

Według mnie to zaplanowana strategia marketingowa. Podobna do tej, jaką swego czasu zrobiono słynnemu rogalikowi 7D....



#85 OFFLINE   irigi

irigi

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów
  • LokalizacjaRecz
  • Imię:Ireneusz

Napisano 09 marzec 2016 - 11:39

A ja uważam, że jak nowości przyjdą po tym jak każdy się zaopatrzy się na ten sezon to w przyszłym będą po niższej cenie co dla nas wędkarzy wyjdzie tylko na dobre, bo nie tylko cena będzie niższa ale pojawią się opinie:)



#86 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1963 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 13 marzec 2016 - 18:34

Macie może jakieś info, gdzie można już kupić Konger Tango II ?

#87 ONLINE   MATIG

MATIG

    MK FISHING :)

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 934 postów
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Mateusz

Napisano 13 marzec 2016 - 19:13

Miał może ktoś w łapie WCH II Elvis 220 ? Bo zastanawiam się czy czekać aż puszczą w obieg tą nową serie czy starego elvisa kupić.. ten nowy w sumie lepiej uzbrojony, przelotki jak i uchwyt.. 



#88 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1963 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 13 marzec 2016 - 19:18

Poczekaj na ten nowy, jest lepiej uzbrojony. Tylko nie wiadomo jak długo trzeba będzie czekać. Ja czekam na Tango i mam info z dwóch sklepów, że nie będą mieli w sprzedaży szybciej jak koniec kwietnia.
  • MATIG lubi to

#89 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 13 marzec 2016 - 19:37

A jakie teraz daja do Kongerow sredniopolkowych przelotki? Kilka lat temu zniechecil mnie jakis Team Konger, bezplciowy blank i siki na jakby rdzewiejacych stopkach, do dzis pozostala podejrzliwosc 😉

#90 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1963 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 13 marzec 2016 - 19:57

Z opisu wynika, że do WCH II dają alconity.



#91 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1397 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 14 marzec 2016 - 07:07

Wiele odpowiedzi na jeszcze więcej pytań:

https://konger.pl/pl...log-konger-2016



#92 OFFLINE   Zbynio63

Zbynio63

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaElk
  • Imię:Zbyszek

Napisano 15 marzec 2016 - 15:41

A ja na targach macałem World Champion II Zander. Wędka ok, akcja fajna, powrót do zielonego blanka, jest lżejszy od poprzednika z czarnym blankiem. Jednak cena około 550 zł chociaż mógłbym kupić jest dla mnie nie do zaakceptowania, chociaż mam 5 spinów Kongera i można powiedzieć że jestem ich fanem.

To wędkarze z rozrzewnieniem wspominali zielone WCH(mam starego mikrosa).Nie sądzę,że to jest kwestia koloru.Często inżynierowie zamiast udoskonalić,psuli produkt.A zielony produkt Kongera zastąpiłem podobnym kolorem innej firmy(model lxs) i wcale tego nie żałuję.Aczkolwiek do BT używam Equsa Tango do 10g-jest za....sty.A ceny zawsze skoryguje rynek.



#93 OFFLINE   januszz

januszz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisano 30 marzec 2016 - 16:47

Czy ma ktoś może wiarygodne informacje kiedy nowości Kongera pojawią się w sprzdaży?



#94 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 30 marzec 2016 - 18:08

Czy ma ktoś może wiarygodne informacje kiedy nowości Kongera pojawią się w sprzdaży?

Janusz, chyba jak się sezon skończy :lol:  :lol: .



#95 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1397 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 30 marzec 2016 - 18:10

Czy ma ktoś może wiarygodne informacje kiedy nowości Kongera pojawią się w sprzdaży?

Pod koniec kwietnia.



#96 OFFLINE   KacperG

KacperG

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaLubuskie

Napisano 30 marzec 2016 - 19:15

Streeto pojawiły sie juz do kupienia na all...



#97 OFFLINE   misie.k

misie.k

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów
  • LokalizacjaKamień Pomorski

Napisano 04 kwiecień 2016 - 18:03

Dokładnie już są, nabyłem wersje 200cm 2-9 c.w :)



#98 OFFLINE   Marix

Marix

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaStrzelce Kraj.
  • Imię:Artur

Napisano 07 kwiecień 2016 - 22:44

Dokładnie już są, nabyłem wersje 200cm 2-9 c.w :)

I jakie wrażenia? Może da radę wstawić jakieś foty pod obciążeniem pokazujące ugięcie blanku ;)



#99 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18586 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 kwiecień 2016 - 22:00

Obiecałem że wstawię info nt. najlżejszego Streeto którego testujemy od jakiegoś czasu, wiec wrzucam:



Film z "przypadkowym wędkarzem z Bydgoszczy" ;) Widać ugięcie kijka na filmiku.

Krótko - jest to uniwersalna, lekka wędka, szybka ale o głębszym ugięciu. Nie jest to wklejka, szczytówka jest tubularna. Kijek jest w rzeczywistosci nieco mocniejszy niż fabryczny opis, optymalnie łowi się na główkach od 3 do 7 gr plus mała gumka. Łowiłem na cienką plecionkę + przypon z fluorocarbonu i okonie nie spadały. Myślę że za te pieniądze jest to bardzo dobra propozycja jak ktoś lubi się pobawić lżejszym łowieniem w mieście, na kanale, z pomostu, w porcie czy z łódki - pomimo krótkości blanku rzuca się bardzo dobrze, dalej niż potrzeba , zwłaszcza na cienkiej plecionce. Wędka bardzo wygodna w transporcie - ja woziłem w samochodzie rozłożoną.

Jak ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem
  • wojciiech i Bednar14 lubią to

#100 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 09 kwiecień 2016 - 09:24

A jakiego potwora PWzB mial na ugietym kijku? 😉





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: konger, streeto, street fishing

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych