Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Drużno


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2220 odpowiedzi w tym temacie

#1901 OFFLINE   Wojtunio

Wojtunio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 179 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Wojciech

Napisano 04 sierpień 2022 - 23:05

Rezerwacja powiodła się na 08.10. Aż dziwne, że były jeszcze dziś łódki na ten termin, gdzie już na starcie było zarezerwowanych 6 łódek na zawody Okonia Żuławy.

Nie będziesz raczej zadowolony z terminu, trafisz lampe z niebia i połowione.



#1902 OFFLINE   Bartek_C

Bartek_C

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 postów
  • LokalizacjaPółnocne rubieże Polski

Napisano 05 sierpień 2022 - 04:55

Nie będziesz raczej zadowolony z terminu, trafisz lampe z niebia i połowione.


Profilaktycznie wezmę spławikówkę i wtedy zaczaję się na leszcze w kanale :D

Użytkownik Bartek_C edytował ten post 05 sierpień 2022 - 04:55

  • wojti80 i Wojtunio lubią to

#1903 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2546 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 05 sierpień 2022 - 06:28

Profilaktycznie wezmę spławikówkę i wtedy zaczaję się na leszcze w kanale :D

Śmiejcie się. Kiedyś dokładnie tak zrobiłem i nałowiłem takich japońców, że aż mi się rama od podbieraka wygięła.



#1904 OFFLINE   Bartek_C

Bartek_C

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 postów
  • LokalizacjaPółnocne rubieże Polski

Napisano 05 sierpień 2022 - 07:32

Z kompanami na łódce nieraz żartowaliśmy, żeby brać spławikówki ze sobą. W sumie to jakieś urozmaicenie, gdyby ( co się już mi zdarzało ) trafiła się lampa z flautą ;)

#1905 OFFLINE   12345

12345

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 185 postów
  • LokalizacjaZ Piątnicy, no bo skąd! ;)

Napisano 06 sierpień 2022 - 11:43

Trochę czasu zleciało ... Emocje opadły ... Kto miał zostać wydymany z terminów ten został a ktos inny się cieszy że ma 10 terminów pod koniec listopada ... Życie toczy się dalej ;)
  • Biesan lubi to

#1906 OFFLINE   Maciej86

Maciej86

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaElbląg

Napisano 07 sierpień 2022 - 13:12

Trochę czasu zleciało ... Emocje opadły ... Kto miał zostać wydymany z terminów ten został a ktos inny się cieszy że ma 10 terminów pod koniec listopada ... Życie toczy się dalej ;)



A leśne dziadki co mają znajomości w PZW, mają terminy już na początku roku zaklepane i do tego świeżą rybkę prosto z Drużna co tydzień w niedzielę na obiadek. A plebs niech się kłóci. Pozdrawiam
  • Okonhel lubi to

#1907 OFFLINE   Bożydar

Bożydar

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:B

Napisano 07 sierpień 2022 - 22:42

Koledzy rok rocznie jest to samo,w zeszłym roku przypadkowo....podobno włączyli rezerwację przed godziną 22, a można było rezerwować od północy,sporo łódek bylo już zajętych dla tych którzy grzecznie czekali na ustalona godzine rezerwacji, podobno tych nieuczciwych pózniej wyrzucili z rezerwacji ale terminy widniały jako zajęte... pytam dla kogo? W tym roku znowu lipa,system się zawiesił itp itd,czy faktycznie robi się to łowisko dla celebrytów którzy promują branże wędkarska i nakręcają na nim filmy,a dla nas wędkarzy zamykają drzwi? Proponuję tak tego nie zostawić,pieniądze przelane lodka ma być, niech uderza się w pierś i wyjdą z twarzą z bagna które sami sobie zrobili. Dno I wodorosty,nic więcej.
  • Biesan, Okonhel i Sandi lubią to

#1908 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 4009 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 07 sierpień 2022 - 22:53

Spalcie to Drużno i tych ''oszukistów'' ,na stos z nimi!
Czy uważacie, że Ci którzy zarezerwowali po 8-10 dniówek też czują się oszukani?
Ja Widzę rozgoryczenie tylko u tych, którym się nie udało...

Użytkownik cyprys19 edytował ten post 07 sierpień 2022 - 23:01

  • Biesan lubi to

#1909 OFFLINE   Kokot

Kokot

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 367 postów

Napisano 08 sierpień 2022 - 03:54

A leśne dziadki co mają znajomości w PZW, mają terminy już na początku roku zaklepane i do tego świeżą rybkę prosto z Drużna co tydzień w niedzielę na obiadek. A plebs niech się kłóci. Pozdrawiam

Mi przelew na pierwszy termin 16.11 poszedł o 18.02
Później chciałem rezerwować kolejne dni ale wszystko było już zajęte. Nie wiem jak to możliwe by komuś się udało 8 terminów zająć i to jeszcze około 19...

#1910 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 677 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 08 sierpień 2022 - 06:45

Każdy tu narzeka, ponarzekam i ja, ale troszkę inaczej. To jest jezioro w "moim" okręgu pzw, nie mam z tego tytułu żadnych ulg ani preferencji. Dodatkowo "moi" strażnicy ganiają tam kłusoli. Dla kogo? No k... nie dla mnie! Ja mam termin koniec września i początek października. Mój znajomy z zarządu okręgu, czyli kolega króliczka, ma najlepszy termin 14 listopada. Bez pieprzenia więc, że to lokalsi wykupują terminy. Sprawdzcie kto przyjeżdza na Drużno po 15tym listopada. Dodatkowo jeszcze nas lokalnych nasz własny okręg skrzywdził tym, iż koła i kluby mogą rezerwować terminy tylko do 14 tego listopada. Ten okręg robi dobrze, ale wszystkim z daleka nie własnym wędkarzom. Troszkę to rozumiem, bo warszawiak dopłaca jeszcze 30zł za dzień wędkowania, czyli dwie osoby dają 60zł a to jak sprzedaż dwóch łodzi. Informacyjnie, znam organizatora i nadzorcę sprzedaży terminów na Drużnie i co? Najlepszy termin mam dokładnie 1.10, kupiony przez stronę. Takie to układy tu panują. Wystarczy mieć dobrego informatyka i można blokować co się chce, ten okręg jak i całe pzw z informatyką stoi na bakier. Wystarczyło tylko wprowadzić ograniczenie czasowe, czyli możesz zarezerwować 1 łódkę 1 dnia z 1 ip i troszkę by było sprawiedliwiej.

Użytkownik Matteoo edytował ten post 08 sierpień 2022 - 06:54


#1911 OFFLINE   barsliw

barsliw

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Bartłomiej
  • Nazwisko:Śliwinski

Napisano 08 sierpień 2022 - 08:25

Właśnie wszedłem w rezerwacje i zonk. W kalendarzu terminy wolne a przy próbie rezerwacji niedostępne. Czy to pzw kiedyś nauczy się w komputery i systemy informatyczne??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#1912 OFFLINE   Bożydar

Bożydar

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:B

Napisano 08 sierpień 2022 - 09:27

No właśnie, a kiedy rozmawiałem z administratorem strony, to powiedział,że to nie ich wina? A niby czyja skoro nawet im strona rezerwacji nie działa. Banda oszustów,cwaniaków,pseudo prezesów,pseudo informatyków, nawet osoba która wydaje łódki robi to z przymusu i z wielką łaską notorycznie się spózniając...a kiedy spływamy zawsze ten sam tekst,że za późno, na to mu odpowiadam a o której otworzyłeś brame😉, mam nadzieję że zaistniałą sytuacją odbije się głośnym echem w Polsce i ktoś z tym w końcu zrobi porządek.
  • gaweł i Sandi lubią to

#1913 OFFLINE   gaweł

gaweł

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1273 postów
  • LokalizacjaGdańsk Osowa
  • Imię:Paweł

Napisano 08 sierpień 2022 - 10:26

No właśnie, a kiedy rozmawiałem z administratorem strony, to powiedział,że to nie ich wina? A niby czyja skoro nawet im strona rezerwacji nie działa. Banda oszustów,cwaniaków,pseudo prezesów,pseudo informatyków, nawet osoba która wydaje łódki robi to z przymusu i z wielką łaską notorycznie się spózniając...a kiedy spływamy zawsze ten sam tekst,że za późno, na to mu odpowiadam a o której otworzyłeś brame, mam nadzieję że zaistniałą sytuacją odbije się głośnym echem w Polsce i ktoś z tym w końcu zrobi porządek.

Pseudo-Kryształ? :D



#1914 OFFLINE   esoxlucius_2008

esoxlucius_2008

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 36 postów
  • Lokalizacjapomorskie
  • Imię:Rafał

Napisano 08 sierpień 2022 - 10:30

A ja kończę z Druznem, bo nie lubię tłoku i wyścigu szczurów przy rezerwacji. Jadę na ryby kiedy mam ochotę i czas a nie kiedy jest wolny termin w kalendarzu łowiska!
  • gaweł lubi to

#1915 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1696 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 08 sierpień 2022 - 10:51

Czy jest to jedyne jezioro w Polsce gdzie bywają szczupaki?

Bo o jakichś spektakularnych wynikach niespecjalnie słychać, słychać tylko o potencjalnych możliwościach, które nie są większe nią na jakimkolwiek szwedzkim jeziorze lub Rugii.

Gdybym miał w..kur..ć się rezerwacją, martwić pogodą,stanem wody wiatrem, lodem,żerowaniem itd.., to wolałbym pojechać nad pierwsze lepsze jezioro i połowić w spokoju ciesząc się okolicznościami przyrody...


  • golenia i kazo57 lubią to

#1916 OFFLINE   barsliw

barsliw

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Bartłomiej
  • Nazwisko:Śliwinski

Napisano 08 sierpień 2022 - 10:58

Czy jest to jedyne jezioro w Polsce gdzie bywają szczupaki?
Bo o jakichś spektakularnych wynikach niespecjalnie słychać, słychać tylko o potencjalnych możliwościach, które nie są większe nią na jakimkolwiek szwedzkim jeziorze lub Rugii.
Gdybym miał w..kur..ć się rezerwacją, martwić pogodą,stanem wody wiatrem, lodem,żerowaniem itd.., to wolałbym pojechać nad pierwsze lepsze jezioro i połowić w spokoju ciesząc się okolicznościami przyrody...

Chodzi chyba o to, ze jest płytko i ryby nie trzeba godzinami szukać jak na głębokich jeziorach.
Owszem trzeba przez to walczyć z zielskiem, ale na jednodniowy wypad to ciekawa opcja.
Nie pojadę na jeden dzień do Szwecji.
Choć oczywscie faktem jest nielogiczny i ułomny system rezerwacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#1917 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1696 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 08 sierpień 2022 - 11:24

Jeżeli chodzi o łatwość w namierzeniu ryby, to jeszcze łatwiej będzie w "burdelach" które są o wiele mniejsze i mniej podatne na pogodę...

Tylko satysfakcji coraz mniej :(



#1918 OFFLINE   barsliw

barsliw

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Bartłomiej
  • Nazwisko:Śliwinski

Napisano 08 sierpień 2022 - 11:26

Jeżeli chodzi o łatwość w namierzeniu ryby, to jeszcze łatwiej będzie w "burdelach" które są o wiele mniejsze i mniej podatne na pogodę...
Tylko satysfakcji coraz mniej :(

Niestety „burdeli” z drapieżnikiem praktycznie nie ma. 99% to karpiowe sadzawki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#1919 OFFLINE   polak9

polak9

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 403 postów
  • LokalizacjaPasłęk
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:B..

Napisano 08 sierpień 2022 - 11:30

Parę lat temu było 100zł po 15 listopada. Czemu zmienili nie wiem. Jeden plus że kluby mogły rezerwować do 15 listopada i wreszcie są wolne weekendy dla nas . Szkoda że nie przeszlo że 7 łódek tylko dla zrzeszonych w okręg Elbląg. W końcu to woda okręgu i zrzeszeni powinni mieć jakiś przywilej. A sam ledwo 3 terminy dało radę wykupić.
  • tomaszGD lubi to

#1920 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1696 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 08 sierpień 2022 - 11:30

No dobra, jak nie ma innych opcji to sobie stójcie w kolejce na Drużno...co kto lubi..






Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych