Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

Kije Mekamila - Wędki-KS

autorski-rb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
270 odpowiedzi w tym temacie

#221 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 08 wrzesień 2012 - 09:54

Tak.Pewnikiem ktoś pod Kamila się podszywa :D.Bez jaj te bluzgi to jest dziadostwo.Mogłyby mieć miejsce gdyby była reklamacja a Kamil jej nie przyjął,w innym wypadku takie publiczne jechanie po opinii powinno kończyć się w sądzie i tyle.

#222 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 08 wrzesień 2012 - 10:16

Podróbka? Może, ale dlaczego @tench77 w momencie prośby o zdjęcia i zaprzeczeniu przez Kamila, jakoby serwisował złamanego Batsona wycofał się z tego wątku?
Moim zdaniem to, łagodnie mówiąc chamskie, trolowanie @tench77.

Najgorsze, że syf zostaje.

#223 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 08 wrzesień 2012 - 16:24

Nie no, żartował z tą podróbą chociaż kto wie. Nieobliczalne mamy czasy.. Krzychun, żaden syf nie pozostaje, bo moderator w stosownym czasie może wyciąć co zbędne dla potomnych, z notatką na zielono, że tu był offtop z niesłusznym pomówieniem i koniec. Oczywiście zakładam, że tench77 pokaże coś na poparcie swoich żali i wtedy przynajmniej będzie jasne o czym w ogóle jest mowa. Inna rzecz, że tak się swojego ewentualnego niezadowolenia z czyichś usług nie rozstrzyga. Co innego ostrzec kolegów przed anonimowym naciągaczem z alegro, a co innego szargać dobrą opinię czyjegoś rzemiosła, jego dobre imię. Kamil prowadzi młodą pracownię i takie rzeczy mogą mieć wpływ na jej rozwój. Nie sądzę aby Kamil wysłał komuś coś takiego jak w tym opisie, bo zwyczajnie nie może sobie pozwolić na niezadowolonych klientów budując swoją markę robieniem bubli, których każdy amator umie się ustrzec (nieoszlifowany korek). Nie rozstrzygam tego sporu, bo nie znam prawdy i dobrze by było, aby mimo że stał się brzydki ten temat, pozostał w niezmienionym stanie do wyjaśnienia, bo ostry CUT poskutkuje dziwnymi domysłami i niedopowiedzeniami, które mogą być tylko szkodliwe. I najważniejsze, gdyby okazało się że to wszystko zmyślone. Trolowanie jest możliwe na każdym forum, tak jak i reakcja moda w postaci bana. Dziękuję za uwagę i kończę OT.

Pozdrawiam
Grzesiek

#224 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1746 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 08 wrzesień 2012 - 20:03

Się troszkę wypowiem. Znam Kamila, ba, mało powiedziane. Jeździmy na ryby dość często. W zasadzie nikt z Was nie zna Go lepiej ode mnie. Raczej nie widzę opcji, aby wynikła wspomniana tu sytuacja. Komuś styl Kamila, nie powiem, dość surowy ale i ekonomiczny, może nie wpadać w oko, ale oczywiście jest to w zasadzie sprawa portfela. Co do korka. Kamil dysponuje prawdopodobnie najlepszym w całej Polsce, w szczegóły wchodzić nie będę.Nie to że ziomal i słodzę, nie leży to w mej naturze. Przykładzik, proszę:

Załączone pliki

  • Załączony plik  sum_3.jpg   90,89 KB   423 Ilość pobrań


#225 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1746 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 08 wrzesień 2012 - 20:06

118 centów na spina na blanku muchowym w klasie 4. Wędka 4 -składowa. Witka, ale dała radę. Oczywiście wyszła spod ręki Kamila. A łowcą był Hubertus, nasz wspólny kumpel. Jakieś jeszcze pytania?

#226 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2892 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 08 wrzesień 2012 - 20:24

Kamil dysponuje prawdopodobnie najlepszym w całej Polsce, w szczegóły wchodzić nie będę

Bez przesady... Zamówienia realizuję na przyzwoitym korku, a raczej w przyzwoitej cenie, jak na fakt, że zazwyczaj nie wymaga szpachli (albo tylko minimalnej jej ilości) po wytoczeniu rękojeści.
Jeśli klient zamówi flor, a więc jeszcze lepszy, to też na nim działam, ale wiadomo, że jest droższy i to przynajmniej dwukrotnie.

#227 OFFLINE   Gruzin

Gruzin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 778 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 11 wrzesień 2012 - 14:46

Czytam i oczom nie wierzę.

Dokładam swoje 3 grosze do relacji zadowolonych klientów. Robiłem u Kamila 2 kije. Jeden w piance, drugi w korku. Oba wykonane idealnie, do tego szybko i w naprawdę rozsądnej cenie. Zdjęcia travela, którego Kamil mi ukręcił są w wątku kilka stron wcześniej. Kleniówka na blanku MHX w tym sezonie zaliczyła już kilka klusek okołopięćdziesiąt i jestem z niej meeega zadowolony.

Następne kije, jak przyjdzie na nie czas, też zlecę Kamilowi. Nie rozumiem tych relacji z 2 ręki, nie popartych solidnymi dowodami. :unsure:





#228 OFFLINE   jaaaras

jaaaras

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • LokalizacjaKazachstan

Napisano 11 wrzesień 2012 - 19:05

Mi temat ni grzeje ni ziembi, samego Kamila nie poznałem za to nie raz widziałem wędki z Jego pracowni. Nie będę się wypowiadać o jakości wykonania bo jest na takim poziomie którego wielu domorosłych mogłoby się nauczyć i mogłoby stanowić standard dla pozostałych RB.
Jednak takie zachowanie użytkownika @tench77 nie jest niczym nadzwyczajnym w Naszym kraju przepełnionego nienawiścią do drugiego człowieka. Od kilku lat można zobaczyć taki trend, który ukazuje Nam wzrost chamstwa, buractwa, pieniactwa i zamordyzmu.
Takie zachowanie jest skandaliczne bo pokazuje że mimo braku dowodów można kogoś obrażać czy tworzyć opinie niezgodne z prawdą lub faktami. Wystarczyło przedstawić jasny dowód i byłaby sprawa rozwiązana a tak wszystko pozostaje w domysłach i pozostawia wiele kwestii nie rozwiązanych. Kamil mógłby zażądać od @tench77 przeprosin, zadość uczynienia na drodze sądowej i prawdopodobnie by wygrał bez problemu.
Jednak pokazał wyjątkową cierpliwość i męskość.
Istnieje pewna teoria w marketingu która mówi że jedna negatywna opinia działa mocniej jak 2 lub więcej pozytywne. Wyrobiona przez Kamila pozytywna opinia wynikająca z umiejętności oraz tego że miły z Niego człowiek powoduje zazdrość u innych RB czy użytkowników którzy chcieli by osiągnąć podobny poziom.



#229 OFFLINE   dzerwys

dzerwys

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1046 postów
  • LokalizacjaTrzy kroki do Iny
  • Imię:Igor
  • Nazwisko:Olejnik

Napisano 12 wrzesień 2012 - 12:31

Moze nie zwiazane konkretnie z watkiem ale jarek001 dobrze ująl
stan umyslu niektorych naszych rodakow...Zaliczylem kiedys w Szczecinie z pewna kobita cmok autkami wina do roztrzygniecia straty smiech na sali,nie istotne a ze Pani jechala ladnym samochodem a ja poczciwum starym eskortem zmieszala mnie z blotem przy wszystkich swiatkach zdarzenia.
W kasze nie daje sobie dmuchac ale wtedy mnie zatkalo,ze nie mialem na czym pisac a sprawe trza zalagodzic podaje jej w razie W nr tel ktory akurat zdechl oczywiscie zero zaufania z jej strony i awantura dalej na calego,lukam do forda jest torebka mojej milej, wyciagam z niej wizytowke Natki daje BABIE a ona nagle milknie
:huh:
:lol:

#230 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 12 wrzesień 2012 - 18:00

No kobitki to są w Polsce waleczne.Mi swego czasu wjechały rowerami na podwórko że autem nie szło się wydostać.Starałem się być grzeczny i uprzejmy[ci co mnie znają pewnie teraz ryczą ze śmiechu] ale na serio grzecznie było z mojej strony a jedna mi na to-coś nie na rączkę!? no normalnie stałem jak wryty i nie wierzyłem w to co słyszę.Baby po 6dych albo lepiej!!!

#231 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 12 wrzesień 2012 - 18:59

No kobitki to są w Polsce waleczne.Mi swego czasu wjechały rowerami na podwórko że autem nie szło się wydostać.Starałem się być grzeczny i uprzejmy[ci co mnie znają pewnie teraz ryczą ze śmiechu] ale na serio grzecznie było z mojej strony a jedna mi na to-coś nie na rączkę!? no normalnie stałem jak wryty i nie wierzyłem w to co słyszę.Baby po 6dych albo lepiej!!!

:lol: :lol: :lol: Ciesz się że liścia nie zaliczyłeś :lol: :lol: :lol:

#232 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 12 wrzesień 2012 - 19:11

No tak barkami ruszyła jak by się chciała tłuc i co zrobisz-oddać trochę głupio.

#233 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 12 wrzesień 2012 - 19:14

No tak barkami ruszyła jak by się chciała tłuc i co zrobisz-oddać trochę głupio.

Jakby miała mniej to dupsko pałą zlać :lol: :lol: :lol:.

#234 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 12 wrzesień 2012 - 19:18

[quote]
No tak barkami ruszyła jak by się chciała tłuc i co zrobisz-oddać trochę głupio.
[/quote]
Jakby miała mniej to dupsko pałą zlać :lol: :lol: :lol:.
[/quote]
No nie pomyślałem :wacko: w sumie była zadbana ;)


#235 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 12 wrzesień 2012 - 19:28

[quote]
No tak barkami ruszyła jak by się chciała tłuc i co zrobisz-oddać trochę głupio.
[/quote]
Jakby miała mniej to dupsko pałą zlać :lol: :lol: :lol:.
[/quote]
No nie pomyślałem :wacko: w sumie była zadbana ;)

[/quote]
To już wiesz następnym razem co robić B).

#236 OFFLINE   dzerwys

dzerwys

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1046 postów
  • LokalizacjaTrzy kroki do Iny
  • Imię:Igor
  • Nazwisko:Olejnik

Napisano 12 wrzesień 2012 - 19:40

Tommi moze to wlasnie byly zaloty... taka okazja ehh:d

#237 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9495 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 13 wrzesień 2012 - 13:20

Czytam i czytam i nie daję wiary <_< .
Dlaczego?
Ano dlatego, że dzisiaj otrzymałem od Kamila wędkę po przeróbce.
Daiwa Samurai-S 244cm (pstrągowa legenda z dawnych lat), w wersji KS, zyskała na dynamice oraz w znacznym stopniu na akcji i ugięciu.
Kijek jest wyraźnie lżejszy, w subiektywnym odczuciu trzymającego a ugięcie uzyskało piękną, równomierna linię.
Jakość wykonania –dla mnie pierwyj sort.
Przy okazji blank stracił nieco lakieru poprzez brutalne oskórowanie. Kamil zostawił lakier fabryczny jedynie w miejscach strategicznych (miejsca nalepek) :lol: .
No i czas. 03 (dzień wysłania) - 13.09 (dzień odebrania)/ Tempo zawrotne zaiste.
Niech sobie, co poniektórzy, wypisują bzdety na temat pracy Kamila.
Już wiem swoje i.....dziękuję Kamilu


No i jakby coś na potwierdzenie:
http://imageshack.us/g/69/454em.jpg/

#238 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18589 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 wrzesień 2012 - 18:59

Myślę że nie ma potrzeby ingerencji moderatora w ten wątek. Zestawienie jednej opinii vs kilkudziesięciu innych opinii podsumowuje sprawę w sposób dosyć oczywisty. Wszyscy jakoś pracujemy na swoją reputację - jedni robiąc wędki, inni wypowiadając się



#239 OFFLINE   mdziam_78

mdziam_78

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1713 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin

Napisano 31 grudzień 2012 - 00:35

Mi udało się kupić jeden z kijów Kolegi @Mekamil i jak dla mnie I klasa estetyka i jakość wykonania. Może za jakiś czas napisze coś wiecej ;)

Użytkownik mdziam_78 edytował ten post 31 grudzień 2012 - 00:36


#240 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9495 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 30 styczeń 2013 - 17:20

Dzisiaj kuriera witałem z bardzo mieszanymi uczuciami. Dlaczego? Otóż do końca nie wiedziałem, co zawiera przesyłka.

Ogólne założenie było takie, pozwolę sobie zacytować:

 

Lekki kijek pod okonia. Głównie pod gumki 2-7g+ mannsik 6(ripper). Długość od 190-250 cm (łódka). Lepiej coś, w okolicy powiedzmy 2,30m.

Jeśli długoś do 7'0" - może by jednoskład. Wersja maksymalnie oszczędnościowa, bo okonie z łodzi, to wypad raz w sezonie, na 5-7 dni września.

Kamil przeczytał i dość długo nie odpowiadał. W końcu padła odpowiedź:

 

MHX ma taki blank S871-2 (2,2 m w 2 cz.), moim zdaniem rewelacja.......... Teraz........................................... mogę udziergać dość szybko.

Przyklasnąłem krótko. Nawet coś tam wspomniałem, o przelotkach i korkowej rękojeści ale później, zdałem się w pełni, na inwencję Kamila. Nie zawiódł.

Co "udziergał", jest na fotkach. Ja jestem zachwycony.

Kamilu dziękuję  :)

Załączone pliki


Użytkownik popper edytował ten post 30 styczeń 2013 - 17:35

  • Bednar14 i TomekSudety lubią to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, autorski-rb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych