Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Vitara, CR-V, Sportage, terenówki, itd. - samochód na ryby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4181 odpowiedzi w tym temacie

#1161 OFFLINE   damien79

damien79

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 436 postów
  • LokalizacjaPrzemyśl
  • Imię:Damian

Napisano 18 maj 2018 - 12:59

a coś ktoś o Suzuki XL 7 II 200 r. z silnikiem 3.6 V6?

Użytkownik damien79 edytował ten post 18 maj 2018 - 13:16


#1162 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1369 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 18 maj 2018 - 13:24

Byłbym zdziwiony jakbyś się nim zakopał. 

Landruiserami jeździłem po pustyni w Dubaju. Spuszczali tylko trochę powietrza z kół i wio na pustynię. Mega fun. O jakimkolwiek zakopaniu się nie było mowy. 



#1163 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6254 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 18 maj 2018 - 20:25

Darku, zawsze pierwsze wymiękają opony, potem już równia pochyła.

Ja swoją toyką dwa razy dojechałem do granicy możliwości. Pierwszy raz nad Wisłą, drugi raz nad Bugiem. Pierwszy w błocie, drugi w piasku. :D Na szczęście w obu przypadkach udało mi się wygrzebać o własnych siłach, a właściwie z pomocą kolegów, z którymi jechałem i fantów w bagażników.


  • malinabar, cabage i korol lubią to

#1164 OFFLINE   Noryb2013

Noryb2013

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 67 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Maciej

Napisano 21 maj 2018 - 17:28

Panowie, może ktoś zainteresowany? Autko w mojej rodzinie od nowości i bez przygód...

https://www.otomoto....html#4748454341


  • szczupak1 lubi to

#1165 OFFLINE   Wedkarz 1987

Wedkarz 1987

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów

Napisano 22 maj 2018 - 10:57

Po wakacjach będę szukał takiej RAW-ki, teraz inne wydatki. Ps bardzo ładna👍
  • Noryb2013 lubi to

#1166 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 29 maj 2018 - 07:52

Jutro agencja mienia wojskowego w Krakowie organizuje przetarg na którym wystawia skodę superb 1.9TDi za 14.500zł, znajomi chwalą stan i przebieg wystawianych przez wojsko osobówek tak więc jeśli ktoś właśnie szuka auta to warto rzucić okiem. Żeby było bardziej wędkarsko jest też mercedes benz 290gd za 25000 :)
https://amw.com.pl/p...rzetargi-1/1320 na stronie 6 są zdjęcia superba



#1167 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 29 maj 2018 - 14:30

Panowie, może ktoś zainteresowany? Autko w mojej rodzinie od nowości i bez przygód...

https://www.otomoto....html#4748454341

Młodszą bo z 2008 sprzedaliśmy w pracy pod koniec ub. roku. Sam się zastanawiałem bo czasami nią jeździłem ale pojemność bagażnika jednak jest zbyt mała szczególnie jeśli miałbym spakować ponton i silnik. Z tym silnikiem auto nie do zaj.....nia. 


  • marekD lubi to

#1168 OFFLINE   siatkaz

siatkaz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 766 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Matyjasek

Napisano 27 lipiec 2018 - 12:11

Citroen C8.
Umożliwiania zostać na ranek jak wieczorem biorą, szczególnie latem jak noce krótkie, a do domu daleko
529f6a5bcf6899eemed.jpg

Użytkownik siatkaz edytował ten post 27 lipiec 2018 - 12:12


#1169 OFFLINE   cabage

cabage

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1516 postów
  • LokalizacjaOpole
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Tohatsu/Mercury/Lowrance/MG/Ram Mounts

Napisano 27 lipiec 2018 - 12:12

Citroen C8.
Umożliwiania zostać na ranek jak wieczorem biorą, szczególnie latem jak noce krótkie, a do domu daleko
 

Przyciemniłbym te szybki , przed ciekawskimi :D



#1170 OFFLINE   siatkaz

siatkaz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 766 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Matyjasek

Napisano 27 lipiec 2018 - 12:21

Tam gdzie ja nocuje ciekawskich nie ma, chyba że jakieś dziki albo inne dzikie gady.
  • cabage lubi to

#1171 OFFLINE   ObraFM

ObraFM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 518 postów
  • LokalizacjaFMI
  • Imię:Mariusz

Napisano 27 lipiec 2018 - 12:55

Mam
 

Citroen C8.
Umożliwiania zostać na ranek jak wieczorem biorą, szczególnie latem jak noce krótkie, a do domu daleko

Mam to samo ale za znaczkiem Lancii- Phedrę.
Dawno się noszę z trochę większą improwizację na dłuższe wypady- właśnie odnawiam starą szafkę kuchenną: spanie będzie na górze/blacie, dół przerobie coby kilka wędek wlazło  :rolleyes:
 

szafka.jpg



#1172 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 27 lipiec 2018 - 14:56

Fajny 4x4  B)

 

 



#1173 OFFLINE   albercik2

albercik2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaChotylow
  • Imię:albercik
  • Nazwisko:przemyslaw

Napisano 04 wrzesień 2018 - 22:11

Czy może ktoś z tu zaglądających użytkuje nowe Vivaro (modele po 2015)? Będę wdzięczny za wszelkie info z użytkowania.



#1174 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 08 wrzesień 2018 - 16:45

:D



#1175 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 18 wrzesień 2018 - 15:02

Moim zdaniem  to jest to  B)

 

 

 


Użytkownik 'mat edytował ten post 18 wrzesień 2018 - 15:05


#1176 OFFLINE   Paweł J

Paweł J

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1818 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Imię:Paweł

Napisano 18 wrzesień 2018 - 19:30

Mateusz rozczaruję Ciebie, mały piździk do miasta i powiedzmy do 50 km wkoło komina. Dzielności terenowej nie można odmówić miałem i użytkowałem samurajka i jimiego nie chcę wracać do tematu. Ładowność i pakowność na poziomie większej walizki,z łódką na haku jedziesz i wyprzedzają cię wszyscy łącznie z szybszymi traktorami. Jazda powyżej odległości o jakich pisałem wyżej to czysty masochizm. Jedyne zastosowanie to trudniejszy dojazd nad rzekę (bez extremów ) i ograniczenie w długości kijów i ilości zabieranego mandżura. Tylko ostatnio jakoś leśnicy i prywatni właściciele gruntów nadrzeczno jeziornych niemiło patrzą na śmiganie po ich terenie a do parkingu to osobówką dojadę. Pomijam spalanie tego autka bo pali dużo więcej niż w katalogu.
  • nalewator, gulf i cabage lubią to

#1177 OFFLINE   cabage

cabage

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1516 postów
  • LokalizacjaOpole
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Tohatsu/Mercury/Lowrance/MG/Ram Mounts

Napisano 18 wrzesień 2018 - 20:05

Lepiej by zrobili jak by wróciła do produkcji Grand Vitara. Oj to by była furka z tymi wszystkimi napędami :) Do tego jakiś 1.6 1.8 doładowany benzyniak albo jakaś V6 w benzynie i cholernie groźny konkurent w kategorii CRV, RAV-4,Outlander, Subaru czy Landek i inne tego typu samochodziki. Nie mówię że najlepsze ale na pewno solidne. :)


Użytkownik cabage edytował ten post 18 wrzesień 2018 - 20:05

  • Paweł J lubi to

#1178 OFFLINE   Paweł J

Paweł J

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1818 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Imię:Paweł

Napisano 18 wrzesień 2018 - 20:31

Lepiej by zrobili jak by wróciła do produkcji Grand Vitara. Oj to by była furka z tymi wszystkimi napędami :) Do tego jakiś 1.6 1.8 doładowany benzyniak albo jakaś V6 w benzynie i cholernie groźny konkurent w kategorii CRV, RAV-4,Outlander, Subaru czy Landek i inne tego typu samochodziki. Nie mówię że najlepsze ale na pewno solidne. :)

Takich samochodów prostych i niezawodnych już nie robią ,pomijam proste toyoty LC sprzedawane w egzotycznych krajach. Zresztą do kupienia w Polsce za zylion złotówek ,można oczywiście reanimować stare strucle spod znaku nissana, toyoty czy mitsubishi i pewnie paru innych marek ,ale proste używane konstrukcje wymiotła Afryka . Rynek części używanych ale dobrych dramatycznie się skurczył ,nowe mają ceny zaporowe i utrzymywanie takiego auta w stanie jezdnym staje się problematyczne ekonomicznie. Sensowny samochód spełniający wymagania wędkarza pod względem pakowności,uciągu na haku , dzielności terenowej i w miarę normalnym komforcie jazdy kosztuje krocie i nie każdy zdecyduje się ciorać auto za dużą kasę w krzaczorach czy syfić w środku ubłoconymi butami. Niestety pozostają nam protezy aut 4x4 ,niektóre o niezłych napędach. Wybór mamy jaki mamy ale każdy znajdzie coś skrojene pod siebie , pasujące do budżetu i aktualnych potrzeb.

#1179 OFFLINE   cabage

cabage

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1516 postów
  • LokalizacjaOpole
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Tohatsu/Mercury/Lowrance/MG/Ram Mounts

Napisano 18 wrzesień 2018 - 20:39

Godna polecenia Jest Grand Vitara 2-giej generacji. Względnie tanie, w miarę rodzinne i wybitnie bardzo dzielne terenowo w swojej kategorii. No i kije 240 cm w jedno składzie wejdą bez problemu  :)


  • Paweł J i M a r a s lubią to

#1180 OFFLINE   Paweł J

Paweł J

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1818 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Imię:Paweł

Napisano 18 wrzesień 2018 - 21:06

Godna polecenia Jest Grand Vitara 2-giej generacji. Względnie tanie, w miarę rodzinne i wybitnie bardzo dzielne terenowo w swojej kategorii. No i kije 240 cm w jedno składzie wejdą bez problemu :)

Ostatnio odniosłem wrażenie że ceny tych aut mocno poszybowały w górę. Związane jest to zapewne z dużym zainteresowaniem grona offroadowców,nabycie sensownego egzemplarza to dosyć stresujące zajęcie. Jakiś czas posiadałem wersję XL7 w wersji duńskiej . Wadą były dwa fotele ,zaletą w pip miejca i równa podłoga,niestety największą wadą był osławiony motor 1,9 diesel któregoś z francuskich koncernów. Muł przeokrutny nie należał do oszczędnych i wcale nie tani w naprawach. Zdecydowanie polecam benzynę ,mocy nie brakuje ,fajnie jeździ na podtlenku elpidżi, rama nadmiernie nie koroduje aczkolwiek nie zawsze można tego powiedzieć o budzie. Koszt odszczurzania nie jest nadmierny a komfort jazdy predysponuje też do codziennego użytku. Utrzymanie na poziomie akceptowalnym dla przeciętnego zjadacza polskiego chleba.
P.S. takie małe marzenie https://www.otomoto....html#610f1826a8

Użytkownik Paweł J edytował ten post 18 wrzesień 2018 - 21:13

  • nalewator lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

4 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    godski, morales, Voldemort, PePe.