Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jezioro Tarnobrzeskie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
814 odpowiedzi w tym temacie

#401 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 09 kwiecień 2015 - 20:11

Tutaj jest wypowiedź Prezesa Okręgu Tarnobrzeg w temacie Wilczej Woli(od 2;14), naprawdę nie sądzę, żeby było z kim rozmawiać.


Użytkownik Apioo edytował ten post 09 kwiecień 2015 - 20:13

  • Kajtelek2 i slav lubią to

#402 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 658 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 10 kwiecień 2015 - 09:44

Tutaj jest wypowiedź Prezesa Okręgu Tarnobrzeg w temacie Wilczej Woli(od 2;14), naprawdę nie sądzę, żeby było z kim rozmawiać.

 

:huh: tylko współczuć tego typu "działaczy"



#403 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 10 kwiecień 2015 - 18:37

Byłem dziś kupić zezwolenie na jutro bo wypatrzyłem kilka ryb do złowienia :) no i oczywiście się musiałem najeździć po TBG zanim kupiłem je za drugim podejściem u Makarona. Chciałem przy okazji zweryfikować czy regulamin w sieci i ten na papierze mówią to samo. Czytam i oczom nie wierzę, dostałem stary regulamin z 2013 r. Jutro może być ciekawie jak mnie ktoś skontroluje. Słyszałem na własne uszy jak strażnik powiedział do wędkarza tłumaczącego się tym co wyczytał na stronie PZW, że jego g... interesuje to co tam jest w sieci. Obowiązuje papierowy regulamin i podarował mu bon na 200 zł.



#404 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 12 kwiecień 2015 - 18:19

:) pełen sukces



#405 OFFLINE   slav

slav

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 302 postów
  • LokalizacjaKRK

Napisano 12 kwiecień 2015 - 18:43

Ważne, żeby na patelni się zgadzało..



#406 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 12 kwiecień 2015 - 19:05

Był ktoś może dziś zobaczyć te zawody zorganizowane na tarlisku? Pewne chłopaki wybiły rybom z głowy amory :)



#407 OFFLINE   Damian Ł.

Damian Ł.

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 25 postów
  • LokalizacjaGalicja

Napisano 14 kwiecień 2015 - 19:07

Wypada tu tylko sparafrazować pewnego polskiego "klasyka":

P*W z pewnością jest instytucją przestępczą, ale w żadnym wypadku nie można nazwać jej zorganizowaną...

Natomiast wszelkie próby scharakteryzowania strategosa P*W Tarnobrzeg musiały by się zakończyć banicją piszącego z możliwością wytoczenia procesu za "naruszenie dóbr osobistych" - zakładając, że taka persona (tj. strategos) w ogóle posiada tzw. godność osobistą...



#408 OFFLINE   robbox4

robbox4

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1284 postów
  • Lokalizacjamultikonto: bardziu, kilobear, b.wesolopl, pwizer

Napisano 16 kwiecień 2015 - 08:40

A jak mam niby zmierzyć te 200 metrów od brzegu? Będą jakieś laserowe pomiary? albo 200 metrowe łańcuchy? Bojki?


Użytkownik robbox4 edytował ten post 16 kwiecień 2015 - 08:58


#409 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 16 kwiecień 2015 - 15:43

Panowie,najlepszy jest myk z wykupem pozwolenia na łódkę,temat taki ,że przykładowo ja opłacam pozwolenie na pływanie abym mógł sigac moją łodzią i chcę zabrać ze sobą szwagra,to on tez musi mieć wykupione,pozwolenie na połów ze środka pływającego,a następnego dnia gdy chce zabrać brata ten tez musi miec wykupione pozwolenie na połów z łodzi...



#410 OFFLINE   banita800

banita800

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • LokalizacjaDąbrowa

Napisano 16 kwiecień 2015 - 15:52

Panowie,najlepszy jest myk z wykupem pozwolenia na łódkę,temat taki ,że przykładowo ja opłacam pozwolenie na pływanie abym mógł sigac moją łodzią i chcę zabrać ze sobą szwagra,to on tez musi mieć wykupione,pozwolenie na połów ze środka pływającego,a następnego dnia gdy chce zabrać brata ten tez musi miec wykupione pozwolenie na połów z łodzi...

Dokładnie tak jak piszesz zezwolenie jest imienne na osobe nie na środek pływający.

#411 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 16 kwiecień 2015 - 16:16

to akurat dla mnie nic dziwnego



#412 OFFLINE   kubaS 1

kubaS 1

    ks-lurebaits

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3025 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Kuba

Napisano 17 kwiecień 2015 - 08:02

Według mnie to dosyć normalne. To tak samo jakbyś miał zezwolenie dzienne na sam połów w jeziorze i szwagier też by chciał połowić na tym samym zezwoleniu ;)
Tak ja to widzę :)

#413 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 17 kwiecień 2015 - 10:43

I oczywiscie mam rozumieć , , że wszelkie belyboat to też środek pływający za który trzeba uiścić opłatę. Chyba że bedzie się w tym chodziło po brzegu by cały czas mieć kontakt z ladem pod stopami. Jestem jak najbardziej ZA , skoro ktoś wymyślił takie przepisy. Jak wszyscy , to Babcia też! !!!!!!!!!!!!?!??

Użytkownik miramar69 edytował ten post 17 kwiecień 2015 - 12:53


#414 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 17 kwiecień 2015 - 11:06

I oczywiscie mam rozumieć , , że wszelkie belyboat to też środek pływający za który trzeba uiścić opłatę

 

a czym w praktyce różni się to od łódki (środka pływającego) ?



#415 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 17 kwiecień 2015 - 12:48

Jak dla mnie, to niczym - poza wygodą i zimną du....... ;))


Użytkownik miramar69 edytował ten post 17 kwiecień 2015 - 15:35


#416 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 17 kwiecień 2015 - 12:53

:)



#417 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 17 kwiecień 2015 - 14:21

Według mnie to dosyć normalne. To tak samo jakbyś miał zezwolenie dzienne na sam połów w jeziorze i szwagier też by chciał połowić na tym samym zezwoleniu ;)
Tak ja to widzę :)

A według mnie to zwykłe nabijanie kabzy,to jak jak byś chciał z tatą jechać autem i musiał byś mieć prawo jazdy,lub kazdy z pasażerów w aucie musiał wykupic winietę,a nie tylko na auto,dlatego mnie to dziwi,rejestruję łódkę,opłacam mozliwość łowienia z niej,i tyle,

 

No ale to przecież "polandia"  pezetwu i jej drogie udogodnienia dla wędkujących.


  • Negra i banita800 lubią to

#418 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 17 kwiecień 2015 - 14:27

A według mnie to zwykłe nabijanie kabzy,to jak jak byś chciał z tatą jechać autem i musiał byś mieć prawo jazdy,lub kazdy z pasażerów w aucie musiał wykupic winietę,a nie tylko na auto,dlatego mnie to dziwi,rejestruję łódkę,opłacam mozliwość łowienia z niej,i tyle,

 

No ale to przecież "polandia"  pezetwu i jej drogie udogodnienia dla wędkujących.

 

No nie jest to samo bo auto służy do jazdy a łódka np. do łowienia ryb ale by z niej łowić należy mieć do tego uprawnienia, to tak jak w aucie - jadzie kilka osób ale kieruje nim ten co ma uprawnienia , jak pasażerowie by chcieli prowadzić owo auto tez muszą mieć uprawnienia. ;)



#419 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 17 kwiecień 2015 - 15:44

Ale ok,ty mi nie wyjaśniaj co do czego słyży bo miałem ponton 360cm,kolega ma łódkę,i obaj mamy auta,i wiem co jest do czego,ale woda na jeziorze jest zasilana z Wisły,Wisła jest jakieś 60-80m od jeziora,na Wiśle regulamin  ustala i opłaty pobiera pzw Tarnobrzeg,Na jeziorze regulamin ustala i opłaty pobiera pzw Tarnobrzeg.to czego _RWA MAĆ :bighair:  po Wiśle mogę pływać w nieswojej łodzi z kolegą(kolegami) gdzie łodka jest opłacona i zarejestrowana tylko na jednego własciciela,a my do tej łodki nie mamy nić,tylko z niej wędkujemy,a na jeziorze na tej samej łodce,tej samej wodzie,i u tego samego włodarza tej wody kązdy z nas musi zapłacić za mozliwość wędkowania z niej..... :angry: To jest chyba najbardziej po - - bany okręg w Polsce,

A z tą echosądą  to mają naprawdę halo na bani...bo jeszcze jakies 3-4 lata tamu i na Wiśle nioe wolno było uzywac echa.



#420 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 17 kwiecień 2015 - 15:50

Nie wiem jak jest u Ciebie w okręgu ale u mnie na połów z łódki czy to na rzece czy na stojącej wodzie trzeba mieć dokonaną opłatę, nie opłacasz łódki to wolno łowić Ci tylko z brzegu i jest to najlepsze rozwiązanie, dziwne że w Twoim okręgu tak nie jest, a może jest a nie wiesz o tym?